Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joe monster

moja żona zdradziła mnie w Egipcie

Polecane posty

Gość anty babowy bob
Tak czytam czytam i pekam ze smiechu jakie baby sa glupie i leca na takich szmaciarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahhahahahahaha
współczuje ci zony :( szmacisko :( A te kretynki co lache Jakiemus Arabowi Bobowi robiły uwazaja cie za kobiete Araby do gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruneteczkaaaaaa
a mnie bralo 8 na raz i tez nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka pamięta
A mnie brał cały autobus i nie przebijecie mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrfvfv
to tylko jolka zyjesz?? a nie, to w indiach bylo a nie egipcie, pojebalo mi sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka pamięta
Z autobusem Arabów zdradziłam go i nigdy nie był już sobą o nie :( A w Indiach to było innym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedź do
sanatorium, odbijesz sobie, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta z 2 zdjecia
Tez ja zdradz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrfvfv
http://natemat.pl/44375,indie-nie-ustaja-protesty-po-brutalnym-gwalcie-na-studentce tej sie nie udalo w tych indiach, polki za to by byly wniebowziete jakby takie brudasy je zapinaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YYXXX
Ludzie!!! Egipcjanin to nie Arab. Douczcie się ,bo bo warto wiedzieć kto was przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj baby baby baby
Hahaha oj Boże Boże BOB uśmiałam się jak norka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpik_
bob pewnie miał sporą knagę i chętnie jej używał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kak@
Polki w Egipcie zupełnie się nie szanują, dają komu popadnie. Byłem zaszokowany - nie kryły się z tym zupełnie. Czasami niedobrze mi się robiło jak babki już po 50 obściskiwały się na plaży z nastoletnimi wyrostkami albo przyprowadzały ich do hotelu. Massssakra jakaś :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
No i czemu Wy tak jedziecie na te Polki- ja je rozumiem. Jadac do cieplego kraju gdzie jest slonce plaza i do tego piekny pan je podrywa. A co maja w Polsce-chlejacego piwkso zaniedbanego Pana, ktory jeszcze traktuje ja jako sluzace (posprzata, wypierze ugotuje i tylka da) a on Pan i wladca sie starac nie musi. Sexturystyka trwa juz od dziesiecioleci. Faceci (rowniez Ci zajci i zonaci) wyjezdzja za takimi rozrywkami do Tajlandii i rozpoczęło sie to duzo wczesniej niż Egipt. No ale facet to facet on ma do tego prawo. Zeby nie bylo ja jezdze zawsze z mezem. Widze co robia Polki i zle na nie nie patrze. Ich zycie ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia byłam,
że się nie puściłam w Egipcie. Mój men to zrobił w Polsce. Może by mniej bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było się puścić
a co tam... a teraz nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej joe
i co się dzieje aktualnie? jak żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie cisza powyzywała mnie że się czepiam i udaje głupią a ja zbieram dowody trochę już tego mam jak się postarasz to i znajdziesz ślady jej nieostrożności .Jej już nie zmienie więc poukładam sprawy majątkowe po swojemu poczekam jeszcze dowody same się zbierają jak jej czujnośc jest osłabiona i wyciągne Jokera na koniec.Kto mieczem wojuje od miecza ginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawie sie robi hmmmmm
a co to za dowody? jakies konkretne? trzymaj sie chlopie i glowa do gory, niezle Ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wystarczy byc bogatym
Uczepili sie tych Polek... Zal wam dupe sciska matoly!! Haha. Tez sie pierdolcie jak wam zal, nie macie z kim, o jak mi przykro... Coz, pasztety i brudasy nie maja brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wystarczy byc bogatym
Macie honor - to sie liczy ;) maciory. Uwazac, zeby sie nie wylalo (cos). Licza sie szczuple, atrakcyjne, mlode laski z klasa i wysoka kultura osobista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koromotar
spytaj się żony czy zrobiła badania na HIVa po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dllaczego nie...
rozwazasz opcji, że ona nie zdradziła cię z brudasem tylko z koleżanką? Może mógłbyś je wtedy mieć obie, w trójkąciku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalcownik
może serwował pyszne kebaby i chciała mu się odwdzięczyć swoim kebabem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinello
to również znajdź sobie kochankę i gwarantuję Ci że nie będziesz żałował, potem wyjedziesz sobie ze swoją przyjaciółką łóżkową na wakacje tak jak Twoja żona i będziesz zadowolony, nie piszę ironicznie to szczera prawda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa bułeczka
tak się zastanawiam czy lepiej z arabem czy murzynem..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [malkontent]
co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej to jest gówno sie robi patrze i obserwuje jak się pogrążą szkoda tylu lat wspolnie przeżytych nie spimy razem wszystko ją drażni pewnie arab byl lepszy tylko ciekawe czy damę utrzyma bo ja nie zamierzam się dalej błaźnić roobię porządek a babą nawet o tym nie wie.Zdziwi się jak jej ostatni bilet zfunduję w 1 stronę do Hurghady razem z pozwem jej wręcze tylko poukladam wszystko po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×