Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość wystraszona27
krechy jak nic- tylko teraz spokojnie, żeby nie zapeszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona... Czekamy na poranne wieści chociaż po tylu dzisiejszych testach to już powinna być tylko formalność:-) Teraz już chyba Twój mąż też zobaczył, że coś jest na rzeczy?:-) Przyznam, że na Twoją ciążę czekałam najbardziej... No poza swoją;-) wielkie gratulacje! Klasyka oby Twój sen był proroczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona i zmęczona -gratuluję!! zmęczona - i jak powtorzylas już test? Jeden dzien mnie nie było a tu takie pozytywne wieści. Aż mi się humor poprawił:) mi ostatnio pielęgniarka powiedziała że nie ważne jak kreska jasna to jest ciąża zaś lekarz ( do którego więcej nie pójdę) że muszą być 2 takie same i gdy moja u niego była lekko jaśniejsza uważał test za negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem mamą marcową 2013 :) życzę dużo zdrówka nie dawno sama zaczynałam pisać w kwietniówkach 2013 własnie a już nowe topiki są na 2014:)) Jaby co służę pomocą;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Powtorzylam test ten z allegro o czulosci 10 wiec powinno pokazac juz wyrazniej z porannego moczu a tam dalej bardzo slabiutka kreska druga ledwo widoczna. Boje sie ze nic z tego nie bedzie. Brzuch mni boli caly czas typowo okresowo i to chwilami dosc mocno. Dzis 28 dc no sama nie wiem co myslec bo ta dzisiejsza kreska wydaje mi sie slabsza od tych wczorajszych. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, z porannego moczu powinno być coś więcej widać, ale skoro widać cokolwiek, to ja bym była dobrej myśli!! :) jutro z rana znów powtórz, może już będzie wyraźniejsza:) chyba wszystkie za Ciebie szczególnie trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona... Faktycznie powinno być coś więcej widać ale wkońcu co test to inna firma i pokazuje trochę inaczej. Pozostaje czekać. Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona - nie ma się co załamywać. Teraz musisz po prostu przeczekać do terminu okresu. Jeśli się nie pojawi, to będziesz pewniejsza. Ja też czekałam te kilka dni do terminu @ jak na szpilkach. A kreską jasną się nie przejmuj, mi też wychodziły takiej samej barwy, nieważne czy z porannego, czy z popołudniowego. kiwoszka - witaj! Przypuszczam, że nie zamierzasz zostać kolejny raz mamą na 2014 ;) Jak sobie radzisz z maluszkiem? Często ci się budzi w nocy? Zaczynasz już rozszerzać dietę? :) makatko - czekam na wieści od ciebie, mam nadzieję, że będą szczęśliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek o nie nie zamierzam:) z malutką fajnie przesypia nocki , a dietę rozszerzamy pod koniec tego miesiąca w końcu nie samo mleko:) jutro mamy chrzciny mam nadzieję że się nie będzie darła na cały kościół:P ja urodziłam przez cesarskie cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ale jak mam brać do poniedziałku d*phaston to chyba @ nie przyjdzie? bo w poniedziałek na bete idę, i wynik gdzieś koło popołudnia powinien byc. boje się strasznie powtórki z przed roku :( zmęczona 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy położyć się i wstawać tylko do łazienki do tego poniedziałku i nic nie robić czy normalnie funkcjonować. Bo z jednej strony nie chce zaszkodzić jakby była wczesna ciąża a z drugiej jak ma się coś stać to i tak się stanie. zmęczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona - bądź dobrej myśli. Dopóki bierzesz d*phaston to @ się nie pojawi. Ja mam zawsze 2-3 dni po odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona kreskami się nie przejmuj u mnie w pierwszej ciąży też były jasne dopiero tak z tydzień po terminie @ były ciemne. oszczędzanie nie zaszkodzi ale przede wszystkim staraj się nie stresować wiem że to trudne anula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jaka u was pogoda? Bo u mnie leje i zimno okropnie kolejny dzien. Ciekawe jak tam makatka? Troche ogarnelam mieszkanie i sie polozylam. Dzis zrobilam jeszcze 3 testy owulacyjne w koncu mam ich tyle i na kazdym od razu dwie grube krechy wychodza. Nie wiem czy powtorzyc jutro ciazowy czy dopiero w poniedzialek przed beta. Ostatnia miesiaczke mialam 16 czerwca. Wiec to by byl jakis 4 tydz jesli beta potwierdzi. Caly czas brzuch mnie boli okresowo czasem tak mocno jakby mnie rozrywalo od srodka. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona - będzie dobrze odpoczywaj i się nie stresuj.bo w twoim stanie to niewskazane :) u nas upał. Byłam z moim m nad morzem i się okropnie spalilam.już się boję co będzie w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! ja dziś też powtórzyłam test (27 dzień cykl) i po 15 minutach wyszła znowu taka słaba kreseczka.. Nie wiem czy jutro zrobić znowu zrobić czy czekać aż ewentualnie przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Chyba nic z tego nie bedzie :-( dzis w nocy mialam takie skurcze jak podczas orgazmu a rano prawie przestaly bolec mnie piersi (a bolaly strasznie). Powtorzylam test i jest druga kreska dalej slaba ale bardziej widoczna niz na poprzednich testach. Nie wiem co myslec, plakac mi sie chce. Jestem ciekawa co beta jutro pokaze czy cos pokaze czy nie. Moze to biochemiczna ciaza ?a juz powoli w duchu zaczynalam sie cieszyc. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczona mam nadzieja ze wszytko wyjdzie u ciebie pozytywnie... Wiesz y mnie przy pierwszej ciazy tez na poczatku mialam straszne skurcze brzucha... Ja na twoim miejscu w poniedzialek nie tylko poszlabtm na bete ale rowniez do lekarza pi pierwsze moze trzeba ci cos rozkurczowego a po drugie nie wiem do kiedy masz ten d**asthon bo jego nagle odstawienie moze dzialac nie kozystnie Gratuluje wszystkim ktorym sie udali a teraz biore sie za czytanie zaleglosci diputy nie wisze nad kibelkiem bo mam straszne mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyte mam na srode umowiona juz. D*phastonu mi na czwartek jeszcze starczy. Bo w poniedzialek beta a jak wrazie cos wyjdzie to zeby w srode rano powtorzyc czy jest przyrost i z tym do lekarza. Chyba ze nic nie wykarze beta to mam odstawic d*phaston. Ale wtedy i tak do lekarza pojde bo skad te pozytywne testy ciazowe i owulacyjne. Martwi mnie ze piersi przestaly bolec bo to zle wrozy. Nie zniose chyba drugiego poronienia i zabiegu. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona... Wiem, że to najtrudniejsze ale musisz teraz jakoś wytrzymać do wyników bety, dobrze że masz je w ten sam dzień. A przyrost lekarka Ci kazała robić? Ja już tu pisałam, że mi przyrost z bety wskazywał że ciąża nieodpowiednio się rozwija bo był za mały a z ciążą było wszystko ok! Niepotrzebnie tylko się stresowalam i przeplakalam kilka dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!!! Strasznie długo mnie nie było. Najpierw wyjazd wakacyjny, a teraz nadrabiam zaległości w pracy, domu i u Was :-) Podczytywałam czasami ale nie miałam na to za wile czasu. Póki co ... ZMĘCZONA trzyma kciuki!!! Rybko cieszę się, że u Ciebie wszystko jednak ok :-) U mnie też dziwnie. Od środy brzuch zaczął boleć mnie tak na @ ale do dzisiaj cisza. Szyjka wysoko i twarda, test jednak negatywny ... brzuch cały czas mnie pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona - bądź dobrej myśli, ważne, że kreska cały czas jest. To jutro obie mamy ważny dzień... też idę na betę, mam nadzieję, że nie za wcześnie - 10 dni po owulacji. Pani w laboratorium powiedziała, że po tygodniu już można, więc powinno coś pokazać. Rano zrobię jeszcze test, ale może jeszcze nie wyjść. Musimy wierzyć, że będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiccccia dlatego na środę mam wizytę żeby w poniedziałek zrobić betę i jak wyjdzie coś to w środę powtórzyć rano i popołudniu do lekarza z wynikami, bo jak coś by wyszło to musi mi d*phaston wypisać. Oby dzień dziś szybko minął, bo najgorsza ta niepewność. zmęczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyka 3mam kciuki oby były dobre wieści dla nas po becie. Najgorsze to czekanie potem na wynik. U mnie testy ciążowe były 10 i 20 i ta kreska blada, a na owulacyjnych o czułości 25 od razu wychodzą 2 grube krechy. Tylko martwią mnie te skurcze, biorę nospę dodatkowo i to że ból piersi znacznie się zmniejszył. Mój mąż nie wie co o tym myśleć, bo uważa że na teście to muszą być 2 grube krechy i narazie mówi że chyba nie jestem bo on nie widzi tam tych kresek, że jak beta wyjdzie to wtedy będzie się cieszył. zmęczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona,Klasyka, trzymam za Was kciuki!!! Sama żyłam jak na szpilkach jeszcze parę dni temu, więc rozumiem Was w 100%! Mam nadzieję,że będzie dobrze! Efie, no nareszcie jesteś:)Faktycznie dawno nie pisałaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efie... Właśnie myślałam co z toba;-)tobą Zmęczona, klasyka... Czyli około południa czekamy na dobre wieści:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wiedzialam ze nic z tego nie bedzie. Siedze i rycze. Zaczelam plamin na brazowo. Pojechalismy na ip to tam stwierdzili ze jest tak wczesnie ze nic nie zrobia, nawet bety mi nie zrobili tylko kazali isc do domu. Ze moze to normalny okres sie zaczyna a ciaza byla biochemiczna. A ja siedze teraz i rycze bo jestem taka zdezorientowana i nie wim co robic. Przeciez biore 2 razy dziennie d*phaston to okres w trakcie by nie przyszedl dopiero po odstawieniu. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona mi plamienia zaczęły się tydz po owu dodatkowo dostałam @ i krew wykryla ciąże i testy z czasem ciemniejsze się robiły,a też na początku był cień. Niestety u mnie wyszło jak wyszło,Ale wiem jaki to stres. Postaraj się zrelaksować. By chodź na chwilę o tym nie myśleć, a do jutra już coraz bliżej :) będzie dobrZe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×