Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej dziewczyny! Mam dobre wieści pęcherzyk jest w macicy!! Yupiii! Mam zgłosić się na kolejne badanie za 3 tyg. Cieszę się bardzo i teraz będę odliczać dni do kolejnej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka84 widzę, że u Ciebie podobne wieści jak u mnie. ProVitamina gratuluje serduszka. To musi być niesamowite uczucie. Ja jeszcze muszę na serduszko poczekać. Ja teraz idę na drzemkę bo padam na twarz. Pozdrawiam wszystkie mamusie. Nie stresujcie się i myślcie pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroptuska
Fufa - dzieki za slowa otuchy, wiem co to znaczy czekac bo to moja 3 ciaza :) z ta roznica ze przy pierwszych zawsze byl pecherzyk bez serduszka w 5 tyg wiec bylo juz mi lzej a potem w 9 tyg serduszko a teraz do 9 tyg msuze wogole czekac czy to ciaza....bo nic nie bylo widac i 4 tyg myslec czy cos jest, czy to nie pozamaciczna itp troche mi ciezko...gdyby nie plamienia poszla bym tydzien pozniej i napewno juz cos by bylo troche sie denerwuje ale bede czekac... Ps. myslalam ze tylko ja z tymi plerami bo mi krzyz siada ale tylko to i ryczenie co raz smutek miesza sie z radoscia i niepewnoscia...a tak cycki tylko przy dotyku spanie w normie, przy synie o 12 padalam ale wsio przede mna ;)) dziewczynom i pecherzykom serduszka gratulacje !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limka17
Witajcie Dziewczyny! Z przyjemnoscia Was czytam. I mam nadzieję, że dołączę! W pon 8.04 zrobiłam test a potem drugi bo nie wierzyłam - pozytywne. Gruba krecha po paru dosłownie sekundach. I to tyle co wiem w temacie :P Ostatni okres 1.03. Objawow - w zasadzie ZERO. ( I OBY TAK DALEJ - panicznie sie boje mdlosci) U lekarza jeszcze nie bylam, bo ponoc za wczesnie...wychodzi wedlug wyliczen ze to 6-7 tyg - cykle zawsze mialam bardzo dlugie wiec ciezko w 100% powiedziec. Biore kw fol. I tyle :) acha. jedyne co mi sie dzieje, to nie moge myc rano zebow, mam odruch wym :( ...musze sie zapisac do lekarza - bedzie juz cos widac?? Czy lepiej poczekac do 10 tyg minimum.. Pozdrawiam i trzymam kciuki - Za Was za Nas :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitamina super! :) Widze, ze Twoj dzidzius wygodnicki, bo sie na samym srodku usadowil. Moj to jak mamusia, najlepiej w kaciku i w kaciku sobie wlasnie siedzi :D Ide spac, zycze Wam dobrej nocy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
Provitamina, Haga82 gratuluję dobrych wieści :-* Ja jestem w końcówce 7 tygodnia i od kilku dni męczą mnie potworne mdłości, nie wspomnę o zgadze, wzdeciach i jakiejś dziwnej niestrawnosci :-( Czy jest jakiś sposób na te potworne mdłości? Z rana pomaga mi schrupanie kilku herbatników, ale odrzuca mnie w ogóle od jedzenia :-( Dziś zaopatrzę się w siemię lniane, cytrynkę i imbir do herbatki, mam nadzieję że to pomoże :-) Kurczę jak trudno ukrywać ten piekny stan :-) Szczególnie jak dużo przebywa się z ludźmi... Po pierwsze kusi mnie żeby się pochwalić, a po drugie moja zielona buzia wygląda lekko podejrzanie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana mdłości. Noce od kilku dni mam przerąbane. budze sie po 10 razy i nie moge znalezc sobie miejsca. Leze w lozeczku, obok miska w pogotowiu. Wczoraj cały dzien chodzila za mna salatka z mojej ulubionej knajpy.dzis wstaje i pierwsze co to mysl o salatce. Najgorsze ze nie moge jej bo ma w sobie surowe krewetki koktajlowe. I tak juz sama nie wiem. W pierwszej ciąży za specjalnie sie nie zalecalam do przepisu co jeść wolno a czego nie. Nawet tatara jadłam (tylko w pewnych miejscach). A ser plesniowy to pochlanialam (z tym ze te typy Turek a nie takie drogie wagowe- te Turki ponoc mozna smialo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Provitamina - gratuluje!! sliczne zdjecie dajecie mi nadzieje, ze za tydzien i ja zobacze serduszko ;) ja na mdlosci biore lyczka coli - ale wczoraj np. wieczorem sie napilam 1/3 puszki i zasnac nie moglam..grrrr.. bo kawe odstawilam no i pije ogromne ilosci herbaty imbirowej po wstaniu z lozka, caly dzien.. ok 2l wychodzi.. u mnie w pracy tez juz zaczynaja sie patrzec ;) dobrze jeszcze dzialaja na mnie banany wczoraj poszlismy z mezem na obiad do