Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość dzikidzik
Kambel strasznie mi przykro :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kambel bardzo mi przykro:-( trzymaj się kochana choć zdaję sobie sprawę, ze nie jest łatwo:-( Kurczę czemu to wszystko jest takie trudne;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Życzę wam z całego serca tych wiosennych dzieciaczków :) Kambel - przykro mi, że jednak ciąża się nie utrzymała. Głupio to zabrzmi, ale życzę ci, żeby ciąża nie okazała się pozamaciczna i żeby żaden zabieg nie był konieczny. Ja dziś poinformowałam szefa o ciąży. Byłam w niezłym stresie, ale przyjął to bardzo spokojnie i powiedziałabym nawet, że życzliwie :) Za tydzień mam kolejną wizytę, a dzisiaj odebrałam pierwsze wyniki badań. Cukier mi znów wariuje. W poprzedniej ciąży wyszła mi cukrzyca po obciążeniu glukozą, a teraz mam na czczo za niski, więc znów mi się za mocno waha :(. Napiszcie, proszę, jak to jest z normami TSH. Ja mam 1,83, ale pisałyście kiedyś, że powinno być bliskie 1. Czyli mam trochę za wysokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Cześć;-) daaawno mnie nie było ale was staram się podczytywać ;-) gratuluję Dzikidzik obrony;-) Rybka trzymam kciuki żeby na tych badaniach było wszystko w porządku;-)i strasznie Cię podziwiam że taka wytrzymała jesteś Kambel strasznie mi przykro i nawet nie wiem co ci napisać bo nic nie pocieszy strasznie mi przykro że tak się stało;-( Trzymam kciuki za testujące oby były dwie kreski;-) Czarna Gratuluję;-) Klasyka trzymam mocno kciuki;-) ale musisz się nie cierpliwić strasznie sie to dłuży ;-( Ja tak jak sobie obiecałam nie robie nic nie liczę nie mierze kompletnie nic nawet nie wiem jak dziś mam dzień cyklu tak sobie odpuściłam;-) przytulamy się wtedy kiedy ochota;-)jedyne co wiem to kiedy mam dostać @ żeby być przygotowana w razie jakiegoś wypadu żeby gdzieś w trasie mnie nie zaskoczy ;-D miałam fajny weekend, pogoda bardzo dopisuję;-) a jak u was z pogodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
dzikidzik mi też pierwszy wyszedł pozytywny test owu a dopiero po 2 dniach test ciążowy ja jutro rano powtórzę test i zobaczę czy druga kreska będzie bardziej widoczna wystraszona27 my zaczęliśmy od początku cyklu co drugi dzień starania mam cykle długie i testy owu wskazały że owulacja była 30 -31 dzień cyklu więc wolałam nie przegapić i chyba się udało jeszcze w to nie wierzę do lekarza umówiłam się dopiero na 25 lipca żeby już bylo widać fasolkę kambel bardzo mi przykro przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
tymianek11- tsh 1,83 dla kobiety w ciąży jest prawidłowe, tsh w ciąży strasznie rośnie u osób, które mają niedoczynność, nie masz się o co martwić, masz bardzo dobry wynik. TSH do 1,5 jest dla stających się górną granicą, dla ciążowych norma jest już inna :) kambel- duchem jestem z Tobą, będzie dobrze. Pewne rzeczy dzieją się z określonego powodu, jeśli doszło do jakiś zawirowań chromosomów, to niestety lepiej że tak się stało :( Głowa do góry, będzie dobrze. czarna- ilu dniowe masz cykle? 30-31 dzień, to faktycznie bardzo późno. Ja nawet jak nie brałam pod uwagę ciąży i miałam 28 dniowe cykle to od 21 dnia spokojnie... teraz doszedł początek i koniec. Podziwiam, ja co drugi dzień nie dałabym rady, praca mnie wykańcza :) Czasem nawet w sobotę czasu zabraknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kambel - bardzo mi przykro :( aż mi się łezka w oku zakręciła :( Tymianku - na moich badaniach mam przy tsh przedział 0,400-4,00. Ja miałam 1,49 i jest to dobry wynik, myślę, że Twój też:) niulek x - podziwiem, że tak potrafisz, ja co chwile odliczam dni i zastanawiam się czy może wcześniej test wykonać :P Dziś 18 dzień cyklu. Dzisiaj wybrałam się nad jezioro, na początku mi się nie chciało, ale dobrze, że się zdecydowałam, jednak była to jakaś odskocznia od nieustannego myślenia o ciąży, dziecku, testowaniu.... A co do mojej temperatury to wzrosła :) ale nie w dzień owulacji tylko troszkę później, podobno to normalne, poza tym przyznam, że wcześniej też ją niezbyt regularnie mierzyłam :/ Dziś była 37,01, więc chyba jest ok:) Teraz będę mierzyć codziennie żeby sprawdzać czy nie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
