Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość Ana87
Dziewczyny chciałam zapytać ile czasu bierzecie kwas foliowy albo inne witaminy przed ciążą? ja staram się o drugiego dzidziusia ale nie biorę żadnych witamin jeszcze . nie wiem czy to dobrze czy źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Cześć Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Cześć Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Kafe coś szaleje ostatnio zmęczona gratulacje! mam do Was pytanie co do testów owu - czy Wam zawsze wychodzi kreska testowa tak amo mocna jak kontrolna? Mi nigdy taka nie wyszla... Zaczyna mnie to trochę martwić, bo zawsze jest jaśniejsza albo bardzo jasna i już się gubię czy to dobrze, czy jednak niedobrze. Niby staramy się dopiero 6ty cykl... Nie chcialabym się nagle za pól roku dowiedzieć, że coś jest nie tak.... Chyba pójdę do lekarza w następnym tygodniu się poradzić... Albo moze ja za bardzo niecierpliwa jestem... Nie wiem. Za dużo tych wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore kwas foliowy od kilku lat z przerwami. Dzikidzik mi zawsze ta dduga kreska wychodzila duzo ciemniejsza jak byla owulacja i sie sprawdzalo bo mialam monitoring. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Testowa? Czyli ta która wychodzi blada jak nie ma owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
robiłam testy owulacyjne około 4 miesięcy i nigdy mi nie wykazały owulacji. Raz tylko były dwie kreski , w tym jedna słabiutka. Na następny dzień znów była jedna kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zawsze wychodzila duzo ciemniejsz ta testowa w 11/12 dniu cyklu (cykle 28 dni). Zmeczona gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak się to liczy te tygodnie ciąży? ostatnią @ miałam 16 czerwca, dziś 34 dc. Czyli 4 tydzień i 6 dzień od om? to liczy się jako 4 tydzień czy 5 tydzień? a jutro jak będę miała 35 dc to będzie 5 tydzień czy początek 6 tygodnia bo nie mam pojęcia a na tych kalkulatorach z neta co innego mi wychodzi na każdym. W poprzedniej ciąży w 34 dc miałam betę ponad 300, a tu dziś 1500, pani w laboratorium powiedziała że widać że ładnie rośnie i że ciąża się musi dobrze rozwijać. Ale hmm w 30 dc było 111, w 32 dc było 565, wiec wzroslo 5krotnie, a teraz w 34 dc 1500 więc tylko 3 razy niecałe. zmęczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona... Rośnie dobrze! Super! To 5 tydzień;-) Dzikidzik... Jeszcze testów nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Westa i Hestia - oby @ nie przyszła :) - Klasyka - przykro mi, powodzenia w kolejnym cyklu! - Zmeczona - super wynik:) zdrówka dla Was :) - Ana87 - ja zaczełam brać kwas foliowy na zmianę z witaminami dla kobiet starających się odkąd zaczęliśmy starania, ale przyznaję, że nie biorę regularnie, coraz częściej zapominam - Dzikidzik - mi kreska testowa wychodziła tak samo mocna jak ta kontrolna, tzn zaczynało się od bardzo słabej, a po kilku dniach była mocna - Ja byłam dziś u gina, innego, no i usłyszałam, że stanowczo mam przerwać starania i dopiero jak usłyszę od endokrynologa, że wolno, to dopiero znów zacząć. On jest zdania, że ciąża powinna być świadoma, zaplanowana, kobieta powinna być przebadana przed taką decyzją i dopiero działać, żeby później nie było dramatów. Ameryki nie odkrył, no ale mam nadzieję, że jak powrócę do niego, jak już usłyszę magiczne "już wolno" od endokrynologa, to mnie skieruje na jakieś badania, żebym znów niepotrzebnie nie traciła czasu;/ Gdybym wiedziała, że sprawa tak się potoczy, to bym starania od drugie dziecko rozpoczęła co najmniej półtora roku szybciej;/ Ja, jak podjęliśmy decyzję o drugim dziecku, poszłam do mojej pani gin, która prowadziła mi pierwszą ciąże, ale poza zwykłym badaniem ginekologicznym i usg, to nic mi więcej nie zrobiła, ani nie wysłała na żadne badania. Szkoda. Mam nadzieję, że ta przerwa w staraniach nie potrwa zbyt długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - :( Zmęczona - jupiiii:) zdrówka dla was :) Ana - ja brałam kwas foliowy z witaminami już przed rozpoczęciem starań i muszę przyznać, że biorę regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ja biorę kwas foliowy już 1,5 miesiąca. Mówi się że powinno brać się 3 miesiące przed. To tak na prawdę mój pierwszy cykl starania się na poważnie. Mój synek w listopadzie będzie miał 3 lata. Przy pierwszym 2 cykle staraliśmy się przed owulacją na dziewczynkę ale nie wyszło w 3 cyklu przytulanki były już po i mamy ślicznego synka. Chciałabym córkę ale wiadomo to nie koncert życzeń. Klasyka przykro mi., zmęczona super beta rośnie. Innym dziewczynom życzę powodzenia. Pisze z telefonu bo jadę już d o rodziny na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaana
mi-fa-so , W. i H. - testy były negatywne:( moja "@ trawa" tzn bardziej na papierze niż na wkładce, już 3 czy 4 dzien, dziwne to... WiH i co jest @?? mi fa so- przebadasz się bedzie wszystko ok i znowu weźmiecie się do roboty szybciutko to minie zobaczysz:) Klasyka przykro mi że przaszła jednak @, ale to znaczy że zaczynasz kolejny cykl i nowa szansa :) Ana87 ja nie biore, ale ma kwas foliowy w szafce gdzies i od dzisiaj zaczynam go brać. No własnie dziewczyny w tym cyklu tez chce wypróbować testów owulacyjnych ale niewiem kiedy je robić bo mam nie regularne @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Może ja za dużo piję... Szczerze mówiąc 2 czy 3 godz bez picia to ja rzadko kiedy potrafię wytrzymać. Idę do lekarza we wtorek, chociaż pewnie mi nic nie powie po 6tym cyklu starań. Od następnego cyklu mierzę temperaturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Anula2500- przy pierwszym dziecku u Ciebie przytulanki były tuż po?