Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie dajmy sie oszukiwac!

Katarzyna Tusk kupila sobie apartmaent w W-wie za gotowke!

Polecane posty

Gość qqqqq98
Jak dawala za gotowke to i gotowke miala ale juz juz ja zjehala ze teraz to chodzby doplacala to by takich nie miala chodzby nawet zaciskala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajmy sie oszukiwac!
Ten z was kto jest zadowolony z rzadow Tuska widocznie nigdy nie pracowal za granica! Pojedzcie i zaobaczcie jak za granica w panstwach zachodnich, bogatszych od Polski, rzad traktuje swoich obywateli. U nas w marnej biednej Polsce bezrobocie wynosi prawie 13%, a w tym ponad 45% wsrod ludzi mlodych, po studiach! Wiec po co komu studia? Przeciez zaden z nas, nawet po doktoracie, nie bedzie w stanie kupic takiego mieszkania za gotowke ani takiego samochodu jak ma ona. Ludzie przejrzyjcie na oczy a nie dalej bredzicie. Emeryci zyja z glodowych pieniedzy, nie maja na oplaty i leki, nie maja na wegiel i drewno, kobiety bez wyksztalcenia, te na kasach zarabiaja 1200-1500 zl, narobia sie w cholere, a prawie cala pensja idzie na czynsz! Popatrzcie ile dzieci gloduje w Polsce! Wiele dzieci z biedniejszych rodzin jedza cieply posilek jedynie w szkolnej stolowce, ktora zapewnia obiady za darmo! Rudy okrada panstwo i upycha do wlasnej kieszeni. Jak zachorowal, to od razu znalazlo sie dla niego lozko w szpitalu. Ale my musimy czekac na lozko kilka miesiecy wiec albo zdechniemy albo jakims cudem sami sie uzdrowimy. Takie pierdolenie glupich Polakow mnie wkurza. Wielu z was ma wyksztalcenie wyzsze od Tuskowny, a zarabiacie minimalna... Ludzie, ogarnijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfffggggh
wypadaloby zalosny ch.uju cos czytac a potem sie wypowiadac. w rzeczpospolitej pisali, ze wlasnie j.kaczynski ma najmniejszy majatek ze wszystkcih poslow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfffggggh
"Emeryci zyja z glodowych pieniedzy, nie maja na oplaty i leki, nie maja na wegiel i drewno, kobiety bez wyksztalcenia, te na kasach zarabiaja 1200-1500 zl, narobia sie w cholere, a prawie cala pensja idzie na czynsz!". a najlepsze, ze te pensje te najmniejsze stoją w miejscu. u nas rachunki coraz wyzsze, a pensje moich rodzicow od lat stoją, zadnej podwyzki nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszkastolcowa
ludzie pomyślcie autor ma racje autorka bloga ni jak nie mogła na to zapracować może na auto tak ale nie na apartament tatuś też by jej tyle nie dołożył policzcie ile on zarabia fakt dużo ale nie aż tyle aby córce dać na apartament i pamiętajcie że to też ludzie i muszą jeść i za prąd oraz wodę płacić oraz za rozrywki więc wątpię żeby 100% swoich zarobków odkładali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajmy sie oszukiwac!
Moja babcia tez ma od lat taka sama emeryture. Wroc. W ciagu chyba 10 lat miala podwyzke. Z 900 zl do teraz obecnego 1100 zl. Normalnie zycie jak w bajce za tyle kasy! Przyczepa drzewa kosztuje 400 zl a przed zima trzeba takich przyczep kupic dwie albo i trzy. Teraz mamy dluga zime, wiec dobrze, ze babcia miala na zapas! Ale to ja placilam za to drzewo z mojej pensji zza granicy. Bedac w tym chorym kraju w zyciu nie stac by mnie bylo na takie oplaty! A co z samotnymi matkami? Albo z niepelnosprawnymi dzieciakami? Ile dodatku nalezy sie na niepelnosprawna osobe? 700? 800zl? Cos kolo tego? Przeciez ten rzad ma kompletnie w dupie swoich obywateli. Mowi sie o kryzysie w Grecji czy na Cyprze. Moja kumpela byla w Grecji i mowila, ze chcialaby taki "kryzys" w Polsce. Grecja wciaz zyje z turystyki i dobr naturalnych (oliwki, ser feta, wszystko eksportowane). A my? Co my mamy? Aha. Gaz lupkowy mamy, na ktory juz ostrzy sobie pazurki Kulczyk i ryzy, co by coreczce bezrobotnej wepchac byc moze na drugi apartament. Ale nieeeee, przeciez ona nie jest bezrobotna. Ona ma bloga o modzie, na ktorym zarabia miesiecznie 18 tysiecy. Buhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hgg w czym upatrujesz sukces Katarzyny Tusk? Zarzucasz innym że się skarżą,że narzekają iż mimo że pracują i pokończyli dobre studia jest im ciężko przeciwstawiając tym"nieudacznikom" rzekomy sukces osoby która nic nie robi i nic sama sobie nie zawdzięcza .Himalaje hipokryzji aż mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroscic? trzeba bylo szukac bogatego meza badz brnac do tego! zazdrosc! nic wiecej! nie pochwalam! kazdy w zyciu ma szanse zajsc daleko trzebachciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość middleclasss
Jak już wiemy świat jest piękny......niestety nie dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Theather
kobietka12340987 "trzeba chcieć". Kasia chciała i ma. Tylko czy aby napewno własnym wysiłkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dajmy sie oszukiwac!
