Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość mała Hania
Też tak miałam, nawet w podobnym czasie co ty i bałam sie że to może źle wróżyć, a okazało sie, że wszystko jest wporzadku. Mdłości wróciły po 2 dniach. Strasznie forum ucichlo, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To je podkrecajmy dziewczynki:) U mnie 7tydz i 3 dzien:)Troszke sie niepokoje bo nie mam zadnych badan,karty ciazy a wizyta u ginka dopiero 16 maja.Objawow zadnych,tylko bolesnosc piersi, i kilka pojedynczych dni ze bylo mi slabo i niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda piękna to dziewczyny z rodzinkami na spacerach albo siedzą przed domkiem i wygrzewają się w słoneczku. My też pędzimy dzisiaj z synkiem na plac zabaw:) U mnie dzisiaj 6 tydz i 4 dzień. Wizyta dopiero we wtorek. Troszkę mnie przeraża poród w Święta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal walcze z nudnościami i mega zgagą. Na spacer raczej sie nie nadaje. Oddalabym krolestwo za to zeby sie ten okres wymiotow skonczyl. Jutro zaczynam 11 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tam chciał się już wpisac do listy więc śmiało. Wpisujcie sie dziewczyny. Zobaczymy ile sie nas nazbiera. Wpisujcie sie wg terminu porodu. Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... ........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna Eko_Mama.......30........Śląsk................04.12.... ..........2 tilli-tilli...........30..........UK.................04.1 2...............3 anna84.............29.........Płock.............08.12... .............1 Haga82............31..........Kraków..........12.12..... ..........1(+ cpm) Raven32...........32......... ................. 14. 12 ? ..............1 Lakis...............34............................09.12.. ...............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrka... ta lista byla ostatnia Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... ........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna Eko_Mama.......30........Śląsk................04.12.... ..........2 tilli-tilli...........30..........UK.................04.1 2...............3 anna84.............29.........Płock.............08.12... .............1 Lakis...............34............................09.12.. ...............2 Bułka30............30......Podkarpackie.....11.12.2013.. .........1 Haga82............31..........Kraków..........12.12..... ..........1(+ cpm) Raven32...........32......... ................. 14. 12 ? ..............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) My właśnie wróciliśmy z długiego spaceru:) A teraz odpoczywamy:) Jutro jadę porobić wszystkie wyniki, we wtorek idę do endokrynologa a dopiero 14 maja do ginekologa. A tak to u mnie bez zmian, żaden objaw nie doszedł...boję się, że za dobrze się czuję jak na ciążę i czy to nie wróży czegoś złego...Jedynie od 3 dni ćmi mnie głowa ale na razie nic nie biorę, póki ból jest znośny... Miłego pozostałego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... .........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna Eko_Mama.......30........Śląsk................04.12.... ...........2 tilli-tilli............30..........UK.................04. 1 2..............3 Elizabet1204.....35......... ................06.12...................2 anna84............29.........Płock.............08.12... ............1 Lakis...............34............................09.12.. .............2 mała Hania........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Bułka30............30......Podkarpackie.....11.12.2013.. .....1 Haga82.............31.........Kraków..........12.12..... ........1(+ cpm) Raven32............32......... ................. 14. 12 ? ...........1 Kroptuska..........33.........................14.12? ...............3 waniliowa23........23......Kraków...........08.12?.... ..........1(+1pz) Czarne_Oczy100..30.....Warszawa........13.12............. ...1 To chyba ta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... .........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna Eko_Mama.......30........Śląsk................04.12.... ...........2 tilli-tilli............30..........UK.................04. 1 2..............3 Elizabet1204.....35......... ................06.12...................2 anna84............29.........Płock.............08.12... ............1 Lakis...............34............................09.12.. .............2 mała Hania........