Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

kicccia - przykro mi, no ale wiesz, dopóki nie ma @ musimy mieć nadzieję :) mi też wczoraj wyszedł negatywny, dziś udało mi się nie zrobić klasyka - kicccia Ci wyjaśniła z szyjką, ja tylko dodam, że przy ocenie twarda-miękka pomogło mi przyrównanie że gdy twarda to jest jak czubek nosa, a miękka to jak usta właśnie widzę w tabelce, że na dniach kolejne testowania się szykują.. powodzenia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co na zaparcia dla 2,5 latka. Mój synek od kilku dni cierpi, myślałam, ze to przejściowe. biedny teraz aż boi się usiąść na nocnik, robi tylko kilka bobków, albo bardzo twardą. Wiem, ze to przez duże ilości mleka, bo ostatnio ma jakąś fazę i wypija 2 szklanki rano i 2 wieczorem. Dostał przed chwilą czopek to coś tam zrobił, kupiłam syrop. jak na złość teraz 2 dni w pracy jestem, ale od soboty już urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i @ przyszła... Wiedziałam że jak test zrobię to @ przyjdzie. Ale chociaż nie będę się bez potrzeby łudzić. Testów już w domu niema więc dopóki @ się nie będzie spozniala to nie kupie! Ahh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula... Pewnie są jakieś lekarstwa ale mojemu zawsze pomagało jedzenie jabłek;-) Ostatnio miał biegunkę to aż płakał na toalecie:-( po kilku razach widziałam jak się bał żeby się to nie powtórzyło:-( na szczęście po jednym dniu przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicccia - przykro mi, że @ przyszła. Ale przynajmniej cię nie zwodziła za długo i możesz zaczynać już nowy cykl starań. Klasyka - tak jak piszą dziewczyny - jak będziesz badać przez jakiś czas, to zauważysz, że się zmienia w ciągu cyklu. anula2500 - na zaparcia tarte jabłuszko. Mam nadzieję, że twojemu synkowi szybko miną problemy, bo wiem jak ciężko jest patrzeć, gdy dziecko się męczy. Mojemu małemu lekarz (bez mojej zgody!) zdarł napletek. Potem biedaczek przez 2 tygodnie płakał przy sikaniu, a mi się serce krajało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicccia - bardzo mi przykro :( Oby nowy cykl był szczęśliwy. Dzięki za wyjaśnienie ;) Też myślę, że na zaparcia starte jabłuszko będzie dobre, jak lubi to z dwie suszone śliwki niech zje. Ja odliczam cały czas :P Dzisiejszy dzień myślę, że szybko dobiegnie końca, więc zostanie tylko cały piątek, sobota i niedziela :D Lekarz kazał zrobić test we wtorek, ale ja w poniedziałek pojadę już na betę. Dzisiaj dzwoniłam do laboratorium i Pani powiedziała, że tydzień po owulacji już można robić test z krwi, u mnie będzie 10 dzień. W sumie to jutro mija tydzień... ale możliwe, że nic nie pokaże, co? 40 zł kosztuje, więc może się wstrzymam do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za rady:-) Klasyka wiem że trudno, ale wstrzymaj się do poniedziałku, nie dość że 40zł to jeszcze może być rozczarowanie bo za wcześnie zrobione. Nic Wam nei pisałam, ale sama choc byłam pewna, ze nie zajdę w ciąże w 10dc, przed okresem zrobiłam test i po 5 minutach nic nie było ale po 15 były d kreski (druga baaardzo jasna) ale to tzw " matka boska" jak ktoś to ładnie nazwał. A okres przyszedł wczoraj. Ale nie martwię się, bo teraz idę na urlop i chętnie przy grillu napije się piwka, albo lampkę wina:-) I oficjalnie zaczynam pierwszy cykl starań, mam nadzieję, ze jedyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
***kicccia przykro mi z powodu @ ;( ***anula2500 dziewczyny dobrze ci radzą jabłuszko i śliwki ja córci robiłam jeszcze rumianek albo mięte :) ***klasyka trzymam kciuki ***tymianek111 biedny Twój synuś nie znam się na narządach chłopców więc nic nie doradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
anula2500 życzę owocnych staranek na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Anula dziewczyny dobrze ci radzą jabłka są dobre na zaparcia,pomagają też śliwki suszone lub morele, jogurt, mięta, mi kiedyś lekarz polecił brać probiotyki, i faktycznie jak brałam to na długi czas spokój miałam z zaparciami biegunkami itp. kicia przykro mi z powodu @. Brzuch mnie strasznie boli na @, takie mega mocne skurcze, że czuję je mimo że wzięłam no spę. Czekam więc na @. Czekam dalej na przesyłkę z testami. Mam nadzieję że jutro już będzie. Pomyliłam się i jeszcze dziś wzięłam odruchowo luteinę i teraz nie wiem chyba nie zaszkodzi mi co? najwyżej okres się dzień przesunie?co o tym myślicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