"zazdroscic? trzeba bylo szukac bogatego meza badz brnac do tego! zazdrosc! nic wiecej! nie pochwalam! kazdy w zyciu ma szanse zajsc daleko trzebachciec!" xx Rozumiem, ze ty juz znalazlas sobie "bogatego meza" i masz wszystko co chcesz. Tak? Apartament w pieknej dzielnicy, luksusowy samochod, drogie markowe ubrania... Tylko taki maly smaczek - radzisz dawac dupy za te luksusy. No super, gratuluje glupoty kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietko,zamilcz.Głupiaś ale czego wymagać od pasożyta.Zresztą.Jesteś pewnie jakimś trolem który przed chwilą założył konto .Szczerze mówiąc twoje denne wypierdy obiektywnie sądząc są mniejszym złem niż ludzie w stylu pożytecznych idiotów jak hgg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1uihwdfoihwfoiwehfopew
Ludzie ja mam w doopie że ona ma apartament, brykę za iles milionów ale nie mam w doopie tego co tu się dzieję, co ten rząd wyprawia! całe nasze podatki są przeżerane przez te świnie, źle gospodarzą, przepisy są masakryczne: trudne i można je interpretować na 100 sposobów, kupa urzędników których trzeba utrzymywać, biurokracja itp. TO JEST CHORE. Ci co potrzebują to nie mają wsparcia w państwie itp. Tu się dzieje naprawdę źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccdfgbggbgbg
jeżeli Kasia T. zarabia 18tys/miesiąc to gdyby cąłość odkładała przez 2 lata to nawet na połowę apartemnetu by nie starczyło, a przecież na początku prowadzenia bloga nie zarabiała tyle. Ona ma to za frajer. Takie są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsdssa
"Nie bardzo rozumiem dlaczego większość ludzi na tym forum twierdzi że powinna być sprawiedliwość" bo większośc ludzi ma swoją godność? Jak ty uważasz że niektórzy sa ponad prawem bo sa na przykład synami, corkami polityków to uważaj żeby ci pijany walesowicz nie wjechał w kufer jak będziesz przechodzić na pasach bo sąd uzna że towja wina i jeszcze ci każą płacić, albo Straus Kahan każe ci się obsłużyć a media zrobią z ciebie prostytutke-pokojówkę. Kobieto, więcej godności, kto sie zgadza że politykom i vipkom więcej wolno ten sam siebie nie szanuje i ma mental niewolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannaplayy
kobietka12340987 zazdroscic? trzeba bylo szukac bogatego meza badz brnac do tego! zazdrosc! nic wiecej! nie pochwalam! kazdy w zyciu ma szanse zajsc daleko trzebachciec! V v Chcesz poznać historię kogoś kto chciał,osiągnął coś a potem został zgnojony przez tych którzy reprezentują w publicznej dyskusji poziom taki jak ty tj poziom kłamstw i dyrdymałów? Jeśli chcesz to polecam Ci obejrzenie filmu pt "Układ zamknięty",polskiego filmu opartego na faktach. Będziesz wiedzieć,że nie wystarczy tylko "chcieć" i że to co piszesz być może jest możliwe w kraju gdzie respektuje się i tworzy sprawiedliwe i przejrzyste prawo dla wszystkich a państwo jest partnerem ludzi a nie wobec nich podmiotem niekompetentnym,instrumentem ucisku i egzekutorem jakiego funkcjonowanie podporządkowane jest konkretnym interesom a społecznemu interesowi. Nie chrzań głupot bo się tylko poprzez to sama intelektualnie poniżasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite191
Sytuacje w panstwie najlepiej obrazuje przyrost naturalny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEMAT WIECZNIE ŻYWY!!!!
