Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dominisia widze ze mamy ten sam wiek i termin tylko miasto inne ;) ja osobiscie uwazam ze jesli kogos stac i umie zorganizowac czas, miec warunki itd to oczywiscie ze mozna miec dzieci ile sie chce :) sama pochodze z rodziny wielodzietnej i wiem jak to dziala. I uwazam ze bardzo dobrze mi to wyszlo na zdrowie, zwlaszcza ze jestem najstarsza ;) i jakie super wspomnienia z dziecinstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam ze ja tez cos male mam te objawy.. Bole piersi, sennosc i czasami bol brzucha, nudnosci.. I tyle :| tez sie troche niepokoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Hania
ej dziewczyny a co wy byście chciały umierać w bólach i katorgach, nic tylko się cieszyć, że objawy dają żyć i normalnie funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za zrozumienie. U mnie jest tak, że obie rodziny i moja i męża są z sobą zaprzyjaźnione. A szwagierka to taki trochę pupilek rodzinny. Mnie stać na dzieci inaczej bym się w to nie pakowała. I rodzina wie o tym. Ale oni są tacy że liczą na sponsoring i wiecznie sępią coś od nas. A to dywan im oddać niepotrzebny, a to telewizor który wolelibyśmy sprzedać, a to to tamto, ciągle coś, zabawki którymi według nich nasze dzieci już się nie bawią, rowery po nich, jakieś gry stare... Wszystko by od nas wyzbierali. Itd. A teraz lament że sobie nie poradzimy. Tak, utrzymać 6-osobową rodzinę i drugą cztery razy większą sponsorować to faktycznie może być ciężko :O Parę lat temu wyjechaliśmy za granicę to teściowa z córką i jej rodziną zwaliła się za nami. Załatw pracę, to tamto, trzymaj za darmo w mieszkaniu przez pół roku :O potem moi rodzice dojechali do brata mojego któryteż tu jest. Siostra też zresztą. Oczywiście każdy ma rodzinę. I wszystkim się pomaga jak zajdzie potrzeba. Ale nie spodziewałam się, że w zamian za to moje upragnione dziecko zostanie tak chłodno przyjęte:( naprawdę. To boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatka Kubusia- i masz odpowiedź, Twoja rodzina jest roszczeniowa, myślą, że wszystko dostaną a tu figa z makiem, dlatego tak zareagowali, ale może im przejdzie i będą się cieszyć razem z wami...może potrzebują czasu żeby ochłonąć, będzie dobrze:) Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka30
proszę mnie wyrzucić z tabelki, mojej fasokli już nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bułka - bardzo mi przykro to juz pewne czy poprostu odstawilas narazie leki :(? Caluje....i nic nie pocieszam bo trzeba to samemu jakos przezyc, oby potem bylo juz ok... Dziekuje dziewczynki za slowa wsparcia...w srode mam w sumie pierwsza konkretna wizyte to bedzie 8 t 4 dzien wiec w koncu mam nadzieje gin cos powie albo potwierdzi albo....bo poki co ciaza nie potwierdzona, fasolki jeszcze nei widzialam...W sb mocniej plamilam znow, objawow jako takich brak lekko spanie i muli jak glodna i brak apetytu w sumie nic nie jem a jak jem czesto smieciowe tu gril tu salatka...nie mam totalnie apetytu...czekam na srode w nerwach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... .........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna Eko_Mama.........30...........Śląsk................04.1 2.... .......2 tilli-tilli..............30..........UK.................0 4. 1 2............3 Elizabet1204.......35......... .....................06.12.............2 anna84..............29.........Płock...............08.12 ... .........1 Lakis.................34..............................09. 12.. ..........2 mała Hania..........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Bułka30.............30......Podkarpackie.......11.12.201 3.. ....1 Haga82..............31.........Kraków............12.12.. ... ........1(+ cpm) Raven32.............32......... .................. 14. 12 ? ...........1 Kroptuska...........33............................14.12? .............3 Wiolka037...........30.......Wrocław...........14,12.... ... ......3 waniliowa23.........23.......Kraków............08.12?... . .........1(+1pz) Czarne_Oczy100..30......Warszawa..........13.12.......... .....1 monteblack.........32.......Białystok.........18-19.12.. ..........1 MM_ .................27......Bydgoszcz........18-20.12.......... . 1 (+1pz) Justyszak...........28........Poznań............22.12... ............2 JagaJagusia........25........Gdańsk...........17.12..... ...........2 dumnna mama.....25........okolice wawy.....07.12.................2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... .........