Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

MagdaM456456 ja wlasnie tez stwierdzilam ze zrobie taka liste to bede wiedziec na czym stoje. zaczelam od kupna wozka jutro chce zamowic lozeczko + posciele itp. i tak pomalu bede kompletowac. chociaz kupno tych wszystkich rzeczy do higieny kapieli itp bedzie rownowazne cenowo z wozkiem czy lozeczkiem tak mi sie wydaje :D no ale od czegos trzeba zaczac. gorzej wlasnie ze nie mam dzieci i nie mam kogo sie poradzic bo moja siostra rodzila 8 lat temu i stwierdzila ze ona juz nic nie wie a bratowa ktora ma termin na listopad zadala mi pytanie: a po co ci wozek? (bede siedziec 4 miesiace w domu i przygladac sie na niego wg niej) x deli82 wlasnie zastanawialam sie nad tymi kapturkami na sutki. doczytam co i jak i zdecyduje czy dopisac :D eh co by bylo gdyby nie internet! przejrzalam chyba wszystkie fora i strony na temat wyprawek :P i co ja tam nie znalazlam! cuda niewidy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kupilam: Leżaczek bujaczek, posciel do lozeczka, termometr laserowy, kocyk, i ciuszkow troche. drobne rzeczy chce kupic tak do listopada, a w listopadzie wozek i lozeczko, wanienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze dosw mama podpowie co dokupowac... Mam zakupione: Rozmiar 56 3x pajacyk 5x krótkie body 2x czapeczki Rozmiar 62 5x krótkie body 2x pizamki-spioszki 2x półspiochy 2x body z długim rekawem( do polspiochów) i na 68 bo tanio bylo spodenki i bluzeczka.Ile na piwerwszy miesiac potrzeba, co dokupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
Dziewczyny ja bym Wam chetnie wiecej doradzila, ale zobaczycie z czasem ze macie ulubione kompilacje ubranek. Ja uwielbialam ubierac mala w body, kaftanik i polspiochy i nie znosilam pajacykow, a moja kolezanka zupelnie odwrotnie. Nie robcie duzych zapasow bo dzidzia szybko rosnie, no i te ubranka sie nie niszcza i nie poca no bo jak :P + Co do kapturkow na sutki to mimo pogryzienia nie stosowalam ich bo jakos tak dziko w nich bylo :) + Jutro jedziemy z ssiadami i dzieciakami do ogromego aquparku na caly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh małgosia - no coś w ten deseń. Ja inspirację do tego przyjęcia zaczerpnęłam z jakiegoś artykułu w sieci nt. "Jak powiadomić bliskich o płci dziecka". Będzie ten tort z odpowiednim kolorem kremu. Na wierzchu jeszcze będą napisy chłopiec (na niebiesko), dziewczynka (na różowo) i kilka znaków zapytania. Do tego chcę kupić balony różowe i niebieskie - tak by było dla każdego z gości po dwa baloniki. Będziemy obstawiać - a jak już się dowiedzą jakiej płci jest dziecię - przekłujemy te w nieodpowiednim kolorze. Do tego jeszcze szampan i Picolo dla mnie ;) No i takie małe garden-party będzie - data ustalona - 14.08. To urodziny mojego taty. Jak się dowiedział o tym pomyśle to powiedział, że on nie chce innych urodzin - tylko z takim przyjęciem. x Ja nie obstawiam w zasadzie niczego. Tzn. ciężko mi powiedzieć. Bo - patrząc tak racjonalnie - w rodzinie męża rodzi się więcej chłopców.Do tego wiele osób wróży mi syna, no i nie raz śnił mi się synek. Z drugiej strony...kilka razy jak wyobrażałam sobie to usg - to myślałam o tym, że lekarz mówi iż to dziewczynka. A dziś rano - pomyślałam sobie, że będzie dziewczynka to będę ją ubierać w sukienki, czesać w kitki/ warkoczyki, wpinać kolorowe spineczki ;) No i w czasie jak mw. dowiedziałam się o ciąży - miałam wyraźny sen o małej dziewczynce - która stoi w piżamce, w ręku trzyma misia, mówi coś do mnie - włosy i oczy jak mój mężuś. No i bądź tu mądra :) x Limka - trzymam kciuki, byś skontaktowała się z lekarzem/położną i byś mogła się