Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Zmęczona...druga kreska jest! Twoja lekarka przemyslala i chyba najlepiej wymyslila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka a może w TESCO jak kiedyś będziesz to kup? Bo są u nas 2 wersje paskowy za 4,99 zł i płytkowy za 7,99. z tym że paskowy ma czulosc 10 a plytkowy 20, ale sporo aptecznych ma czulosc 25. ale dużo tych na allegro ma czulosc 10. Ja w poprzedniej ciąży robiła test firmy acon ( prosiłam w aptece o najczulszy i taki mi poleciła pani z apteki) i wyszły od razu 2 grube kreski ale byłam wtedy już po 30 dc, a teraz dziś dopiero 27 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
zmeczona: wina aparatu, w rzeczywistosci widac bardziej. Tez sie boje bo w marcu i miesiac temu mialam blade kreski ale o wiele bledsze i nie ciemnialy no i dostawalam okres ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mnie pamiętacie kiedyś do was pisałam ale cie ciągle czytam. Uzależniłam się od tego tematu. Ja jestem w 3 cyklu starań i w niedziele planowana@ ale dziś i wczoraj zrobiłam testy i po 10 minutach wyszła taka słabiutka kreseczka ( tak ja u Ciebie Zmęczona) po godzinie ona jest widoczniejsza ale może byc fałszywy wynik..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny testów to jest koszmar normalnie. Bo w jednej aptece test kosztuje 5 zł, w drugiej ten sam 7, a w kolejnej 12 zł. W drogeriach też są droższe niż w aptece. Ja kiedyś kupiłam bobo test w aptece za 6 zł, a w drogerii ceny testów zaczynały się od 11 zł. I jak się chce kupić o czułości 10 mIu. to przeważnie nie ma takich albo nie słyszeli, albo twierdzą że to bez różnicy czy czułość 10 czy 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćek
a za chwilę odbieram wyniki bety 3 dni po planowanej @ testy sikane negatywne, okres nigdy mi sie nie spóźniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona a może powinnaś iść z tym do lekarza jakbyś odpukać dostała okres? bo może masz za mały progesteron na utrzymanie ciąży? patija23 a który u ciebie dzień cyklu bo u mnie 27, ja jeszcze dziś powtórzę test tylko taki czulszy 10. Zobaczymy czy coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona_88
zmeczona: a moge sobie wziac luteine pod jezyk zapobiegawczo? we wtorek mam wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jakbyś zapytała lekarza, może zadzwoń i powiedz że wyszła ci blada druga kreska na teście i czy możesz luteinę wziąść. Ja tu wyżej opisywałam jak dzwoniłam, bo na własną rękę się trochę bałam. Mi jeden lekarz kazał odstawić luteinę, moja gin kazała brać dalej luteinę a w poniedziałek isc na betę, a za chwile zadzwoniła że lepiej żebym odstawiła luteinę a wzięła d*phaston 2 razy po 1 tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
RybkaPlum- heh jestem bardzo dynamiczna w działaniu, u mnie musi się coś dziać, a takie ciągle myślenie o teście ciążowym bardzo mnie zmęczyło psychicznie, zresztą nie tylko to czerwiec upłynął mi pod hasłem: choroba. Wczoraj spotkałam się z moją koleżanką, mamą 3 miesiecznego chłopca, zawsze miała super zrobione paznokcie, a teraz z uwagi na ograniczenia czasowe zrobiła sobie właśnie hybrydowe :)) i tak jakoś mnie natchnęła, tak wogóle to jeszcze za mną rzęsy chodzą, ale nie doklejane 1do 1, tylko takie pomiędzy naturalnymi, tylko ten klej blisko oczu mnie przeraża:) i żebym później ni ewygladała jak jakaś "lola" :D Ja jak pomaluje paznokcie u stóp to rzadko kiedy po 3 tygodniach pojawia się jakikolwiek odrost, używam inglota,a lbo loreal są niezniszczalne i nawet 4 tygodnie moje paznokcie wygladają ładnie, oczywiście o ile nie biegam po piaszczystej plaży :) kiccia- może przy kasach:) zmęczona- jeśli ciąża, ma poważne wady to luteina nie pomoże się jej utrzymać, ale jeśli Ty produkowałabyś za mało hormonów tzn. Twój organizm to może zdziałać cuda:) Dlatego bierz i nawet się nie zastanawiaj. zmęczona262626 - jest krecha :))) Ja widzę i to wyraźnie :)), miałam taką samą tylko u mnie akurat było to objawienie typu matka boska, bo ciąży nie było już w dniu @ :) Trzymam kciuki, oby była ciemniejsza, powtórz za dwa dni test :) Jak wykorzystam moje testy to chętnie odkupię od Ciebie parę, heh ale nie 50 -zaszalałaś :), także oby się Tobie nie przydały - tzrymam kciuki "_, mi zostały chyba z 4, a kupiłam kiedyś 7:) fiona- jest krecha :)), pewnie bierz luteinę, skoro już taka sytuacja miała u Ciebie miejsce Mamy nową tradycję na zdjęcia testów, że ja o moim nie pomyślałam, co z tego, że było to objawienie, heh ale było i ile stresu przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
