Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieszkanie z pasierbami

Dzieci mojego męża! Jak ich usunąć z domu?

Polecane posty

Gość mieszkanie z pasierbami

29letni syn mojego męża 26letnia córka mojego męża Po prostu z nimi nie wytrzymuje. Mam 44 lata , mój mąż 55 i nie powie dorosłym dzieciom żeby się wyprowadziły z domu. Pokłóciłam się z pasierbicą, dziewczyna samotnie wychowuje dwóch chłopców-bliźniaków. Powiedziałam jej by poszła mieszkać do ojca swoich dzieci no i doszło między nami do bójki ja dałam jej w twarz a ona mi oddała. W dodatku pokłóciłam się oto z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre,dobre;)
Sporo wskazuje że to ty pójdziesz szukać nowego lokum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee...
no ja bym taka zonke wygnal na zbity pysk! kobieto to sa jego dzieci,rozumiesz to!!! to ty powinnas znalezc sobie nowe lokum a nie jego corka,ktora ma prawo mieszkac tam gdzie mieszka! jak ci cos nie pasuje,to znajdz sobie innego frajera,ktorego obkrecisz wokol palca,bo ten jak widac ma jeszcze troche rozumu w glowie i jeszcze jak sie glebiej zastanowi to on cie szybciej usunie z domu niz ty jego dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanie z pasierbami
Może lepiej zastanów się kto jest ważniejszy? Żona z którą będziesz dzielił swoje życie, radości, troski i smutki czy syn który do tej pory nie wyprowadził się i nie założył swojej rodziny lub córka która uwiła se gniazdko ze swoimi dziećmi u ojca i wykorzystują jego dobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre,dobre;)
Ty nie kombinuj o ważności tylko wertuj ogłoszenia p.t pokój wynajme. Bo zima w pełni a pod mostem przeciągi. A ty wylecisz z tego gniazda jak nic - bo żaden przyzwoity ojciec nie będzie znosił jak mu obca baba dzieci po pyskach leje i z nie swojego domu wygania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po coś ty się tam wprowadzała kobieto? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci tak na facecie zależało to trzeba było go do siebie wziąć a nie 4 osób próbować się teraz z domu pozbyć!!! To nie są już dzieci! I na pewno nie zostawią Ci ojcowskiego majątku!!! Tyle lat a tak pusto między uszami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee...
ona chyba spadla z drzewa! ze tez takie lajzy laza po swiecie i rujnuja zycie biednym dzieciom! ja wspolczuje takiej zony,w ktorej nie ma wsparcia,zazdrosnica pierdolona i o kogo? o dzieci! hehhe kupa smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee...
co ty wogole kobieto wyobrazasz? ze to jest jakis mebel ktory mozna usunac z domu lub jakis owad? to sa jego dzieic,ktore zawsze beda dla niego najwazniejsi a jesli tobie to nie odpowiada to tego kwiatu jest pol swiatu i wkoncu trafi na swoja,ktora zaakceptuje jego rodzine a ty pojdziesz na zbity pysk! niech to dojdzie do twojej pustej glowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanie z pasierbami
A sypia ze mną czy ze swoimi dziećmi? Synalek jedynie robi w firmie u tatusia i nie przejmuje się dalej życiem a córunia? też pracuje w firmie tatulka i siedzi z bękartami pod jego dachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha dobre dobre
Ich dom ich ojciec ich bigos, tobie larwo nic do tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre,dobre;)
A ty gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanie z pasierbami
Ja założyłam własny interes. W skład w którego wchodzi kawiarnia, salon kosmetyczno-fryzjerski oraz solarium. Pieniądze na tą działalność dał mi mój mąż i jego dzieci do tej pory mi to wypominają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre,dobre;)
I te pieniądze cie rozbodły. Skończysz pod mostem, bo jesteś podła i pazerna. A te solaria i salony nie przynoszą już dochodu - prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee...
