Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie dajmy sie oszukiwac!

Katarzyna Tusk kupila sobie apartmaent w W-wie za gotowke!

Polecane posty

Gość nie dajmy sie oszukiwac!

xxx"Kasia Tusk, córka jasnie nam panujacego Donalda Tuska w zeszłym miesiącu dnia 18/02/2013 kupiła za gotówkę 5-cio pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie w Warszawie. Cena rynkowa mieszkania wynosi 1 milion 720 tysięcy złotych. Numer referencyjny zajmujacego sie całą sprawą notariusza 01/2013KT. Skąd pochodzą tak znaczne srodki w rękach tak młodej dziewczyny? Skąd tak dużo gotówki w rękach osoby prawie bezrobotnej Katarzyny Tusk? Wyżej wymieniona prowadzi jakis tam mikroskopijny portal internetowy, i czy jest możliwe aby tak wysoka suma pieniedzy była zgromadzona w sposób legalny? Katarzyna T. pojawiła się w Warszawie u notariusza w poniedziałek dnia 18 lutego 2013 przyjezdrzając ze swojego mieszkania w centrum Gdanska nowym Mercedesem klasy S wartym PLN 344 000 kupionym za gotówkę (informacja z salonu Mercedesa). Znowu pojawia sie pytanie, skad Katarzyna T. posiadała tak znaczne srodki w gotówce na zakup tak drogiego samochodu podczas gdy realne płace w Polsce są rzędu 1200PLN - 1500PLN. Przypomnijmy, że banki mają obowiązek informowania nadzoru bankowego o transakcjach w wysokosci 10 tys. euro. Zmowa milczenia ma się dobrze, i można robić w Polsce pewne rzeczy, jeżeli ma się duże plecy. Czy są jakie powiązania pomiędzy upadająm Amber Gold, a córką premiera. Przypomnijcie sobie państwo jak to niedawno drugie z dzieci Donalda Tuska Michal Tusk plątał się w wyjasnieniach w sprawie domniemanego udziału w aferze związanej z Amber Gold. Skąd te pieniądze?"xxxx xxx Zrodlo : Komentarz uzytkownika na wp.pl pod artykulem o emeryturach. http://emerytury.wp.pl/kat,2752,title,Emerytura-z-OFE-nie-wystarczy-do-smierci-Oto-projekt-zmian,wid,15446804,wiadomosc.html?ticaid=1104dc x Chyba nic wiecej nie musze dodawac... Panienka, ktora prowadzi bloga kupuje sobie mieszkania a przecietny zjadacz chleba ma zlamany rower... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nic rodzice jej kupili
tak jak wam wszystkim :D to śmiech przez łzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie śmieszy taka zawiść. I dobrze że kupiła. Cieszcie się sukcesami innych to i wy je osiągniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajmy sie oszukiwac!
No i wlasnie tacy ludzie jak wy powyzej, typowe buractwo polaczkowe wierzace w klamstwa ryzego, pojdziecie jak te sieroty znow na niego glosowac. A on wam sie smieje w twarzi wszystko dla swojej corci i synka upycha. A wy? Dlaje bedziecie zapieprzac w biedronce na kasie na 1200 i splacac kredyt przez 30 lat, az sie zestarzejecie. Gratulejszyn glupoty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy nie rozumiecie
że jesli ktoś jest biedny i ledwo ciagnie od wypłaty do wypłaty to na swiat patrzy przez pryzmat pieniedzy i zazdrosci innym? Prosty mechanizm psychologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalale
huj cię to obchodzi czy dzieci są odpowiedzialne za błedy rodziców że się tak czepiasz tej dziewczny? ma swojego bloga wejdz poczytaj o niej a osądzasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrozniesmaczony
to wszystko za nasze pieniadze lekarze przepisuja najtansze mozliwe leki ludzie umieraja w meczarniach a ona sobie domek kupuje no pewnie hgg te swoja teze sobie schowaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdfdffgghhhgh
hgg a z czego mamy sie cieszyc? nam biednym każą pracowac do 67 bo jest taki kryzys, bo brakuje kasy w zusie, a swoim dzieciom kupują luksusowe domy i auta, za nasze podatki. nasze pensje stoją w miejscu, nam zaciskają pasa, a sobie go popuszczają. ja na PO nie glosowalam, tylko na PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrozniesmaczony
to jest wszystko jedna banda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdfdffgghhhgh
ale naszczescie związkowcy wzieli sie za protesty, wiec moze juz niedlugo to sie skonczy. zeby chociaz ten wiek emerytalny obnizyli do tego poziomu jak bylo wczesniej. a nie klamali, ze musza podniesc bo nie ma kasy w zusie, a sobie biorą milionowe premie i swoje dzieci ustawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrozniesmaczony
nie bede mial tyle pieniedzy bo moj ojciec nie jest szycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo fajny pomysł
za każde wejście na bloga ona dostaje kase, ludzie z czystej ciekawości tam wchodzą i nabijają jej kabze - miała pomysł na siebie a teraz każdy tylko jadem zieje. Ja mam w dupie jej bloga i tam nie zaglądam i kasy jej nie nabijam, wole kliknąć pajacyka na głodne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiem
na blogu podobno zarabia 18 tysia jak sama podaje. czyli musiała by odkładac 94 miesiace = 7 lat. blog prowadzi od 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO JEST CHORE!