Rozsądnie myślący nie będzie siedział w tej zapyziałej Polsce ponieważ tutaj nie ma perspektyw.Kto jest uczciwy nie ma tutaj czego szukać. Płakać się chce gdy patrzę na te jebane rządy politykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja popieram
Donalda Tuska. Jeszcze on jest najlepszy z tych wszystkich politykow i dzieki niemu sytuacja w Polsce powoli sie polepsza. Bede glosowac na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko dlatego że inteligencja wyginęła w II wojnei swiatowej i po.Wychodowano nowego człowieka .Nie uznaje on żadnego etosu,bogiem jest kasa i ustawienie siebie i bliskich.Kto wyszedł z domu w którym etos nadal jest ważny wie o czym mówię.Nawet jesli sam nie zaznaje biedy potrafi zrouzmieć bo go uwrażliwiono .Kto wyleciaŁ z gniazda w którym nie mówiło się nic o wspólnocie,solidarności międzyludzkiej, tylko o kasie,kasie i jeszcze raz kasie i rozpychaniu się łokciami ten nie jest w stanie tego ogarnąć.Odbierają dotacje na imprezy kulturalne, tłamszą naukę historii(tata jest nauczycielme historii więc jestem w temacie).Dlaczego?Dlatego ze ciemną masą można łatwiej rządzić.Wcisnąć im każdy kit.Pierwszy sukces juz mają-ciemnota uwierzyła że dzieci sa głodne bo rodzice chlają a prawnik siedzi na kasie bo nieudacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona gapowiczka
Odczuwam jakąś tam niesprawiedliwość, ale troche dziwne by to bylo dla mnie, jezeli córka głowy państwa miałaby się utrzymywać za 1500zł/msc Uważam, że politykom należy się solidne wynagrodzenie. Tylko niech poprawnie wykonują swoją pracę i zadbają o to, by każdy w Polsce miał godną płacę. Niestety tak nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite191
kogo obchodzi katarzyna tusk i co sobie kupiłą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksarkaaaaa
A żona Premiera to sobie lata po świecie i fotografuje - wreszcie ma na to czas, na swoją pasję, tak, tak tym bardziej ze nigdy bidulka nie pracowała :o nie żal wam waszych mam które zapierdalały od świtu do nocy a teraz mają chujowe emerytury i zero kasy na "swoje pasje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam sieeeeevg
Gdyby faktycznie sytuacja w Polsce była co najmniej dobra, gdyby cokolwiek Premier dla tego kraju zrobił "by żyło się lepiej" to niech jego córka mieszka w willi za 5 mln - mam to gdzieś, neistety w tym kraju jest CORAZ GORZEJ i to właśnie wina tych rządów dlatego jego córka nie zasługuje na szałas w lesie a co dopiero apartament. Sorry - my dostajemy pieniadze za to jak pracujemy i gdzie, jeżeli chujowo praucjemy to nas zwolnią a Premier czy robi dobrze czy źle i tak rpzyznaje sobie premie i ma pokaźną wypłatę - DLACZEGO?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baćko Tusk jej kupił
Nasz dobry Ojczulek, na którego przeciętny Kowalski (również za kratkami) oddał swój cenny głos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO I CO Z TEGO?
jest wiele apartamentow w wwie i gdzie indziej, kupuja je rozni tatusiowei dla swoich dzieci i jakos nikogo to nie rusza.. Porownajcie zarobli naszego premiera z premierami innych ( niekoniecznie bogatszych krajow- bylo takie zestawienie. Premier to bardzo ciezka fucha , na bacznosc 24 godz zna dobe, w srodku nocy musi np jechac do poaru, czy powodzi, jeszce wiedzic, co mowic i jak decydowac, bo wszyscy mu patrza na ręce. NOze k..., moze w ogole nie budowac apartamentow i opisywac w gazetach kazdego, kto kupuje, nie starczyloby papieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahehehehe
co ty pie.rdolisz bezmozgu, moj ojciec tez ciezko pracuje od 40 lat, jak awaria w zakladzie pracy to nawet poznym wieczorem musi jechac naprawiac, a ile zarabia? mniej niz 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×