Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

ja pracuje i co jakiś czas zaglądam :-) a wogóle to chyba musze sobie usystematyzować wszystko, bo czasami mi się miesza osoba jedna z drugą, albo nie jestem pewna kto co pisał :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagietka30
A mi dziewczyny dzisiaj tak sie w pracy strasznie nudzi, że nie wiem co począć że sobą :) dziś dopiero 3 dc i to czekanie...chyba muszę zaktualizowac sie tabelce @ na 4.07 bo jest już nieaktualna data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicccia eh miałam 13 dopiero, ale czeka mnie niebawem egzamin i nie wiem uczyć się czy nie uczyć.. bo jak zajde to na razie nie zmieniam pracy, bo wole prace za mniejsze pieniądze ale stabilniejszą z umową na stałe.. kupiłam już dwa testy jeden na mykrywalnośc 25 m coś tam i chyba to kiepsko bo chyba powinien być czulszy.. a tem drugi nie wiem bo na opakowaniu nie napisali a w pracy jestem i nie moge sie do niego dobrać ;-) tylko tyle luknęłam ze po 6 dniach wykrywa.. jesli liczyc nasze działanie z 5 czerwca to jeszcze nie nie wykaże, a jesli wczesniejsze to jest szansa.. no nic i tak pewnie nie wytrzymam i zrobie jutro rano jeden a drugi... piątek lub sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulika pewnie jaj masz to próbuj:-) a jakieś przeczucia? Objawy na ciążę lub @? Dagietka tak zmień bo właśnie miałam pytać jak z Twoim testem;-)em A jak dzikidzik, roxien, kambel? Już nie wspominam jak milllenka i antenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem ciekawa co u dziewczyn...:-) Prawde powiedziawszy to jakos wieksze przekonanie mam ku @, moze gdyby było więcej przytulania to robiłabym sobie większe nadzieje :-( Nic nie czuje specjalnego, nic mnie nie boli, nic mi nie dolega... :-( hehhe tak przeczytałam to ostatnie moje zdanie i jak by je wyrwac z kontekstu to ktoś by się mógł w głowe popukac hihihi A u ciebie kicccia widze, ze testowanie weekendowe będzie :-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście! Rybka---> to my za chwilkę testujemy :-) Ja staram się nie nakręcać, ale od ponad tygodnia mam bóle jak na @ ... pewnie wmawiam sobie coś, ale to silniejsze ode mnie. zmęczona---> współczuję choroby psinki. Też mam psinkę w domu i wiem, co to znaczy jak choruje ... dopiero jak odstawiłam karmę zawierającą kurczaka i gluten to się uspokoiło i odpukać teraz jest ok. Warto w domku mieć taki proszek Royal Canin - są to elektrolity, które rozpuszcza się w wodzie i daje psu do picia. Ma to słodkawy smak i psiaki chętnie piją a nie dopuszcza to do odwodnienia organizmu. Dobra jest też w takich atakach karma weterynaryjna Hills gastrointestinal, u nas zawsze się sprawdzała i mała wracała szybko do zdrowia :-) niulek---> ja w tym cyklu stosowałam testy LH z Rossmanna. W dniu kiedy jajniki najbardziej mi "dokuczały" wyszło prawie pozytywnie, powtórzyłam test tego samego dnia wieczorem i już był pozytywny. Wynik na + utrzymywał się jakieś 36 godzin, później kreska była już coraz bledsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w domu nadal jakieś małe prace wykończeniowe. Postanowiłam, że w końcu wezmę się i skończę to co rozgrzebane i na cito musimy zrobić. Doszły jeszcze prace w ogrodzie i tak zleciał ostatnio wolny czas. Miałam nadzieję, że znajdę chwilkę na przeczytanie kilku nowych książek, które zalegają mi przy łóżku, ale się nie udało ... pewnie poczekają na jesienne wieczory. Ja czekam teraz na @ ... powinna przyjść w sobotę więc lada moment będę mogła testować. Jakoś tak boję się testowania ... niby świadoma jestem, że to dopiero 2 cykl, że dopiero zaczynamy i nie powinnam liczyć, że od razu się uda ale zawsze w duszy liczy się, że jednak pojawią się 2 kreski. Jak znam siebie to zapewne będę zwlekała z testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka 36
