Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madison007

Czy jednorazowe testy owulacyjne na mocz są wiarygone?

Polecane posty

Gość na mnie nie działają
ciągle wychodza dwie kreski- tj test pozytywny, ale słyszałam ze donna afrodyta sa lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że na prawdę sporym wydatkiem, chciałabym jutro jednorazowo go wykonać, sprawdzić czy mam te dni niepłodne, lecz widzę że nici z tego.. wyliczanki nie wchodzą w grę, okres bardzo nieregularny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffgrtg
ja kupiłam testy owulacyjne w rossmanie (dwadzieści kilka złotych) i przy moich cyklach 27-28 dni koło 11 dnia zaczełam je robic ...w 12 dc był pozytywny...współzylismy tego i następnego dnia...i dziś jestem w 38 tc :) Przy cyklach nieregularnych testy owu nie maja sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam, że właśnie przy nieregularnych cyklach są pomocne. Jak ktoś ma regularny cykl to łatwiej określić moment owulacji. Ja myślę nad zakupem mikroskopu donna i cykle mam właśnie bardzo rozregulowane. Myślę, że taki mikroskop pomoże mi określić dzień owulacji. Można taki test wykonywać nawet kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ,ze donna jest na ślinę. Myślę że te z moczu są równie pomocne tylko, że dłuższe stosowanie po prostu drożej wychodzi, dlatego zdecydowałam się na mikroskop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiew
sleeping, ale czemu uważasz, że nie działają? Przecież nie ma w nich odczynników chemicznych...mi się paprotka pokazuje w dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×