Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MocnoZaciekawiona2013

Szparki Wasze/Waszych Żon po 2 porodach :>

Polecane posty

Gość MocnoZaciekawiona2013

Jak wyżej. Jak seks po dwójce dzieci? Pytam bo obecnie jestem na finale drugiej ciąży. Seks po pierwszej był nieziemski orgazmy pochwowe zawsze (jednak to też zawdzięczam zmianie partnera życiowego- wcześniej seks rzadkość, moje wysokie libido się marnowało). Cipkę miałam taką samą. Mimo dużej główki dziecka i wwagi (4kg niemal) w narządach nic się nie zmieniło.Prócz blizny małej po nacięciu. Mój Mąż ma niedużego członka, ale boli, bo mimo porodu jestem ciasna. No OK. Mimo PIERWSZEGO porodu. A jak to jest po dwóch? Dziecko będzie na pewno duużo lżejsze (0,5kg na pewno) i będzie miało mniejszy baniaczek od pierwszego Synusia. Czy duża była u Was różnica w wielkości pochwy? Tylko BŁAGAM nie piszcie: "taaak, jestem ciaśniejsza niż po pierwszym" etc. :P -jeśli to nieprawda, bo tutaj- zauważyłam- na Kafe to wszystkie jesteście śliczne, szczupłe, piękne etc. Chociaż... ja też pewnie wpadłabym w samozachwyt gdyby nie dodatkowe 3 kg do zrzucenia po porodzie ;)) :P Pytam o to, bo po porodzie chcę wreszcie się ostro bzzykać jak to było przed. W trakcie trochę spuściliśmy z tonu, ale nadal ie potrafię się powstrzymać. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuttertools
właśnie mam dwójkę dzieci i szparka mojej żony bardziej mi się podoba teraz niż przed gdyż jest troszkę ale bez przesady luzniejsza,wcześniej 2 minuty i finisz a teraz jest ok.jest bardziej bułkowata jeśli można ją tak nazwać i motylki bardziej wystają,mmmmmm.uuwielbiam je lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MocnoZaciekawiona2013
Hehehe bułkowata -ciekawe. Ale to o lizańsku mogłeś zachować dla siebie :>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna26
Nie wiem jak po dwoch porodach i moze nie powinnam sie wypowiadac bo rodzilam poki co raz, ale juz przy porodzie polozna stwierdzila ze mam bardzo ciasna pochwe, po porodzie jest luzniej, ale w nieznacznym stopniu. Maz stwierdzil, ze teraz gdy nie jestem juz tak bardzo ciasna jest nawet lepiej. Mnie sama penetracja zaczela przynosic przyjemnosc po porodzie wlasnie. Wczesniej procz posuwistych ruchow nie czulam nic, a teraz jest duzo lepiej pod tym wzgledem. Takze mnie porod SN wyszedl w tej dziedzinie zycia na dobre :) jak kiedys bede znow rodzic to mam nadzieje, ze gorzej nie bedzie, a moze znow jeszcze lepiej niz teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MocnoZaciekawiona2013
Hmmm faktycznie macie rację, może trochę luźniejsza pochwa jest lepsza... Mojemu zdarza się dojść szybciej jak w porę nie zwolni... Jednak ja lubię ten ból i uczucie wypełnienia... No nic może się niedużo też zmieni :) W razie czego są jakieś laserowe zabiegi na poprawę włókien mięśniowych (czy jakoś tak) które stają się bardziej napięte, do tego podobno zwiększa się ich produkcja i pochwa jest ciaśniejsza. Szkoda tylko, że to tyle kosztuje (4 tysiaki ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuttertools
nie ukrywam że lubię lizać szparkę żony i nie tylko szparkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię ciaśniutkie
Po porodzie , gdy pękniesz lub Cię rozetną, każ lekarzowi założyć jeden szew więcej wtedy będziesz pewna ,że nie masz rozwlekłej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MocnoZaciekawiona2013
Hmmm coś w tym jest.. Jeden szew trzyma wszystko i zbiera do kupy-to miałeś na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienna26
angelika sęk - cóż cię tak obrzydza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienna26
angelika sęk - cóż cię tak obrzydza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaty*44
Moja jest po trzech porodach (chociaż przy pierwszym i trzecim lekarze podjęli w trakcie decyzje o cesarce), ale tak mi ją za każdym razem pozszywali, że wciąż ma cipeczkę jak kapselek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest takiegos
szparka ? bo ja nie mam czegos takiego i się martwie, jestem jakaś wybrakowana?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienna26
z całą pewnością jesteś wybrakowana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torto
A czy to prawda, że ma również znaczenie to, jak lekarz zaszyje nacięcie po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienna26
No jasne ze ma znaczenie. Jakby nie mialo to nie zszywaliby po nacieciu. Ja mialam to szczescie, ze po porodzie zszywal mnie lekarz przy studentce medycyny i pokazywal na moim przykladzie jak ma to wygladac wiec sie postaral ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hupsasasasa
o co chodzi z tym nacinaniem? rodzilam dwa razy i nikt mi niczego nie cial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi.soxi
Mocno Zaciekawiona, a jakiej plci bedzie Twoj drugi dzidzius :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zhn345
Po dwuch porodach mojej moge spokojnie noge wlozyc, lub jak chce bez problemu obydwie rece naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×