Witam was kochane.Nie pisałam długo bo od piatku do dzisiaj PRZEBYWAŁAM w szpitalu.Byłam w ciąży ale pozamacicznej.W sobotę zrobiono mi operację i usunięto prawy jajowód.To był koszmar.Najgorszy był krzyk nowonarodzonych dzieci.Nie jestem w stanie nic więcej napisać.Na szczęście wróciłam do domu moich dzieci i wpaniałego męża.DBAJCIE O SIEBIE.BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efie czyli widać, że dni okołoweekendowe mamy na wątku decydujące hehehe w kilku przypadkach..:-) Co ma byc to bedzie, co sie zrobiło to wyjdzie.. a jak się nie zrobiło to trzeba robić dalej.. i tego sie będę trzymać... a gdybym zapomniała to prosze mi przypomnieć Kurcze zycie to potrafi paluszkiem pokiwac i utrzec nosa.. bo jak najpierw miałam okres "o nie nie dziecko, jakie dziecko, jedno mi wystarczy zdecydowanie" i odwlekałam ile sie dało... tak teraz życie pokazuje, ze na gwizdek to sobie mozna psinke wołać a nie życie planować.. ale sceptyczna jestem eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antenka 36 - bardzo bardzo mi przykro :( nawet nie wiem, co wiecej napisać, na pewno będziesz potrzebowała czasu, żeby dojść do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antenka36 – aż mnie ciarki przeszły, co ty musiałaś tam przejść, to strach pomyśleć. Dobrze, że masz wsparcie w rodzinie. Trzymaj się ciepło Lulika – najgorzej przy nieregularnych cyklach, bo nie wiadomo kiedy test robić…a z tym wykrywaniem po 6 dniach, to najczęściej chwyt marketingowy, bo kobiety liczą 6 dni od stosunku, a oni 6 dni od zapłodnienia lub implantacji czyli i tak wychodzi mniej więcej 12-14 dni czyli termin spodziewanej @ Ale masz rację, będzie co ma być… Efie - mam podobnie, z jednej strony spodziewam się, że po raz kolejny nic z tego, ale z drugiej ciągle widzę u siebie nowe objawy nieco inne niż na @ Poza tym cykle mam nieregularne, 1 wywoływany luteiną i teraz każdy kolejny krótszy, ale w związku z tym nie wiem kiedy robić test. Teraz w tym cyklu myślę, że owulacja była w 15 dc (ból, test LH, śluz), więc spodziewam się już w miarę normalnego cyklu 29-30 dniowego (test wypadłby sob/niedz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Efie - dzięki za radę postaram się zaopatrzyć w tą karmę i zapytam o ten proszek. Byliśmy u weterynarza, opisałam wszystko to powiedział że mogło to być lekkie zatrucie, lub za dużo trawy zjadła i żołądek sobie przeczyściła. Bo miała tylko wymioty ( taką żółtą wodą z pianą), kupa była normalna. Że mam obserwować, nie dawać jeść trawy na spacerze jak jesteśmy (eh łatwo powiedzieć) i jak się powtórzy to wtedy będziemy badać psinkę. i że sporadycznie pies może zwymiotować jak np za szybko będzie jadł czy nie pogryzie, albo się trawy nawcina, wtedy go trochę przegłodować, i można mu dać jakiś kleik ryżowy ( tak też dawałam mojej). odpukać obecnie jest znów żywa, ładnie się bawi, je normalnie i wygląda na zdrową wg pana doktora. to będziemy obserwować. u mnie dziś 23 dc, czasem mnie kłują jajniki, a tak nic. nie nastawiam się w tym cyklu bo przegapiliśmy 15 i 16 dc na starania. jeszcze mam luteinę na 2 cykle. zobaczę jeszcze jeden cykl z luteiną, a na 3 cykl już monitoring plus testy owu plus clo. i tak się zastanawiam czy do clo nie powinna mi pani doktor dać d*phaston od razu na podtrzymanie ewentualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko36 mam nadzieje, że to nie ty, bo tu wpisała sie antenka i jeszcze pomarańczowa więc mysle, że moje podejrzenia są słuszne... jesli jest tak jak mysle.. ze to jakiś d... robi sobie niby jaja wrrrry to niech wie, że tu pare z nas to ciężarne a ciężarne jak by nie wiedział maja taką "moc", ze jak ktoś im za skóre zalezie to... jak można posunąc się do takich rzeczy Prawdziwa anetko36 odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
cześć dziewczyny;-) Anetka tak mi przykro brakuję mi słów żeby cokolwiek napisać;-(;-( lulika nie wiem czy mam spokojne podejście;-)może trochę tak ale gdzieś tam w głębi mam mieszane uczucia ale co ma być to będzie;-) ja dziewczyny obserwuję swoje testy owu i16dc 17dc były mocne grube krechy 18dc i 19dc testowa troszeńkę słabsza ale dziś znów dwie grube krechy i zastanawiam się o co chodzi dziś nie zmierzyłam temperatury bo co chwilę się budziłam i nie miałam pełnego snu i obudziąłm się godzinę przed mierzeniem temperatury więc nie mierzyłam bo wynik byłby oszukany ale te testy owu mnie ciągle dziwią czemu nadal wychodzą pozytywnie dziś mój 20dc mój cykl trwa 31dni więc niewiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
