Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość Klasyka86
Dziewczyny życzę Wam spokojnych i pełnych miłości świąt. Aby wszystkie Wasze marzenia się spełniły a Wasze pociechy rosły zdrowo. Makatko super:) Króciutko tylko napiszę, że u mnie jajeczkowania nadal nie ma. Znowu widoczne pco. i możliwe, że już zawsze tak będzie :( Obawiałam się, że może być za wcześnie po porodzie, ale lekarz przepisał mi bez żadnego problemu leki na regulację cykli duphaston i na jajeczkowanie clo, i jakąś nowość suplement inofolic, który też wspomaga owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
Klasyka - tez piłam teraz ten Inofolic ;-) Nawet jak nie pomoże, to nie zaszkodzi ;-) tylko kup sobie w necie bo w aptece wychodzi o wiele drożej. Ewentualnie jest też Inofem- troche tańszy odpowiednik, a jest więcej saszetek w opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny szczęśliwego nowego roku!!! Jeju Makatka jak sie cieszę, ze u Ciebie takie dobre wiadomości,,zdrowej ciąży życzę, mało dolegliwości ciążowych i dużo spokoju. Ja wspominam swoją ciążę jako jeden z najlepszych okresów w swoim życiu, a dzień porodu tym najważniejszym dniem. Tego również życzę Tobie :) ja jeszcze czekam na okres, bo go ani widu ani słychu... dziki dzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymianek111
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! Makatko, jaka cudowna wiadomość! :) Bardzo się cieszę! Życzę Ci spokojnych i szczęśliwych 9 miesięcy, a potem jeszcze szczęśliwszych kolejnych miesięcy i lat w powiększonej rodzinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
Dziękuję za pamięć dziewczyny! Byłam wczoraj na wizycie i zobaczyłam bijące serduszko :) Maleństwo ma 14mm i wg USG to 7t4d. Następna wizyta 26.01. Piszcie co u Was? Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas stuknęło 2 stycznia pól roku :) ja powoli zaczynam ogarniać się zawodowo, bo za pól roku chcialabym ruszyć z kopyta, ale ciezko robić coś wieczorami i się na tym skupić jeszcze ;) kiedy trzeba dodatkowo posprzątać, ugotować albo odpocząć. :D a Wy Dziewczyny kiedy planujecie wrócić do pracy? Ja chcialabym pracować w domu do ukończenia przez Małgosię 2lat, ale zobaczymy jak to wyjdzie. No i zobaczymy czy nie pojawi się w międzyczasie następny brzdąc ;) pozdrawiam, dzikidzik!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Makatko, cudownie! :) Teraz o siebie dbaj by maluszek zdrowo rósł. A u nas 3 stycznia 6 msc minęło :) Uwielbiam patrzeć na jej postępy. Jeśli chodzi o pracę to ja mam firmę, więc cały czas pracuję, tyle, że mniej bywam "na miejscu". Mam jeszcze jeden zawód i chciałabym się w nim realizować (nigdy w nim nie pracowałam), ale to gdzieś za 2-3 lata. Póki co staramy się o kolejnego maluszka :) Dzikidzik a jak u Ciebie z cyklami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kambel
Hej dziewczyny :) ale kupę czasu mnie tu nie było. .. Dużo się działo :) urodziłam córcie miesiąc przed terminem bo przestała rosnąć pepowina siadła. Ważyła 1960 gr. Na szczęście wszystko było dobrze. Zaraz będzie miec juz 8 mcy :) jest największym skarbem jaki mam :) Makatko super ze ci się udało :) dobrze Ze się nie poddaliscie :) Mam nadzieje ze u was wszystkich wszystko ok buziaki Postaram się tu znów częściej zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kambel to dobrze że wszystko dobrze się skończyło :) ja dwa razy leżałam w szpitalu i przeżywałam - co z dzidzią będzie. A były to nie tak ważne sprawy jak u Ciebie. klasyka - u mnie cykle jeszcze nie wyglądają, bo nie dostałam jeszcze okresu po porodzie - u mnie na razie marzenia. :) chociaż od kilku dni pobolewają mnie jajniki, więc może coś się rusza ;) a dzisiaj to już w ogóle promieniuje mi lekki ból do kosci ogonowej. Czekam z utęsknieniem. :)))) Makatka co u Ciebie Mamusiu? Jak się czujesz? Napisz co u Ciebie, u nas dzisiaj 6,5miesiąca. Jeeeja jak ten czas leci :) dzikidzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagietka32
