Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

raven - trzymaj sie dzielnie, lez plackiem i odpoczywaj. Trzymam kciuki! :) Ja dzisiaj mam 6t6d a termin mam na 30 listopada, ew. 4 grudnia. To zalezy juz teraz od wielkosci zarodka i liczony termin z USG. Kalkulator liczy od miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Bulka i inne dziewczynki gratulacje ... ja mialam dzis jakies koszmary ze tampka mi spadla do 36 stopni i dzidzi brak, juz sie raz pytalam ale moze ktoras mi cos doradzi :(( wizyte mam 8 maja i dopiero sie dowiem czy jest pecherzyk a to bedzie juz 8 tydz i 5 dzien ciazy .... czy myslicie czy moze isc za tydzien na usg czy jest pecherzyk, nie mam objawow, temka 37, mdlosci, sennosci nic, piersi juz nie bola martwie sie....plamilam pare dni juz nie plamie ale biore duphaston....jestem mama 2 dzieci wiem ze kazda ciaza inna ale ja nie czuje nic... nie chce mc czekac by uslyszec ze tfu nic nie ma :(( i w 9 tyg na .... eh mniejsza mam dola...wczoraj by nie myslec padlam i spalam do 19 ale to nic takiego, bo z synem od 12 juz moglam spac a tu nawet z siostra do 23 filma ogladne czy cos...kawka wsio pyszne eh sorry moze swiruje ale mam zle przeczucia i dzis dol.........;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven - ja tez bylam z plamieniami i co ... "na usg nic nie widac, chyba wczesna ciaza zagrozona poronieniem" nie widac bylo nawet pecherzyka dostalam duphaston i LEZENIE plackiem, lezalam mniej wiecej 4-5 dni potem musialam wrocic do pracy ale siedze a w domu leze.....i teraz czekam do 9 tyg co z tego wyszlo i zwariuje chyba....tez szpitalem mnie straszono... dostalam od razu skierowanie na badania, hiv, morfologia, cyto, toxo, mocz, wr, i wszystko bo w 2 ciazy mialam problemy z toxo.... co do wizyt jak bedzie usg przez brzuszek to zawolam mojego, a tak zobaczymy moze teraz w 9 tyg poprosze lekarza by poprosil przy badaniu, chyba ze wylamie i pojde wczesniej.... martwi mnie bo w 2 ciazach bolal mnie przedmalpowo brzuch a tu nic....wtedy mnie to martwilo ale gin mowil ze macica sie rozciaga etc...a tu jak sie moj pyta jak sie cuzjesz to OK, bolal mnie b. krzyz jak byly plamienia i czasem jajnik i GLOWA a tak nic...wkurzam sie czesto i mam hustawki ale to norma...najbardziej wieczorem jak sem gloda a nie wiem co chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsza ciaze tez na duphastonie, a teraz na luteinie , ale mam nadzieje z ebedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Dzieki dziewczyny za wsparcie! Kroptuska to widze, ze kazdy lekarz mowi co innego. Moj kazal mi lezec plackiem caly tydzien, moge tylko do toalety, umyc sie i zrobic sobie jakies kanapki,zero wysilku. Dobrze, ze mam obiad z wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven - plamienie plamieniu nie rowne...ja bylam dosc szybko 2 dni po @ bo wlasnie kawa z mlekiem potem brazowe...i to byl dopiero 4 t 4d ciazy...po badaniu ze bardzo wczesna, beta 460 - wg niego ladna, ale na usg nawet cienia nie bylo myslalam ze choc kropka i krwawienie powiedzial z macicy...to byla sroda, w czwartek mialam jechac na urlop lezacy taki wyjazd od domu dzieci by odpoczac, powiedzial ze sama podroz ok potem lezec, od pn chcial mi dac zwolnienie do konca tego tyg. by lezec ale nie moglam wziac akurat w tym tyg - taka praca :/ ale plamien od wczoraj nie mam sluz zolty wiec spokojne poszlam jak sie cos wiecej bedzie dzialo to sie tez dalej klade ale 4 dni lezalam bite tylko wc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
ja wczoraj dwie tabletki polknelam, od dzisiaj po jednej trzy razy dziennie i juz rano bylo lepiej.Plamienie znacznie sie zmniejszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bułka30