cykle mam od 36 do 42 dni ostatni cykl miał 42 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dziewczyny, uspokoiłyście mnie :). Ale o tym TSH sobie jeszcze poczytam na internecie jak znajdę chwilkę. niulek - dobre podejście :) U mnie pogoda ładna, bardzo ciepło, ale na zewnątrz lepiej nie wychodzić, bo tak strasznie komary gryzą :O Idę kłaść synka, miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kambel bardzo mi przykro. Obys szybko doszla do siebie zycze. U mnie dzis 23 dc wiec okres za 5 dni powinien juz byc. Brzuch mnie dzis juz nie bolal tak okresowo jak do tej pory. Jeszcze 2 dni luteiny zostaly. Mam nadzieje ze wytrzymam i nie zatestuje predzej niz by okres sie spoznil no chyba ze przyjdzie. Tymianku wystraszona dobrze pisze w ciazy normy tsh sa inne niz dla starajacych sie. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas pogoda tropikalna eh w poludnie na termometrze bylo ponad 34 stopnie ok 15 bylo juz 38 na sloncu. Teraz.super sie schlodzilo i idzie zyc. U nas komarow nie ma ale okropne muchy tak namolne ze by czlowieka zagryzly. Mam siatki w oknach a i tak powchodza eh. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
pogoda wszędzie dopisuję to dobrze;-) ja byłam wczoraj nad jęziorkiem i było super ;-) ale dzięki takim wypadom nie mam czasu myśleć nad moim cyklem ale naprawdę nie wiem który mam dzień;-) i nie chce liczyć bo wtedy będę już codziennie liczyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie :) staram się już o tym nie myśleć. Lepiej przebolec teraz niż za 3 mies. Pociesza mnie fakt ze kobiecie po ciąży jeszcze łatwiej zajść w kolejną. Co do temp w poprzednim cyklu miałam skok w dniu owu który się utrzymał 4 dni później spadek i dość mocny skok. A gdy patrzyłam na wykresy innych mój wyglądał podobnie. u nas też jak nigdy upał 26 st. Przy wiecznych deszczach , taka temp jest okropna. A ja dodatkowo cały tydzień na popołudniu w pracy. Więc niestety z pogody nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kambel - bardzo mi przykro :( ale tak jak piszesz po poronieniu ponoć łatwo zajść, mojej koleżance gin tak tłumaczył, że organizm spina się po utracie czegoś i dlatego łatwiej o kolejną ciąże i o jej utrzymanie:) także życzę Ci aby tak było u Ciebie:) tymianek111 - ja w pierwszej ciąży też miałam cukrzyce ciążową, po ciąży miałam być pod kontrolą diabetologa, ale nie poszłam ani razu, teraz żałuje, bo ostatnio jak kilka razy z rana mierzyłam cukier na czczo, to miałam 97 lub 99 itp, więc wygląda na to, że też cos się u mnie dzieje nie tak. Pewnie w drugiej ciąży cukrzyca też mnie nie ominie niestety niulek x - podziwiam za wytrwałość w nieliczeniu niemierzeniu ;) klasyka - z testami owulacyjnymi to chyba różnie, nie ma reguły, ja sama z ciekawości robiłam i w 28 dc miałam negatywny, w 30 dc miałam pozytywny, w 31 dc miałam negatywny, dziś 32 dc - na jutro mam termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kambel przykro mi, ale masz rację, że lepiej teraz niż za 3 mce. Wtedy byłoby dużo gorzej. Czarna gratuluje :) U mnie kolejny cykl spisany na straty. Nie wiem zupełnie co się dzieje. Mierzę temp codziennie i co niby przed @ powinno się notować spadek, a u mnie minimalnie się waha. Żadnego spadku. @ przyszedł 7, czyli 3 dni wcześniej niż powinien. Łudziłam się, że to być może plamienie, bo już w tym cyklu raz się pojawiło. Teraz złudzeń nie mam, bo to już 3 dzień. Jestem już tym wszystkim zmęczona, bo tak się stara a tu nic i nic. Chyba lepiej byłoby jakby człowiek nic nie mierzył, nie obserwował, działał wtedy kiedy przyszłaby na to ochota i kiedyś okazałoby się, że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Hej dziewczyny. Kambel-przykro mi ale trzymaj się,będzie dobrze,zobaczysz :* Ja @ nie mam nadal nie wiem już co z moim organizmem się dzieję,ostatnią miesiączkę miałam 1 czerwca i do tej pory nic.Ręce mi opadają bo nie wiem co się dzieję dlaczego tak jest :( dziki dzik gratuluję obrony pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milllenka a co na to lekarz? Pewnie ustawi Ci cykl tabletkami jak się nie poprawi. Mi-fa-so też mam termin na jutro. Właśnie boli mnie jajnik i śluz się pojawił jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