uspokoić. Czyli czekam na dobre wieści o Tobie. x Dziewczynki, co tworzycie listy zakupów: Przypomnę Wam taki temat na kafeterii - o hitach i kitach zakupowych http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4713445&amp Mam nadzieję, że podsunęłam Wam jakieś pomysły. x Ojjj już nie mogę się doczekać tej godziny 16:15 i USG. Mam nadzieję, że dzieczek będzie współpracował :) Trzymajcie kciuki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a macie już skierowania na krzywą cukrową? Ile trwa to badanie i czy jest bardzo nieprzyjemne? Boję się, że po takiej dawce glukozy zwymiotuję w poczekalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limka17, ja miesiąc temu widziałam u siebie podobny śluz. Mlecznobiały i mega kleisty. Było go dużo, wiec zdziwiłam się, ale lekarz mnie uspokoił, że nie ma w nim śladów krwi i jak najbardziej tak wygląda śluz w ciąży. Miałam go bardzo krótko w takiej ilości (akurat wtedy, gdy byłam w szpitalu z powodu dolegliwości brzucha - był twardy przez tydzień, podali mi luteinę i objawy przeszły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis u mnie 37* w cieniu :O nie wychodze z domu.. no wyszlam godzine temu na chwile odebrac obraczke - w 15minut spuchly mi dlonie i nogi :o cofam to co kiedys napisalam ze zamienie sie z ktoras bo u mnie pada deszcz. kocham slonce ale to juz jest przesada. atomooffka zapomnialam o tym linku :)) dzieki :) ja dzisiaj zamowilam lozeczko z materacem+posciel ta co kiedys wam pokazywalam i dodatkowo rozek posciel przescieradla spiworek kocyk polarowy i w poniedzialek wydam 700 zl :o szok. no ale coz. osobiscie wole teraz kupic te ciezsze rzeczy bo pozniej sama nie dam sobie z tym rady a te lekkie to tylko bzium samochodem i bede miec:d dawaj znac jak tam wizyta! tylko nam powiedz jaki kolor bedzie mial tort :D 3mam kciuki ;) Czarne_Oczy100 ja mam wizyte dopiero 19stego ale z tego co slyszalam o moim gin to on ponoc sporadycznie robi ta krzywa cukrowa- woli co miesiac badac cukier we krwi i takie tam. sama bym zwymiotowala takze jesli tego nie bedzie to sie uciesze. x chowam sie i bunkruje w najchlodniejszym zakatku mieszkania- i nie moge doczekac niedzieli. pojedziemy nad jezioro i chlup!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne_oczy ja już miałam badanie na krzywą cukrową, nie było takie straszne jak myślałam ;) jedynie po wypiciu glukozy, czekając na kolejne pobranie, strasznie chciało mi się spać... samo pobranie to chwilą, najgorsze jest oczekiwanie na kolejne pobranie. w sumie są 3, w godzinnych odstępach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogóle to witajcie :) podczytuję was już od jakiegoś czasu, ale nie wiedzieć czemu nie miałam odwagi napisać ;) to moja 1 ciąża, termin mam na 5 grudnia, prawdopodobnie synek, chociaż gin powiedziała, że potwierdzi 21 sierpnia na kolejnej wizycie :) w sumie tak naprawdę nie ma różnicy, na początku strasznie chciałam chłopca, mąż marzy o dziewczynce :) także zobaczymy, imiona wybrane już w 1 miesiącu więc na każdą opcję jesteśmy przygotowani :) co do wyprawki to oprócz kilku drobiazgów które dostaliśmy, nie mam nic... zaczniemy od września wszystko kompletować. na razie czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja po wizycie i muszę się pochwalić,że będzie synek :) (córkę już mamy). Badania wszystko dobrze. Waży 370 g. Ja mam do przodu 1,7 kg. Też mam teraz skierowanie na krzywą cukrową. W pierwszej ciąży miałam tą mniejszą dawkę 50, teraz 75 i dwie godziny czekania, masakra. Wtedy piłam z cytryną, bo pytałam się w laboratorium,że z cytryną można spokojnie pić, więc jak wcisnęłam taką połówkę to było do wypicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, no i po badaniu. Dzieciaczek zdrowy, dobrze się rozwija, wszystko prawidłowo, waży dokładnie 304 gramy ;) Co do płci...ułożenie miednicowe (główkę miało dokładnie na wysokości mojego pępka) bardzo utrudnia określenie kto tam w brzuszku mieszka. Lekarz powiedział, że "nie podpisałby się pod tym", ale raczej dziewczynka. Uśmiałam sie przy tym - biorąc pod uwagę co pisałam we wcześniejszytm wpisie ;P Czyli impreza z tortem przeniesiona na wrzesień. Później stwierdził, że sądzi iż się to potwierdzi, więc czekamy. 2 września powtórka badania - to się okaże - może będzie lepiej współpracować. Mój mąż był przy badaniu - cały szczęśliwy - tyle dziś zobaczył ;) a to rączka, a to udo, a to jak się rusza, a to usłyszał serduszko. Strasznie się cieszę z tego. Poza tym - wszystkie wyniki dobre - morfologia wręcz wzorowa. Leki pozostają 3x2 luteina pod język (bleeeeeeeeeeeeeeee) x Małgosia - łączę się z Tobą w bólu... Upał? U nas też... 37 st w cieniu - jak wychodziliśmy. Teraz spadło aż o stopień ;/ Masakra jakaś i nieporozumienie. Czekam na weekend jak na wybawienie! Mam nadzieję, że rzeczywiście się ochłodzi. x Czarne Oczy - ja tą krzywą cukrową będę robić po kolejnej wizycie. Ale nie raz widziałam jak dziewczyny ją miały robione. Najpierw próba krwi na czczo - później po wypiciu roztworu glukozy - tak po godzinie kolejne badanie. Mnie przeraża tylko to siedzenie i czekanie na kolejne pobranie krwi... godzina w kolejce? Auć! nie lubie czegoś takiego. x kasikap - ja podobnie jak Ty czekam z rozpoczęciem zakupów. Wrzesień-październik to będzie dobry moment. x Deli ja wrzuciłam od 10 czerwca 0,8 kg. Mam nadzieję tylko, że takie niskie przyrosty wagi się utrzymają - bo waga wyjściowa do najniższych nie należała ;P Mój GP śmiał się do męża, że po porodzie powinien mi jakąś pracę znaleźć na zrzucenie kg - np. odśnieżanie lub przerzucanie węgla - ot taki złośliwiec jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzis mąz zrobil niespodzianke i kupil urządzenie do monitorowania i sluchania tętna dziecka :). Moge go sluchac kiedy chce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja juz po wizycie. Potwierdzila sie dziewczynka. Dzidzia wazy 330 gram. Wyniki krwi wysmienite. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje się do listy :) Bea1984.........29.....Dolny Śląsk....01.12.....1..............? ProVitamina.....28.....Białystok......02.12.....2....... .......? Czarofffnica..........................03.12.....kolejna.. ......? sunflowersun....29....................03.12.....1 (+1por.).....? Eko_Mama........30.....Śląsk..........04.12.....2...... ........? tilli-tilli.....30.....UK.............04.12.....3........ ......? mała Hania......26.....Frankfurt......11.12.....1(+ 1 pz)......CH oaniao..........34.........Kraków.........05.12.....3... .... .......CH Kasikap..........25........Lublin...........05.12......1..........Ch? Elizabet1204....35....................06.12.....2........ ......? dumna mama......25.....okolice wawy...07.12.....2..............CH anna84..........29.....Płock..........08.12.....1....... .......? waniliowa23.....23.....Kraków.........08.12.....1(+1pz). .......? Lakis...........34....................09.12.....2........ ......? Zielononóżka....29.....Śląsk..........12.12.....2.... ..........DZ Lena1983........30.....Sląsk..........12.12.....2 (+2 por.)....? Czarne_Oczy100..30.....Warszawa.......13.12.....1........ ......DZ gocha78.........35.....Toruń..........13.12.....4....... .......CH Ewcia1982......31.....UK (kuj.-pom.)