Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Oczekuje - moje gratulacje!!!!! Doczekałaś się :D :D ;D Super, naprawdę się cieszę! A powtarzałaś test z moczu? Ja na twoim miejscu już bym chyba ze 3 zrobiła w międzyczasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
Najwazniejsze jest właśnie posiadanie oparcia w bliskich... U mnie fatalnie, za pare miesiecy bede miala operacje takze dzialania dopiero od grudnia;(. Wieczorem wytne sie z tabelki, wroce do niej pod koniec roku. To sie nazywa pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymianek...postanowilam nie robic juz testow uznalam ze skoro wyszedl jeden to jestem w ciazy:) nic sie nie stresuje tylko bardzo ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dzięwczęta :) oczekuje - eee do jutra już nie dużo czasu zostało:) dasz radę:) tymianek - gdzie się zapodziewasz? jakoś mało Cię tu ostatnio:) a ja się źle czuje ostatnio jakoś mnie ciągnie dół brzucha, szczególnie jak leżę w łóżku... podobno to normalne ale ja już zaczynam panikować... no i od dwóch dni budzę się o 3 lub 4 w nocy i jestem taaaaka głodna że wstaję i oczyszczam lodówkę:) dopiero jak się najem to mogę zasnąć... aż się boję wejść na wagę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszkowa mam tak samo z tym jedzeniem:) ciekawe co bedzie dalej...powiem wam ze chyba zapeszylam...moj blogi spokoj minal...boli mnie brzuch jak na @...to straszne...zaczynam panikowac(oczywiscie z umiarem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie...wyszła mi wczoraj opryszczka chyba to opryszczka...zimno na pewno nie i zajady tez nie bo zajady to chyba w kącikach nie? i nie mozna ust otworzyc hehe a to takie nie jest...ale pytanie czy co nic zlego...troche sie teraz o tym naczytalam i sie wystraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje nie panikuj:) nie ma powodu:) na początku mnie też pobolewało i ciągnęło to i ówdzie:) czekaj w spokoju na wyniki:) ja miałam wynik tego samego dnia wiec jakoś tak szybciej zleciało i to jeszcze w pracy byłam cały dzień wiec nie miałam czasu myśleć:) mnie teraz zaczynają niepokoić te moje pobolewania... niby lekarz powiedział ze tam się wszystko rozciąga i rośnie wiec ma prawo być obolałe i póki nic regularnie się nie dzieje to nie panikować ale ja i tak mam jakieś złe przeczucia... już bym chyba wolała iść na kila dni do szpitala niech mnie obserwują niż siedzieć w domu i myśleć czy to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tak zaboli raz nie a raz mocniej...mam nadzieje ze nasze malenstwo sobie rosnie:) powiedzcie mi kochane jak to jest z tym dzwiganiem? bo ja w pracy musze dzwigac ciezkie koszyki z dokumentami i jak to z tym jest....juz wtajemniczylam moja ukochana kolezanke:) wiec bedzie za mnie nosila ale czasem nie da rady jak jest mocno zajeta a nie chce zeby sie ktos zorientowal wiec musze nosic...ide sie dzisiaj zarejestrowac do lekarza ciekawe na kiedy bedzie wizyta...pewnie za jakies 2 tygodnie...w tym pewnie nie da rady a w nastepnym bede leniuchowac na wakcjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny! ale mnie skręca z niecierpliwości...tak się nastawiłam, że to CLO zdziała cuda i tym razem się uda. Dzis mam 11dc czekam na środę na USG i na owulację, która mam nadzieję będzie, ale w sumie nie wiadomo kiedy po tych tabletkach. Cały czas mnie coś kłuje, mam nadzieję, ze to pęcherzyki rosną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Oczekuje mnie juz brzuch dosc długo boli jak na @. Dopiero teraz troszkę przechodzi ale mimo to zdarza sie kilka razy na dzien. Moj lekarz stwierdził ze to normalne. Nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka wspanialego masz meza, cudownie ze tak mocno cie wspiera.... ja tez mam to szczescie ze maz mnie pociesza za kazdym razem, mocno wierzy ze nam sie uda i jest dla mnie wsparciem w tym wszystkim. wczoraj sie popłakałam u rodziców w odwiedzinach, tak po prostu... załamka, jak tak dalej pojdzie to sie naprawde depresja moze skonczyc.... oczekuje ja tez wszystkim mowie jak pytaja ze sie staramy i to rzeczywistsze dziala - przynajmniej nikt nie rzuca głupich komentarzy. z ta fasola na endometrium to dobre - musze spróbować:) makatka trzymam kciuki za sukses z CLO! ja tez jestem optymistycznie nastawiona do tego leku i nie moge sie doczekac jak mi lekarz przepisze :) Tomaszkowa to pewnie brzuszek rośnie, ale dla pewności dopytaj lekarza, żebys sie niepotrzebnie nie stresowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