- myślę że chodzi o owulację? Ja przy pierwszym nie myślałam szczerze czy chłopczyk czy dziewczynka, chociaż już na samym początku jakoś moja intuicja podpowiadała mi że to chłopak:) Życzę miłego wypoczynku :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana tak po owulacji. Ja też czułam już od początku że będzie chłopak. Zawsze bardzo się bałam mieć chłopca., bałam się że nie będę umiała się bawić. Zresztą nie umiem tego wytłumaczyć. Ale już w ciąży byłam zakochana w moim synku i tak na prawde moge mieć kolejnego najważniejsze zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Anula2500- wiadomo że zdrowe dziecko jest priorytetem :) ale zawsze można naturze troszkę pomóc . pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana wiem że można pomoc ale nie chce się nakręcić za bardzo. Bo jak coś się chce to wychodzi zawsze inaczej. Mój synek troszkę zestresowany wakacjami. Co chwilę jęczy że chce już do domu wracać. Byliśmy i w tamtym roku i dwa lata temu ale nie był świadomy. Ale zasnął w 2 minuty. U nas starania czas zacząć a ochoty brak. Ale jeszcze cala noc przed nami he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Anula2500-ja też nie chcem się nakręcać, wiem że jak się bardzo chce to jest odwrotnie:( mój czteroletni łobuziak też jest marutkowaty:):):) ja swoje starania zakończyłam 11 dnia. może i to za wcześnie ale czuje że jakoś mi się wszystko poprzestawiało. Zdaje mi się że owulacja już była , ale sama nie wiem. Testy mi się skończyły ale one mi nigdy owulacji nie wskazały. Temperatury nie mierzę a śluz to jakiś taki nijaki:) praktycznie wcale, trochę zaschnięty na bieliźnie. Dwa dni temu miałam chwilowe krwawienie, a odczucie jakbym miała dostać okres i bóle krzyża i jajników na przemian :) mam już od tygodnia, teraz trochę ustały. Tak więc ja już się pogubiłam w tym wszystkim:) Pozdrawiam i życzę owocnych starań :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy wystąpienie chwilowego krwawienia w połowie cyklu jest spowodowane owulacją? czy wtedy jest już owulacja czy dopiero będzie, a jak będzie to w jakim przedziale czasowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było więc witam wszystkie nowe przyszłe mamy :) ja już po ślubie cywilnym:) Później z mężem byliśmy pod namiotami i trosze poleniuchowaliśmy przez weekend troszkę się nam pogoda nie udała bo był zimny wiatr ale słoneczko troszke mnie złapało. Teraz czekam na kolejną wizyte u gin którą mam w środe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Aneczka - gratulujemy serdecznie;) Klasyka - > ;) koleżanko z tego samego dnia @ - u mnie też nici. Zdaje się, że fasolka się nie uchowała mimo pierwszych pozytywnych wyników bo w sobotę dostałam @ (chyba najbardziej bolesną i obfitą ze wszystkich moich dotychczasowych). No ale myślę sobie, że natura wie co robi... wyjechaliśmy z mężem na weekend także różnego typu aktywności spowodowały, że nawet oderwałam się myślami od tego co się stało :) Cieszę się, że się wszystko samo oczyściło...Natomiast martwię się o Kambel :(...nic nie daje znaku co się dzieje.... Zmęczona - superowo, że beta nadal w górę;) Pozdrawiam Was Dziewczyny!;) i aktualizuję tabelkę: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30................1 cykl..................2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 kiku88..................30.................9 cykl...................1dziecko...............14.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 oczekuje...............21.................9 cykl.................1 dziecko................26.07 Dagietka30 ...........30................3 cykl.................1dziecko.................28.07 niulek x ............ . .22.................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1 dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko............... 03.08 roxien21................27................4 cykl..................1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2 dziecko...............06.08 anula2500..............28................1 cykl..................2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl.................. 2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2 dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1 dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................2 cykl.................1 dziecko ...............17.07 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..........................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko............04-06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2 dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1 dziecko.................17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona - co słychać? nie miałaś mieć jeszcze 1 bety? mam nadzieję, że twoje milczenie nie jest spowodowane jakimiś złymi wydarzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
jeszcze jedna drobna poprawka ;) sorka NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30................1 cykl..................2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 kiku88..................30.................9 cykl...................1dziecko...............14.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 oczekuje...............21.................9 cykl.................1 dziecko................26.07 Dagietka30 ...........30................3 cykl.................1dziecko.................28.07 niulek x ............ . .22.................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1 dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko............... 03.08 roxien21................27................4 cykl..................1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2 dziecko...............06.08 anula2500..............28................1 cykl..................2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl.................. 2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2 dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1 dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko ...............17.07 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..........................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko............04-06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2 dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1 dziecko.................17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×