cześć dziewczyny;-) Anetka tak mi przykro brakuję mi słów żeby cokolwiek napisać;-(;-( lulika nie wiem czy mam spokojne podejście;-)może trochę tak ale gdzieś tam w głębi mam mieszane uczucia ale co ma być to będzie;-) ja dziewczyny obserwuję swoje testy owu i16dc 17dc były mocne grube krechy 18dc i 19dc testowa troszeńkę słabsza ale dziś znów dwie grube krechy i zastanawiam się o co chodzi dziś nie zmierzyłam temperatury bo co chwilę się budziłam i nie miałam pełnego snu i obudziąłm się godzinę przed mierzeniem temperatury więc nie mierzyłam bo wynik byłby oszukany ale te testy owu mnie ciągle dziwią czemu nadal wychodzą pozytywnie dziś mój 20dc mój cykl trwa 31dni więc niewiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antetka36 bardzo współczuję kochana i przytulam. Dużo zdrówka i teraz przede wszystkim spokoju życzę. Musisz kochana dojść do siebie i dużo wypoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulika - ale ta prawdziwa to własnie ma nick Antenka36, tyle że nie była pomarańczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
kurcze lulika ale jesteś spostrzegawcza mam nadzieję że to był żart i z prawdziwą anetką wszystko w porządku;-) zmęczona dobrze że z psiną juz ok;-) efie a ile tam jest w opakowaniu tych testów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ta jest antenka (taka jak na dachu) a nie anetka i jeszcze pomarańczowa i jeszcze z przerwą między anetką a 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninulek zrób sie lepiej na niebiesko, bo przy takim nicku jak twój to kazdy d... moze sie pod ciebie podszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
mi-fa-so ma racje;-( przykro mi;-(;-(;-(;-(;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - ta prawdziwa to właśnie antenka36 (jak ta na dachu, a nie od imienia Aneta) cofnijcie się parę stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
a jak mam zrobić na niebiesako?bo ja nic nie ustawiam to samo się chyba robi bo ja nigdzie nic nie zaznaczam albo nawet nie widze że coś zaznaczyłąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek x - musisz się zarejstrować chyba, kurcze ja już nie pamiętam jak to się robiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam nerwy dziewczyny, pogoda ładna więc okna mam otwarte żeby powietrza trochę wpadło a pod oknami już wyzwiska że mój piesek szczeka i wkurza sąsiadów kundel taki nie taki nosz ku....a może zdarzyło jej się raz czy dwa szczeknąć ale ona jeszcze nawet tak dobrze nie umie bo jej nie wychodzi bardziej takie warknięcia, kurde psy sąsiadów wyją cały dzień i noc i jest dobrze, najpierw mojego kota się czepiali że miauczy i ich budzi ( to chyba spali na klatce pod naszymi drzwiami) a teraz że pies im żyć nie daje. Zaraz jak mnie nerwy całkiem to odpalę sprzęt grający na całą parę i niech wtedy narzekają że żyć przez nas nie mogą, dobrze że męża w domu nie ma bo by im dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie wiem sprzeczac sie nie będę, przykra to sytuacja i głupio w razie co dewagować nad prawdziwością bądź nie... Z jedenj str nie miesci mi się w głowie, że ludzie mogą posunąć się do takich rzeczy a z drugiej.. sama nie wiem... poprostu rzuciło mi sie w oczy Prawda jest tez taka, ze człowiek w stresie może się pomylić... mam nadzieje, ze anetka odezwie sie kiedyś po staremu i wszystko się wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antenko---> bardzo mi przykro! trzymaj się dzielnie!!! makatko---> to testujemy w tym samym czasie :-) ciekawe jak to będzie, sporo nas się uzbierało na ten weekend :-) zmęczona---> cieszę się, że jest już ok. U nas było podobnie. Zaczynało się od żółtych wymiotów i niby przeszło, a za kilka dni znowu i tym razem z luźną qupką. Nie chcę Cię straszyć i wierzę, że będzie ok., ale obserwuj małą. A w domku masz jakieś roślinki? Wiele z nich nawet po nadgryzieniu przez psiaka jest silnie trująca ... np. popularny fikus. niulek - testów jest 5 sztuk. Ja kupiłam od razu więcej i testowałam już od 5 lub 6 dc aby widzieć jak zachowuje się pasek testowy. W 11dc około w południe wyszło, że ciemnieje ale nie był jeszcze pozytywny, dopiero wieczorem dwie kreski tego samego koloru. Jak widać poziom LH szybko się w organizmie zmienia i warto mieć więcej pasków aby móc testować 2 x dziennie. Kolejnego dnia paski testowe ciemniejsze od kontrolnych :-) a już w następnych jaśniały. Niby piszą, że pierwszy pik LH jest najważniejszy. Znalazłam fajny obrazek, na którym widać wszystko bardzo fajnie:-) http://www.babymad.com/ebay/lh_graph.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×