...13.12....1...........? Angelina23......23..................................14.12 .....1.........CH Kroptuska.......33....................14.12.....3........ ......? Wiolka03........30.....Wrocław........14.12.....3....... .......? Raven32.........32....................15.12.....1........ ......? Aura85..........28.....Gdynia.........15.12.....1........ ......? malgosiaa.......23.....Włodawa........15.12.....1....... .......DZ sesilka.........31.....Wlkp ..........16.12.....2 .............CH JagaJagusia.....25.....Gdańsk.........17.12.....2....... .......? Marta_86.......27.......Poznań......17.12.......1....... ...? białaMilka......23.....ZSZ............18.12.....1....... .......? monteblack......32.....Białystok......18.12.....1....... .......CH MM..............27.....Bydgoszcz......18.12.....1 (+1pz).......? Justyszak.......28.....Poznań.........19.12.....2....... .......? Mimifi..........33.....łódzkie........21.12.....1...... ........? MagdaM456456....21.....UK(małopol.)...22.12.....1....... .......CH tofilebork......30.....Lębork.........22.12.....4....... .......? Ania7912........34.....Sompolno.......27.12.....2........ .....CH atomooffka......29.....k/Łodzi........28.12.....1....... .......? deli82..........31.....zach.pomor.....29.12.....2........ ......? Princessa2......23.....łódź...........30.12.....2..... .........? Dominisia0611...23.....Lublin.........31.12.....1........ ......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrząc na wagę waszych maleństw jestem przerażona, moje tydzień temu ważyło już 568g... gin śmiała się, że ma bardzo długie nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasikap....bo to takie dziwne ważenie dziecka z kości :) ale moje pierwsze dziecię właśnie duże się urodziło. Bea1984.........29.....Dolny Śląsk....01.12.....1..............? ProVitamina.....28.....Białystok......02.12.....2....... .......? Czarofffnica..........................03.12.....kolejna.. ......? sunflowersun....29....................03.12.....1 (+1por.).....? Eko_Mama........30.....Śląsk..........04.12.....2...... ........? tilli-tilli.....30.....UK.............04.12.....3........ ......? mała Hania......26.....Frankfurt......11.12.....1(+ 1 pz)......CH oaniao..........34.........Kraków.........05.12.....3... .... .......CH Kasikap..........25........Lublin...........05.12......1. .........Ch? Elizabet1204....35....................06.12.....2........ ......? dumna mama......25.....okolice wawy...07.12.....2..............CH anna84..........29.....Płock..........08.12.....1....... .......? waniliowa23.....23.....Kraków.........08.12.....1(+1pz). .......? Lakis...........34....................09.12.....2........ ......? Zielononóżka....29.....Śląsk..........12.12.....2.... ..........DZ Lena1983........30.....Sląsk..........12.12.....2 (+2 por.)....? Czarne_Oczy100..30.....Warszawa.......13.12.....1........ ......DZ gocha78.........35.....Toruń..........13.12.....4....... .......CH Ewcia1982......31.....UK (kuj.-pom.)...13.12....1...........? Angelina23......23..................................14.12 .....1.........CH Kroptuska.......33....................14.12.....3........ ......? Wiolka03........30.....Wrocław........14.12.....3....... .......? Raven32.........32....................15.12.....1........ ......? Aura85..........28.....Gdynia.........15.12.....1........ ......? malgosiaa.......23.....Włodawa........15.12.....1....... .......DZ sesilka.........31.....Wlkp ..........16.12.....2 .............CH JagaJagusia.....25.....Gdańsk.........17.12.....2....... .......? Marta_86.......27.......Poznań......17.12.......1....... ...? białaMilka......23.....ZSZ............18.12.....1....... .......? monteblack......32.....Białystok......18.12.....1....... .......CH MM..............27.....Bydgoszcz......18.12.....1 (+1pz).......? Justyszak.......28.....Poznań.........19.12.....2....... .......? Mimifi..........33.....