Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joasia818

PRZYKRA ROZMOWA Z SZEFOWĄ...CO ROBIĆ? PRACOWAĆ Z PASJĄ CZY DLA KASY? POMOCY

Polecane posty

Gość czekam_na_wiosne
To ja mam bardziej tak jak kakalaka, czyli pupencji nie urywa ;) ale będę kontynuować, bo myślę, że trzeba czasu.. Niestety trochę sama sobie robię źle, bo używam lakieru (nie dużo, na grzywkę tylko, ale muszę bo mam "wicherek" i sterczy :/) a i prostownicy czasem (znów grzywka). Poza tym to ja się zaopatrzyłam w cały komplet Alterry (szampon, odżywka, maska) i odżywkę Garniera (jeszcze nie używałam) i póki co jeszcze "męczę" ten olej lniany raz w tygodniu, a jak mi się skończy to kupię kokosowy. Calcium pantothenicum nie próbowałam jeszcze, ale już dwa miesiące zażywam Oeparol. Jedno co na pewno widzę, to włosy są bardziej miękkie i gładkie (chyba od prostownicy mam - nie wiem jak to opisać - takie odstające kosmyki). Z olejem mam teraz problem taki, że jest ciepło, długo jasno i ciężko znaleźć te trzy godziny, żeby to trzymać na głowie (a potem jeszcze umyć włosy i najlepiej, żeby same wyschły :P), chciałabym kupić taki foliowy czepek jak do farbowania i na noc nakładać, ale nie wiem gdzie taki czepek mogę dostać, może ktoś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam_na_wiosne
To ja mam bardziej tak jak kakalaka, czyli pupencji nie urywa ;) ale będę kontynuować, bo myślę, że trzeba czasu.. Niestety trochę sama sobie robię źle, bo używam lakieru (nie dużo, na grzywkę tylko, ale muszę bo mam "wicherek" i sterczy :/) a i prostownicy czasem (znów grzywka). Poza tym to ja się zaopatrzyłam w cały komplet Alterry (szampon, odżywka, maska) i odżywkę Garniera (jeszcze nie używałam) i póki co jeszcze "męczę" ten olej lniany raz w tygodniu, a jak mi się skończy to kupię kokosowy. Calcium pantothenicum nie próbowałam jeszcze, ale już dwa miesiące zażywam Oeparol. Jedno co na pewno widzę, to włosy są bardziej miękkie i gładkie (chyba od prostownicy mam - nie wiem jak to opisać - takie odstające kosmyki). Z olejem mam teraz problem taki, że jest ciepło, długo jasno i ciężko znaleźć te trzy godziny, żeby to trzymać na głowie (a potem jeszcze umyć włosy i najlepiej, żeby same wyschły :P), chciałabym kupić taki foliowy czepek jak do farbowania i na noc nakładać, ale nie wiem gdzie taki czepek mogę dostać, może ktoś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam_na_wiosne
No to się zd*plikowałam :P Ale za pierwszym razem kafeteria sypnęła błędem, więc przekleiłam jeszcze raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
czekam na wiosne ja taki czepek mialam razem z maska biovaxa:) ale w drogeri sa tez czepki takie grubsze:p a jakbys chciala taki foliowy to moze zobacz w jakis sklepie gdzie sa produkty fryzjerskie:) a jak nie to biovax:) bedziesz miala maske i czepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
czekam na wiosne ja taki czepek mialam razem z maska biovaxa:) ale w drogeri sa tez czepki takie grubsze:p a jakbys chciala taki foliowy to moze zobacz w jakis sklepie gdzie sa produkty fryzjerskie:) a jak nie to biovax:) bedziesz miala maske i czepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
