Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość niulek x
witam dagietka;-)niech to bedzie twoj ostatni cykl;-) jskolka ja w czwartek bylm u ostrowskiej byla bardzo mila w kolko sie pytala czy mam jakies pytania czy wszystko wiem itp bardzo mila chyba bede chciala juz u niej zostac ale pozytyne opinie ma tez wojcich sliwinski nie ma ani jednego negatywa;-) zmeczona jak psinka?calkowicie ustalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Witam nowa kolezanke. Anulka no u nas ta policja to jedynie do smiechu warte sie nadaje. Niulek zwymiotowala dzis jeszcze z rana taka zolta woda dwa razy. I juz byl spokoj. Jadla male posilki troche karmy suchej troche bulki czerstwej i gotowanego ryzu i odrobine sera dostala. Szalala juz zupelnie inny pies dzis. Ale i tak jutro do weterynarza idziemy. Bo lepiej dmuchac na zimne. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
niech skontroluja czy jest juz ok sory za bledy ale pisze z tableta i cos nie mam polskich znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
niech skontroluja czy jest juz ok sory za bledy ale pisze z tableta i cos nie mam polskich znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prosba do nowych kolezanek dopiszcie sie do tabelki bedzie latwiej was kojarzyc potem. Ja dzis rozmawialam z dawna znajoma tez dziewczyna przejscia miala poronila ciaze,zle ja wylyzeczkowali ze krwotoku dostala i chcieli jej macice usuwac ale nie wyrazila zgody i na szczescie jakos zatamowali a dziewczyna dopiero 30 lat. Nasakra normalnie. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
niech skontroluja czy jest juz ok sory za bledy ale pisze z tableta i cos nie mam polskich znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
niech skontroluja czy jest juz ok sory za bledy ale pisze z tableta i cos nie mam polskich znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! i już prawie po weekendzie :( Witaj Dagietka30 - nie spodziewałam się, że jest tyle kobiet starających się o 1 dziecko koło 30 :) najświeższa tabelka jest na stronie 52, wpisujemy się w kolejności wg terminu @ - również zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pogoda u was dziewczyny dopisała? u nas dziś z rana była burza, jak walnęło to od razu na równe nogi wstaliśmy z mężem. ale potem pogoda śliczna się zrobiła, chwile byłam z psinka na spacerze i już czerwona bo się opaliłam. zawsze obiecywałam sobie że na solarium będę chodzić przez wiosnę żeby na lato ładnie na brąz się opalić a nie na czerwono, ale zawsze a to okres a to potem starania a potem po staraniach strach bo może się udało i by zaszkodziło dziecku i tak kółko się zamyka :( a teraz jak zaraz połowa czerwca to już mi się nie opłaca bo na dworze się opale i tak na czerwono. u mnie dziś 21 dc, jeszcze 4 dni z luteiną, nie wiem czy to ona tak na mnie działa czy mnie przed okresem bierze że jestem lekko senna i ciągle chce mi się jeść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona - to ta burza do nas chyba od was przyszła... u nas było cały dzień gorąco, a ok 19:00 jak grzmotnęło...nawet jakieś drzewa się powaliły. Ja też mam ostatnio apetyt, niestety najbardziej wieczorem (a z wagą to ja akurat muszę się pilnować). Kiedyś słodycze mogły dla mnie nie istnieć, a teraz co chwilę mam na coś ochotę, na szczęście w domu nie robię dużych zapasów i siłą rzeczy najczęściej muszę się obyć smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagietka30
Dziewczyny dziękuję za miłe przyjęcie :) widzę, że jest nas sporo. Może dość późno zaczęłam się starać o dzidzię, ale chciałam najpierw wszytko poukładać, a przez ostatnie pół roku nawet nie mogłam, bo brałam leki po laparoskopii. Dopiero od niedawna cykl wrócił do normy, więc od razu wzięliśmy się do roboty. Mam nadzieję, że niedługo będziemy się starać. Widzę, że kilku kobitkom się już udało, serdeczne gratulacje :) Dziewczyny jak się dopisać do tej listy? Dagietka30 ............30.......1 cykl.........1 dziecko.......9.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makatka a my właśnie zawsze coś mamy słodkiego w domu i zawsze się skuszę a to batonik, wafelek ciasteczko itp obiecuje sobie że przestane się zaopatrywać w słodycze ale zawsze na zakupach mąż do wózka napcha a ja potem wcinam. choć u mnie nie jest źle z wagą bo schudłam że czuję się taka zapadnięta w pasie, choć słodycze jem prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
u mnie pogoda już od dawna ładna;-)ciągle świeci słońce a od czwartku to upał;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagietka30 dopisałam cię STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl................2 dziecko..............27.05 mi-fa-so.................31................4 cykl.................2 dziecko..............08.06 Dagietka30 ............30................1 cykl.................1 dziecko.......9.06. dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko..............11.06 roxien21................27................2 cykl..................1 dziecko..............12.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko..............13 06 lulika...................30/31 .............2 cykl..................2 dziecko....... ..ok13.06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl .................2 dziecko .............15.06. kicccia..................24...............1 cykl.................. 2 dziecko..............16.06 antenka36 ............36 ...............2 cykl................. 3 dziecko......... 18/20.06 zmęczona26..........26...............dawna............ .... 1 dziecko..........18/20.06 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko..........ok21.