i bardzo dobrze ze wypominaja,tez bym wypominal na ich miejscu!!! tlumacze ci ciemna babo,ze on moze miec takich jak ty na peczki i sypiac z kim zechce i jesli nie zmienisz swego chcarakterku to wlasnie tak sie stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cię jak to jest, jesteście oboje z mężem, tworzycie rodzinę. ich stać na wyprowadzkę, ale im się nie chce.... zamiast być na swoim, to kiszą się wszyscy w chałupie. współczuję.... każdy przecież potrzebuje świętego spokoju i każdy normalny do tego dąży, by być na swoim!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanie z pasierbami
Dom jest duży. Nie kisimy się, córka ma jeden pokój i jej synalkowie też mają po swoim pokoju. Ja z mężem mamy wspólną sypialnie, ale oprócz tego takie coś jak salon, kuchnia, jadalnia wszystko jest wspólne. Jego wnuki przychodzą ze szkoły to też widzę że mój mąż lubi kupować im jakieś ubrania, zabawki, gry komputerowie albo coś ze słodyczy nie pytając mnie o zgodę. A pieniądze w małżeństwie są wspólne, a salon przynosi mi dość dobre dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogustach
Kombinuj glupia lampucero.. But na doope juz ci sie szykuje, poszykanuj jeszcze jego wnuki, to dopiero kopa z dopalaczem zarobisz od twego nie twego faceta. Widac jak ci sie dupa z glwa miejscami zamienily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie987
Sama sie wynieś z tego domu głupia babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre,dobre;)
Nie wierzę. mieszkanie z pasierbami - na świecie nie ma takich kobiet jak ty. To jest tylko taka marna prowokacja - prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee...
no co za bladzia z tej pani! TY EGOISTKO! masz mu za zle,ze kupuje wnukom ubrania zabawki? jak on z toba wytrzymuje,nie wiem nie rozumiem!!! no telepie mnie normalanie! zabierzcie ja stad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanie z pasierbami
Lambucero? Jak można w ten sposób wogóle się odzywać do kobiety. Owszem, mam pretensje bo kupuje im te prezenty codziennie a co te dzieci nie mają matki? ojciec tych dzieci daje jej głodowe alimenty ale to ona sama jest winna skoro rozłożyła nogi przed kimś takim to niech teraz cierpi a nie stara się na wszystkie sposoby wydoić ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee...
ponosi mnie jak cie czytam! sluchaj,to sa jego dzieic i nie wazne jak im sie ulozy w zyciu i ile maja lat,to ich ojciec jest od tego zeby im pomagac!!! kto jesli nie ojciec pytam???!!! widocznie nie maja gdzie pojsc,skoro siedza ci Qrwa na glowie albo robia ci juz na zlosc? i bardzo dobrze,takie macochy jak ty nie powinne wogole miec kontakt z dziecmi,a tym bardziej podnosic na nie swoje lapska! wielka dama,bo ja nie chce mieszkac z dziecmi...ojojoj...maz zamiast dla mnie dawac kasiore to daje tym gnojkom,co go doja.... jak ty biedna nieszczesliwa,ty sie ciesz,ze jeszcze tam jestes! zegnam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre,dobre;)
Są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni już mają prawie 30, zresztą ona ma dzieci... chyba mogliby iść już na swoje i dorosnąć, prawda? i tak mają dobrze... o prezentach nie mówię, to pewnie jedna wielka ściema ten temat, ale ja bym była za tym, aby 'dzieci' się wyniosły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee...
male_dziecko masz racje,nie ma co jezyka strzepic! brak slow poprostu,ale co zrobic takie pazery sa miedzy nami,jak tylko poczuja troche grosza,to gotowe sa zrobic wszystko aby miec jeszcze wiecej,nawet jak widac rozbic rodzine!!! masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadam Ci pytanie czy nie wiedziałaś że facet mieszka z dziećmi ,przyszłaś z gołą dupą ,dorwałaś sposora i teraz chcesz go rozliczać z tego co komu kupuje i jeszcze startujesz z łapami ,myślę że dostaniesz to na co zasłużysz.Myślisz że jak dajesz mu dupy to masz prawo tak się zachowywać ,pracuj na jego dzieci i nie dyskutuj widziały gały co brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieeee
a co cię tak dziwisz. Kobieta chciała spokojnego związku a co dostała. Dorosłe dzieci i wnuki faceta. W sumie każdy normalny ojciec powiedziałby córce jak sobie zrobiłaś dzieci to mieszkaj sobie gdzie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogustach
Ty kobieta? Lampucera zwykla i tyle. Glupia zla i pazerna do tego, a i jeszcze podla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×