aktualizacja :) NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................27.05 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13,06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30.................1 cykl..................2dziecko...............03.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl................1dziecko..................14.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl.................1 dziecko................18.07 Westa i Hestia.......30................2 cykl.................1 dziecko ...............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1 dziecko...............25.07 Dagietka30 ............30................3 cykl.................1dziecko................28.07 niulek x ............ . .22................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26................6 cykl.................1 dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko............... 03.08 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 Tomaszkowa............25...............1cykl..........1sz e dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Jak byłam u lekarza przed urlopem to podejrzewał ciążę ale niestety okazało się że nic z tego wtedy okres spóźnił mi się 6 dni.Zawsze miałam cykle 28 dniowe więc @ powinnam dostać 29 czerwiec a tu nadal nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
aktualizacja NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13,06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30.................1 cykl..................2dziecko...............03.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl................1dziecko..................14.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl.................1 dziecko................18.07 Westa i Hestia.......30................2 cykl.................1 dziecko ...............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1 dziecko...............25.07 Dagietka30 ............30................3 cykl.................1dziecko................28.07 niulek x ............ . .22................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26................6 cykl.................1 dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko............... 03.08 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 Tomaszkowa............25...............1cykl..........1sz e dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
kicccia nie nie robiłam testu bo wydawało mi się że to nie ciąża ale coraz bardziej się nad tym zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milllenka - u lekarza byłaś w poprzednim cyklu, dobrze zrozumiałam? a w tym jeszcze nie robiłaś testu? twarda jesteś, tyle dni po terminie:) powodzenia jak już się zdecydujesz kicccia - ja mam śluz taki kremowy jakby, ja za bardzo nie wiem jakby zwykle miewam przed @, bo jakos nie sprawdzałam wcześniej, zawsze mnie interesował tylko ślub w okresie owulacyjnym. Kiedy testujesz? :) ja planuje wytrzymać do czwartku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za byki, oczywiście interesował mnie śluz w okresie owulacji, a nie ślub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
mi-fa-so tak byłam w tamtym cyklu u lekarza w tym nie byłam jeszcze.Nie robię testu bo nie chce się nakręcać,ale niepokoi mnie to co się dzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millenka... to właśnie zrób test dziewczyno to się nie bedziesz nakręcać! Oby wyszedł po Twojej myśli:) mi-fa-so... ja też szybciej jak w czwartek nie zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
kicccia cierpliwa jestem i na razie poczekam jeszcze zobaczymy co wyjdzie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-fa-so... ja teraz będę wiedzieć kiedy co miałam bo ściągnełam sobie aplikacje na telefon o której tu kiedyś ktoś pisał i tam wszystkie objawy sobie w notatkach zapisuje... potem człowiek głupieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×