zmęczona- źle przeczytałam owulacyjnych nie chcę :)) ciążowe pewnie by się przydały, kiedyś sprawdzałam czy działają, miałam monitorowany cykl owulacja była a tets nic nie wykazał, także ja im nie ufam :), trzymam kciuki, wyczekałaś już swoje, dobzre by było jakbyś pzreniosła się na dół tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona... Krecha jak nic:-) gratulacje! Choć też pomyślałam o tym co mówi zmęczona Patija... To dość wcześnie, powtórz w niedzielę może będzie ciemniejsza:-) powodzenia Gośćek.. Daj znać co wyszło;-) Zmęczona... Czekam z niecierpliwością;-) Ale się tu dzisiaj dzieje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na kafeterii jest niesamowicie... :D Fiona - kreski są! :) Aby każdej z nas się udało :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona, fiona ale zapewniłyście nam chwile poruszeń:-) mam nadzieję, ze niedługo będziecie w drugiej części tabelki i wszystkie z nas zresztą też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórzyłam test tylko że jeszcze ten o czułości 20, bo męża jeszcze nie ma i od razu pojawiła się znów taka bardzo słabiutka kreseczka, na zdjęciu słabo ją widać ale przy świetle dziennym jak podeszłam do okna nie da się nie zauważyć. http://www.fotoszok.pl/show.php/1640972_2013-07-12-16.04.52.jpg.html jest odrobinę bledsza od tamtej bo test na świeżo robiony parę minut temu, no i mocz chyba mam bardziej rozcieńczony niż rano bo ciągle pije i sikam. a pogoda u nas fatalna, leje przeokropnie, szaro i ponuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmęczona gratuluje ciążą jak nic. Jeżeli o tej porze wyszła 2 kreska nie ważne, że blada a na dodatek to 27dc to wielkie wielkie gratulacje teraz najlepiej zrobić bete i wszytsko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten co mąż przywiezie zostaw na rano, powinna być ciemniejsza krecha i się upewnisz:-) choć ja uważam że ciąża będzie! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszly testy owulacyjne i byly tam 3 ciazowe. Zrobilam 2 owulacyjne i od razu wyszly 2 kreski i ten jeden ciazowy czuly z takiego rozcienczonego moczu i tez wyszla slaba druga kreska. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
zmęczona- faktycznie na tym drugim słabiej widać, ale coś jest, ewidentnie jakaś krecha :)))) Wiadomo, że na zdjęciu trochę gorzej widać niż na żywo, więc jeśli na zdjęciu jest cień to na żywo krecha jak nic :). Tyle się dzieje, że ja się nawet ożywiłam, heh to cię chyba nazywa syndromem grupowej ciąży heh zaczynamy żyć życiem innych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem szczęśliwa jakbym to ja była w ciąży:-) Zmęczona Tobie to się już na prawdę należy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
super wieści dziewczyny ja dopiero z pracy wróciłam i jestem mega zmęczona ale jak przeczytałam wasze posty pyszczek sam się śmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie być może zaczął panować boom ciąż na naszym forum :) Dzisiaj czuję się inaczej niż w poprzednich dniach, trochę jak na @, brzuch nie boli ale jest taki... lekko obolały. Sutki cały czas są wrażliwe. Dzisiaj pół dnia przespałam, zjadłam obiad i rzuciłam się na łóżko, a mąż mnie nie obudził i wstałam o 19 :/ Ciekawe jak noc prześpie. A! w ogóle miałam dzisiaj sen... śniło mi się, że robiłam testy ciążowe i pojawiały się dwie kreski, z tym, że były niebieskie :) Szłam do sklepu kupić następne i znowu robiłam :P W ogóle te testy wyglądały inaczej niż te apteczne, jakieś dziwaczne, wymyślone były :P Ale dwie kreski pokazywały! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak wyszły mi testy z już bardzo rozcieńczonego moczu bo dziś ciągle pije i sikam i tak na zmianę. http://www.fotoszok.pl/show.php/1641568_2013-07-12-17.34.01.jpg.html zdjęcie takie niezbyt wyraźne. różowe to owulacyjne niebieski to ciążowy. i cały czas strasznie pobolewa mnie brzuch :( tak okresowo, na zmianę z takimi bólami jak w czasie owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wyszły takie w ciągu dnia, myślę, że możesz spodziewać się najlepszego :) Jutro rano powtórz test, powinna być wyraźniejsza kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×