łódzkie........21.12.....1...... ........? MagdaM456456....21.....UK(małopol.)...22.12.....1....... .......CH tofilebork......30.....Lębork.........22.12.....4....... .......? Ania7912........34.....Sompolno.......27.12.....2........ .....CH atomooffka......29.....k/Łodzi........28.12.....1....... .......? deli82..........31.....zach.pomor.....29.12.....2........ ......CH Princessa2......23.....łódź...........30.12.....2..... .........? Dominisia0611...23.....Lublin.........31.12.....1........ ......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononozka
Dziewczyny dla tych, ktore juz znaja kolejne gratki :) + A my dzisiaj caly dzien spedzilismy w cudowny aquaparku we Wroclawiu. Wiec dzisiaj nie narzekam, ze za gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea1984.........29.....Dolny Śląsk....01.12.....1..............? ProVitamina.....28.....Białystok......02.12.....2....... .......? Czarofffnica..........................03.12.....kolejna.. ......? sunflowersun....29....................03.12.....1 (+1por.).....? Eko_Mama........30.....Śląsk..........04.12.....2...... ........? tilli-tilli.....30.....UK.............04.12.....3........ ......? mała Hania......26.....Frankfurt......11.12.....1(+ 1 pz)......CH oaniao..........34.........Kraków.........05.12.....3... .... .......CH Kasikap..........25........Lublin...........05.12......1. .........Ch? Elizabet1204....35....................06.12.....2........ ......? dumna mama......25.....okolice wawy...07.12.....2..............CH anna84..........29.....Płock..........08.12.....1....... .......? waniliowa23.....23.....Kraków.........08.12.....1(+1pz). .......? Lakis...........34....................09.12.....2........ ......? Zielononóżka....29.....Śląsk..........12.12.....2.... ..........DZ Lena1983........30.....Sląsk..........12.12.....2 (+2 por.)....? Czarne_Oczy100..30.....Warszawa.......13.12.....1........ ......DZ gocha78.........35.....Toruń..........13.12.....4....... .......CH Ewcia1982......31.....UK (kuj.-pom.)...13.12....1...........? Angelina23......23..................................14.12 .....1.........CH Kroptuska.......33....................14.12.....3........ ......? Wiolka03........30.....Wrocław........14.12.....3....... .......? Raven32.........32....................15.12.....1........ ......? Aura85..........28.....Gdynia.........15.12.....1........ ......? malgosiaa.......23.....Włodawa........15.12.....1....... .......DZ sesilka.........31.....Wlkp ..........16.12.....2 .............CH JagaJagusia.....25.....Gdańsk.........17.12.....2....... .......? Marta_86.......27.......Poznań......17.12.......1....... ...? białaMilka......23.....ZSZ............18.12.....1....... .......? monteblack......32.....Białystok......18.12.....1....... .......CH MM..............27.....Bydgoszcz......18.12.....1 (+1pz).......? Justyszak.......28.....Poznań.........19.12.....2....... .......? Mimifi..........33.....łódzkie........21.12.....1...... ........? MagdaM456456....21.....UK(małopol.)...22.12.....1....... .......CH tofilebork......30.....Lębork.........22.12.....4....... .......? Ania7912........34.....Sompolno.......27.12.....2........ .....CH atomooffka......29.....k/Łodzi........28.12.....1....... .......? deli82..........31.....zach.pomor.....29.12.....2........ ......CH Princessa2......23.....łódź...........30.12.....2..... .........? Dominisia0611...23.....Lublin.........31.12.....1........ ......? Laura2662.........24........UK............20.12.....1.... ... .............DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo tani ten wozek magdaM i wyglada ladnie. Jaki kolor zamowilas? Daj znac czy wyglada tak samo i czy jest dobrej jakosci moze tez kupie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny byla dzis na zakupach ale dla siebie:) kupilam sobie troche ciuszkow min spodni na gumie :) i fajna bluze. nastepne zakupy za tydzien dla corci trzeba kupic wyprawke i ciuszki do zerowki.a za miesiac do malenstwa:D dzis mam wizyte i usg polowkowe zdam relacje wieczorem;) milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak dobrze że dzisiaj piątek wolne można odpocząć :) Lauren - moja znajoma ma ten wózek jej córka ma teraz 19 miesięcy nadal go używa i jest w naprawdę dobrej kondycji. Plus poczytalam różne fora na temat tego wózka i są naprawdę dobre nie znalazlam negatywnych opini. Więc dlatego postanowiłam go kupic :) a cena też mi jak najbardziej odpowiada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Hania
No to i ja się trochę poudzielam. My też po wizycie. U nas końcówka 23, mały rośnie zdrowo i książkowo, hemoglobina 13,5 cukier 113 także wszystko w normie, z jednym małym ale, mam podwyższone ciśnienie i będą mi zakładać jakieś coś na 24 godziny, do pomiaru ciśnienia. Sama też odrazu kupiłam sobie ciśnieniomierz i se mierze co chwile jak głupia :P co do mam co szukają imienia dla chłopca, ostatnio "przypomniało" mi sie że istnieje imię Michał( Michaś, Michałek) też ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaM - wiesz jakie sa przecietne ceny w uk wozkow? bo ja sie nie rozgladalam w sumie ale widze wozki za np. 800 funtow wiec nie wiem.. pytam bo tesciowa chce mi kupic wozek i nie chce jej podeslac linka z drogim zeby sobie nie pomyslala, ze chce ja naciagac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jednym z forum znalazłam wagę dziecka w danym tygodniu. Środkowa to waga średnia. Może komuś się to przyda :) - 22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój na sobotnim usg wazyl 360 gr a wczoraj już 470:D Tempo tycia odziedziczyl po mamusi:P Ale skoro za 18 tygodni ma wazyc jakies 3,5 kg to chyba tak ma być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura 2662 800 f wg mnie to duzo. Poszukaj na mathercare , kiddicare , i jest tez polska strona dla bobasa bobasshop. co . uk . Mają duzo wózków w przystepnej cenie , 3 w 1 . nawet za 250 f .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limka17
Hej Dziewczynki :-) to ja tez sie dopisze - moja 'mala' ten nie taka mala chyba bo w 20tc bylo ok 300 g a w 21 tc ( akurat mialam 2gie usg) 430g! Fajnie ze piszecie o tych wozkach - tez chetnie podejrze bo nie wiem co wybrac tez...takie za rozne i ceny zwariowane niektorych. A chcialam tez dokonczyc moja 'sluzowa' historie. Poszlam do szpitala wczoraj zeby sie upewnic na 100% ze to nic zlego no i dobrze zrobilam. Wcale tego nie zignorowali. Od razu odeslali mnie na odzdzial, dali lozko, przyslali lekarza. Sprawdz wszystko. I wyglada na to ze wszystko jest ok. Ale gdyby sie powtorzylo albo doszly jakies bole, skurcze to mam natychmiast wrocic. Nie wiedziala lekarka dlaczego tak. Powiedziala, ze mogl byc jakis 'wyciek'ale czego i dlaczego? W kazdym razie dobrze ze poszlam. Wcale to nie bylo takie blahe chyba bo sprawdzali i serce i szyjke mac..takze ufff! A piszecie juz o wyprawkach - ja jeszcze nic nie kupuje :-/ jedyne co rozgladalam sie troche za wozkiem ale tylko informacyjnie. Mam lozeczko - "dostane" i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×