makatka - ja w czwartek idę do lekarza na usg, zobaczyć jak tam pęcherzyki. Będzie to mój 12dc. Jestem bardzo ciekawa. Też czuję, że coś tam się dzieje, ale nie nakręcam się. A Tobie lekarz mówił co będziecie robić w przypadku gdy clo nie zadziała? Czy na razie tylko na nim się skupiacie? Przypomnij mi jeszcze jaką dawkę bierzesz? ja 2x1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Klasyka - ja biorę 1x1, 4-8 dc, plan jest taki, że mam brać łącznie 4 cykle i jeśli do tego czasu nie zadziała to w grudniu jeszcze przed świętami chciałby skierować na laparoskopię. Zobaczę co jutro będzie na USG (13dc). Nie wiem czy pamiętasz, ale ja nie mam PCO, mam dokładnie odwrotny stosunek LH-FSH.[ LH ok. 4,5 --- FSH ok. 9,5] * Jaskółka - dzięki :) i trzymaj się ! ja na endometrium piję małą lampkę wina czerwonego wieczorem :) mam nadzieję, że nie popadnę przez to w alkoholizm, bo to już regularny ciąg alkoholowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ja cos spac nie moge ostatnio. Jak sie budze rano to biegiem do lazienki na wymioty najgorsze te na pusty zoladek. Boje sie brac leki nawet te bez recepty bez konsultacji z lekarzem. W poniedzialek mam wizyte zobaczymy juniora heh to pogadam o czyms na temat mdlosci probowalam migdalow ale nie pomogly wrecz nasilily. Pomagaja doraznie czipsy eh. W nocy wstaje po kilka razy bo siku mi sie ciagle chce. Makatka na endometrium dobre jest czerwone wino, tluste ryby, orzechy wloskie. Wino pije sie tak do owulacji tak moja gin mowila. U nas w cyklu w ktorym zaszlam bylismy na imprezie plenerowej fajnie sie wybawilam wtedy odstresowalam. Maz sie smiej ze po cichu na szybko starania byly zeby psinki nie obudzic ktora z nami spala. U mnie plamienia ustaly odpukac ale jest pelno sluzu czasem taki jeszcze zoltawy ale.przewaznie taki jak plodny. I piersi mi odleca niedlugo z bolu eh. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas otoczenie nadzwyczaj taktowne i mało kto pyta kiedy dziecko :) ale jak już się zdarzy, to z uśmiechem mówimy, że cały czas nad tym pracujemy - też działa, bo nikt nie wie, czy to żart, czy na poważnie, czy jest jakiś problem, czy poprostu jeszcze czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
aktualizuję i życzę powodzenia :) mam nadz., że to ostatnia aktualna tab. z strony nr 19 NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko..................29.06 pasikonik88...........25................................. .......2dziecko...................03.07 Klasyka. .............26.................3cykl...................1dziecko..................18.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1dziecko.................25.07 roxien21................27................4cykl...................1dziecko..................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko.................11.08 Efie......................33................4cykl........ ...........1dziecko.................13.08 Westa i Hestia.......30...............3 cykl...................1dziecko.................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dziecko .................23.08 oczekuje...............21.................10cykl......... .......1dziecko.................24.08 dziki-dzik..............26................7cykl........ ..........1dziecko..................30.08 agnieszka515........20................1cykl...................1dziecko..................28.08 jaskółka87............26..................8cykl........ ........1dziecko..................31.08 roxien21................27................5cykl...................1dziecko..................03.09 kicccia..................24...............4 cykl...................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl..................2dziecko..................07.09Ana87....................26................2cykl.................2dziecko...................08.09 makatka03............32................12 cykl................1dziecko..................14.09 livia323232...........32.............. 3cykl.................1dziecko......................16.09 mi-fa-so.................31.............6cykl............ .........2dziecko.................17.09 . W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi.......................................1 cykl..............2dziecko.......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna.........1dziecko...............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dzie cko ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl............3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl...........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2 dzi ecko..............26. 02.2014 zmęczona26............26....14 cykl od poron.... 1dziecko.................23.03.2014 niulekx ............ .... .22...............2cykl..........1dziecko................ .07.04.2014 alexandra2p..........34.............1cykl.............2dzie cko..................12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko.......................04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