zmęczona jakąś specjalistką nie jetem ale z tego co mi wiadomo luteina jest nieszkodliwa brałam ja przez większą cześć ciąży. Tak jak piszesz może Ci się troszkę @ przesunąć u mnie @ tez na dniach więc myśli mam jedynie o tym jak przetrwać w pracy do urlopu:) no i lepiej mieć @ teraz niż na urlop....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona - ja kiedyś przez przypadek wzięłam dzień wcześniej d*phaston, działa podobnie jak luteina. Nic się nie działo, jedynie okres o dzień się przesunął, więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety też dostałam @ dziś popołudniu, wkurzyłam się, zdołowałam, położyłam się i zasnęłam.. obudziłam się już w lepszym nastroju. Cóż nowy cykl, nowe nadzieje, tym bardziej, że we wtorek idę do endokrynologa, mam nadzieje, że zajmie się moim wysokim tsh i będzie dobrze:) Klasyka - dość drogie u Ciebie to badanie, ja bym się wybrała dopiero w poniedziałek, zawsze to wynik pewniejszy będzie, powodzenia:) Zmeczona - ja myślę, że o 1 dzień więcej luteiny nie zaszkodzi, oby jednak okres nie przyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję tabelkę NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30.................1 cykl..................2dziecko...............03.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2dziecko...............10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl................1dziecko..................14.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl.................1 dziecko................18.07 Westa i Hestia.......30................2 cykl.................1 dziecko ...............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1 dziecko...............25.07 Dagietka30 ............30................3 cykl.................1dziecko................28.07 niulek x ............ . .22................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26................6 cykl.................1 dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko............... 03.08 roxien21................27................4 cykl..................1dziecko.................04.08 anula2500................28................1 cykl..................2dziecko.................07.08 mi-fa-so..................31................6 cykl......................2 dziecko..................12.08 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 Tomaszkowa............25...............1cykl..........1sz e dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
anula2500 mojej córci bardzo pomagał sok z jabłek kicccia bardzo mi przykro ale chociaż nie przesunął ci się @ i możesz zaraz zacząć starania Klasyka lepiej poczekaj do poniedziałku będzie pewniejszy wynik mi-fa-so przykro mi Mam pytanko dziewczyny czy w ciąży można pić zieloną herbatę bo różnie piszą a ja uwielbiam i chyba nie zaszkodzi dzidzi co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna - z tego co się orientuję to można, ale jedną, dwie dziennie, bo też zawiera kofeinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmeczona - a może @ u Ciebie nie przyjdzie? Straciłaś już nadzieję? Myśl pozytywnie! mi-fa-so - przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - ostatnio oglądałam sobie jakiś program w internecie, chyba "mamo to ja" i mówili, że w ciąży powinno się unikać herbaty czarnej i właśnie zielonej. Nie powiedzieli dlaczego... Czarna i zielona to są liście tego samego drzewa, więc coś wspólnego pewnie mają... Wydaje mi się, że coś wypłukuje z organizmu, ale co nie wiem :P A lubisz herbatę czerwoną? ja bardzo! :) Moja koleżanka przez całą ciążę piła zieloną bo uważała, że jest najzdrowsza... W ogóle jest masa rzeczy, których nie powinno się jeść/pić... najlepiej sobie wszystkie wypisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna zieloną herbate jak najbardziej można ale w rozsądnych ilościach Polecają ją właśnie zamiast kawy ponieważ też zawiera kofeinę a jest zdrowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można pić zielona herbatę ale właśnie chyba max 2 filiżanki. jeszcze jutro 1dzień w pracy i 3tyg wolnego. ależ się cieszę . miłej nocy dziewczyny anula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Zrobilam dzis z ciekawosci test pepino o czulosci 20 i nie wiem czy ja mam jakies omamy czy to jest jakis cien drugiej kreseczki widoczny pod katem. Maz nic tam nie widzi a ja nie wiem czy tak bardzo chce zobaczyc ta druga kreske czy to bardzo blady ledwo widoczny cien drugiej kreski. No i jesli ten cien drugiej jest w 27 dc to co teraz z luteina? Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona powtórz może test, albo bete. Nie wiem co z luteiną bo nigdy nie brałam. Trzymam kciuki żeby wyszła drugi raz ta kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
