Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość raven32
To u mnie jest w linii zenskiej:P Babcia jest z blizniakow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ależ ją nakręcacie jeszcze na trojaczki ;) najlepiej, żeby było jedno zdrowe serduszko :) losie z bliźniakami to ciężko może być.... z drugiej strony to potem już ma sie z głowy bo dwa za jednym zamachem.... jedno potrafi dać czasem w kość ;) a co dopiero dwojka.... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Podobno co dwa pokolenia szanse wzrastaja. Siostra nie ma blizniakow, siostra cioteczna tez nie, zostalam tylko ja. Oj raczej bym nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Ja mysle, ze z blizniakami jeszcze mozna dac rade jak ma sie pomoc ze strony rodziny. Trojaczki to juz jazda na calego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też po cichu marze o blizniakach ale z genetycznego punktu widzenia szanse mam raczej zerowe. Dziadek od strony taty miał blizniaka ale to mnie chyba nie ratuje :) A ja sie mecze ze zgagą. Cos strasznego. Aż mnie trzesie od tego posmaku w ustach. Migdały sa w drodze wiec lada chwila wypróbuje czy działa czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haga82 ja ide jeszcze wczesniej do lekarza niz Ty i nie ma w tym nic zlego , poprostu sie martimy :) ProWitamina ja tez slyszalam, ze niby po kobietach ida blizniaki, ale znam mase przypadkow, gdzie po facetach poszlo. Lecz nie upieram sie bo sie na tym nie znam, moze az tyle przypadkow bylo :) Raven32 ponoc to co drugie pokolenie, wiec Ty moglabys miec siostre blizniaczke, ewentualnie wnuki blizniaki :) anna84 ja sie upieram, ze nie - ale gdyby byly blizniaki to bardzo bym sie ucieszyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamietam jak w pierwszej ciazy bylam bardzo chora i moglam sie leczyc tylko sokiem z ogorkow i takimi innymi podobnymi. Po wypiciu litra tego cudu mialam zgage nie z tej ziemi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mimo tej zgagi jezeli juz mam na cos ochote to na kwaśne. A jak juz powiedzialas o tych ogórkach to juz mnie calkiem dobilas. Skad mam wziąć kiszone ogorki. Chyba jutro najazd na spizarnie babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuchwytna
Hej Dziewczyny! Tak bardzo bym chciała do Was dołączyć... Trafiłam na forum przypadkiem, nawet się nie łudzę, że jestem w ciąży bo boję się rozczarowań... Mam cykle 32-60 dniowe, szaleństwo, ale w tym miesiącu obserwowałam śluz i jak tylko był przeźroczysty i ciągnący zaciągnęłam TŻta na przytulanki :) Nasze pierwsze podejście. To było w sobotę, więc test powinnam zrobić za jakieś 10 dni dopiero, ale już sobie kupiłam i chyba nad nim jajko zniosę ;) Trafiłam na forum, bo mnie dziś zaczęły w nocy jajniki boleć i pomyślałam, że poczytam w internecie, że to znaczy że @ przede mną i przestanę się nakręcać na ciążę od pierwszego podejścia... No ale nie przestałam :) więc będę sobie śledzić Wasze sukcesy i może jakoś minie te 10 dni... To chyba najdłuższy tydzień w moim zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki. A skoro masz takie długie cykle i ciężko ci wykryć owulację proponuję robienie testów owulacyjnych. Ja stosowalam i sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuchwytna
Myślicie, że sam śluz wyglądający na płodny (mam taki tylko jeden dzień na cykl od kiedy przestałam brać tabletki) nie musiał oznaczać okolic owulacji? Poczytam o tych testach. Najgorsze, że obiecałam sobie podejście na luzie - żeby się nie spinac nad tematem ciąży bo tylko sobie krzywdę zrobię. No ale nie da się... I tak czuję że i tak w końcu nasikam na ten test i go zmarnuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kochana! Ile ja sie narobilam tych testów. Ale jak widać się opłacało. Jest jeszcze cos takiego jak mikroskop owulacyjny taki test owulacyjny wielokrotnego uzytku. Moze przy twoich dlugich cyklach lepszy bedzie wlasnie taki test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuchwytna
