Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Wlasnie czyja to nowinka:-) bedziemy sie razem wspierac:-) bede na pewno informowac :-) Kiccia pewnie zrobie jutro bo juz dzis niemoge wytrzymac takie ze mnie ciekawskie jajo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny bylam na ip bo dostalam krwawienia. Dzwonilam do mojej gin kazala od razu 4 tab d*phastonu wziasc i na ip jechac. Tam gin zbadal pecherzyk jest niecaly centymetr ma. Zwiekszyl dawke do 3 tabletek. I nospa 3 x 1 tab i lezec plackiem tylko do lazienki wstawac. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona- odpoczywaj i się nie stresuj. Wiem że to trudne. Ale będzie dobrze. Masz dobrą opiekę lekarską więc na pewno wszystko przejdzie :) Kim jest kolejna szczęśliwa przyszła mama ? Już gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Zmeczona trzymaj sie kochana na pewno bedzie dobrze musi byc ;-) odpoczywaj caly czas buziaki Ja tak jak obiecalam pisze ;-) Test zrobilam kreska jest druga blada troszke ciemniejsza niz wczoraj moze wiećzorem uda wstawic zdjecie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczona 26 trzymaj sie kochana.Jesteś w szpitalu czy w domu? Kambel ten wzrost bety daje do myslenia.Najgorsze jest czekanie na diagnozę.Jak Twoje samopoczucie i kiedy powinnaś dostać @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Zmeczona trzymaj sie kochana na pewno bedzie dobrze musi byc ;-) odpoczywaj caly czas buziaki Ja tak jak obiecalam pisze ;-) Test zrobilam kreska jest druga blada troszke ciemniejsza niz wczoraj moze wiećzorem uda wstawic zdjecie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w domu. Lekarz powiedzial ze na tym etapie ciazy nic nie da sie zrobic tylko leki lezenie i modlitwa. I ze w szpitalu moze mnie zostawic na noc ale on potrzeby takiej nie widzi bo rano jak bedzie ok tobi tak wypisza.. Wiec wrocilismy do domu. Ze jak pojawi sie czerwona zywa krew i silne bole brzucha to mam jechac do szpitala zaraz. Strasznie sie boje bo poprzednia ciaza na podobnym etapie sie skonczyla. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka 36
Zmęczona czy nadal masz krwawienie?.Leż,myśl pozytywnie a ja dołączam do modlitwy.Buziak dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krwawienie bylo takie brunatne pojawily sie takie jakby gluty na wkladce. Teraz jest takie delikatne brazowe jak wczesniej slabe. Mamy zakaz wspolzycia. Ale i tak nie wsoolzylismy bo sie balismy.czekalam na ip chyba z 40 min az mnie lekarz zbada.na koniec rzuciil ze ciaza jest jak przeszczep albo sie przyjmie albo nie i ze ja walcze z nia a ona ze mna. Boje sie kazdej wizyty w toalecie ze krew sie pojawi. D*phastin co 8 godz i nospe mam brac. I lezec plackiem.w tamtym poronieniu dostalam biegunki na poczatku, zaczelam krwawic i to byla kwestia kilkunastu minut gdy z gabinetu mojej gin dojechalam do szpitala i w szpitalu juz nic nie bylo widac na usg i krwawienie sie nasililo. Wiem ze bedzie co ma byc ale tak sie boje, ze znow bede musiala przez to przechodzic. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek.... To wielkie gratulacje! Zmęczona... Musi być dobrze! Leż i staraj się czymś zająć głowę, może jakąś książka, fajny film by choć na chwilę się odciąć od tematu. My wspieramy z całych sił i wierzymy, że tym razem wszystko się ułoży! Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antenka- jeśli mój o ma być jak w poprzednim cyklu to ok 2 tyg. Zmęczona - będzie dobrze. Ja plamilam cały czas a tu nie dają żadnyc. Leków, brałam na własna rękę no-spe. Chodź tu tego nie zalecają bo niby szkodzi. Ale jak wszystko się zaczęło to widziałam różnice w kolorze krwi. Była całkiem inna. I dostałam tylko ból jak na @ . Mam nadzieję że przejdzie wszystko. Niulek moje gratulacje :) teraz tylko czekać aż krecha pociemnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie ja :/ jeszcze nie robiłam testu, czekam do poniedziałku, ale miło że we mnie wierzycie! :) Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Zmęczona- trzymam kciuki. wszystko musi być dobrze:) wypoczywaj i zajmij czymś głowę żeby nie myśleć jak radzą dziewczyny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Dziewczyny ja raczej na pewno zaczęłam świrować. Kilka dni temu miałam silne bóle jak na @ i ból pleców. Dziś w nocy bardzo bolały mnie jajniki , nie mogłam zasnąć wcale. Boli mnie głowa ,a le raczej z tych upałów:) wyskoczyły mi krostki na twarzy, a w piersiach czuje czasami jakiś dziwny ból. Może to bóle na miesiączkę jednak. Sama już nie wiem kiedy miałam owulacje w tym miesiącu bo złapało mnie jakieś dziwne przeziębienie. myśle że może było 18 lipca bo wtedy dostałam małego krwawienia. ale przy cyklach w miare 30 dniowych to chyba nie możliwe .ale sama już nie wiem. Chyba za bardzo sobie wkręcam już sama nie wiem co myśleć. Na test sikany :) to pewnie za wcześnie. doradźcie coś proszę:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