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Bułka30............30......Podkarpackie.....11.12.2013.. .....1 Haga82.............31.........Kraków..........12.12..... ........1(+ cpm) Raven32............32......... ................. 14. 12 ? ...........1 Kroptuska..........33.........................14.12? ...............3 waniliowa23........23......Kraków...........08.12?.... ..........1(+1pz) Czarne_Oczy100..30.....Warszawa........13.12............. ...1 monteblack......32.....Białystok.......18-19.12.............1 Witam krajanke ProVitamine :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli... sorrka, najwyrazniej przeoczylam Monte- witam witam :) fajnie ze jest ktos z tych stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja wypoczywalam w ten deszczowy weekend. Jutro znow do pracy. Od tygodnia mam wieczorne mdlosci, piersi bola, a dzis boli mnie glowa, tabletka troche pomogla, ale nie na dlugo, a wiecej nie chce brac. Poleze jeszcze w ten ostatni dzien wolnego. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteblack ja chodze na Parkową do Sobolowskiego. Jestem zadowolona. Moja poprzednia ciaze tez prowadził. A Ty gdzie śmigasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie mnie jeszcze?;) chciałam się wpisać do tabelki ale nie wiem jak to zrobić. Widzę, że w większości są tu dojrzałe mamusie po 30-stce;) ja powiedziałam o mojej ciąży to znaczy wydało się jak moja mama oznajmiła abym trzymała rzeczy po najmłodszym dziecku dla szwagierki która jest w ciąży, ja jej na to oznajmiłamże nie zamierzam się tych rzeczy pozbywać bo mi się wkrótce przydadzą. Rodzina sfochowana że ośmieliłam się zajść w czwartą ciążę podczas gdy szwagierka dzieliła już rzeczy po moich dzieciach pomiędzy swoje blixźnięta ( jest w ciąży). Był nawet płacz że jak oni sobie poradzą wyprawka taka droga. Powiedziałam, że trzeba było myśleć wcześniej że wszystko kosztuje. No i obraza. Moją ciążą w tej sytuacji niewiele się przejeli. Później dopiero mama zadzwoniła i znowu lament jak my sobie poradzimy że tyle dzieci to dramat że po co nam to było :( a sama urodziła również czworo. Zrobiło mi się strasznie przykro i po prostu się rozłączyłam. Nie wiem inne rodziny potrafią się tym cieszyć tylko moja jest jakas inna :O dodam, że nigdy nie prosiliśmy się o żadną pomoc od nikogo a teściowa już lamentuje że jak ona mi będzie dzieci bawić skoro i Agnieszka jest w ciąży i to bliźniaczej. No przecież nie potrzebuję pomocy w opiece nad dziećmi :O no ale według nich sama sobie nie poradzę ale pomóc to też nikt nie może... Ehhhh mówię wam od takiej rodzinki chciałoby się uciec. Raz uciekłam to cholera przylecieli za mną i dalej trują :/ Powiedzcie czy czworo dzieci to naprawdę taki dramat? Bo już mi tak w głowie namącili że czuję się winna że znów jestem w ciąży a przecież oboje z meżem bardzo pragnęliśmy tego dziecka, jak żadnego poprzedniego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, a ja poiłam się przez ostatnie dni herbatą z imbirem i tak jakby mi trochę lepiej, a dzisiaj masakra, cały czas mi niedobrze, może to dlatego ze jutro muszę isc do pracy, jakos trudno mi sobie to wyobrazic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatko, chyba Cie rozumiem, moja trzecia ciąża też nie została przyjęta z euforią i to przez moja mamę... jak my sobie poradzimy? tyle pracy, kto to ogarnie, mało miejsce itd. mój mąż trochę z nią pertraktował nibyi, więc te utyskiwania roche się zmnieszyły, ale nie zniknęły.mam nadzieję, że jak dziecko się urodzi, to będzie lepej, bo na razie bardzo mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przykre jak własna mama tak uważa,...szkoda że chociaż nie robi dobrej miny, nawet jeśli uważa inaczej... Ja wam powiem, ze nasze dzieci są też bardzo wystarane i wyczekiwane...ale jak już nam się udało zajść w drugą ciąże po długim okresie, to wstyd przyznać ale też poczułam palący się grunt pod nogami, dopiero wtedy zaczęłam kalkulować czy my sobie poradzimy finansowo zwłaszcza, skoro będę musiała iść na wychowawczy, bo mi nikt z małym dzieckiem nie zostanie...dopiero jak pójdzie do przedszkola to ja będę mogła wrócić do pracy...wiem że damy radę ale czasem strach jest... Moi rodzice natomiast bardzo się ucieszyli, mama nawet powiedziała, jak to dobrze, bo już myślałam, że tylko 1 będziecie mieć;) Tylko, że to dopiero drugie i ostatnie dziecko, więc dlatego też się bardzo cieszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatka Kubusia- mi się wydaje, że gdyby nie ciąża szwagierki to by się pewnie się wszyscy cieszyli, tylko o te ciuchy pewnie im chodzi.. 