zmęczona- lepiej nie pokazywać facetom testów z cieniami kresek, mało który cokolwiek dojrzy, większość jest zdania, że jak nie jest coś bardzo widoczne tzn., że tego nie ma. My kobiety jesteśmy bardziej dokładne podczas tej kontroli, większość z nas ogląda test pod kilkoma różnymi kątami. Powtórz test za parę dni, jeśli kreska będzie widoczna to już będzie duży sukces. Z tą herbatą to pewnie chodzi o substancje pobudzające końcu mocna zielona herbata jest lepsza od dużej kawy :) Ostatecznie wychodzi na to, że kobiety w ciąży powinny pić tylko wodę i jak przetrwać te 9 miesięcy :) U mnie wielki przełom, po pierwszym cyklu pełnym emocji, drugi to miesiąc spokoju, odcięłam się całkowicie od tematu ciąży. Miałyście rację, że pierwszy miesiąc jest najgorszy. Obecie nie mam nawet pojęcia, który dzień cyklu mam i czuję się świetnie. Teraz zaczęłam kombinować z manicure hybrydowym heh, ale jakoś nie mogę się ostatecznie zdecydować. Korzystam z słońca, w weekend szykuje się impreza urodzinowa nastolatka, także znowu aktywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze do tego mam problem z pieskiem. Ma okropne zaparcie az ja wykrzywia jak robi kupke. I tak w trakcie np jej sie zatrzyma i sie meczy psinka. Byla u mojej mamy i tam jej dali normalnego jedzenia o co prosilam by nie robic i teraz nie wiem jak jej pomoc. Bo z pieskiem mam male.doswiadczenie Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-fa-so... Przykro:-( Tymianku... U mojego na szczęście z napletkiem było w porządku ale moja kuzynka że swoim jeździła na nacinanie. Klasyka... Ja bym chyba zaczęła jednak od testów bo badanie dość drogie, ale powodzenia! Czarna... Herbata napewno nie zaszkodzi. Poprostu we wszystkim trzeba mieć umiar:-) Zmęczona... Co do luteiny i pieska to niemam pojęcia jak Ci pomóc:-( napewno jutro zrób jeszcze rano test! Oby były te dwie kreski! Ja jak nie byłam w ciąży to na teście który cały dzień leżał zrobiony druga kreska się nie pojawiła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dzwoniłam i znalazłam tańszą bete, za 26zł z normami i już prawie pobiegłam, powiedzieli, że do 11.00 jest pielęgniarka, więc ja szybko zaczęłam się ubierać... ale jakoś się ogarnęłam :P I dobrze bo pewnie byłoby za wcześnie. Dzisiaj zaopatrze się w testy ciążowe, kupie z 5 :D , szukam takich z czułością 10, ale nie mogę znaleźć :/ Zmęczona - jedynym wyjściem jest powtórzenie testu. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyka w marketach tj kaufland tesco sa testy pepino paskowe o czulosci 10 w przedziale 3/5zl. Powtorze jutro test ale nie wiem co dzis z luteina zrobic czy wziasc czy odstawic.bo i tak jedna wiecej tabletke wzielam. Mam jeszcze w domu d*phaston prawie cale opakowanie do konca 2014 r wazne po tamtym poronieniu. A moja ginekolog dalej ma wylaczony tel eh. Zmeczona 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Wczoraj byłam na wizycie-wszystko w jak najlepszym porządku:) Dzidzia jest po prostu tydzień młodsza:) Ma 9mm i cudne serduszko:D Bije jak szalone:) Termin mam na 28.02., więc może się jeszcze załapię na wiosenne;P Teraz już mogę wrócić na forum i kibicować Wam dalej:) Zmęczona, u mnie był meeega bladzioch w dzień okresu, a potem z każdym dniem ciemniejsza krecha.Mój Mąż tej pierwszej krechy w ogóle nie mógł dostrzac-jak krowie na rowie musiałam pokazywać;P Życzę Tobie , aby to było to! A może kup czulszy test? Tymianek, to mnie nastraszyłaś tym napletkiem...Mój sobie nawet nie daje dotknąć siusiaka:/// Coś czuję,że skończy się na zabiegu:/// Kiccia, Mi-fa-so, bardzo mi przykro, Kochane! Ale kibicuję Wam nadal!W końcu się uda!:*** Klasyka, trzymam kciuki z całych sił! Jedź w pon na betę! Czarna, Tobie nawet nie miałam okazji pogratulować-tak więc serdeczne GRATULACJE! Spokojnej i książkowo nudnej ciąży:) Ja uważam,że wszystko prócz alkoholu,papierochów, narkotyków, leków i niepasteryzowanych rzeczy jest dozwolone, ale wiadomo-z głową! Wystraszona, :)))) Podsumowałaś tym samym mojego Męża;PPP Bo dokładnie tak jest jak napisałaś:D Hahahaha,masz rację-kobiety w ciąży przez miechów dla pewności, powinny pić wodę i może jeszcze suchy chleb;PPPP Też myślę nad hybrydami, ale u stóp.Może się wybiorę w ramach relaksiku:D Super masz podejście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka, beta wychodzi już 10 dni po stosunku:) U mnie koszt to 19 zł w szpitalu położniczym i wyniki po 2 h:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×