Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

kurcze kiedyś się już logowałam na kafaterii i teraz juz nie moge się zalogować pod moim nickiem bo jest ten sam adres email;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efie - nie mam w domu żadnych roślin, bo jestem alergiczką i jedyne kwiatki jakie mogę mieć to sztuczne. się też zastanawiam czy może nie zaszkodziła jej taka kość specjalna do gryzienia co kupiliśmy w zoologicznym, była na rogach taka żółta a ona ciągle ją gryzła.obecnie jest spokój oby dalej tak było. ale będziemy ją ciągle obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do testów owulacyjnych to ja muszę zakupić większą ilość i od razu ciążowych też na allegro, bo nawet z przesyłką wychodzi dużo taniej niż zaopatrywać się w aptece czy drogerii. bo będę sprawdzać czy znów pokrywają się z monitoringiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki efie;-) ja się zastanawiam właśnie gdzie kupic oglądam na allegro i czytałam o czułości i tu też ktoś kiedyś napisał że lepsze jak mają 10 niż 20 czy 25 i na jakieś stronce też znalazłam że lepsze są ta 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam z allegro i maja 25 albo 20 a te z apteki o ile dobrze pamiętam to 10 poźniej sprawdzę czy dobrze wam napisałam i te z apteki jak już zbliżała się owu to wyszedł pozytywny a ten z allegro negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze byłam antenka36.Choc niektóre z Was pisały anetka.Tak mam na imie,więc mi to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona pisałś jakiś czas temu kiedy i jakie szczepieniamiałą moja psina nadal chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antenko nie moge napisać że ciesze się , że sprawa się wyjasniła.. bo wolałabym zeby wyjasniła sie inaczej..:-( Przykro mi z tego co się stało..... Najważniejsze jest to, że jak napisałaś masz kochającego męża i dzieciaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antenka... To dla ciebie napewno przykre ale dasz sobie radę! Teraz pewnie musicie mieć trochę przerwy na starania ale potem możecie próbować! Byłam w niedzielę u męża kuzynki i ona też była w takiej sytuacji a nawet gorszej bo miała już 35 lat a nie miała jeszcze dzieci, lekarze powiedzieli jej jakie może to być utrudnienie z zajęciem w ciążę. Tym bardziej że na drugim jajniku miała usowana torbiel. Więc jeden jajnik zdrowy ale najprawdopodobniej z niedroznym jajowodem a drugi też już po operacji. Ale mimo tych problemów i obaw czy wogóle im się uda mieć dziecko szybko zaszła i mały ma teraz 6 miesięcy:-) moj mąż jest jego chrzestnym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście chodziło o niedrozny jajowod po usunięciu ciąży pozamacicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antenko36 – ja też zauważyłam dużo wcześniej, że jesteś nazywana nie tak jak w nicku, ale nie prostowałam, bo to w końcu twój nick. Szkoda, że temat się wyjaśnił w takich okolicznościach :( Mam nadzieję, że zostaniesz z nami? Choć nie wiem, czy ta sytuacja nie zmieniła twoich planów…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam dane Dagietki, bo pisała wcześniej o zmianie terminu @ Zmieniłam też swoją liczbę cykli z 10 na 9, bo właściwie to 10 miesięcy się staram, a cykli 9, bo 1 był wywoywany po 76 dniach, więc w sumie zajął 2 miesiące i stąd ta różnica: milllllenka...............24............... 2 cykl.................2 dziecko...............27.05 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1 dziecko...............04.07 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko...............11.06 roxien21................27................2 cykl..................1 dziecko...............12.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13 06 lulika...................30/31 .............2 cykl..................2 dziecko........ ..ok13.06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl .................2 dziecko .............15.06. kicccia..................24................1 cykl.................. 2 dziecko..............16.06 antenka36 ............36 ...............2 cykl................. 3 dziecko.......... 18/20.06 zmęczona26..........26...............dawna............ .... 1 dziecko...........18/20.06 makatka03............32................9 cykl..................1 dziecko...........15-21.