222222 A my nie wydaliśmy ciuchów, powód był jeden, praktycznie nic od nikogo poza moimi rodzicami nie dostaliśmy, tylko kilka rzeczy na urodzenie dziecka od rodziny...i wszystkie ciuchy mamy posegregowane w kartonach na strychu...tylko wszystko na dziewczynkę, ciekawe czy się przydadzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... .........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna Eko_Mama.......30........Śląsk................04.12.... ...........2 tilli-tilli............30..........UK.................04. 1 2..............3 Elizabet1204.....35......... ................06.12...................2 anna84............29.........Płock.............08.12... ............1 Lakis...............34............................09.12.. .............2 mała Hania........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Bułka30............30......Podkarpackie.....11.12.2013.. .....1 Haga82.............31.........Kraków..........12.12..... ........1(+ cpm) Raven32............32......... ................. 14. 12 ? ...........1 Kroptuska..........33.........................14.12? ...............3 waniliowa23........23......Kraków...........08.12?.... ..........1(+1pz) Czarne_Oczy100..30.....Warszawa........13.12............. ...1 monteblack......32.....Białystok.......18-19.12......... ....1 MM_ ..............27......Bydgoszcz.......18-20.12..............1 (+1pz) Ojej.. każda kobieta oczekiwałaby innej reakcji na wieści o ciąży :( to pewnie dlatego, że 3, 4 dziecko, to dziś spore wyzwanie szczególnie finansowe ale też organizacyjne, ale jak tylko pojawi dzieciątko się na świecie, to na pewno wszyscy się w nim zakochają i będą przeszczęśliwi! Sama chciałabym 3, z 4 na pewno też bym cieszyła, ale póki co czekamy na pierwsze i jak na razie to wszystko wielka niewiadoma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak możecie to mnie tez wpiszcie na liste 30 lat 3 ciąża miejsce Wrocław . A co do 3 ciąży to u mnie wszyscy dookoła sie cieszyli tylko nie ja , ale teraz juz mi przeszło i ciesze sie razem z innymi. Tylko u mnie to moze obawa przed tym co przeszłam z moim drugim synkiem jak sie urodził to w szpitalu zarazili go drogą kropelkowa sepsa i zapalenie opon mózgowo-rdzeniowch połamali mu obojczyki i nie dawali mu żadnych szans na przeżycie i może ten strach przed tym mnie tak sparaliżował:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... .........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna Eko_Mama.......30........Śląsk................04.12.... ...........2 tilli-tilli............30..........UK.................04. 1 2..............3 Elizabet1204.....35......... ................06.12...................2 anna84............29.........Płock.............08.12... ............1 Lakis...............34............................09.12.. .............2 mała Hania........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Bułka30............30......Podkarpackie.....11.12.2013.. .....1 Haga82.............31.........Kraków..........12.12..... ........1(+ cpm) Raven32............32......... ................. 14. 12 ? ...........1 Kroptuska..........33.........................14.12? ...............3 Wiolka037.........30.......Wrocław..........14,12...............3 waniliowa23........23......Kraków...........08.12?.... ..........1(+1pz) Czarne_Oczy100..30.....Warszawa........13.12............. ...1 monteblack......32.....Białystok.......18-19.12......... ....1 MM_ ..............27......Bydgoszcz.......18-20.12.............. 1 (+1pz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... .........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna Eko_Mama.........30...........Śląsk................04.12.... .......2 tilli-tilli..............30..........UK.................04. 1 2............3 Elizabet1204.......35......... .....................06.12.............2 anna84..............29.........Płock...............08.12... .........1 Lakis.................34..............................09.12.. ..........2 mała Hania..........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Bułka30.............30......Podkarpackie.......11.12.2013.. ....1 Haga82..............31.........Kraków............12.12..... ........1(+ cpm) Raven32.............32......... .................. 14. 12 ? ...........1 Kroptuska...........33............................14.12? .............3 Wiolka037...........30.......Wrocław...........14,12....... ......3 waniliowa23.........23.......Kraków............08.12?.... .........1(+1pz) Czarne_Oczy100..30......Warszawa..........13.12...............1 monteblack.........32.......Białystok.........18-19.12............1 MM_ .................27......Bydgoszcz........18-20.12........... 