aktualizuję i życzę powodzenia mam nadz., że to ostatnia aktualna tab. z strony nr 119 NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko..................29.06 pasikonik88...........25................................. .......2dziecko...................03.07 Klasyka. .............26.................3cykl..................1dzi ecko..................18.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1dziecko.................25.07 roxien21................27................4cykl...................1dziecko..................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko.................11.08 Efie......................33................4cykl........ ...........1dziecko.................13.08 Westa i Hestia.......30...............3 cykl...................1dziecko.................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dziecko .................23.08 oczekuje...............21.................10cykl......... .......1dziecko.................24.08 dziki-dzik..............26................7cykl........ ..........1dziecko..................30.08 agnieszka515........20................1cykl...................1dziecko..................28.08 jaskółka87............26..................8cykl........ ........1dziecko..................31.08 roxien21................27................5cykl.......... ........1dziecko..................03.09 kicccia..................24...............4 cykl...................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl........... .......2dziecko.................07.09Ana87................. ...26................2cykl.................2dziecko..................08.09 makatka03............32................12 cykl................1dziecko..................14.09 livia323232...........32.............. 3cykl....................1dziecko...................16.09 mi-fa-so.................31.............6cykl...................2dziecko....................17.09 . W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi.......................................1 cykl..............2dziecko.......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna.........1dziecko...............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dzie cko ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl............3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl...........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2 dzi ecko..............26. 02.2014 zmęczona26............26....14 cykl od poron.... 1dziecko.................23.03.2014 niulekx ............ .... .22...............2cykl..........1dziecko................ .07.04.2014 alexandra2p..........34.............1cykl..............2dziecko..................12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko.......................04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
mam problem z poprawą tabeli, w formie edycji jest prawidłowa, a po kliknięciu wyslij psują się wpisy anuli 2500 i ana87, gdyby teraz wyszło znowu źle porszę o pomoc :) NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko..................29.06 pasikonik88...........25................................. .......2dziecko...................03.07 Klasyka. .............26.................3cykl..................1dzi ecko..................18.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1dziecko.................25.07 roxien21................27................4cykl.......... .........1dziecko.................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko.................11.08 Efie......................33................4cykl........ ...........1dziecko.................13.08 Westa i Hestia.......30...............3 cykl...................1dziecko.................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dziecko .................23.08 oczekuje...............21.................10cykl......... .......1dziecko.................24.08 dziki-dzik..............26................7cykl........ ..........1dziecko..................30.08 agnieszka515........20................1cykl.............. .....1dziecko.................28.08 jaskółka87............26..................8cykl........ ........1dziecko..................31.08 roxien21................27................5cykl.......... ........1dziecko..................03.09 kicccia..................24...............4 cykl...................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl........... ......2dziecko................07.09 Ana87................. ...26................2cykl................2dziecko......... .........08.09 makatka03............32................12 cykl................1dziecko..................14.09 livia323232...........32.............. 3cykl....................1dziecko...................16.09 mi-fa-so................31.............6cykl............ .......2dziecko....................17.09 . W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi.......................................1 cykl..............2dziecko.......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna.........1dziecko...............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dzie cko ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl............3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl...........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2 dzi ecko..............26. 02.2014 zmęczona26............26....14 cykl od poron.... 1dziecko.................23.03.2014 niulekx ............ .... .22...............2cykl..........1dziecko................ .07.04.2014 alexandra2p..........34.............1cykl.............2d ziecko..................12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko......................04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...mam dzis tak zj...ny dzin ze małą glowa...jestem tak poklocona z moim meze ze nie umiem sie cieszyc z ciazy...ale nie o tym chcialam...bylam wczoraj sie zarejestrowac do lekarza i co...na wizyte 5pazdziernika...przedstawilam swoja sytuacje w recepcji i babeczka powiedziala zebym przyszla w piatek i zapytala pani doktor czy mnie przyjmie...troche lipa prosic sie o konsultacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, piszę drugi raz, bo chyba się poprzednim razem nie dodał mój post. W piątek miałam dostać @ i czekam już 4ty zień, w końcu rano mąż kupił test i dwie krechy. Co prawda druga blada, ale jest. Widzę ją nie tylko ja, al ei mąż i przyjaciółka. Będę w Polsce dopiero we wrześniu to pójdę do mojego gin. Na razie odpoczywam na urlopie. Szczerze mówiąc były małe szanse na zajście w tym cyklu, bo starania skończyliśmy przed przewidywaną owu, bo mieliśmy gości. W tym cyklu totalnie na luzie, nie wiem nawet kiedy ta owu była, bo nawet testów nie robiłam. Nic a nic. Jedyne co to piłam ziółka przez pierwsze dwa tygodnie cyklu, a potem zapomniałam. No nic dziewczyny nie ma co się za wczasu cieszyć, bo wiadomo że do 12tego tygodnia zawsze jest ryzyko. W każdym razie udało się i trzymajcie kciuki, żeby było wszystko w porządku. Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagietka a kiedy mialas ostatnia @? jakies objawy masz? :) * kurcze a dzis wszystkie objawy jak reka odjal ani piersi ...troszke brzuch i przez to sie cykam czy wszystko dobrze...te piersi dawaly mi nadzieje ze wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagietka - gratuluję :) mogę zapytać gdzie teraz mieszkasz? Zmęczona- ty to się nacierpisz ale bynajmniej wiesz że wszystko z malenstwem dobrze :) u mnie dziś 8 dpo iz niecierpliwością czekam aż będę mogła testować. Piersi strasznie mnie bolą. Tak od sutkow mnie ciągną. Całkiem inaczej niż poprzednim razem bo wtedy to cała klatka mnie bolała. We wrześniu też chyba się do Polski wybiorę bo chcę iść do gina a że bilety tanie to chyba skorzystam z okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagietka... WIELKIE, WIELKIE GRATULACJE!!! Dbaj o siebie i wypoczywaj:-) Oczekuje... Kiedy wynik bety? Ale się na dole tabelki tłoczno zrobi jak wszystkie z dwoma kreskami się tam wreszcie przeniesiecie:-) aktualizowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati877
Witam wszystkie mamy i przyszłe mamy.Ja jestem w 3miesiącu ciaży i wczoraj na USG widziałam machające rączką dziecko...cudowne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati witaj:) Gratuluje:)...może opowiesz cos o sobie:)jak wygladala Twoja droga po maleństwo? mam nadzieje ze ja tez niebawem zobacze moje sliczne male raczki:) *wynik bety moze bedzie dzis ale po 14 dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam Was cały czas, ale się nie dopisuje bo u mnie to już pólmetek. kibicuję każdej starającej się o dzidziusia. Nie mogę jednak zrozumieć zachowania i podejścia do ciązy Zmęczonej26, kiedy wkoncu po tak długich staraniach udało się zajść w ciążę z jej postów emanuje sam pesymizm, nie znalazłam dotychczas żadnego pozytywu.wiadomo że ciąża to okres trudny dla kobiety i niekiedy trzeba wiele przejść, ale to wszystko przeminie i na świecie pojawi się wyczekany malutki człowiek.Ja będę już po raz 3 mamą i każdą ciążę przechodzilam inaczej.W pierwszej praktycznie leżałam i mimo zaledwie 19 lat wcale się nie użalałam-musiałam przerwać studia, na które póżniej wrócilam.Druga ciąża z typowymi objawami chronicznego zmęczenia, mdłośći całodobowych, posmaku metalu w ustach, ale cieszyłam się bardzo wiedząc że im więcej typowych objawów tym ciąza mocniejsza,(całą ciążę pracowałam) teraz w 3 ciąży powtórka z rozrywki,ale jestem szczęśliwa że dzidzuś rośnie zdrowo i też mialam plamienia przez parę tygodni i wiedzialam że zniosłabym każdą dolegliwość oby tylko dzieciątko bylo zdrowe.Teraz jest już dużo lepiej i na pewno Zmęczona też będzie czula się wkońcu dobrze no chyba że zawsze będzie coś nie tak......bo się nie wyśpi a to roztęp a to strach przed porodem itp..Niestety do macierzyństwa trzeba dorosnąć i dojrzeć bo dziecko to bardzo poważna decyzja i tak naprawdę to wszystko dopiero się zacznie po narodzinach...życzę Zmęczonej wiecej pozytywnego podejścia bo dziecko też wszystko odczuwa, po prostu nie mogę zrozumieć jak można w ogóle nie wykazać odrobiny radości z całej tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Dagietka gratulacje :) wystraszona - co się stało? :( ja niestety dziś plamienia powoli dostaję, więc koniec rundy... :/ teraz robię sobie miesięczny urlop od myslenia o ciąży i o wszystkim co z dziećmi związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Dagietka gratulację;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×