co do moich wlosow to brak slow...... Ostatnio nawet chodzi mi po glowie prostownica bo dosc juz mam warkocza albo wloski zwizane czuje sie taka nieogarnieta:p mylam szaponem babydream ale strasznie platal wlosy, taki wielki zbity koltun:/:/:/ do tego dostalam lupiezu i uzywam farmony med jakos tak wlasnie mam zamiar stosowas metode omo, jesli chodzi o nowe wloski to sa jakies pojedyncze:/ i tylko przy grzywce, wcieram jantar po ktorym swedziala mnie strasznie glowa ale odkad uzywam tego szmponiku farmony jest lepiej, do tego dodalam wcierke olej łopianowy z pokrzywa kolejny bedzie sesa:) biore wiesiolek, calcium panten,jakies tabletki na wypadanie wlosow,i ostatnio magnez, olejuje ok 2 razy w tygodniu, pije herbatke z pokrzywy, wlosy moze bardziej lsniace i miekkie ale szqlu nie ma, najpardziej do szalu mnie doprowadzq ubytek wlosow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze są golfyy
U mnie nie ma rewelacji, ale jest to w dużej części moja wina bo nie zawsze mam czas na te oleje, zazwyczaj szampon i odżywka bez silikonów.Włosy wyglądają okropnie, nosze je tylko w kucyku, są suche i mam wrażenie że więcej wypadają:( a co do mycia szamponem dla dzieci który wkleiłam 3 str temu..no cóż , muszę myć 3 razy a i tak wydają się nieumyte, nie pieni się (wiadomo bez SLS) jest gęsty i ciężko sie rozprowadza. Nawet w pracy pytano ci się z moimi włosami dzieje. Głowę myję zazwyczaj ok 9-10 wieczorem i często jestem zbyt zmęczona na trzymanie olejów, i suszenie bez suszarki. To drugie mi się zazwyczaj udaje ale z olejami juz ciężko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu-przytulam :( Napisze tylko tyle. Sama bylam w podobnej sytuacji i wiem, jak to boli. Dziewczyny przez ta nowa kafeterie pousuwalo mi wszystkie tematy i dopiero teraz Was znalazlam. Moje wlosy sa w o niebo lepszym stanie. Olejuje je 2 razy w tygodniu. Ten szampon, polecony przez golfy jest dla mnie swietny, fakt,ze jest gesty, ale ja nakladam go raz przy normalnym myciu glowy, 2 razy przy olejku. Calcium tez pomoglo bardzo, masa baby hair, nie wypadaja i szybko rosna. Ostatnio kupilam farbe garnier Olia-bez amoniaku i po powrocie do domu poczytalam opinie, szczegolnie na stronie angielskiego bootsa i szczerze mowiac, troche sie przerazilam, ale postanowilam zryzykowac. Nakladalam jak zwykle na argan i efekt przeszedl moje oczekiwania- kolor jest swietny-taki popielany czekoladowy braz. Nie mialam problemu z nakladaniem i ta farba jako jedyna po plukaniu zmyla sie cala. Teraz jak myje glowe, to woda leci czysta. Jesli kolor bedzie sie ladnie trzymal, to bedze to moja farba numer 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam_na_wiosne
To ja opowiem coś wesołego (mam nadzieję), z życia wziętego :) Chyba jednak przestanę używać prostownicy, hehehe Wczoraj siedziałam w domu całe popołudnie, więc naolejowałam sobie włosy i trzymałam tak z 6 godzin. Potem umyłam normalnie, odżywka i tak dalej. Dziś rano układam i jak zwykle sięgam po prostownicę do tej mojej nieszczęsnej grzywki. Jak tylko przytknęłam ją do włosów to w mieszkaniu rozszedł się zapach nie wiem.. jakiegoś takiego podgrzanego tłuszczu :D że już chyba nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalaka
czekam na wiosnę - ciekawe:) to widzisz jeden powód do tego by nie używać prostownicy i zapuścić grzywkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu jesteś super:) mam siostre fryzierke ale Wielka jest różnica miedź Tobą a nią. Dlatego mam do Ciebie pytanie. Dopiero zaczelam czytać ten temat od początku. Gdzie można kupić olej kokosowy spożywczy (taki pisałaś że jest najlepszy). Dwa sklepy spożywcze już obeszłam i nie na nigdzie. Mam włosy suche przetłuszczające się w ogole nie mają połysku puszą się i wypadają mi i to bardzo... Od jakiegoś czasu przerzuciłam się na szampon dla dzieci Bambino (jak myślisz dobry jest?) co jeszcze polecasz na moje włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
Get-ur-freak-on tez uzylam ta farbke farbowalam chyba 3 tyg. Temu i powiem ze kolorek ladnie sie trzyma tylko na siwkach powoli sie wyplukuje ogolnie jestem zadowolona jesli chodzi i utrzymanie nakladanie super......ale od tego czasu wielkie kleby wlosow mi wychodza!!!! Nie wiem czy to wina farby nie mam pojecia bo przed farbowaniem tez wypadaly ale teraz masakra:(:(:( witaminy wcierki nic nie pomaga....ale od grudnia mam mega nerwowe zycie i byc moze to wlasnie skutek:( boje sie ze wylysieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
marjanka olej kokosowy w zwyklym spozywczaku nie dostaniesz:) ewentualnie jakis wielki market chociaz nie zauwazylam aby byl dostepny... Kupisz w sklepie eko, zielarskim lub przez neta...pamietaj ze to co polecaja dziewczyny nie zawsze bedzie dobre dla Ciebie.... Musisz kupic dobra odzywke i koniecznie maske!!!! Bo bez tego olej Ci nie pomoze....podejrzewam ze watek czytalas... byly polecane wcierki, nie bede powtarzac:p najlepiej zrob badania krwi abys widziala co Ci brakuje w organizmie, wlosy reaguja niestety na wczystko:( no i mase czasu jest potrzebne...:/ tez sie borykam z wypadaniem wlosow....co prawda badania krwi nie robilam bo to z lenistwa:p wiecznie w biegu i nie mam czasu:/ i przy okazji ochoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiuurkaa89
Witajcie dziewczyny! :) Od początku czytam wątek Joasi ale dopiero od 2 tygodni olejuję włosy. Kupiłam olej ze słodkich migdałów firmy "Bajaj". Pachnie dosłownie jak perfumy Chanel 5, a one kojarzą mi się ze starszymi babciami :D ale staram się jakoś ten zapach znieśc, nawet się z nim oswoiłam, gorzej z narzeczonym ;D Ogólnie olej ten zmywa się dobrze. Na razie nie widzę żadnych efektów, ale jestem bardzo cierpliwa bo Joasia uprzedzała że na efekt trzeba zaczekac dłużej, więc czekam i grzecznie włoski olejuje:) Jestem pełna nadzieji, że nareszcie je odbuduję i zapuszczę. Po olejowaniu używam maseczki Bio Wax z cytryną i miodem do włosów blond. Uważam że jest dobra. Mam po niej takie lekkie, puszyste włosy. A czepek zawsze jest dołączany do maseczki firmy Bio Wax:) Praca z włosami jest żmudna, ale myślę że będzie się opłacało. A jak Wasze starania o włosy? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://drogeriaviva.pl/farba-do-wlosow-garnier-olia-4.15-mrozna-czekolada-o_863085.html o ten mrozna czekolada. Uwielbiam ta farbe, a tyle sie negatywnych opinii naczytalam,ze koniec, ale ja jestem bardzo zadowolona :) Lilijowa- nie wiem czy to od farby, ale stres moze jak najbardziej powodowac wypadanie wlosow, tak samo jakies nieprawidlowosci w hormonach. Zmienialas ostatnio, tabletki, plastry? Jesli leca Ci tak jak mowisz, to koniecznie wybierz sie do lekarza. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam do mieszanki farby Garnier oila dodać kilka kropel oleju, którego używacie do olejowania i nie będzie problemu ze zmyciem tej farby, olejujecie włosy ( nie wypadł mi ani jeden włos podczas całego zabiegu farbowania) , używałam blond 9.3, jestem bardzo zadowolona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
