Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

No właśnie się zastanawiałam, czy by powiedział... muszę przestać sobie wkręcać głupoty. Odtwarzałam przebieg wizyty i przypominało mi się, że jak tylko weszłam, to słuchał muzyki, mruczał do niej pod nosem i mówił, że się nią musi trochę uspokajać, nerwy wyciszyć. To by chyba w sumie potwierdzało, że jego nastrój był po prostu jaki był. Poza tym mówił, że ma nowy program komputerowy, właśnie się go uczy więc prosi o cierpliwość. Ale mogłam zapytać, tak zwyczajnie po ludzku, o jego samopoczucie, choć pewnie by się zdziwił, że pacjentka się nim przejmuje, a nie na odwrót ;) a ja bym sobie nie wkręcała. Z pozytywnych rzeczy, to powiedziałam wczoraj córeczce o rodzeństwie. Niedowierzała, ale była bardzo szczęśliwa :) Potem mnie przytulała wiele razy. Nakręcilismy filmik z całej sytuacji, bardzo to pozytywne. Teraz zaczęła czytać moje książki o ciąży :D Ale mówi, że nic z tego nie rozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyszak,nie martw sie na zapas.Jak ja bym chciala byc juz po wizycie i wiedziec ze serduszko mojego lokatora bije...Echhhh:( Jeszcze 5 dni niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja też czekam na wizytę, eh jeszcze 3 dni...za dużo objawów nie mam dlatego się denerwuje... Miłego weekendu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam mieć wizytę w piątek 17 maja ale pojdę w środę 22 maja. Będzie to 13 tydzień ciaży, zrobię USG genetyczne i moze w koncu karte ciaży mi załozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się chyba nigdy tak nie bałam.. strasznie się boję co z maleństwem, oby do poniedziałku.. i może się to wszystko wyjaśni ;/ Fajnie, że macie takie pozytywne reakcje starszych pociech na wieść o rodzeństwie, u mojego brata było z tym ciężko, starszy wogóle się nie cieszył na braciszka i po jego urodzeniu odstawiał sceny zazdrości do tego stopnia że trzeba go było pilnować żeby dziecku coś nie zmajstrował. Także bywa różnie, teraz mają po 5 i 2 lata i już się razem bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze przyszly tydzien szykuje bardzo interesujacy :) same wizyty :) mam nadzieje ze dzieki nim bedziecie troche spokojniejsze o maluszki :) no coz sama sie przekonalam ze z brakiem objawow moze byc dobrze.. Powiem wam ze powoli zaczynam tesknic za tym stanem :) brzuch nie pobolewa ale te mdlosci i sennosc meczace. Oby do 12 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Provitamina - ja tez mam 22 maja usg prenatalne :D podaje raczke ;) ojejku dziewczyny ile ja bym dala za chociaz jeden dzien bez objawow!! z trzech ciazy ta pierwsza jest taka wyczerpujaca jesli chodzi o mdlosci.. trzymam kciuki za wszystkie wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja pozytywnie odbiera też ze względu na to, że już ma 7 lat (od jakiś dwóch męczy o rodzeństwo). Wie skąd się biorą dzieci. Nawet zaproponowała mojemu partnerowi swego czasu, żeby zajrzał do jej książeczek o rozmnażaniu ("no wiesz, żebyś wiedział jak to się robi"). Ubaw był niezły:) A ja wczoraj i przedwczoraj miałam bardzo dobre prawie bezmdłościowe dni, ale dziś już też było okropnie w pewnym momencie. Niby apogeum mdłościowe to 9-10 tydzień, ale mam nadzieję, że już za mną. I tak pół biedy, że bez wymiotów, bo wtedy to naprawdę masakryczne samopoczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle dzięki za wsparcie, bo jak tak 10 osób na raz przekonuje, to łatwo im uwierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro mam komunie w rodzinie i nadal nie wiem co robić. Mowilam ze raczej mnie nie bedzie choc miejsce bedzie czekalo. Mdli mnie potwornie, wymiotuje co jakis czas i mam tak "fajnie" w buzi ze nawet śliny nie przelykam tylko co chwila wypluwam do miski na wymioty. Pojutrze 12 tydzien sie zaczyna a poprawy ani widu ani słychu. Naprawdę dużo mnie to kosztuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mnie mdli masakrycznie od kilku dni...Rzyganka nie ma ale niedobrze mi od rana do nocy...Beznadziejne uczucie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki u mnie bez zman jedynie to wieczorami jest mi troche nie dobrze a tak jest ok a i mam straszne zaparcia. Zaczynam sie zaokrąglać a wizyte mam dopiero 24 maja i nie moge sie doczekac czy jest wszystko wporządku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie jak aut
Jesteście nie normalne nie idzie was czytać czego wy narzekacię że was nie mdli ? To się cieszcię ! Że jeszcze tyle do wizyty? Nie macie innych tematów?jakieś nienormalne baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jakich tematów się spodziewał/spodziewała na forum kobiet w ciąży jak wszystkie (lub prawie) akurat mają mdłości. Mamy dyskutować o poezji czy akwarystyce? Bosz... Nie da się czytać, to poszukaj czegoś dla siebie zamiast wchodzić na forum kobiet na poczatku ciąży. I nie wylewaj na nas żółci, bo Ci nic nie zrobiłysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, to mnie pomarańczka rozbawiła :D Załóż swoje forum i tam zapodaj ciekawe tematy do rozmów, bo to jest forum o ciąży...akurat początki ciąży:) Więc jak nie możesz czytać to nie czytaj, proste;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK będzięmy się cięszyly i nię będzięmy narzękaly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie ktozy maja nudne zycie :Dzastanawiam sie kto zmusza ta biedna osobe do czytania tych nudnych narzekan ;) ach Ci hejterzy usmialam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co racja to racja.....,,
