Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość bułka30
Fufa, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myśle że to dziwne uczucia w mojej buzi (kwaśno-gorzkie) to nic innego jak jakas zgaga. Meczy mnie potwornie. Mam przez to mdlosci. Macie jakies sposoby na zgage (oprocz manti i renni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasetka nic straconego dla nas :) skoro masz @ to potem są kolejne dni płodne i trzeba sie starać!!! a wtedy na pewno umówimy się na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja już po badaniu. Lekarz zrobil mi tez cytologie i zalozyl karte ciazy bo moja dzidzia ma 7 mm i widzialam pulsujace serduszko :) Nastepna wizyta za 2 tygodnie. Owulacja widac byla idealnie w polowie cyklu, bo na 6 tydzien odpowiada na usg dokladnie 6 tygodniowi. Trzymam kciuki za Was dziewczyny :) Dalej nic nikomu nie powiem, chyba poczekam az do nastepnego usg. W 8 tygodniu, albo kurcze nawet do 12 tygodnia. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Fufa super:):):):):) Jezu jak Ci zazdroszcze kobieto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streskop1
witam, ja również w grudniu powitam małego człowieczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Bella- ja na Twoim miejscu popedzilabym od razu do innego ginekologa. Czesto strasza niepotrzebnie! Tak jak wyzej dziewczyny pisaly, nic jeszcze nie jest przesądzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie stresuje jutrzejsza wizyta. U mnie to ok 5 tydzien bedzie, ale mam dobrego gina blisko co szybko widzi na usg. A ktora z Was czeka na pierwsza wizyte? Mnie w pierwszej ciazy na samym poczatku straszyl lekarz, ze ciazy nie ma tylko torbiel, wiec lepiej sprawdzic takie informacje gdzie indziej. Mam wielka ochote na lody, ale obiecalam sobie przy nastepnej ciazy nie jesc jak dziki osiol, bo w pierwszej ciazy przytylam 35 kg ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Saszka ja jestem przed pierwsza wizyta. Mam ma poniedzialek po 17 umowione. Okres rozpoczal mi sie 8 marca. Mam rowno co 28 dni. Pojutrze niby zacznie mi sie jak dobrze licze 6 tydzien. Mam nadzieje, ze bedzie dobrze i juz lekarz cos ujrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fufa super, że już widziałaś serduszko i że dzidzia rozwija się prawidłowo:) Czyli jest szansa że jak ja pójdę za 2,5 tyg do lekarza to też już może zobaczę serduszko:) Ja odpoczywam, strasznie boli mnie podbrzusze dla pewności zrobiłam kolejny test i kreska znowu ciemniejsza, @ jak nie było tak nie ma.... ale mimo to nadal się boje czy wszystko będzie ok. Pozdrawiam i miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
saszka o ktorej masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak jutro dostane jakis wydruk z usg z pewnoscią wam pokaze. Oczywiscie zrzera mnie strach czy wszystko dobrze ale sądząc po moich wielu objawach stwierdzam ze raczej jest jak byc powinno. Ja wiekszosc dnia spedzam w lozku. Na cale szczescie moge sobie pozwolic na taki "luksus". Jednak naprawde wolalabym normalnie chodzic do pracy a czuc sie dobrze. Na obecnym etapie stwierdzam ze pierwsza ciąza byla duuuuużo gorsza ale i w tej za dobrze sie nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Streskop 1- napisz cos wiecej:) Przylacz do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Provitamina ktory masz tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raven32 jesli lekarz potwierdzi nasze ciaze to mozemy miec podobne terminy bo ja rowniez mam cykl co 28 dni a okres mi sie zaczal 10 marca. Wizyte mam przed 12-ta, ale z samego rana zrobie sobie test na bete i od razu morfologie, bo u mnie na osiedlu to tacy starsi pabstwo maja labolatorium prywatne i od reki robia badania za male pieniadze, wiec pojde przygotowana do lekarza :) Anielicaaaaaaa mnie takze boli podbrzusze i lekko krzyz Priovitamina odpoczytaj jak dlugo sie da :) A ja Wam napisze jeszcze o moich obawach. Generalnie nie planowalismy tego dzidziusia tak szybko, ale w sumie to nigdy nie ma dobrej i cieszymy sie, ze jest szansa na kolejne malenstwo. Jednak martwi mnie fakt, ze ja bralam tabletki anty i powodu nawalu roznych obowiazkow bralam te tabletki ostatnio nieregularnie. Mam nadzieje, ze dzidzia bedzie zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz czuje, ze jajko zniose do jutra :) Fajnie, ze trafilam na to forum bo w poprzedniej ciazy za pozno sie dowiedzialam o takiej mozliwosci. Super, ze razem mozemy dzielic sie przezyciami :) Ojj widze, ze duzo bledow robie jak pisze, totalnie nie moge sie skupic. Dzisiaj patrzac na wolowine w sklepie powiedzialam do sprzedawczyni, zeby dala mi z kilogram tych udek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Provitamina ja akurat na mieso, warzywa i owoce jak najbardziej mam chec. Uprawiam w domu bao z boczniakami i piekny rzut mi wyrosl, musze jutro podpytac lekarza czy moge jesc te grzybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Saszka 84 ja przed zrobieniem testu ciazowego ( dwa dni przed terminem okresu- zrobilam go spontanicznie bez wielkich nadzieii) jeszcze pilam mocne drinki i palilam sporo fajek. Dopiero jak w dzien okresu zrobilam bete -w zeszla sobote ,to od razu rzucilam fajki i tez sie nakrecam , ze moglam zaszkodzic. A druga moja obawa jest to, ze jest szansa na ciaze blizniacza!!! W rodzinie najblizszej sa juz dwa przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Jedyny plus to ze nie mam zadnych mdlosci,ani mama ani babcia ani siostra nigdy nie mialy:) Troszke tylko w krzyzu lupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Elizabet- to tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raven jak slyszalam, ze jak sie bierze tabletki to ponoc w pierwszy miesiacu sa duze szanse na blizniaki, a od strony meza jest bardzo duzo blizniakow, ciekawe no )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Saszka a tu trojaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja również jutro mam wizytę u lekarza będzie to 5t5d wg OM ale 23 dzień od owulacji. Mam nadzieję że uda się coś zobaczyć. Choć wiem że to trochę wcześnie to idę do gina, bo chcę szybko potwierdzić czy to ciąża wewnątrzmaciczna ( po ostatniej pozamacicznej stach pozostał) Co do objawów to jedynie sutki mnie bolą i czasem przy dotyku piersi. Wczoraj i przedwczoraj włączyło mi się spanie o 15-tej ale dzisiaj już tak żle nie jest. Na szczęście nie mam żadnych plamień więc mam przeczucie, że tym razem się uda. Heheh do tego przeczucie mówi mi że to będzie dziewczynka. Ciekawe jak będzie. W poprzedniej ciąży pozamacicznej było sporo plamień i nawet krwawienie więc mam nadzieję, że teraz będzie ok. Trzymajcie się dziewczyny. Trzeba myśleć, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiecie ale genetyczne prawdopodobienstwo ciąży blizniaczej wystepuje tylku i wyłącznie jeżeli wystepuje w linii zeńskiej. Wiec jezeli wystąpiły w rodzinie np. męża to ten gen ginie gdyz mogą go nosić jedynie kobiety. Oczywiscie nie wykluczone ze bedziecie mieli blizniaki z powodów innych niz genetyczne. Ja pisze tylko o dziedziczeniu genów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×