Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjb\xcks

Czy Zumba odchudza???

Polecane posty

Gość kjb\xcks

zaczelam chodzic na silownie i zaczelam od zumby, bede chodzic 2 razy w tyg. i w weekendy, na co warto chodzic zeby w czasie 3 miesiecy porzadnie schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko ruch
Samym ruchem się nie odchudzisz, musisz jeszcze ograniczyć ilość jedzenia i jedzenie musi być mniej kaloryczne z ograniczeniem węglowodanów Ale każdy ruch , czy to siłownia czy zumba poprawi ci kondycję i usprawni fizycznie Każdy ruch to jest jakies tam wydatkowanie energii ale sam efekt odchudzający ruchu, jest mierny i niewielki. no chyba że będzie to olbrzymia dawka ruchu (z prasy wiadomo....aby schudnąć 1 kg należy szybkim marszem przejść odcinek 250 km...dokładnie tak, 250 km........rozumiesz?) Ograniczaj jedzenie ilościowo...oprócz zumby powinnaś czuć lekki głód w momencie kończenia posiłku.....polubić głód i nie najadać się do syta....to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Każdy ruch jest dobry aby się odchudzać. Niby najlepsze są ćwiczenia siłowe z obciążaniem. Ja osobiści wybrałam łatwiejszy sposób i z aktywności to jedynie spacerki z dzieciakami którymi się opiekuję, coraz lepsza pogoda się robi więc coraz więcej ich będzie, dziś słoneczko u mnie świeci od rana ;) Ale powinnaś dodać jeszcze do tego zdrową dietę, u mnie wystarczyło przejść na zdrową żywność nie jakieś drakońskie popularne diety. A do tego jeszcze dołożyłam tabletki odchudzające Forever Slim, pierwsze opakowanie dostałam od kobiety która mi je poleciła i opiekuję się jej dziećmi, można też je kupić na allegro. W takim połączeniu mam już 9 kilogramów mniej po miesiącu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×