Makatka03 - ależ się cieszę, że się wam udało :) Serdeczne gratulacje :) dbaj o siebie i oszczędzaj się. Na prawdę świetna wiadomość :) U nas córcia skończyła już 7 miesięcy. Siada sama, raczkuje i podnosi się do stania w łóżeczku :) Jest już bardzo ogarnięta, rośnie jak na drożdżach. Bardzo radosna dziewczynka. Widziałam, że był temat smoczków, w naszym przypadku jest pomocny przy usypianiu. Mała dostaje go tylko do drzemek i spania wnocy, w dzień czasami jak jest marudna. Bardzo jej pomagał jak szły jej zęby, bo masowała sobie nim dziąsła. ( Ma 2 ząbki na dole). Natomiast nie ma problemu w dzień, smoczka nie dostaje i nie ma żadnych buntów. A ja biorę właśnie ostatnie opakowanie tabletek Jeanine i za 2 tyg powinnam dosatać @ i potem staramy się o drugiego dzidziusia :) Mam nadzieję, że uda się dość szybko, bo chciałabym zajść w ciążę jeszcze na tym macierzyńskim, ale zobaczymy jakie Bóg ma plany w stosunku do mnie :) Kochane trzymam kciuki za wszystkie staraczki a ciężarówkom życzę spokojnych dni i dużo uśmiechu :) Dagietka32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Dagietko już dwa ząbki ma? Moja jeszcze ani jednego :) Ale niedługo pewnie się pojawią (ma 6,5 msc). Jutro mam wizytę u lekarza aby sprawdzić czy.... pęcherzyki pękły :) Miałam dwa w tym cyklu :D Za dwa tygodnie się okaże co tam z tego wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
Dziewczyny - strasznie się cieszę, że u was wszystko w porządku i dzieciaczki rozwijają się prawidłowo i przynoszą wam tyle radości. Powodzenia da wszystkich ponownych staraczek :) Ja byłam w poniedziałek na wizycie i jak dotąd jest wszystko OK. Maleństwo urosło do 3,3 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyka pytałaś mnie o mój cykl - kilka dni temu dostałam pierwszy okres z czego bardzo się cieszę :D nie sądziłam, ze będę za nim tak tęsknić. :) więc my się bierzemy do roboty od tego cyklu :) trzymam kciuki za pęcherzyki :) o widzę, że dużo z Was planuje następne dziecko szybko po porodzie. Ja jeszcze idę na badania, żeby sprawdzić jak tam organizm pp ciąży. - bo nie dość, zw karmię piersią, to jeszcze nie mogę jeść wszystkiego bo mała ma nietolerancję pokarmową m.in. na mleko, orzechy, pomidory i chyba jajka. Tyle zauważyłam :). makatka - bardzo sie ciesze, ze wszystko ok, niech Maluszek zdrowo rośnie! dzikidzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co u Zmęczonej. Tzn mam nadzieję, że doczekała się /doczeka swojego upragnionego Maluszka. Klasyka czy cykl okazał się owocny? ;) my zaczynamy działać, chociaż teraz po ciąży jakoś tak inaczej jest... Trzeba się na nowo "poznać", wybadać dni płodne, długość cyklu i takie tam ;) nawet okres jest inny, chociaż akurat z tego się cieszę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Niestety nie udało się. Jak robiłam bete wyszła 5,1, 2 dni później 2,6. Próbujemy dalej. Dziś 3 dc i nowe nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
Witajcie! Byłam w poniedziałek na USG kończącym I trymestr i wygląda na to, ze wszystko powinno być dobrze. Dziecię ma 6,6 cm, ma wszystkie narządy na miejscu, kość nosowa i NT też OK. Dużo lżej na sercu. Gdyby nie obraz USG nie wierzyłabym, że jestem w ciąży. Czuję się dobrze, nie doświadczyłam wymiotów ani nic podobnego. Jestem jedynie bardziej zmęczona i senna choć to i wcześniej mi dokuczało, bo dość wcześnie wstaję do pracy ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - u Was próby to sama przyjemność, więc do roboty :) Na pewno uda się w krótkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makatka pamiętam jak moja dzidzia miała 6,5cm, bylo to na usg 23.12.2013. Dopiero wtedy tak w 100% uwierzyliśmy, że tam w środku ktoś jest :))) a teraz ma 74cm i wczoraj wyszedł pierwszy ząbek :) dzikidzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2500
