Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie dajmy sie oszukiwac!

Katarzyna Tusk kupila sobie apartmaent w W-wie za gotowke!

Polecane posty

Gość wegingola
Ja mam swój własny protest. Jezdżę zgodnie z przepisami i nie płacę mandatów. Nie korzystam z płatnych autostrad. Nie trzymam pieniędzy w bankach. Ponieważ jestem bezrobotna nie odprowadzam składek. 0 zł do budżetu :) Nie kupuje też w supermarketach, wszystko kupuje na wsi u chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JimBeann
wegingola- ja też protestuję. Zrezygnowałem z konta z Banku, nie korzystam z kart kredytowych:). Kupuje jedzenie tylko na targu:D A w Lipcu wyjeżdżam na stałe z biurokratycznej Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieczuły Janusz
JimBeann gdzie jedziesz smyku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JimBeann
Nowa Zelandia - Auckland:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JimBeann
Żadnych podatków nie płacę- ludzie myślą że jestem nienormalny, a ja po prostu nie mam zamiaru dać złamanego grosza polskim złodziejom w Sejmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak go
zjednoczmy się i wyrzućmy go!!!!!!!!!!!!!!!!! bo ja zwarjuję, nie mam pracy, nie mam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JimBeann
Wwiecie że w Bułgarii wywieźli rząd na taczkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak go
wegingola i własnie tak powinno być ,kupować na wsi co potrzebne i wtedy by było jak należy, a nie wszystko podatek podatek podatek, gdzie się nie spojrzy to podatek, ja nawet na staż nie mogę się dostać nigdzie. wszedzie likwidowane miejsca pracy, a ten się smieje z nas. a ona? pokazuje jak żyją ludzie z kasą,aby żeby jej zazdrościć? jak by było uczciwe.. mogła bym dużo powiedzieć na ten temat alee.. kazdy i tak odpowie za swoje grzechy i błedy, tylko to mnie pociesza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujawiak34663
Napisałem wam już przecież, że to FAKE. Nie ma w ogóle czegoś takiego jak numer referencyjny notariusza. Jest to numer zmyślony, podobnie jak cała historyjka. Ale, jak jesteście ciemni, to tacy już zostaniecie. Pozdrawiam świątecznie, pelikany. P.S. Tu macie przykład aktu notarialnego - zobaczcie jak wygląda prawdziwy numer repertorium, durnie: http://urocza.blox.pl/resource/akt_not.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kujawiak34663 nie wypisuj bzdur! są jak najbardziej numery ref. kancelarii prawnych i notarialnych, dziwi mnie twoja "ślepota polityczna" pewnie oślepłeś od ciągłego oglądania gó*na w tvn24 , obejrzyj i przeczytaj inne media np gazeta polska lub tv trwam - dziennik i nie musisz być od razu wierzący może dostrzeżesz że coś przeoczyłeś... po co celowo wprowadzasz ludzi w błąd i ile ci za to płacą sługusie ? Każdy z Was powinien mieć świadomość że są ludzie na usługach rządu którzy mają za zadanie siać zamęt na forach i poprawiać wizerunek obecnej kasty rządzącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd ta gotówka?????????
a skąd ta gotówka? Kasia Tusk, córka jasnie nam panujacego Donalda Tuska wnuka wermachtowca w zeszłym miesiącu dnia 18/02/2013 kupiła za gotówkę 5-cio pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie w Warszawie. Cena rynkowa mieszkania wynosi 1 milion 720 tysięcy złotych. Numer referencyjny zajmujacego sie całą sprawą notariusza 01/2013KT. Skąd pochodzą tak znaczne srodki w rękach tak młodej dziewczyny? Skąd tak dużo gotówki w rękach osoby prawie bezrobotnej Katarzyny Tusk? Wyżej wymieniona prowadzi jakis tam mikroskopijny portal internetowy, i czy jest możliwe aby tak wysoka suma pieniedzy była zgromadzona w sposób legalny? Katarzyna T. pojawiła się w Warszawie u notariusza w poniedziałek dnia 18 lutego 2013 przyjezdrzając ze swojego mieszkania w centrum Gdanska nowym Mercedesem klasy S wartym PLN 344 000 kupionym za gotówkę (informacja z salonu Mercedesa). Znowu pojawia sie pytanie, skad Katarzyna T. posiadała tak znaczne srodki w gotówce na zakup tak drogiego samochodu podczas gdy realne płace w Polsce są rzędu 1200PLN 1500PLN. Przypomnijmy, że banki mają obowiązek informowania nadzoru bankowego o transakcjach w wysokosci 10 tys. euro. Zmowa milczenia ma się dobrze, i można robić w Polsce pewne rzeczy, jeżeli ma się duże plecy. Czy są jakie powiązania pomiędzy upadająm Amber Gold, a córką premiera. Przypomnijcie sobie państwo jak to niedawno drugie z dzieci Donalda Tuska Michal Tusk plątał się w wyjasnieniach w sprawie domniemanego udziału w aferze związanej z Amber Gold. Skąd te pieniądze? WSZYSTKICH URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH INFORMUJEMY, ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ. lecha dzieci tez tak zyja narzie niemam jeszce takich dowodow ale je znajde przekazcie ta wiadomosc gdzie sie da niech spoleczenstwo sie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym tak chciał
Za gotówkę?Wow.No to nieźle.Fajnie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakululll
Apartament w stolicy w takim miejscu to musi kosztować...oj musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcsda231e
O ludzie, co za naiwniacy tutaj brednie wypisują. Widział z was ktoś ten aparatament, akt notarialny, widział ktoś tego mercedesa? Jak napiszę że prezes partii Jarosław K. został wczoraj uchwycony na fotoradarze jak pędził swoim Ferrari 220km/h ulicami centrum Warszawy popijając waniliowego shake'a i popalając cygaro to też to będziecie powtarzali? Brak słów, co za naiwny naród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez wazeliny
tatuś zasponsorował z naszych podatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz wiecie dlaczego w budzecie ciagle dziura... I na dodatek coraz wieksza ciekawe gdzie ta kasa ktora wszyscy placimy sie rozmywa .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak oto karmimy rzadowych darmozjadow pasibrzuchow I ich mlodsze pokolenie ktore ma jeszcze wieksze potrzeby.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez chce million premii!!!!!!!!!!tymczasem kuzwa obcieli mi z marnych 1200 bo w kasie manko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze u nas jeszcze ludzie sie tak nie buntuja jak w egipcie... to jest dla mnie szok I ich klamstwa afery przechodza I robia sobie co chca,nie boja sie nas WCALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powinni bo ona ten domeczek kupila za moje I twoje pieiadze ja sie k***a pytam-JAKIM PRAWEM!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bedzie mogla po czyms takim spac spokojnie i nikt jej tej cudo chalupki nie podpali nie wysadzi w powietrze nie zdemoluje okradnie bo my polacy mamy honor i gowna nie tykamy zeby nie smierdziec gownem,ale tego uwazam jest za wiele bo to gowno samo z siebie smierdzi juz na caly kraj.... a ona spokojnie bedzie spala...on tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak slysze cos takiego to mam wielka chec zapisac sie do gangu i ruszyc na nich,sprowokowac najgrozniejszych gangsterow w polsce, i zrobic z tym porzadek zeby sie w koncu zaczeli bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za niesprawiedliwosc,zlodziejstwo i samowola... a podatnicy na ta szajke musza pracowac do 67roku zycia smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Ali Agcy
a ja mam dom za 250 tys i kredyt na 30 lat i muszę prosic o pomoc w zorganizowaniu pieniedzy na podreczniki dla dzieci,a mimo to zachowuje pogode ducha choc tyle przeszłam...a wcale glupsza od Kasi Tusk nie jestem,mimo tego nie zazdroszcze bo w sumie co mi po tym,nie zycze nikomu biedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie I nie zazdroszcze ale nie ma na tym swiecie sprawiedliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×