1 (+1pz) Justyszak...........28........Poznań............22.12...............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle MM_ w pierwszej ciąży miałam identycznie jak Ty teraz. Obecnie mdli mnie często, ale nie wymiotuję, choć może to jeszcze nie czas, w końcu dopiero 7t4d. Zresztą teraz mogę się lepiej czuć, bo jestem zaopiekowana, mam czas się wyspać, poleżeć i w ogóle dużo możliwości na dogadzanie sobie. W pierwszej ciąży nie było mowy o takich luksusach :) Fizyczna praca, totalnie nieopiekuńczy mąż (były na szczęście), mnóstwo obaw. Moim sposobem na mdłości jest wyjście na spacerek. Albo prace ogrodnicze, którym oddawałam się przez długi weekend. Któraś dziewczyna pisała tu o niezadowoleniu rodziny z kolejnego dziecka. Ja bym naprawdę chyba wygarnęła wszystko co mi na sercu leży, szczerze. W sumie trudno mi wyobrazić sobie taką sytuację, w mojej rodzinie jakoś wszyscy ciesza się z dzieci, nawet jak są trzecie (więcej chwilowo nie trafiło się). Dziwne to. Zwłaszcza, że to dla Was "obciążenie" a nie dla rodziny. No trudno, uszy do góry, najważniejsze, że Wy się cieszycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dochodzę do wniosku, że rodziców nie da się zadowolić. Nas najpierw męczyli o zaręczyny, później wesele, później ciążę. Jak już wszystko dostali, to się zaczęło, że samochód trzeba kupić, motocykl sprzedać, dom budować, ziemię nawieźć... A dla dzieciaków im ich więcej tym fajniejsze dzieciństwo, wiem to z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze strasznie przykre to, że rodzina tak zareagowała. Może dlatego, że szwagierka nie będzie w centrum zainteresowania? Co do wielodzietności- to jeśli siły pozwalają to dlaczego nie. Mojemu bratu urodziło się teraz w styczniu 6 dziecko a ma 40-stkę. Różnica pomiędzy najstarszym a najmłodszym jest 22 lata i fakt może rodzinka do końca się nie cieszyła na początku ale wiadomo- mały człowiek to cud i trzeba się nim opiekować i kochać bez wyjątku. Wyprawka może i droga ale są np strony gdzie ludzie sprzedają za bezcen rzeczy no i są komisy. Nawet już fajny wózek za 150zł można dostać- bliżniaczy widziałam od 500zł. Wystarczy nie rozżalać się nad sobą jak oni to robią tylko niech działają póki mają czas. Wystarczy poszukać, popytać,porozglądać się- przecież nie musi być wszystko nowe. Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... .........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna Eko_Mama.........30...........Śląsk................04.1 2.... .......2 tilli-tilli..............30..........UK.................0 4. 1 2............3 Elizabet1204.......35......... .....................06.12.............2 anna84..............29.........Płock...............08.12 ... .........1 Lakis.................34..............................09. 12.. ..........2 mała Hania..........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Bułka30.............30......Podkarpackie.......11.12.201 3.. ....1 Haga82..............31.........Kraków............12.12.. ... ........1(+ cpm) Raven32.............32......... .................. 14. 12 ? ...........1 Kroptuska...........33............................14.12? .............3 Wiolka037...........30.......Wrocław...........14,12.... ... ......3 waniliowa23.........23.......Kraków............08.12?... . .........1(+1pz) Czarne_Oczy100..30......Warszawa..........13.12.......... .....1 monteblack.........32.......Białystok.........18-19.12.. ..........1 MM_ .................27......Bydgoszcz........18-20.12.......... . 1 (+1pz) Justyszak...........28........Poznań............22.12... ............2 JagaJagusia........25........Gdańsk...........17.12................2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam, ze mozecie sobie nawet i 16 machnac jesli wam sie tak podoba i macie za co je wykarmic. Nic nikomu do tego. Rozumiem, ze bylby placz i gadanie jesli nie ma sie pracy, zyje z zasilkow i darow od obcych ludzi, ale jesli kogos stac i nie bierze znikad pommocy, bo nie potrzebuje, to reszta powinna trzymac jezyk za zebami. Ty chcesz dziecka, maz chce to nie widze powodu do zmartwien, a wrecz powinnas byc dumna, ze Cie na to stac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyszek też tak miałaś, że objawy się zmniejszyły? I wszystko było ok? Pociesz mnie!;) Chociaż do 14 maja i tak będzie mi to spędzać sen z powiek, po wizycie będzie kilka dni spokoju, a potem znowu stres, znacie to?!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×