Hej dziewczyny co u Was? Makatko jak się czujecie? na kiedy masz dokładnie termin? Weronice wyszedł wczoraj pierwszy ząbek, ma 5 miesięcy i 10 dni. Synowi wyszedł jak miał prawie 8,5. Tak myślałam że to to bo nawet w nocy ze mną w łóżku była bardzo marudna. A jak Wasze maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
Anula, Dzikidzik - gratuluję pierwszych ząbków ;-) Ja czuję się na szczęście dobrze, chodzę do pracy. Termin na 19.08, wiec jeszcze pół roku zostało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagietka31
Makatka -ogromnie się cieszę, że u Was wszystko w porządku. Kibicowałam Wam od początku i kibicuję nadal. Dawaj znać jak dzidzia rośnie i jak się czujesz. Czy już wiadoma jest płeć? Ja też pracowałam do 5,5 miesiąca. Pracowałabym dłużej, ale za dużo stresów miałam w pracy. Moja córa już ma 8,5 miesiąca. Ma już 4 zęby na dole i idzie jej pierwsza jedynka na górze. Śmiga po całym domu na czworaka od świąt. Wstaje przy każdej możliwej rzeczy, maszeruje sobie wzdłuż mebli i jest bardzo *****iwa. Mała wierc**ięta :) Przekochane dziecko. Ja natomiast odstawiłam hormony miesiąc temu. I wczoraj powinnam dostać @, ale nic się nie dzieje. Nie mam testu żeby zrobić, dopiero jutro dojdą kurierem. Nie chcę się nakręcać, bo brak @ może być spowodowany odstawieniem hormonów. Jutro się okaże czy w drodze jest drugie dzidzi - bardzo bym chciałam, ale nie ma się co nakręcać. Pozdrawiam Was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymianek111
Witajcie dziewczyny! Makatko - niby jeszcze pół roku, ale przeleci w mig :) Cieszę się, że u ciebie i twojego maluszka wszystko w porządku i że dobrze znosisz ciążę. A u mnie... od niedawna rośnie sobie w brzuchu kolejny maleńki człowieczek, ma teraz nieco ponad 2 cm długości :) Mojemu Piotrusiowi stuknął w lutym roczek. I też wychodzą mu ząbki, właśnie przebija się dwunasty, ostatnia czwórka. Klasyka, Dagietko - powodzenia! Może się jeszcze wszystkie spotkamy ponownie jako mamy dzieci z 2015 rocznika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2500
Tymianku gratulacje :-) Ja już odpadam, dwójka starczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymianek gratulacje!!! dagietka zatem zyczę dwóch kresek :) ja już myślałam, ze może,zaszłam w zeszlym cyklu, ale niestety okres po porodzie płata figle ;) dzikidzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
Tymianku - gratulacje! Ale się rozpędziłaś :) Wczoraj byłam na kolejnej wizycie - 16t5d. Była szansa na płeć i bardzo się na to nastawiłam, ale młody krnąbrny i między nogami było widać tylko dorodną pępowinę. Następna szansa na podglądanie (żeby było śmieszniej) w Prima Aprilis :) Poza tym wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka86
Tymianku ogromne gratulacje! U nas starania pełną parą :D W czwartek odstawiam duphaston. Jak nie dostanę w ciągu 3 dni okresu to testuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
Co u Was dziewczyny? Wierzcie lub nie, ale jestem już po połówkowych :) Jest cała i zdrowa...no właśnie - ONA - dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makatka gratulacje!!! Cieszymy się bardzo, dziewczynki są super! Moja 2dni temu skończyła 9 miesięcy i mię posiadam się ze szczęścia. Dużo zdrowia i energii na,drugą połowę ciąży :) dzikidzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka86
Dużo z nas ma dziewczynki :) Moja 3 skończyła 9 msc :) A jeśli chodzi o rodzeństwo to jak na razie nic z tego, znowu się nie udało :( Ale kto wie, może za miesiąc zobaczę dwie kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2500
Makatko gratuluję, ja mam to szczęście, ze mam parkę ale zarówno chłopiec jak i dziewczynka są wspaniali. Najważniejsze, żeby było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×