Get-ur-freak-on po zmyciu farby dwa razy tyle wypadlo co normalnie, nawet bylo takie pasmo wlosow i od tego czasu leca...ale moze to byc zbieg okolicznosci:p w kazdym razie za tydzien pierwszy raz farbuje henna, mysle ze mniej szkod po niej bedzie a podobno nawet wloski sa grubsze co mi sie przyda:) jestem umowiona do endokrynologa dopiero w sierpniu:/ niestety takie mamy terminy i co lepsze oczywiscie wizyta prywatna....jeszcze sie umowie do dermatologa ostatnioo chodzi mi po glowie mezoterapia ale nie wiem skad kasa:/:/ najbardziej obiawiam sie ze bede miala pecha i mge miec lysienie androgenne:( glupia ja bo zawsze unikalam lekarzy jak ognia i mam teraz:( bede robic badania pod katem pcos bo takie mam rozpoznanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc- ja nakladalam na naolejowane wlosy, wiec nie mialam zadnego problemu ze zmywaniem. Lilijowa- Boze co to za terminy! Az sie w glowie nie miesci. Nie wiem jak jest z henna,ale wiem, ze nakladana na farbowane wlosy moze wywolac reakcje alergiczna :/ Poczytaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilijowa Łodzia z tego co wiem henny nie wolno nakladac na farbowane wlosy ,gdyz sie wtedy niszcza! Dziewczyny nie wiecie czy szampony z Joanny sa bez SLS i jaka jest dluzsza nazwa tego skrutu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
niestety mala miejscowosc mamy tylko 2 na nfz gdzie wogole nie mozna sie dostac, bylam rok temu i do dnia dzisiejszego co dzwonie nie ma terminow z czego pierwszy tel wykonalam zaraz w styczniu;) wiec ide prywatnie a ze nie ma terminow ludzie chodza prywatnie i takie kolejki:/ henna nakladana na farbowane wlosy moze wywolac reakcje chyba chemoczna czyli zielone wlosy:p czytalam ze po 2 dniach henna sie utlenia i jest ok ale nie wiem jak to po farbie czy zostanie czy jak:p no i moze wysuszac wloski bo ma zioła ale farba tez wysusza:p moje wlosy sa tak zniszczone ze juz nic im nie zaszkodzi:p sa jak piorka juz patrzec nie moge:/ UWAGA!!!!!!! jesli ktos jest zainteresowany olejem sezamowym jest dzisiaj w promocji w lidlu 7,99 nie wiem za ile ml po pracy lece:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
słodka lili sls to sodium lauryl sulfate, nie mam pojecia czy szampony joanna ten czynnin posiadaja ja kiedys kupilam z zielona herb. I pokrzywa i mial albo sls albo sles ale chyba ten lagodniejszy szamponik nie platal wloskow takie mie po nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam_na_wiosne
Ja mam szamponik Joanny taki brzoza i łopian chyba, i on ma SLES (sodium laurETH sulfate, o ile dobrze kojarze). Zastanawiam się czy to naprawdę aż tak bardzo źle.. Wiadomo, że to jakaś tam bardziej agresywna substancja myjąca, ale z drugiej strony to miał być szampon do mycia raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie nawet.. Co do moich przygód.. to na razie nie udało mi się kupić czepka, ale znalazłam takie coś co wygląda jak foliowa chustka do włosów. I oczywiście to kupiłam (ale czepek też kupię, bo jednak spałam jak na szpilkach, bo się bałam że mi się to przesunie i obtłuszczę poduszkę:D). Mina mojego męża kiedy przyszłam w tym spać.. nie da się opisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam_na_wiosne
