Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joasia818

PRZYKRA ROZMOWA Z SZEFOWĄ...CO ROBIĆ? PRACOWAĆ Z PASJĄ CZY DLA KASY? POMOCY

Polecane posty

Gość gość
podnosze ob temat dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
Hej Laski co u Was? Odezwijcie sie bo wiem ze zagladacie ale sie nie odzywacie;) minal rok i jestem ciekawa jak wasze wloski jak ich stan? Moje wlosy bardzo ulegly poprawie. Walcze z wypadaniem wlosow raz udalo mi sie zahamowac przy tabletkach hormonalnych pozniej mialam zmiane i wypadaja na potege. Moja endo twierdzi ze to geny poprostu twierdzi ze wlosy sa malo istotne no ale nie dla mnie jeszcze daje jej szanse jak nie bedzie mnie dalej sluchac to bede zmuszona zmienic lekarza. wlosy sa bardzo miekkie i swiecace;) niestety kazdy wlos w inna strone dopiero po wygradzeniu szczotka obrotowa jakos wygladalam a tak masakra i przez rok chodzilam jak taki burak wkoncu sie poddalam;) jutro robie keratynowe prostowanie. Wiem ze cokolwiek bym nie robila to i tak beda sterczec i sie wywijac a loki mi nie wychodza. W zeszlym tygodniu bylam u fryzjerki i dosyc dlugo mnie nie widziala pochwalila wlosy ze jest ogromna roznica i takie miekkie a wczesniej byly tępe:p podnioslo mnie to troche na duchu;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalaka
Ja dzisiaj zajrzalam z ciekawości, moje włosy SA w stanie dobrym :) wołają o podcięcie u fryzjera ale jakoś mam opory a byłam rok temu i wtedy mnie opitolila.... Teraz SA prawie do polowy placów, ale brak im kształtu :P Ja odpuscilam olejowanie, przy moim brzdacu nie mam czasu na to a głowę myje w najmniej oczekiwanym momencie czyli z znienacka :) nadal utrzymalam mycie głowy delikatnymi szamponami bez silikonow plus odzywka i plus maseczka jak więcej jest czasu :) Liliowa jak po prostowania? Ja kiedyś czytalam ze to jest dobre dla włosów, chciałam sobie sama zrobić w domu bo zestaw można na allegro kupić,ale jakoś brak kasy i chęci :) pochwal sie jak możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam_na_wiosnę
Cześć dziewczyny :) U mnie nie ma spektakularnych efektów mimo mycia delikatnymi szamponami bez silikonów, olejowania, wcierki Jantar, itd. Co zauważyłam: są miękkie, wcześniej takie nie były; wydaje mi się, że nie wypadają tak jak kiedyś; chyba po calcium pantothenicum wyrosło mi sporo nowych włosów. I potwierdzam - miód rozjaśnia :) Wyszło mi zimą bardzo ładne ombre. Obecnie testuję płukanie wodą z octem jabłkowym, podobno ma też pomóc na przetłuszczanie się włosów (nadal masakra), zobaczymy. Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalaka
Liliowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×