knajpy, zamowilismy dania.. przyniesli a ja patrze na jego i mowie ze w sumie to nie mam ochoty na swoje ale na jego :D no i zamienilismy sie talerzami choc on kompletnie nie mial ochoty na to co ja wybralam.. no ale mowi - nie ja w ciazy jestem:P zycze milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mnie była ostra kawoszka. I nie jakieś tam rozpuszczalne słabizny tylko waliłam naturalną (fusiastą lub z ekspresu). Teraz na sama mysl o kawie (jakiejkolwiek) mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie odrzuca od smarzonego mięsa.... ostatnio w pracy na obiadek mortadela... a u mnie odruch wymiotny, kolejnego dnia kotleciki mielone... znowu to samo.... już nie wiem co tu jeść.. najlepiej kanapeczki z masełkiem i z czymś... a banany to pochłaniam po prostu :D jak zawsze uwielbiałam słodkości tak teraz ich nie tknę, ale to może i dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna - ja tez o dziwo slodyczy nie jem :O a normalnie dziennie zawsze jakis kawalek czekolady teraz wydaje mi sie , ze prawie nic nie jem w ciagu dnia a napuchnieta jestem i wydeta jakbym co najmniej juz 5 kg przytyla... wrrr czuje sie jak balon :/ musialam juz sobie zakupic spodnie z gumkami bo moje spodnie do pracy cisna mnie okrutnie a 80% dnia siedze przed komputerem i niewygodnie bardzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Provitamino- piękne zdjęcie aż miło popatrzeć:) Haga-gratuluję dobrych wieści Dziś znowu jestem w pracy, na szczęście tylko do 14. Rano zrobiłam sok z marchewki i jabłek, upiekłam bułeczki razowe, które zjadłam z makrelą i teraz mi niedobrze od tej makreli:/ Uważam, że warto inwestować w produkty dobrej jakości, nieprzetworzone, bez konserwantów, barwników, aromatów itp. Jest to droższe, ale zwraca się w dłuższej perspektywie. Nie kupujemy lekarstw, nie jeździmy po lekarzach, z każdej infekcji wychodzimy w błyskawicznym tempie, świetnie czujemy się psychicznie i fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wiem, że to jeszcze za wcześnie na takie rozważania, ale o jakich imionach myślicie dla Waszych przyszłych pociech?:) Jeśli u mnie będzie druga dziewczynka to podoba mi się imię Blanka i Celinka, a jeśli chodzi o chłopca to myślę o Łukaszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroptuska
Melduje sie z rana po 2 nieprzespanej nocy :((( plamnienia jakby ustaly w nocy zobaczylam pierwszy raz duzo bialego sluzu nie mialam go od 3 tyg bo ok 6dpo jak byl szczyt mialam go mniej i tak do @ a potem susza i taka susze mialam dlatego bylam pewna ze nici ze tego bo 2 poprzednie ciaze duzo :) jak organizm bywa przewrotny...za to krzyz NIE DAJE MI ZYC....Was tez tak boli, od 5 sie kotlowalam kazda pozycja zla, zwykle bolal mnie przed @ dlatego sie boje czytalam ze to czesto zwiastun...wole nie pisac,...ale tez jak boli to potem sa bole krzyzowe przy porodzie glownie przy tych co maja tylozgjecie macicy.....wiekszosc pisze ze w 3 trymestrze choc mnie w 2 ciazy bolal cala, do tego byly skurcze i tez progesteron zagrozenie ok 6-7 tyg a potem ok tylko bol....moze taka natura, choc teraz masakra kazda pozycja zla... poza tym APETYT .... Osiolek nie moze patrzec bo wczesniej musi, warzywka serki a ostatnio do teog sem jakas napuchnieta bo juz 2 ttyg temu sie wkurzalam ze przytylam i to sporo wsio w cyckach cisnie ale wtedy jeszcze nie wiedzialam :) zero mdlosci nic.... co do serkow tez slyszalam ze sie nei powinno plesniowych, miesa i ryb slodkowodnych...a ja wczoraj tilapie :)z malym karmii Buziaki i ide sie polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchatka Kubusia
Witam was grudniówki:) widzę że większość z was ma mdłości i zachcianki, ja dołącze do tego grona, odrzuciło mnie od miesa, coli, ziemniaków makaronu natomiast mogłabym się ciągle żywić jogurtami, serami, owocami, obiadów ciepłych nie mogę jeść jakoś mnie odrzuca. Zastanawiam się czy te nabiałowo owocowe zachcianki to na dziewczynkę;) chociaż bardziej liczę na chłopca aby było u mnie do pary. A wy macie jakieś marzenie odnośnie płci maluszka? Ja mam w domu dwie dziewczynki i chłopca ktoremu przydałby się brat;) Odnośnie imion to dla dziewczynki jest spory wybór ale dla chłopca nic mi się nie podoba.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchatka Kubusia