niulex- gartulacje :) zmęczona- duchem jestem z Tobą, bądź dobrej myśli, jeśli wierzysz w to, że będzie dobrze to tak też się stanie:) ana87- który dzień cyklu masz? z doświadczenia dziewczyn wiem jedno wcześniej niż w dniu planowanej nie ma sensu robić, gdyż test moze wyjść fałszywie negatywny :) Ja w zeszłym miesiącu miałam cały zestaw różnych dziwnych zbiegów okoliczności, oczywiście ciąży nie ma. A część objawów została, mam super zawirowania hormonalne - obecnie najczęstsze to mdłości w kontakcie z nieprzyjemnym zapachem czy pastą do zębów. Także trzeba wszystko na spokojnie przyjmować, tyle teraz wiem :) to pewnie dagietka- z wrażenia zapomniała nicku :) Ja od przyszłego miesiąca działam intesywnie :) W końcu już są terminy na wiosnę 2014:) Z mężem zaczeliśmy już otwarcie rozmawiać o planach także to dobrze wróży, a nie tylko intuicyjnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*wystraszona - Dagietka niestety się już przyznała, że to nie ona jest tym Gościem z dobrymi wieściami *Zmęczona - jestem z tobą, odpoczywaj *Ana - zerknęłam do tabelki. Termin @ 6.08 więc przy 30 dniowych cyklach na test napewno za wcześnie. A owulacja 18.07...hmmm wszystko się moze zdarzyć, ale raczej powinna wypadać w tym przypadku koło 21-24.07. Jakoś tak to wychodzi w teorii, ale wszystko się mogło poprzesuwać i kto wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*wystraszona - Dagietka niestety się już przyznała, że to nie ona jest tym Gościem z dobrymi wieściami *Zmęczona - jestem z tobą, odpoczywaj *Ana - zerknęłam do tabelki. Termin @ 6.08 więc przy 30 dniowych cyklach na test napewno za wcześnie. A owulacja 18.07...hmmm wszystko się moze zdarzyć, ale raczej powinna wypadać w tym przypadku koło 21-24.07. Jakoś tak to wychodzi w teorii, ale wszystko się mogło poprzesuwać i kto wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
przeoczyłam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
mam 21 dzień cyklu. nie zapeszając liczę pocichutku na dwie kreski po 6.08 :):):) obym się nie zawiodła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane jak wróciłam do domu, to z tego wszystkiego zrobiłam test i niestety negatyw. Co prawda dopiero w poniedziałek ma przyjść @ więc jest jeszcze jakaś nadzieja,a jeśli nie to będzie kolejny cykl :) Miłego słonecznego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane jak wróciłam do domu, to z tego wszystkiego zrobiłam test i niestety negatyw. Co prawda dopiero w poniedziałek ma przyjść @ więc jest jeszcze jakaś nadzieja,a jeśli nie to będzie kolejny cykl :) Miłego słonecznego weekendu :) Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobilam bete jak mi moja gin kazala. Wynik prawie 26 tys. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow zmęczona ale Ci już nabilo:) może faktycznie to bliźniaki:) Ja planuje pojechać do polskiej kliniki za tydz. Troszkę mnie pewnie to wyjdzie ale dla pewności chcę pozna. Zdanie na ten temat od innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blizniaki nie chyba bo jeden pecherzyk byl na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyzej to ja zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Zmęczona trzymam mocno kciuki;-)na pewno będzie dobrze;-)musi być dobrze że beta ładnie rośnie;-) J też mam nadzieję że kreska ściemnieję;-)mój mąż juz wie;-) wczoraj mu powiedziałam;-)nie mogłam wytrzymać a jeszcze zaczął mi się przyglądać stwierdził że mam twarde piersi;-) i tak mu w końcu powiedziałam poweidział że mam tyle testów to mam robić codziennie i patrzeć czy kreska ciemnieje;-) ale się cieszy ale powiedział jak będzie ciemna kreska to będzie się już cieszył na maksa;-)i tak dziś rozmawialismy o tym jeżeli nadal testy będą wychodzić tak jak dziś lub mocniej widoczna to może w poniedziałek zrobić bete ale niewiem co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×