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko..............22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko..............22.06 jaskółka87............26..................6 cykl..................1 dziecko.............23.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko..............26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko..............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko..............03.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU inez10.....................37..............1............ ...3 dziecko............31.01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna...........1 dziecko........... titi..........................................1 cykl............2 dziecko........... tymianek111............28............2 cykl............2 dziecko.............02.2014 aneczka0124...........21............1 cykl............1 dziecko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na słodycze jak podliczę to gdzieś z 150/200 zł idzie na miesiąc. chyba trzeba będzie z tym skończyć bo w roku się nazbiera ładna kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona - no to faktycznie sporo, słodkie macie życie :) a co do solarium - co prawda szkodliwe, ale byłam kilka razy właśnie w celu "przyzwyczajenia skóry" przed sezonem. Też brałam pod uwagę starania i korzystałam zaraz po @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie dziewczyny "stare" i nowe :) Ja niestety w sobotę dostałam @, już jak zmierzyłam temp to coś mi nie grało, bo spadła o 0,3 st, no i po jakiś 3 godz przyszedł @. byłam zła, bardzo, bardzo zła. No cóż.. czas zacząć piąty cykl starań. Jeszcze 5 miesięcy temu nawet przez myśl mi nie przeszło, że nam to tyle zajmie. Wczoraj wybraliśmy się do Wrocławia do ZOO:) z mężem, siostrą i dziećmi (mamy z siostrą córki z jednego roku). było bardzo fajnie Odnośnie tematu fryzur sprzed paru dni, to w piątek wybrałam się do fryzjera, podcięłam włosy, bo już mi trochę odrosły i przestały się układać. Mam pytanie, chyba bardziej do dziewczyn po 30-tce, jak ja, czy któraś ma już siwe włosy? Bo ja zaczęłam zauważać jakieś pojedyncze sztuki. Niestety. dzikdziki - wychodzi na to, że razem rozpoczynamy ten 5 miesiąc, oby ostatni!!:) zmęczona26 - współczuję problemów z pieskiem, pamiętam jak ja miałam kiedyś psa, to przeżywałam strasznie wszystko, był członkiem rodziny. antenka36 - jak Twoja sytuacja? trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, daj znać po lekarzu. millllenko - no u mam nadzięję, że dziś wyjaśni się też Twoja sytuacja przy okazji aktualizuję tabelkę STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl...............2 dziecko..............27.05 Dagietka30 ............30................1 cykl.................1 dziecko.......9.06. dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko..............11.06 roxien21................27................2 cykl..................1 dziecko..............12.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko..............13 06 lulika...................30/31 .............2 cykl..................2 dziecko....... ..ok13.06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl .................2 dziecko .............15.06. kicccia..................24...............1 cykl.................. 2 dziecko..............16.06 antenka36 ............36 ...............2 cykl................. 3 dziecko......... 18/20.06 zmęczona26..........26...............dawna............ .... 1 dziecko..........18/20.06 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko..........ok21.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko..............22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko..............22.06 jaskółka87............26..................6 cykl..................1 dziecko.............23.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko..............26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko..............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko..............03.07 mi-fa-so.................31................4 cykl.................2 dziecko..............09.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU inez10.....................37..............1............ ...3 dziecko............31.01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna...........1 dziecko........... titi..........................................1 cykl............2 dziecko........... tymianek111............28............2 cykl............2 dziecko.............02.2014 aneczka0124...........21............1 cykl............1 dziecko........ Dziewczyny wkrótce testujące trzymam mocno kciuki za 2 grube krechy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poprawiłam cyklu, więc jeszcze raz wklejam STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl...............2 dziecko..............27.05 Dagietka30 ............30................1 cykl.................1 dziecko.......9.06. dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko..............11.06 roxien21................27................2 cykl..................1 dziecko..............12.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko..............13 06 lulika...................30/31 .............2 cykl..................2 dziecko....... ..ok13.06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl .................2 dziecko .............15.06. kicccia..................24...............1 cykl.................. 2 dziecko..............16.06 antenka36 ............36 ...............2 cykl................. 3 dziecko......... 18/20.06 zmęczona26..........26...............dawna............ .... 1 dziecko..........18/20.06 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko..........ok21.