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna Eko_Mama.........30...........Śląsk................04.1 2.... .......2 tilli-tilli..............30..........UK.................0 4. 1 2............3 Elizabet1204.......35......... .....................06.12.............2 anna84..............29.........Płock...............08.12 ... .........1 Lakis.................34..............................09. 12.. ..........2 mała Hania..........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Haga82..............31.........Kraków............12.12.. ... ........1(+ cpm) Raven32.............32......... .................. 14. 12 ? ...........1 Kroptuska...........33............................14.12? .............3 Wiolka037...........30.......Wrocław...........14,12.... ... ......3 waniliowa23.........23.......Kraków............08.12?... . .........1(+1pz) Czarne_Oczy100..30......Warszawa..........13.12.......... .....1 monteblack.........32.......Białystok.........18-19.12.. ..........1 MM_ .................27......Bydgoszcz........18-20.12.......... . 1 (+1pz) Justyszak...........28........Poznań............22.12... ............2 JagaJagusia........25........Gdańsk...........17.12..... ...........2 dumnna mama.....25........okolice wawy.....07.12.................2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bułka ---> wysyłam wirtualnego przytulasa i trzymam kciuki za kolejne starania. abc Poprawiam liste (wg terminów) i wpisuje Dominisie :) Wpisywanie jest proste- wystarczy skopiowac liste i umiescic siebie w odpowiednim miejscu :) Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... .........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna Eko_Mama.........30...........Śląsk................04.1 2.... .......2 tilli-tilli..............30..........UK.................0 4. 1 2............3 Elizabet1204.......35......... .....................06.12.............2 anna84..............29.........Płock...............08.12 ... .........1 waniliowa23.........23.......Kraków............08.12?... . .........1(+1pz) Lakis.................34..............................09. 12.. ..........2 mała Hania..........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Haga82..............31.........Kraków............12.12.. ... ........1(+ cpm) Czarne_Oczy100..30......Warszawa..........13.12.......... .....1 Raven32.............32......... .................. 14. 12 ? ...........1 Kroptuska...........33............................14.12? .............3 Wiolka037...........30.......Wrocław...........14.12.... ... ......3 JagaJagusia........25........Gdańsk...........17.12..... ...........2 monteblack.........32.......Białystok.........18-19.12.. ..........1 MM_ .................27......Bydgoszcz........18-20.12.......... . 1 (+1pz) Justyszak...........28........Poznań............22.12... ............2 Dominisia0611.....23.........Lublin............31.12..............1 a b c A ja dziś rozpoczynam 11 tydzień. Nudności nadal ogromne. Jestem zmęczona ale do szpitala już raczej nie wracam-najwyraźniej na to nie mamsposobu, trzeba czasu. Pod koniec miesiąca mamy dwa wesela ale ze względu na mój stan muszę odmówić :( Może już by się poprawiło ale pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... .........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna Eko_Mama.........30...........Śląsk................04.1 2.... .......2 tilli-tilli..............30..........UK.................0 4. 1 2............3 Elizabet1204.......35......... .....................06.12.............2 dumna mama.......25.......okolice wawy.......07.12.............2 anna84..............29.........Płock...............08.12 ... .........1 waniliowa23.........23.......Kraków............08.12?... . .........1(+1pz) Lakis.................34..............................09. 12.. ..........2 mała Hania..........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Haga82..............31.........Kraków............12.12.. ... ........1(+ cpm) Czarne_Oczy100..30......Warszawa..........13.12.......... .....1 Raven32.............32......... .................. 14. 12 ? ...........1 Kroptuska...........33............................14.12? .............3 Wiolka037...........30.......Wrocław...........14.12.... ... ......3 JagaJagusia........25........Gdańsk...........17.12..... ...........2 monteblack.........32.......Białystok.........18-19.12.. ..........1 MM_ .................27......Bydgoszcz........18-20.12.......... . 