Ale nie zrobiłabyś testu w 23 dc, 6 dni po przytulankach z nadzieją na cień cienia cieniów...? :) (chyba szukam usprawiedliwienia dla zmarnowania tego testu...) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu nie chce nikogo namawiac, ale wlasnie jak sie bierze tabletki anty to w pierwszych cyklach latwo miec dzidziusia bo wlasnie jajniki dzialaja ze zdwojona sila. Jem brokul z bulka tarta i maselkiem, mialam wielka ochote :) Czy draznia Was wasi mezowie? Moj dziala mi wyjatkowo na nerwy caly czas sie z nim kloce co doprowadza mnie do placzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuchwytna
Ale ja tabletek nie biorę jakoś od kwietnia zeszłego roku nie od teraz. Używaliśmy prezerwatyw przez jakiś czas, potem "super metody" stosunek przerywany ;) na życzenie TŻ z pełną świadomością możliwych konsekwencji, a teraz pierwszy raz był do końca jak należy w dzień ustalony przeze mnie jako bliski płodności :) No ale nie wiem, byłam w toalecie przed chwilą i chyba znowu mam coś jak płodny śluz - przeźroczysty całkiem i bardzo ciągnący. Może te pryszcze co mnie zaatakowały wczoraj ze zdwojoną siłą i ból jajników to jakaś dziwna reakcja na owulację nr 2 :( A test leży przy łóżku i wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
Witam nowe dziewczyny :-) coraz Nas więcej :-) Fufa bardzo gratuluję! Ja nie wiem jak wytrzymam do 25 kwietnia, bo wtedy decydująca wizyta... Niestety ja mam śluz dalej zabarwiony na kakaowo... Dzwoniłam do mojego lekarza i powiedział, że jest ok skoro nie mam żadnych mocnych boli brzucha... I że co ma być to będzie... Dziewczyny ponieważ to moja pierwsza narazie prawidłowa ciąża martwiłam się że nie mam żadnych mdłości, że tak się dobrze czuję, choć wiedziałam że niektóre kobiety tak mają... No to mam co chciałam :-) Teraz mnie mdli 24h na dobę i mam nadzieję, że to trochę się uspokoi, bo ciężko mi pracować w takim stanie... Masakra! Fajnie by było powitać jakieś bliźniaki na forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amam z grudnia 2012 :)))))))))
Hej dziewczyny. Jestem grudniówką 2012. Miała być styczniówka i to pierwszą ale moja córa się pośpieszyła :) \ Jak ten czas leci.... Dziewczyny prze Wami piękne chwilę. I chociaż nie raz bedziecie miały tej ciąży dość to cieszcie się każdą chwilą. Porodu się ni bójcie bo to pikuś przy tym co będzie po :) Ja jestem szaleńczo zakochaną matką i życzę Wam tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Porodu się ni bójcie bo to pikuś przy tym co będzie po ps jako przyszla mama pierwszego dziecka chcialabym o obszerne wytlumaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Moze naiwnie mi sie wydaje, ze skoro nie mam wymiotow, mdlosci, czuje sie super to moze moje dziecko bedzie takie grzeczne, spalo jak aniolek ,zero kolek i wszystko jak w reklamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amam z grudnia 2012 zgadzam sie, ze macierzynstwo to najwiekszy sukces w zyciu kobiety :) Jak patrze na mojego brzdaca to juz sie zastanawiam jakie bedzie kolejne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raven32 ja w pierwszej ciazy mialam paskudne mdlosci, a dziecko nie mialo ani razu kolki. Nie ma na to reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Tu prawie same mamy oczekujace na drugie dziecko :) To ja zoltodziob totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygaaaaaaaaaaaaa
kobietki jesli ostatnia @ mialam 11 marca dzis zrobilam test jest pozytywny to ktory to bedzie tydzien?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
raven ja też czekam na mój pierwszy cud i już jestem w nim zakochana :-) tylko po swoich doświadczeniach tak bardzo boję się już cieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×