a, Liljowa.. ja mam chorą tarczycę (Hashimoto+niedoczynność się zaczyna) i jakoś mi przez to włosy nie wypadają. Zauważyłam natomiast, że od kiedy mam dłuższe to wypadają bardziej (albo bardziej widać, bo są długie), no i po farbowaniu też. Także to nie musi być żadna choroba, tylko farba po prostu. A przed endokrynologiem spróbuj sobie załatwić (u rodzinnego) skierowanie na badanie hormonów tarczycy (jak chcesz to mogę spr. jakie ja robię i Ci tu napisać) i usg tarczycy, bo bez wyników to za dużo Ci endokrynolog nie powie - pewnie dostaniesz skierowanie na badania, a potem znów będziesz czekać na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam_na_wiosne
no i jeszcze raz ja do kakalaka'i :) ja mam włosy takie mniej więcej jak Maja Sablewska, i taką samą "grzywkę" - czyli po prostu włosy do brody z przodu. Ale ja wyglądam fatalnie jeśli ich nie wyprostuję :/ a z kolei jak są dłuższe to mi wydłużają twarz. czyli i tak źle i tak niedobrze, chyba, że mam prostownicę pod ręką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
oleju nie kupilam, odlozylam przy kasie bo nie pisalo czy rafikowany czy nie wiec sie odmyslilam:p , czekam na wiosne ze slesem mozesz myc raz w tygodniu:) a czy codzinnie???lepiej cos lagodnego ale jak czytalam watki to sporo dziewczyn myje codziennie slesem i jes ok zalezy czy masz wrazliwa skore glowy czy nie:) moze lepiej myc odzywka wloski???a raz w tyg...ze slesem szampon?? umowilam sie do fryzjera podobno najlepszy z miasta...czekam 3 tygodnie:p hihi niezle terminy u nas:D tak sie zastanawiam czy wogole z tymi wlosami dojde do ładu moze zetne do ramion tylko ze bym wtedy wygladala jak wodecki;) istny busz hihi, chcialam krecic te wloski ale one jak byly krecone to strasznie byly wysuszone??????? Takie brzyskie...i zostawilam krecenie ehh nie mam pomyslu... Ewentualnie moge na jeżyka i do tego perułka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
zamowilam szczotke tanglee teezer moze nie bedzie ich tak szarpac....co to endo to jak dzwonilam aby sie umowic mowilam ze mialam zlecone badania i powiedziala ze mam je zrobic testos, proges,dheas,estradiol tarczyce robilam jakos z 2 lata temu i bylo ok ale slyszalam ze sam tsh moze byc ok ale cos innego nie tak chyba ft3 i ft4 jesli nie myle...jeszcze przed wizyta u endo pojde ppo skierowanie do rodzinnej na tsh...ja skierowan od endo nie dostane bo ide prywatnie...moja mama miala problem z tarczyca, choc mysle ze problem lezy po tronie testosteronu wynik hirsutyzm 3 stopien...wszystko sie okaze w sierpniu...chcialabym aby to bylo jutro, czytalam o hoshimoto znama znajomej ma to zdiagnozowane odbylo sie tak ze miala tsh zawyzone ale w normie u nad w miescie lekarze stwierdzili ze ok bo jest przeciez w normie pojechala do poznania i powiedzieli ze jest nie tak bo jest za mloda na takie tsh pomimo ze to norma to i tak za duzo porobili badania i wyszlo....ale dobrze ze chociaz doszli doo tego a jak dlugo wiesz o swojej chorobie...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam_na_wiosne