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko...............22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko...............22.06 jaskółka87............26..................6 cykl..................1 dziecko..............23.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko...............26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko..............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko..............03.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2 dziecko..............09.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU inez10.....................37..............1............ ...3 dziecko............31.01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna...........1 dziecko........... titi..........................................1 cykl............2 dziecko........... tymianek111............28............2 cykl............2 dziecko.............02.2014 aneczka0124...........21............1 cykl............1 dziecko...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja to chyba mam jakiegoś pecha, bo widzę, że wy tu normalnie piszecie, a ja cały czas mam problemy z wysłaniem wiadomości. Od kilku dni próbuję wysyłać wiadomości bez rezultatu. Ostatnio napisałam długiego posta, no i mi wyskoczył jakiś "błąd 500". Przy innych błędach po prostu cofałam do poprzedniej strony i próbowałam wysłać na nowo, ale ten mi się pokazywał przez cały wieczór, kafeteria w ogóle nie dawała się zalogować. A postarałam się i nawet przekleiłam jaskółce aktualną tabelkę.... No trudno... ale widzę, że makatka mnie wyręczyła ;) A teraz wklejam post, który napisałam wczoraj wieczorem i oczywiście też nie udało mi się go wysłać (na szczęście zapisałam go sobie w notatniku): jaskółka87 - nie brałam nigdy żadnych wspomagaczy. Ale życzę ci, żeby ten "twój" okazał się skuteczny :) Inez10 - przykro mi, że masz problemy z córką, nas wszystkie to będzie za jakiś czas czekać ;). Miło jest myśleć o dziecku w kategoriach "słodkiego malucha", o problemach jakie będę miała ze zbuntowanym nastolatkiem wolę na razie nie myśleć ;). Ale to plamienie jest trochę niepokojące. Mam nadzieję, że to nic złego. W Polsce dostałabyś pewnie od razu jakieś leki na podtrzymanie, a jak jest w UK, to nie wiem, ale chyba nieco gorzej. lulika - mam nadzieję, że te 2 kreseczki będą, ale na "wszelki wypadek" się trochę poucz ;). A obserwujesz trochę swój organizm? Wyłapałaś, kiedy była owulacja? Dagietka30 - witaj :) Rybkaplum - no to dość poważne było to oparzenie :(. Biedny mały musiał się nacierpieć... Ale dobrze, że chociaż ładnie się goi. oczekuje - nie wiem, czy testy wszystkich firm są tak samo dobre, ale myślę, że pokazują w miarę dobrze. Najlepiej gdy uda się w okolicach owulacji wychwycić tak, żeby jednoznacznie pokazało: najpierw negatywne testy, potem skok do pozytywnego, a potem znów negatywne. No i przy okazji - cieszę się, że ci się tu u nas podoba :D niulek x - to są mocne bóle, czy pobolewania jak na okres? Mi się w niektórych cyklach zdarza takie lekkie "pobolewanie" od owulacji aż do samego okresu. Jeśli mocno ci to dokucza, to może faktycznie skonsultuj to z ginekologiem. Mam nadzieję, że ci wkrótce ustąpi (albo że ma to związek z dzidziusiem i nie ustąpi ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianku mi też czasem pojawia się ten błąd, najgorzej było wczoraj wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki musiałam was na chwilkę opuścić dokończyć obiad. niulek x jak możesz to napisz jak z tymi szczepieniami bo moja ma w książeczce: 2 razy Biocan DHPPi i potem Biocan C i odrobaczenie cestal plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
tymianku ciężko dokładnie powiedzieć trochę jak na okres ale często łapie skurcz z prawej lub lewej strony ale dziś juz bardzo delikatnie odczuwam więc na razie odpuszczam konsultację z ginekolog poczekam na @ jak nie dostanę będę testować;-) i na pewno wam powiem jak wyszło;-) ale do tego jeszcze sporo czasu;-( najgorzej czekać bo się strasznie dłuży a jak sie nie staralismy to mi tak szybko zleciało do @ że byłam zła że tak szybko jest hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Cześć dziewczyny.Przepraszam że się nie odzywałam ale nie miałam czasu cały czas coś się dzieję,ja w sobotę dostałam @ :( więc nic już nie wiem :( teraz skupiam się na zdrowiu córki