Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja juz chce wracac do pracy .Dobrze sie czuje, nie mam plamien, praca tez nie z tych fizycznych ale cos czuje, ze lekarz bedzie kazal do konca 1 trymestru siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny mieszkan i domow sa masakrycznie wysokie a zarobki nedzne:( Takie zycie od 1 do 1... Jeszcze do tej pory jezdzilam sobie z mezem po Polsce i Europie a teraz jak przyjdzie nam kupic mieszkanie ,wyprawke itd to bedziemy zyc od 1 do 1.Maz tez ma obnizona pensje od pol roku , cudem uniknal zwolnienia . Moja praca tez narazie tylko pewna dzieki ciazy a potem wielka niewiadoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako jedyni sposrod wszystkich naszych znajomych z pracy, spoza pracy -najpozniej wzielismy slub, najpozniej 1 dziecko, tylko my na wynajmowanym. Brak stabilizacji.Szukamy mieszkania i zalamujemy sie cenami . Chcemy minimum 3 pokoje, najlepiej 60-65 metrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven - rozumiem Cie z tymi pomaranczkami choc ja akurat nooo ...wlasnie nie na forum ale mysle ze dzidzius da mi spokoj na kolejne 2 lata bo tak to roznie bywalo, co do mieszkan owszem masakra my mamy 75m ale mowie bedzie nas teraz juz 6 wiec ... a dwa mala chce juz wlasny kat w koncu pannica ... ja jeszcze nie zdarzylam pojezdzic moze kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja kupowalam mieszkanie jako zagorzaly singiel nie dopuszczajacy do siebie mysli,ze ktokowliek zakotwiczy w nim na dluzej;)A tu jeden lokator na stanie i drugi w drodze:)Zmiana na cos wiekszego na razie niemozliwa,to lokum zakredytowalo mnie na amen:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pociesze Was dziewczyny, że ceny transakcyjne są dużo niższe od tych wywoławczych. Naprawdę, mam znajomych w nieruchomościach i te ceny rzeczywiście pospadały. Nawet jak w ofertach nie za bardzo, to jak ktoś chce sprzedać musi zdrowo spuścić z tonu. Tez mi się czasem zdawało, że mnie z forum ktoś rozpozna, ale szansa na to jest praktycznie żadna wśród tylu milionów użytkowników. W sumie najbardziej o niezdrowe zainteresowanie podejrzewałam kolesia z pracy. Jest okrutnie wścibski. Jestem przekonana, że gdyby mógł to przegrzebałby kompy wszystkich ludzi wkoło, wywiady środowiskowe porobił, dokumenty przerył itd itp. cały czas zastrzegając oczywiście, że jego cudze życie nie interesuje :D W sumie może nawet moje przegrzebał, ale w sumie nic takiego w życiu nie zrobiłam, żebym musiała się tego wstydzić. Pomarańczki są irytujące - zazwyczaj tchórze gotowi dołowac i obrażać innych za wszystko. Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też jestem zakredytowana w 3 dooopy. Jeszcze sama spłacam kredyt za własność swoją i byłego męża. Łaskawie mi powiedział, że mieszkanie za 30 lat będzie dla córki - jak już je całe sama spłacę. Ale siedzi se w UKeju i nijak mu się do zadka dobrać. Ale na szczęście z Obecnym budujemy domek, tylko nie wiem, czy do grudnia zdążymy. Czasem jednak fajnie mieszkać na wsi, tam wszyscy jakoś mają domki i ogródki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a ja weszłam na forum i zapomniałam o czym to miałam gadać. JAK ROBICIE TĄ MŁODĄ KAPUSTKĘ ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! U mnie wciąż pojawiają się plamienia na szczęście nie duże. O czwartku ciąglę leże. Jutro wybieram się do lekarza i już teraz drżę o to co zobaczymy na badaniu. Masakra jak się boję. Kroptusko ponawiam moje pytanie: Jak długo i jak intensywnie plamiłaś?? ( bo przed wizytą u lekarza pisałaś, że plamisz) Jeśli chodzi o wiarę... to okazuje się, że ja w mniejszosci jestem ... bo jestem praktykującą katoliczką. Mamy ślub kościelny, co tydzień chodzimy do kościoła i codziennie modlę się gorąco o zdrowie mojego maleństwa. Ale dziewczyny nie denerwujcie się nie będę nikogo tym męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haga - zaczelam w 4 tyg 4 dniu pare dni po @ na brazowo gin mowil ze krew dlugo schodzi stad taki kolor...ale bylo z macicy, ostatni raz tydzien temu ale deliktanie obecnie 10 tydzien...dzidzia ponad 2 cm wszystko narazie ok:) Justyszak - ja tak wlasnie planuje - domek bo bedzie nas juz 6...mala chce wlasny pokoj i mlody tez a jeszcze my i tato ... mam juz projekt na tym tym koniec nietypowy bo chce na dole poza salonem, kuchnia etc...pokoj chce najpiej z malym wc - dla taty na gorze 4 sypialnie, 1 z garderoba i lazienka oraz wc, niestety podwojny garaz badz oddzielny i teraz glowkuje czy jest szansa bo mamy 2 mieszkania w tym 1 za rok mozna sprzedac (okredytowane) a z drugiego bedzie polowa ... ile gdzies na stan surowy styknie bez wykonczenia? zastanawiam ile w 2 mozemy dostac MŁODA KAPUSTKA - dzis robie 3 razy: kupuje, skrajam, zalewam wrzatkiem dusze az bedzie miekka, skrapiam cytryna sol pieprz zaciagam jogurtem i maka i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki. Jutro wreszcie idę (albo mnie niosą) na badania do labo. Miałam iść na wizytę w nastepnym tygodniu ale chyba na piatek umówię jak bedzie miejsce bo w weekend moze znow do szpitala sie położe, nie wiem jeszcze- narazie jest tragicznie. Fajnie się Was czyta że wszystko