Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -.-AMKA-.-

Ja pierniczę, w jakich my czasach żyjemy. Zakupy.

Polecane posty

Gość -.-AMKA-.-

Mąż kupil: - banany - pomidory - rzodkiewke - baklazan - syrop do wody (lepszy) - bulki z dynia (3) - jablka - troche schabu (na 3 obiady) - 2 paczki wafli ryzowych - makaron ryzowy - dzem - chleb - mydlo - ogorki kiszone Wiecie ile wydal? 135 zl. Ja piernicze. Gdyby nie to mieso to nawet sie najesc nie byloby czym. W jakich czasach zyjemy. A zarobki marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbbg
schab nabił kasę..mięso jest strasznie drogie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę miec macierzynski
u mnie chyba nizsze ceny sa-albo kupowal w sklepiku osiedlowym albo nie wiem gdzie... ja mieszkam wc miescie 80 tys mieszkancow i np. idac do carefoura w zyciu bym tyle nie zapłacila-nie mówiąc o biedrone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się, mięso robi swoje. Nie wspomnę jak kupuję cielęcine, czy królika dla malego. Ogólnie jak jedziemy w sb na zakupy wydamy 200 pln, a ja idę we wtorek cos dokupic i wydaje stówke na byle pierdoły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghjkl
jesli 135 zł to dla Ciebie dużo to Ty nie masz problemu z cenami tylko z wlasnymi, niskimi dochodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki ale ile Ty tego kupilaś?
po 3 kg bananow itp? bo ja ostatnio kupiłam np. 3 banany, 6 kiwi i 3 grejpfruty i zapłaciłam 10 zł pęczek rzodkiewek kosztuje chyba max 3 zł, bakłażan tez tylko kilka zł, bułki z du\ynią u mnie po 1,10 za sztukę, syrop od 3 do 8 zł...sorki ale nie wiem za co tyle zapłaciłaś, zresztą nie napisałas po ile tego kupowałas i czy kupiłaś 5 kg schabu czy ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartridża
dsfghjkl - ty szmato :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -.-AMKA-.-
135 zl to dla mnie duzo. Miesiecznie idzie nam na jedzenie okolo 1500, dwie osoby plus niemowle, bez chemii. Ja nie wiem gdzie to idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki ale ile Ty tego kupilaś?
dsfghjkl - no sorki ale 135 zł to nie jest dużo? nie rpzesadzaj i nie rób z siebie bogacza nie wiadomo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -.-AMKA-.-
Schabu 2 kg. Patrze w paragon, sam sok to 25 zl - jakis chyba najlepszy chlop wzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -.-AMKA-.-
Tak, sok bez chemii, prawie same maliny, to nic dziwnego :/ A sam baklazan kosztowal prawie 5 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, że wszystko teraz jest strasznie drogie. Jeszcze kilka lat temu za 100 zł można było zrobić niezłe zakupy, teraz już mało co się za to kupi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki ale ile Ty tego kupilaś?
Amka - to pwoiem ci ze 1500 zł na jedzenie dla 2 doroslych i jednego malego dziecka to duzo. I nie pisz, że bez chemii to jedzenie. Nie uwierze, że np. w pomidorach ktore kupiłas nie ma chemii. A sok za 25 zł? taki do wody? nie wiem jaki Ty sok kupiłas i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskie fale dunaju
Jedzenie w Polsce jest bardzo drogie. Mieszkam we Włoszech - fakt, ceny usług, restauracji, lekarzy są wysokie, ale na jedzenie w trójkę idzie nam ok 300, 350 euro - i to bez specjalnej kontroli wydatków - kupujemy to co chemy, a mąż pochłania sporo..czyli mniej więcej to samo co wyda polska rodzina w tym samym czasie. Tyle że w Polsce ludzie zarabiają średnio 400 euro, tutaj 1500...... o co chodzi w tym kraju?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghjkl
warzywa w zimie są drogie - toż to oczywistość, a niektórzy się dziwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie coś ściemniasz
chyba po 3kg wszystkiego kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie coś ściemniasz
nawet w warszawie kg schabu 24 zł kosztuje, więc ile go kupił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -.-AMKA-.-
Sok premium rosa, zurawionowy, sama zurawina i cukier. Schab za 23 zl kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghjkl
no i wyjasnila się tajemnica rachunku topik można zamknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie coś ściemniasz
banany 3zł/kg - pomidory 15zł/kg - rzodkiewke 3zł - baklazan 5zł - syrop do wody (lepszy) 8zł - bulki z dynia (3) 4.50 - jablka 2zł/kg - troche schabu (na 3 obiady) 24/kg - 2 paczki wafli ryzowych ? - makaron ryzowy? - dzem 5zł - chleb 3zł - mydlo 2.50 - ogorki kiszone 10/kg Ceny z Warszawy a u nas najdrożej i wychodzi (zakładając że po kilogramie kupował - 85 zł. Na tym ryżu się nie znam, ale wyszło z twojego rachunku że za ten ryż zapłacił 50 zł Więc jedyna rada - zrezygnować z ryżu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn w ciazy
wafle ryżowe kosztuja max 6 z za paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghjkl
schabu chyba było 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żywność jest droga swoją drogą dorgi schab 24zł/kg :O domyślam się że bez kości lepiej z kością tańszy i masz kość do zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka skorkkakaaaa
l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -.-AMKA-.-
Dzem 7,50 - Lowicz 100%... No to juz widze czemu tyle jak maz z gornej polki pozbieral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę miec macierzynski
-banany u mnie po 2,70/kg -pomidory za 7,99/kg -rzodkiewka pęczek 1,70 -baklażan 4zł -syrop paola do wody duży 8,99 -3 bulki z dynia-3x0,89 -jabłka 1,79 -schab 13,99/kg -wafle ryżowe 3,99 za op x2 -makaron ryżowy 5,99 -dzem lowicznp. 3,99 -chleb 2,29 -mydło 2,99 -ogórki kiszone słoik 5,99 Za cholere tu stówa nie wyjdzie!!!!!!!!!! ale jak tyschab :D:D:D:D: za 23/kg to wyjatkowo przepłaciłaś :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -.-AMKA-.-
Mydlo 9 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę miec macierzynski
Ja dzemu łowicz nie widziałam u siebie po 7zl chyba że konfitura. Moja rada : ZMIEŃ MĘŻA:D:D: bo pojdziecie z torbami:D Ja wczoraj kupilam ciut mniej niż ty w carefourze i zapłaciłam 60zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×