bo w czwartek wylatujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i weterynarz powiedział że to komplet na początek, że została wścieklizna i następne za rok, i co 3 mce odrobaczanie. dziewczyny ja jak piszę z tel to nie mogę się zalogować i mi błąd wyrzuca, ale często też pojawia się błąd 500 jak chcę wejść poczytać temat nasz czy nie dodałyście jakich postów i wtedy nic nie widać, albo przy dodaniu posta się wyświetli błąd 500 i już nie doda nic. nie wiem czy też tak macie ale u mnie w aptekach ciężko dostać testy ciążowe o czułości 10, graniczy to z cudem, jedynie pepino z marketów mają taką czułość, wszędzie mają o czułości 25. ale na allegro te o czułości 10 są po 1 zł to muszę kupić, bo wiadomo że czasem zdarza się że ciekawość nas ponosi i testuje się parę razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przestawiłam Dagietki na koniec tabelki, więc teraz to robię: STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2 dziecko...............27.05 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko...............11.06 roxien21................27................2 cykl..................1 dziecko...............12.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13 06 lulika...................30/31 .............2 cykl..................2 dziecko........ ..ok13.06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl .................2 dziecko .............15.06. kicccia..................24................1 cykl.................. 2 dziecko..............16.06 antenka36 ............36 ...............2 cykl................. 3 dziecko.......... 18/20.06 zmęczona26..........26...............dawna............ .... 1 dziecko...........18/20.06 makatka03............32................9 cykl..................1 dziecko...........15-21.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko...............22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko...............22.06 jaskółka87............26..................6 cykl..................1 dziecko..............23.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko...............26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko..............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko..............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1 dziecko...............04.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2 dziecko..............09.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU inez10.....................37..............1............ ...3 dziecko............31.01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna...........1 dziecko........... titi..........................................1 cykl............2 dziecko........... tymianek111............28............2 cykl............2 dziecko.............02.2014 aneczka0124...........21............1 cykl............1 dziecko...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
zmęczona to tak jak miała 1,5miesiąca to miała PARWIROZA I NOSÓWKĘ nobivac puppy dp troche ponad 2 miesiące to LEPTO i DHPPi 3m-ce HEXADOG CHP i HEXADOG L i rok później to samo odrobaczeń mi nie zapisują;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antenko - bardzo mi przykro :(. A co się stało, że trafiłaś do szpitala? Byłaś u ginekologa i cię wysłał, czy dostałaś jakichś bóli albo krwawienia? Mam nadzieję, że uda ci się szybko zajść ponownie w ciążę. Trzymaj się, kochana, a jakbyś chciała się wygadać, to pisz tutaj. lulika - ja myślę, że nikt by się nie chciał podszywać, żeby robić sobie kawały z takiej trudnej sytuacji, bo to też i nie temat do "żartów". A u mnie - mdłości... Nie jest najgorzej, bo nie wymiotuję, ale same mdłości od rana do wieczora też potrafią nieźle uprzykrzyć życie ;). Ale nie mam co narzekać, a nawet można by powiedzieć, że się cieszę, bo mdłości pokazują, że hormony ciążowe ciągle "działają" w organizmie i obawy o dzidziusia są od razu mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milllenka - przykro mi z powodu @, ale plusem jest to, że chociaż się wyjaśniło cokolwiek i możesz spokojnie zająć się córką i zrelaksować na urlopie. Może wtedy w następnym cyklu wypoczęta będziesz miała niespodziankę i @ już nie będzie. zmęczona - u nas w aptekach też tylko testy o czuości 25, a w Auchan Peppino 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×