dobrze, super sie czujecie, gotujecie... zyjecie. Ja obecnie 8 kg mniej, zero apetytu i aż boje się wyników (choc podejrzewam jaka będzie morfologia :( ) Wy z pewnoscią bierzecie jakies zestawy witamin dla kobiet w ciąży. Znacie mze jakieś o małych tabletkach. Ponieważ wszystko co zazwyczaj zjem wraca a wczesniej kiepsko przechodzi przez gardło szukam jakichś tabletek witaminowych które sa małe i łatwe w połkniecie. Znacie jakieś? Pamietam ze kiedys bralam Prenatal ale byl bardzo duzy i ciezki do polknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie kapuste z koperkiem cebula i zasmazka, czasami dorzucam boczku gotuje tez na bulionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Provitaminko - wspolczuje...ja mialam ropomocz w pazdzierniku to tez 8 kg schudlam ale zygalam 24 na dobe tylko 2 tygodnie potem tydzien z przerwami...wiem jak to jest...bralam wtedy aviiomarin troche pomagal choc teaz nie mozesz...co do wit nie mam pojecia.... pociesze Cie ze ja mam mdlosci od rana do nocy i nic nie moge jesc, jak cos na sile, jak mi burczy w brzuchu to najgorzej mdli wiec cos jem potem jest gorzej i tak w kolo...mnie za to meczy glowa mega migrena non toper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Provitaminka nie pomoge Ci bo ja wlasnie lykam prenatal i fakt, ze tabletki sa ogromne :( Moze dziewczyny cos doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabukowałam wizytę u lekarza na jutro na 16,45. Dziewczyny trzymajcie kciuki!! A propos mieszkania my mamy miesznie z kredytem 50 m2 sypialnia salon i kuchnia osobna i tak już kombinujemy jak ze sporego salonu wydzielić malutką sypialenkę dla nas, a większą sypialnie przeznaczyć dla dzieci ( bo na jednym nie poprzestaniemy :) ) Tak naprawdę to marzy mi się domek na wsi i 3-4 dzieci heheh No ale to tylko marzenia bo przy tych warunkach lokalowych to nie damy rady. Trzymajcie się zdrowo dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do witamin to nie pomogę. Ja biorę Pharmaton Matruell i kapsułki są wieeeelkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po wizycie, ufffff:) Wszystko w porządku, dziecko ma już ponad 4cm, termin porodu z USG zgadza się z tym z OM. U mnie dziś 10t5d....na usg nie dało się jeszcze zmierzyć przeziorności karkowej ale dr powiedział, że już widać kość nosową i że na tym etapie jest wszystko w porządku. Za tydzień 21 maja , czyli w11t5d będę miała USG prenatalne plus pobranie krwi na badanie genetyczne. Mam skierowanie do szpitala i będę miała te badanie za darmo,bo jestem po 35 roku życia. Także kolejne nerwy przede mną ale myślę, że będzie wszystko dobrze:) A kolejną wizytę u lekarza mam 11 czerwca. Energia mnie rozpiera i myję okno w kuchni, miłego dnia:) Teraz ja trzymam kciuki za wasze wizyty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem zagorzałą katoliczką, do kościoła chodzimy od święta...teraz np. pójdziemy na Boże Ciało, bo córcia chce sypać kwiatki z koleżankami z klasy...my mieszkamy za miastem 20km, już na wiosce, mieszkamy w domku...ale sami się nie budowaliśmy tylko teść, a sami teściowie mieszkają niedaleko w starym domku...Plus jest taki że nie mamy kredytów i a córka ma gdzie iść po szkole jak my jesteśmy w pracy, nie musi siedzieć sama w domu tylko idzie do dziadków...i biega cały dzień na podwórku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haga no to trzymam kciuki :) Elizabeth milo slyszec tak dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sporo roznych lykalam i szczerze mowiac wszystkie sa sporej wielkosci :( ale najlepiej polyka mi sie vitaminer prenatal.. I wydaje mi sie ze jest minimalnie mniejszy. Bez smaku i zapach, latwo przelatuje ;) ale pewnie i to bedzie ciezko Ci polknac :| naprawde wspolczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet- poprawka:) Ja tak sie zastanawiam ile beda kosztowac te badania prenatalne, czyli usg a ten test krwi to w kazdym laboratorium robia czy tylko w wybranych osrodkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raven- ja nie wiem ile takie badanie kosztuje, ja mam skierowanie do szpitala, już się zarejestrowałam i za tydzień idę...ale dziewczyny coś pisały o kosztach tych badań... Ja jak miałabym płacić to zrobiłabym tylko USG....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny czym sie rozni robione do 14 tyfodnia zwykle usg na ktorym lekarz mierzy dokladnie itd od tego platnego? Bo juz zbzikowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam na necie ,ze test pappa to nawet 500 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prncess ja tez zbzikowalam plus jeszcze roznica miedzy testem podwojnym pappa a potrojnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam :) Od 15 tygodnia ciąży można również wykonać tzw. Test potrójny (AFP + beta-hCG + wolny estriol), lub Test podwójny (AFP + wolne beta-hCG), który jest klasycznym badaniem ukierunkowanym na diagnostykę zespołu Downa oraz otwartych wad cewy nerwowej. Testy te mogą stanowić uzupełnienie badania USG genetycznego. jeszcze sa badania zintegrowane czyli polaczenie pappa i potrojnego,koszt kolo 500 zl podane w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×