To jest córka premiera i nikt nie będzie dociekał skąd ona ma taką olbrzymia kasę. Prawdopodobnie pomógł jej tatuś i braciszek, bo niby skąd by miała? Nasze Państwo jest chore.Kto smaruje ten jedzie.Nie kombinujesz to nie masz- proste! Bogatsi sa bardziej bogaci,a bideusze zostają nędzarzami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robisz coś żeby było lepiej? Czy tylko czekasz aż Tuska obalą a Kaczyński przyniesie Ci do domu? Bo ja znam mnóstwo zaradnych, pracowitych osób które jakoś sobie radzą i to całkiem niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiem
braciszek to lepszy kretacz. jak bylo głosno o tym ze pracuje na lotnisku i amber gold to powiedziął ze zarabia 3500 tysia. ... ale , ma mieszkanie na kredyt , zone, dziecko, auto na kredyt, tamte wakacje w cieplych krajach z rodzina , zona nie pracuje. to sa własnie códa tuska ze za 3500 tysia da sie tak życ w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiem
i ja powiem wam ze biore z nich przykłąd. place krus pracuje na czarno a na emeryture sam se okdladam. kupuje złoto inwestycyjne co miesiac po 10 gram w sztabeczkach. moze i wyjde w plecy na tym złocie ale bede mial jakas pewna emeryture a nie jak dzis czytam w prasie ze jest pomysł zeby emeryture wyplacac tylko przez 10 lat hehe a potem utylizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEMAT WIECZNIE ŻYWY!!!!
Dziwne nie jest, przecież ma ojca premiera,jej stary zarabia kasy od zarąbania,nagrody, premie i różne chuje ,muje to pomaga córeczce.Nie piszcie pierdół że kupiła chałupę i samochód sama..Kto nie kombinuje ten przymiera głodem.Słusznie tatuś premier mówił " OBY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ" i słowa dotrzymał im żyje się doskonale a chołota która nie potrafi zadbać o siebie nie zdycha😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ sam nie
co sie martwisz o emeryture, na soli drogowej i szynce z padliny ten naród dlugo nie pociągnie, już starsi i mądrzejsi zadbają żeby emeryci nie byli ciężarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalale
Polacy sami wybrali Tuska więc niech teraz cierpią! ja nie jestem zadowolona z naszego premiera jak i z PO ale jeśli dostali się na rządzących państwem trzeba to przetrwać przy następnych wyborach trochę pomyśleć ! Choć pewnie tego kraju nie da się uratować polacy są zbyt zachłanni żądni krwi , kasy , władzy -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajmy sie oszukiwac!
Pierdolicie glupoty ! Nie zamierzam wchodzic na jakiego bloczka glupiej cizi, ktora reklamuje ciuchy :o To dobre dla takich jak ty - 16 letnich gimbaz, ktore sie podniecaja ciuszkami, na ktore nigdy nie bedzie je stac :o Dlaczego zakladacie, ze ja komus cos zazdroszcze? Niech sobie ma apartmament. Ale i niech inni moga sobie cos takiego kupic! Moja babcia pracowala ciezko przez ponad 30 lat w PGR i co z tego ma? Stara chatke, jeszcze wybudowana przez Niemcow oraz emeryture w wysokosci 1100 zl. Zastanowcie sie wariaty co piszecie. Cieszycie sie jak glupi do sera, bo Tusk wam cos obiecal. Pojdziecie sieroty na niego glosowac a i tak dalej bedziecie siedziec na kafe i glodowac. Przeciez wy nigdy nie kupicie sobie mieszkania za prawie 2 mln zlotych za gotowke! A dlaczego? Bo nie macie ukladow i ryzego tatusia, ktory okrada narod, miedzy innymi Was! No ale, glupole dalej beda sie cieszyc jak glupi do sera. :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wybrałem PO i nie cierpię
ale chyba już na nich nie zagłosuje, za mało robią. Na PIS też nigdy nie zagłosuje, więc nie wiem gdzie padnie mój głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite191
hej , a kto was zmusza do sponsorowania tych ludzi ? Ja nie chodze i nigdy nie byłem na meczu polskiej reprezentacji , nie ogladam blogów Tusk Nikkt nikogo do niczego nie zmusza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsddddffd
moze i dal jej ojciec ale przeciez oni nas okradają, nie widzicie tego? tylko na zlodziejstwie sie taki dorobi. nam każą robic do 67 , bo niby brakuje pieniedzy, a sami zyją w luksusach z naszej ciezkiej pracy, z ciezkiej pracy tych malutkich, najbiedniejszych, ktorym jeszcze przedluizyli lata praca pracy, zeby zdychali w bulu i nendzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsddddffd
prawictwo pospolite191--> ale placisz coraz wyższe podatki, rachunki coraz wyższe, a pensje stoją w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite191
sami sponsorujecie , a potem sie dziwicie .. to jest wasz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalale
a kto ustala pensje prezydenta premiera posłow? może trzeba zrobić straj o zniżenie im wypłat hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Jarosław K. żyje jak książę
skąd on ma? Bloga nie prowadzi , z reklam mu nie płacą, nie pracuje i nie pracował a miliony ma. Skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem dlaczego większość ludzi na tym forum twierdzi że powinna być sprawiedliwość, równość, każdy powinien się kochać, być zdrowy i szczęśliwy. Powinien i co? Gówno Jak ktoś nie pogodził się jeszcze z faktem że życie jest niesprawiedliwe to dla mnie jest na poziomie przedszkolaka, który nie rozumie dlaczego nie ma takiej zabawki jak kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×