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko..............22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko..............22.06 jaskółka87............26..................6 cykl..................1 dziecko.............23.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko..............26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko..............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko..............03.07 mi-fa-so.................31................5 cykl.................2 dziecko..............09.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU inez10.....................37..............1............ ...3 dziecko............31.01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna...........1 dziecko........... titi..........................................1 cykl............2 dziecko........... tymianek111............28............2 cykl............2 dziecko.............02.2014 aneczka0124...........21............1 cykl............1 dziecko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mi-fa-so ! cóż powiedzieć...brak manier - pcha się ta @ tam, gdzie jej nie chcą. Przykro mi. Co do włosów - niestety ja już muszę ukryć małe conieco pod farbą :( antenka36, milllenka - jakieś wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makatka03 - to mnie pocieszyłaś, że pojawiające siwe włosy w tym wieku to nie tylko mój problem:) dziewczyny zamówiłam Femifertil - czy któraś z Was słyszała o tym, lub stosowała? to zestaw ziół i witamin dla starających się o dziecko kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-fo-so.. ja pierwsze siwe miałam przed30 juz nie duzo ale za to na samym czubku głowy.. i jak bym się nie uczesała ti i tak zawsze wylizą.... na swoje nieszczęście jestem uczulona na jeden ze skladników dodawany do farb i szamponów do włosów i każde kolejna koloryzacje to coraz więcej objawóe.. koniec końcem jak pooglądałam dziewczyny z bablami i strupami na głowie to zrezygnowałam z tego farbowania... na początku roku farbwłam sie henna i w zasadzie z brak laku mogłoby byc, ale sporo z tym zachodu, trzyma sie średnio więc co 2-4 tygodnie musiałabym powtarzać farbowanie.. na razie zrezygnowałam... jak juz zajde, urodze to bede mysleć co począć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
część dziewczyny po weekendzie mi-fa-so przykro mi:-( a co do siwych włosów to teraz coraz młodsze osoby mają już nawet wielu przed 20 się zdażają duży wpływ ma stres i geny dziewczyny mam dwa pytania pierwsze to jak jutro zrobię te badania na toksoplazmoze morfologie itp. To te wyniki wystarczy dać lekarzowi rodzinnemu czy muszę do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie:) Zmęczona... faktycznie sytuacja z waszym sąsiadem jest jakaś chora... nie ma szans przecież żyć w wiecznym stresie. Może mieszkanie szybko uda się sprzedać i będziecie mieli spokój od psychopaty. Ważne, że chociaż psinka wyzdrowiała... jeden problem z głowy:) dzidzik... bardzo fajnie, że masz takie podejście... to chyba kwestia charakteru:) jaskółka... wydaje mi się, że ten mikroskop to fajna sprawa, musiała byś poczytać na innych forach opinie, ja narazie nie planuje zakupu... cały czas trzymam się nadziei, że starania nie potrwają bardzo długo:) Jak minie kilka cykli wtedy pewnie będę kombinować:) A może tobie też nie będzie potrzebny:) dagietka... witamy:) U Nas burza przyszła wczoraj o godz. 20... i tak pada do tej pory. Dzisiaj ma tak być cały dzień:( Ale weekend chociaż był piękny... w zasadzie upalny:) Słodycze... ahh to niestety największy powód mojej nadwagi:( Nie potrafię sobie odmówić... a jak dziecko w domu to wiadomo, że zawsze coś się znajdzie. Antenka... jak sytuacja, coś się wyjaśniła? Milllenka... beta zrobiona? @ nie przyszła? mi-fa-so... też mieliśmy być w niedziele w zoo... ale jakoś nie dojechaliśmy... cały maj już się zbieraliśmy, będzie pogoda to może za dwa tygodnie się wybierzemy:) Szkoda, że ta paskuda @ Cię nawiedziła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny. Wstalam dzis z bolem glowy chyba od pogody tak mnie cos muli ta glowa. Zaczelam brac probiotyki na zoladek po tych zatruciach. Mi fa so ja pierwsze siwe wlosy tez juz mam a na czarnych wlosach od razu sie to rzuca w oczy. A nie chce jasnyxh wlosow miec juz bo mi nie pasuja i strasznie wlosy sie maja po blondzie (robionym u fryzjera) przypominaja wtedy siano i sie krusza. Moj kuzyn w wieku 19 lat mial juz pierwsze siwe wlosy. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mnie to termin @ na niedzielę, ale ze względu na wcześniejszą owu liczę, że będzie wcześniej (okolice czwartku). Niestety objawów ciąży brak:( Ale póki @ nie ma to będę wierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
w czwartek po wizycie zaczęło boleć mnie podbrzusze ale myślałam że przez zbliżającą się owu.Ale owu była a podbrzusze nadal boli dziś jest 5dzień i nadal ból nie przechodzi i zaczynam się martwić.Myślicię że podczas badania lekarka mogła mi coś naruszyć?że ciągle boli dodam że podczas badania nic mnie nie bolało i była bardzo delikatna.Robiła mi cytologie i usg dopochwowe.Niewiem czemu boli ale nie kojarze żeby w jakimś cyklu mnie tak bolało i tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niulek a jaki to bol? Silny? Trwa ciagle czy sa przerwy? Uciazliwy?boli cie podbrzusze tylko czy promieniuje do pochwy? W ktorym dc jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyzej to ja zmeczona26 pisze z tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
boli mnie tylko podbrzusze czasem się skupia bardziej na prawym albo lewym jajniku ale ogólnie to całe podbrzusze ale są przerwy że przestaje.Ból jest do zniesienia. Ale do pochwy ból nie dochodzi. Jestem w 19dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×