1 (+1pz) Justyszak...........28........Poznań............22.12... ............2 Dominisia0611.....23.........Lublin............31.12..... .........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM_ objawy mi ustąpiły, ale nie wiem kiedy, bo tak dawno to było (prawie 8 lat temu). Pamiętam, że prowadziłam kalendarium ciąży, ale nie mogę go znaleźć. Zapisywałam tam i mdłości i zaparcia i kopnięcia i co nie tylko :D :D :D :D Czy u Was też dziś taki piękny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Provitaminko,ja potwierdzic bylam w Klinice na zamenhoffa,natomiast prowdzacym bedzie chyba dr Przepiesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również wysyłam wirtualnego przytulaska :( Bardzo przykro mi, że straciłaś fasoleczkę ale nie poddawaj się i głowa do góry :(:( U Nas 8 tydzień, mdłości teraz bardziej poranne- faza na słodkie no mam okropne wzdęcia. Do tego popołudniowe załamanie mam bo tak chce mi się spać, że nie wiem co się dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również wysyłam wirtualnego przytulaska :( Bardzo przykro mi, że straciłaś fasoleczkę ale nie poddawaj się i głowa do góry :(:( U Nas 8 tydzień, mdłości teraz bardziej poranne- faza na słodkie no mam okropne wzdęcia. Do tego popołudniowe załamanie mam bo tak chce mi się spać, że nie wiem co się dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitaminko ja potwierdzalam ciaze na Zamenhoffa ale korzystajac ze sluzbowych podleglosci ustawiam sie pod PSK,pod dr Przepieścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitaminko ja potwierdzalam ciaze na Zamenhoffa ale korzystajac ze sluzbowych podleglosci ustawiam sie pod PSK,pod dr Przepieścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitaminka potwierdzalam na Zamenhoffa a terazz racji konszachtow sluzbowych podkrecam sie pod PSK,do dr Przepiescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka30
kroptuska leki odstawiłam zaraz po wizycie, czyli w tamten poniedziałek... w sobotę się zaczęło, a wczoraj już było po wszystkim :/ ból straszny, już nigdy nie powiem, że mam bolesne miesiączki ... ProVitamina bardzo Ci dziękuję za przytulaski :) wiem, że wszytsko się ułoży :) najbardziej jestem wdzięczna mojemu mężowi, który był cały czas ze mną :) Trzymam za Wa dziewczynki mocno kciuki :* napewno się pochwalę jak pojawi się nowa dzidzia :) Pozdrawiam serdecznie p.s. od czasu do czasu śledzę Wasze losy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroptuska trzymam bardzo bardzo mocno kciuki i czekam z Toba na wizyte w srode:) Na Twoja wizyte oczywiscie bo moja dopiero 20 maja:P A ja dziewczyny mam dylemat z Bialymstokiem. Chcialabym bardzo tam miec cesarke ale boje sie, ze umowie sie na jakis termin a tu nagle w 36 tygodniu zacznie mi sie przedwczesny porod :( Nie dojade ,za daleko :( Chyba bede zalatwiala w moim szpitalu, pogadam z moim ginekologiem jak on to widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulka czekamy na wiesci od Ciebie:) Zobaczysz, jeszcze wbijesz sie na watek marzec itp 2014 ,oby na rok 2014:) Tego Ci zycze! A ja przez dwa dni darlam sie na meza i na wszystkich, pierwszy raz rzucilam talerzem o podloge z cala zawartoscia obiad. Zero mdlosci , wymiotow ale hormony we mnie buzuja na maksa. Boje sie, ze ten caly stres zle odbil sie na dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrki kilka razy przycielo mi sie i wyslalo 5 razy linka;) Raven ja tez niezle szopki odstawiam,u mnie pilot latal i jogurt pitny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Raven...narazie sie nie denerwuje ale pewnie w srode bede znosic jajko boje sie usiasc na fotel i uslyszec przykro mi...jakos mimo ze nie chcialam i nie chce nawet swojemu mowie ze ma nie mowic ze jestem w ciazy nei chce o tym rozmawiac i staram sie nie przyzwyczajac to chyba juz sie przyzwyczailam do tej mysli i mimo ze nie chce mysle ciazowo... Dziewczyny to ja w takim razie nie jestem najgorsza jak zrobilam raz afere a zaczelo sie od dyskusji na temat pradu i tylko foch placz i nikt mnie nie kocha nie chce...a potem ryk ze dziecko musialo tego sluchac i trzeci ryk ze najstarsza zaczela ryczec ze ja rycze i cos ze mna nie tak :) a nikt nie wie ... poza nami, raz prawie rzucilam talerzem i raz drzwi wylecialy prawie z furtyny jak mi dzieciaki sie pobily i nie moglam sie z nimi dogadac.... A tak poza tym mam smutki bo ktos mi nadal miesza w zyciu, duzo nerwow przez to trace i ze tak powiem bierze mozg dziecku ktore wracajac do mnie mam wrazenie wogole nie chce ze mna byc i serce mi peka :((( staram sie jak moge ma wszystko, drugie tez ... moze nawet wiecej niz inni z uwagi ze zycie nie bylo uslane rozami i nadal nie jest...syt. jest b. skomplikowana inna niz w normalnych rodzinach...a dostaje co raz w twarz i widze lzy dziecka...nie wiem jak mozna maluchowi robic szkolenie takie ze z dnia na dzien staje sie nie do poznania a ja nic nie moge zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jogurt pitny jeszcze nie latal ,ale kto wie :P Narazie polecialy frytki i ryba :) Kroptuska to ty bedziesz znosila jajko do srody a ja do 20 maja a reszta dziewczyn sie do nas przylaczy:) Mysle, ze kazda po trochu panikuje przed kolejna wizyta:) Rozumiem, ze Twoj ex maci w glowie dziecka:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do waszej wczesniejszej dyskusji, to u mnie tak samo z rodzinka jest. Najpierw byl slub cywilny, potem wszyscy rozgadali sie o dziecku.Zaszlam w ciaze, zaczeli truc o koscielnym. Mieszkamy na wynajmowanym niestety ,to pojawily sie dyskusje, ze trzeba mieszkanie juz kupic i urzadzic pokoik dziecku. Niestety ale przeczuwam, ze to dopiero poczatek...juz przebakuja cos ze lepiej naturalnie rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dlugo czekalam na swoja wlasciwa wizyte od 10 kwietnia wiec....najdlusze ostatnio 4 tygodnie, ale mam nadzieje ze ta wizyta w koncu bedzie 1 i konkretna... Tak, niestety maci i to bardzo chyba w pt wrocilo dziwne, od razu ryk ze chce do t. i siedzialo w oknie jak nigdy, w nocy byla popisowka nie dalo sie uspokoic a rano od nowa...b. to przezywam bo ja nie chce nic psuc ani motac miedzy nimi, dosc juz przeszlam ale boje sie ze 2 strona manipuluje i to niezle, a obkupowanie drogimi prezentami i pranie mozgu wystarczy parolatkowi... Ja z innymi dziewczynkami potem czekam na wizyte ale do tej pory inne biegaly a ja nic nie wiedzialam w koncu moja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... .........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna Eko_Mama.........30...........Śląsk................04.1 2.... .......2 tilli-tilli..............30..........UK.................0 4. 1 2............3 Elizabet1204.......35......... .....................06.12.............2 dumna mama.......25.......okolice wawy.......07.12.............2 anna84..............29.........Płock...............08.12 ... .........1 waniliowa23.........23.......Kraków............08.12?... . .........1(+1pz) Lakis.................34..............................09. 12.. ..........2 mała Hania..........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Haga82..............31.........Kraków............12.12.. ... ........1(+ cpm) Czarne_Oczy100..30......Warszawa..........13.12.......... .....1 Kroptuska...........33............................14.12? .............3 Wiolka037...........30.......Wrocław...........14.12.... ... ......3 Raven32.............32............................15.12...............1 JagaJagusia........25........Gdańsk...........17.12..... ...........2 monteblack.........32.......Białystok.........18-19.12.. ..........1 MM_ .................27......Bydgoszcz........18-20.12.......... . 1 (+1pz) Justyszak...........28........Poznań............22.12... ............2 Dominisia0611.....23.........Lublin............31.12..... .........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak to raven z rodzinka super fajnie ale najlepiej na zdjeciu ja sie swoje nasluchalam jak rodzilam corke majac 22 lat bedac na dziennych :) i bez pracy, 2 jak sie konczyla umowa ale nie z dobra osoba i ble ble...i ciagle bylo cos....to nie wiem co bedzie teraz pewnie uslysze ze jeszcze nic mnie zycie nie nauczylo co do facetow? kolejne dziecko...tego sie boje, choc teraz czuje ze w koncu bede miec spokojne zycie...przseciez nie ma porownania do tego co bylo ani podejscie do mnei do ciazy do dzieci....nie swoich dzieci...a chce byc wrecz ile sie da ile pozwola tata dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest manipulowanie dzieckiem:( Taki szkrab nie jest niczemu winny i powinien z dala byc trzymamy od klotni rodzicow:( A z tego co piszesz mozna wywnioskowac, ze ex maci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam wrazenie, ze czasami rodzina traktuje mnie jak male bebe, ktoremu trzeba wytlumaczyc co i jak. Razem z mezem pracujemy, dajemy sobie rade a ciagle ktos nam probuje wmowic co bedzie najlepsze. Maz sie odcina, trzyma moja strone, teraz robimy jak uwazamy :) No kurde ,nikt nie bedzie nam rozkazywal kiedy slub koscielny brac. Moze wcale nie wezme !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×