Tak właśnie, ja miałam to TSH niby w normie, ale w moim wieku za duże.. A o chorobie wiem od pół roku, więc jestem jeszcze na etapie zmniejszania tsh i dopasowywania hormonów. A pierwsze skierowanie na badania dostalam wlasnie od internistki i jak juz wyszly to internistka powiedziala mi ze musze sie umowic do endo bo mam Hashimoto. Z badan to ja mam zawsze robione wlasnie tsh, a tez ft4, za pierwszym razem tez ft3, antyTPO i antyTG, no i USG tarczycy. Ostatnio tez prolaktyne, progesteron i testosteron :) Bo wydaje mi sie, ze bez wynikow nie ma sensu isc do endo, bo przeciez z fusow nie wywrozy czy masz cos czy nie, a skierowanie wystawi, ale bedziesz musiala pewnie za te badania zaplacic.. I nie martw sie - ja tez dlugo czekam. W sumie to umawiam sie na kolejna wizyte jak wychodze z poprzedniej, bo potem to juz ciezko:D Ale wracajac do wlosow, to ja nie widze u siebie jakiegos pogorszenia. Zawsze mialam wlosy cienkie, teraz tez. Troche bardziej widze wypadanie, ale wiele lat nosilam boba albo krotsze a teraz mam "na Maję Sablewską" :D to i bardziej widac jak taki dluzszy wlos wypadnie. Za od od dawna bardzo mi sie przetluszczaja (codziennie myje, bo masakra..), ale to chyba od stresu. Teraz myje tak jak napisalas - raz w tygodniu Joanna ze SLESem:) i potem nakladam maske, a tak to lagodnym szamponem plus odzywka (teraz mam Alterra i jestem zadowolona, w szafie czeka ten Garnier polecany przez Joasie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
używam głównie Garniera a maski biovax 3 oleje:) po alterze jak wloski wyschly sa takie jakby wogole odzywki nie widzialy:P altere bardziej do omo stosuje o dziwo wloski nie przetłuszczają mi się wytrzymują 3 dni. 2 dni z rzedu nosiłam koka i nie wiem dlaczego jak tego 2 dnia rozpuscilam to były calkiem inne nie puszyly się ale dzisiaj już czuje ze sa szorstkie i napuszone..może ktoś się orientuje o co kaman??:P wczoraj chciałam wyprobowac maske z siemienia ale nie miałam sitka i chciałam przecedzić na rajstopie i nie dalo rady co do kallosa tez nie działa na moje wloski one chyba potrzebują czegos mocniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna druga
To ja też się dołączę, bo jestem fanką tych porad:) Joasiu bardzo Ci za nie dziękuję, a w związku z tragedią, jaką ostatnio przeżyłaś, serdecznie współczuję i życzę, żebyś dobrze przeżyła żałobę po Tacie i żeby udało Ci sie poukładać życie na nowo. A propos włosów to muszę przyznać że moje wiecznie zniszczone, sucho-tłuste i skołtunione krzaki na głowie odetchnęły z ulgą od kiedy stosuję się do tych rad. Najlepiej reagują na miód z odżywką, może nie stały się spektakularnie mocne, ale za to lśnią i układają sie, odstawiłam na bok pianki i żele, włosy są miękkie i miłe w dotyku. Na czubku głowy mam sporo małych włosków, ale nie wiem, czy to od tego, na pewno nie wszystkie, bo niektóre są dłuższe niż mogłyby urosnąć w tak krótkim czasie. Olejowanie zrobiłam kilka razy, wiem, ze trzeba poczekać, ale olej kokosowy stał się moim ulubionym kosmetykiem. Mieszam go z balsamem do ciała, po czym mam ochotę zjeść samą siebie :) i smaruję nim stopy (duża poprawa, mniej rogowacieje naskórek na piętach z czym zawsze miałam problem.) Nawet jeśli moje włosy nie staną się nagle mocne i nie urosną nie wiadomo jak szybko to jestem zadowolona, bo wreszcie czuję, że jestem na dobrej drodze i właściwie je pielęgnuję. Teraz przydałoby się znaleźć podobny wątek o pielegnacji twarzy, bo mam ciągle suchą skórę a na specjalistyczne kremy po 200 zło za tubkę mnie nie stać. Macie może jakieś patenty podobne do rad Joasi? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×