Prawie 60 stron topiku i nie mozna popisac czy poczytac o czyms fajnym tylko non stop mdlosci albobrak mdlosci, zachcianki, objawy, wizyty u gina, ta ma takie objawy a ta inne i co zrobic chyba ciaza zanikla, po prostu jestescie tragiczne:O nie mozna poczytac lub popisac o czyms normalnym tylko wszystko przewrazliwione jak nie wiem co:Ojak ma tak dalej krecic sie ten topik to ja dziekuje. Z wami kompletnie nie ma o czym gadac! I jeszcze tempo w jakim zapelniacie strony topiku tymi dennymi wypocinami..dramat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co racja to racja.....,,
Wchodze raz na jakis czas liczac, ze wreszcie cos ruszylo, ale kuzwa widzac 10 stron o mdlosciach i wizytach u gina odechciewa sie nawet przylaczac do dyskusji.. Liczylam ze bedzie mozna fajnie popisac jak to bywalo na innych topikach z fajnymi dziewczynami, gdzie przez pare miesiecy ciazy mozna bylo fajnie i poplotkowac, i posmiac sie bo dziewczyny po prostu mialy ciekawe osobowosci i zawsze bylo o czym " pogadac", ale wy jestescie po prostu nudne az do bolu..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja może troszkę mniej emocjonalnie podchodzę do tej mojej ciąży ale wcale mi nie przeszkadzają wpisy o mdłościach, wizytach, zachciankach itd. Rozumiem obawy dziewczyn czy to pierwsza czy kolejna ciąża( ja również je mam) to przecież całkiem naturalne zachowanie i odczucia przynajmniej w tym pierwszym trymestrze. Jestem pewna, że później gdy będziemy wiedziały już troszkę więcej, że nasze dzidzie rozwijają się prawidłowo i wszystko przebiega tak jak trzeba to będą inne pytania. Jaki wózek wybrać, nosidełka, wyprawka, jak z karmieniem, jakie obawy nas dręczą i wiele innych pytań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, jeszcze się tak nie urodził, który by każdemu dogodził...jak zaczniemy pisać o wyprawce, wózkach itp, to się się znowu nie będzie podobać....ale my nie piszemy na tym forum po to żeby komuś dogodzić ( no przynajmniej nie ja),tylko żeby się wygadać, ..ja jak chcę popisać na poważniejsze tematy, to szukam forum tematycznego...więc nie wiem o co chodzi tej osobie, która ma roszczenia do tematyki forum.... Podczytywać to każdy potrafi...a może tak jaśnie Pan lub Pani zapoda jakiś fajny temat to podyskutujemy? Jak już pisałam można założyć swoje forum i zapraszać osoby, które nie piszą o mdłościach... możliwości jest wiele, ale zmuszać się do czytania forum, które nie spełnia naszych oczekiwać jest co najmniej nienormalne:) Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co racja to racja.......,,,,,
A wiec prosze bardzo: moze zacznijmy od tego czym sie interesujecie? Czy poza fasolkami jest jeszcze cos, co was kreci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet1204- masz rację. Piszmy sobie dalej a resztą się nie przejmujmy:) Skoro to jest forum o ciąży i macierzyństwie to właśnie o tym tu piszemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata mojej fasolki:P Bardzo mnie kreci;) Ale to nie forum o hobby chyba nie? Na forum o dietach pomaranczkom nie podoba ze pisze sie o odchudzaniu,na forum o rodzacych w grudniu nie podoba sie ze pisze sie o obawach,mdlosciach itp,wic kto tu ma problem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie to miałam na myśli,.......to forum jest o ciąży i macierzyństwie, więc to jest główny temat... Moją pasją są książki, wręcz je połykam...inne dziewczyny lubią ćwiczyć, biegać, pływać czyli kochają sport,...ja jakoś potrafiłam to wyczytać między pisaniem o objawach i innych takich... A teraz udam się z mężem na popołudniowy spacer i do sklepu bo mam na coś ochotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven 32
Pomaranczko sadze,ze jestes jedna z nas skoro.tak bolejesz,ze nie da sie juz tu pisac.Miej odwage moze i napisz kim jestes.Ja np interesuje sie sportem,historia 15 i 16 wiecznej Anglii,czytam duzo ksiazek,do tego uwielbiam eksperymentowac w kuchni ale to forum jest o ciazy a nie o naszym hobby.A jakos mozna wyczytac pomiedzy linijkami co kazda lubi i nie skupiamy sie tylko na mdlosciach i wizytach u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh na forum o ciąży i macierzyństwie będziemy pisało o naszych zainteresowaniach, nie wpadłabym na to! Zainteresowanie jakie nas tu połączyło to właśnie ciąża i o tym będziemy pisać! A jak ktoś chce poczytać o modzie, książkach, diecie czy sporcie, też są takie działy, więc powodzenia w szukaniu odpowiedniego forum, tylko, żeby się nie okazało, że tam piszą tylko o książkach, modzie, czy sporcie! Najlepiej w ogóle ignorować takie wpisy, ale aż się człowiek gotuje jak to czyta! Ja podtrzymuje, że już nie mogę spać z wrażenia przez wtorkową wizytą ;D i najważniejsze, że Wy mnie Dziewczyny rozumiecie! Miłego niedzielnego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to piszcie sobie i
500 stron o wizycie u ginekologa lub rzyganiu. Skoro to dla was tak bardzo zajmujace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×