Eko mama mogę ci podać rękę bo ja też szukam w sklepah produktów bez konserwantów i sztucznych dodatków i za niektore wolę zapłacić więcej ale wiedzieć że jest porządne. Jakoś mocno ekologiczna nie jestem a i jemy różnie ale etykiety czytam to moja obsesja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Białymstoku dziś piekna pogoda. Chyba jakis spacerek sie szykuje :) Juz mi troche lepiej. Zjadlam nawet buleczke maslaną. Nie moge przestac myslec o sałatce z krewetkami. Normalnie z glowy mi nie wychodzi. A co do imion to mamy wstepnie wybrane I jest to Alicja i Aleks (nie Alex). Ale to sie jeszcze moze zmienic. W poprzedniej ciazy zmienilismy miesiac przed porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limka17
No mi sie pojawia brak apetytu cholerny, mdlosci niby nie ale totalnie nie chce mi sie jesc! I te banany wlasnie! Jedyne na co mam ochote to banany! Ale dziwne :-) musze sie zapisac juz chyba na usg! I tez chce krzyczec wszystki. A wiem ze jeszcze za wczesnie :-(... no i piersi mnie strasznie bola w nocy...to wszystko takie nowe :-) bo 1szy raz :-) trzymajmy sie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli ja spodnie z gumkami zakupiłam tydzień temu bo w nic normalnego brzuch mi się nie mieści!!! :( wszystko mnie ciśnie, ale jeszcze troche mi opadaja te nowe bo ciut są za duże w brzuszku ale będą na zaś :) dzis weszłam na wagę.... załamałam się!!! przybrałam 3 kg!!! wszystko wlazi w brzuchu bo stare spodnie byłyby ok gdyby nie to,że się nie dopnę... no i kolejne rewelacje jedzeniowe... odrzuciło mnie od kapuśniaku (był u mojej mamy na obiaek) nie tknęłam go.. za to banany... :) a pogoda jest cudowna, spacerek z mężem zaliczony, teraz odpoczywam w domku ale zaaz wyjdę na ogródeczek złapać trochę promieni słońca dla lepszego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatka---> właśnie chcemy do niego w przyszlosci mowic Alek tylko trzeba go nazwać albo Aleks albo Aleksy bo imie Alek tak samodzielnie chyba nie wystepuje (ponoc jeszcze Aleksander ale wsztscy będą mowic pewnie Olek). A Alicja to Patryk wybrał a nam sie bardzo spodobało i tak zostało Dziewczyny a czy to przypadkiem nam w organizmach nie zatrzymuje sie woda. Ja od kilku dni prawie nic nie jem a waga 0,5 kg więcej. Czuje sie paskudnie. Bylam z dzieckiem i mężem na spacerku (dosc dlugim) ale juz pod koniec to myslalam ze zejde z tego świata. Ja chyba musze zacząć jeść cokolwiek ale na samą myśl o jedzeniu robi mi sie niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh ciesze sie dziewczyny, ze to tylko nie moj brzucholek tak sobie pogrywa ze mna i rosnie tak szybko ;) co do plci mi jest totalnie obojetne:D natomiast jest jedna rzecz na ktora licze:P obie moje pociechy to blondaski z niemieskimi oczyma i wdane w tatusia :) natomiast ja mam bardzo ciemne brazowe oczy i brunetka mam nadzieje, ze chociaz to trzecie bedzie mialo brazowe oczy lol:) a co do imion to nie mam zielonego pojecia! ;) dla dziewczynki mam pare a dla chlopca jedno.. ehhh na szczescie jeszcze sporo czasu :) dzisiaj zrobilam sobie kanapki z bialym serem, salata i pomidorem jeeeejku jak mi to dobrze wchodzilo :D dodatkowo rosolek dwie porcje :) ahhh jak ja juz sie nie moge doczekac tej mojej wizyty w przyszly piatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas z imionami jest tak, że będą po dziadkach męża (oboje zmarli z 4 mce temu) ale akurat imiona mi się podobają... jak chłopiec to Jaś a dziewczyna Zosia. Mąż strasznie chce chłopca a mi jest to obojetne byle dzidzia była zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla pocieszenia tych co sie martwia waga itp...juz 2 tyg temu klnelam ze dopiero kupilam koszule 36 rozmiar fajna a tu dopiac sie nie moge i siosta pocieszala ze sie woda przed @ zatrzymala a tu juz byl chyba babel niespodzianka .... teraz jest tylko gorzej czuje sie jak slonica :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamałam się normalnie teraz... miałam plamę brązową na bieliźnie tak 3cm na 2 nie wiem wiem czy wszystko jest ok.... będe teraz jeszcze bardziej sie kontrolować.... w pon wizyta muszę wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×