Ja nie krwawię, żadnych palmień, ale odpoczątku ciąży jestem na luteinie 2x2, tak w razie "W". Na twoim miejscu ja bym się Kroptuska wybrała już do lekarza, skoro to 8 tydzień może zobaczysz już zarodek... wiesz to zależy tylko od twojej cierpliwości :) ja jej nie posiadam i u lekarza byłam już 5 razy ;) Trzymaj się cieplutko, będzie odbrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroptuska,ja to bym szla nawet dzisiaj na Twoim miejscu. Chcesz tak dlugo czekac, denerwowac sie niepotrzebnie. Do 8 maja to sporo czasu, nawet do przyszlego tygodnia bym nie czekala tylko szla zobaczyc czy wszystko ok. Bedziesz spokojniejsza. Ja tez luteine biore 2x2 podjezykowo na wszelki wypadek. Pozdrawiam ze slonecznego slaska!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven trzymaj sie dzielnie i odpoczywaj. Dziewczyny jak to jest że niektóre z Was dostają tabletki podtrzymujące ciążę tak na wszelki wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy mogę dołączyć?? Ja od kilku dni testowałam i z dnia na dzień coraz ciemniejsza kreseczka a dziś dwie piękne modelowe kreseczki na pamiątkę :-) Staraliśmy się już z pół roku, jak nie więcej i nic... aż tu nagle zwykły spontan i się udało. Testów zrobiłam już 6 bo nie mogę uwierzyć ze naprawdę się udało :-) Z wyliczeń to 5 tydzień choć przy dość długim cyklu bo 32 dni to w sumie nie wiem... Do lekarza idę dopiero we wtorek następny. Termin - z wyliczenia kalkulatora internetowego - 25 grudnia :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny...pytanie czy dzis to nie za wczesnie - by znow uslyszec ze NIC NIE WIDAC BO ZA WCZESNIE... Bulka - ja tez bylam juz u lekarza, 2 dni po planowanej @ bo mialam plamienia tylko to byl 4 tydz i 4 dzien chyba i lekarz mowil ze nic nie widzi, dzis jest 5 tydz i 2 dzien wiec boje sie ze to jeszcze za wczesnie bylam tydzien temu...a 8 maja to juz faktycznie bedzie 8 tydzien i 4 dzien - wiec dziewiaty... Jestem niecierpliwa ale co tydzien usg sie boje i isc by nic nie bylo, boje sie ze 6 tydzien w ktorym jestem jeszcze nie bedzie widac ... no nic narazie szukam jakiegos. Chce tak pojsc by jednak cos juz bylo a nie ze znow za wczesnie.... Ja biore duphaston bo plamilam a 2 poprzednie ciaze bole silne brzucha i zagrozenie na poczatku bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje objawy - miałam już pierwszą raz w życiu zgagę, biust boli mnie meeega :-( no i tak jak mogłam jeść non stop to teraz jem tylko wtedy jak muszę, czyli brak apetytu... A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Chciałabym się dołączyć :) Test robiłam 2 i 3 dni po terminie @. Od razu pognałam do ginekologa- to moja pierwsza ciąża, wiec wolałam iść zapytać co i jak. Dziś 5t4d. Lekarza mam w czwartek i mam nadzieję coś zobaczyć :) Z objawów- bolące piersi. Dzis od rana mam taki klujący ból pod lewą piersią podczas nabierania powietrza- znacie to? Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też pobolewało w lewej piersi, jakby serce. To pewnie nerwobóle, bo zaczęłam już gorzej sypiać i szybciej się męczyć (6 tydzień). Jutro idę na pierwsze zajęcia z serii "Aktywne 9 miesięcy" - podobno są dostosowane do każdego trymestru. Może ktoś chętny z Warszawy (Kabaty)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. A ja od rana ostro wymiotuje :( Licze że nie bedzie tak źle jak w pierwszej ciąży ale niestety wiele na to wskazuje. Czy pijecie cole? Ja przyznaje że to jedyne napój po ktorym mi troche lepiej ale nie wiem czy powinnam go pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No apropo tego szybkiego męczenia. Ja nawet się strasznie męcze jak wejdę i zejdę po schodach w domu. Nogi mam takie ciężkie jak z ołowiu... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne_Oczy100- dziękuję, troche się uspokoiłam. Ja zero wymiotow. Czasami czuje sie tak dziwnie i mam wrazenie, ze bede musiala leciec do kibelka, ale jeszcze sie nie przytrafilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
Provitamina mnie mdłości zaczęły męczyć od połowy siódmego tygodnia i tak już zostało. Cały czas mnie mdli ale nie wymiotuję... Nie mam na nci apetytu i męczy mnie zgaga... Dziś od rana jakby trochę mniejsze mdłości mam, ale zastanawiam się czy to nie dlatego że wczoraj mało jadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
dziewczyny a wiecie co oznaczaja wyniki badan : crl-14mm, yolc sac 3 mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
a macica powiekszona rozpulchniona ca 5hbd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven - crl - to wg mnie długość ciemieniowo-siedzeniowa, czyli od czubka główki do pupki maleństwa a to drugie nie wiem i zwykle na usg pisze ze odpowiada to np ktoremus tydodniowi ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore luteine bo mialam b. niski progresteron i nie moglam zajsc w ciaze, po 8 miesiacach sie wreszcie udalo i mam brac 2 dziennie na wszelki wypadek, dzis wizyta wiec zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×