Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alibaba i jeden rozbojnik

Wypnij się na ZUS, zaryzykuj, zrób tak jak JA

Polecane posty

Gość ŚwFanciszek XXI wieku...?
..no i jeszcze jeden czynnik STRACH / LĘK...czego też nie wiem ale tym są zarażeni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
:D:D:D kurcze, Babo Ali, ale Tobie się musi nudzić w ten piątkowy wieczór milioner na babskim forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@deszczowa piosenka 266666 Nie ma problemu, coś się znajdzie dla Ciebie ;) Jak sie odezwiesz to mozemy sie nawet na skype umówic by pogadac. A dietetyczka nawet fajnie brzmi, restauracja gastronomia te sprawy, chyba bys pasowała ;) meil: grzegorz.milik@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnol dziołszka
:D :D :D ale tu fajnie jeden "ala " bogacz rozdaje wirtualne prace a jutro po zjadłych jajach bedzie pisać co mu doradzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
A nie, jest mail, nie skasowali, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadddddd
Milioner co dupi na babskim forum.He He.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,.
czy ty sie człowieku zastanowiłeś że przez to że ci się nudzi być może jedna z drugą frajerkom w to uwierzy i wszystkie oszćzedności utopi ? pomijajac wzgledy etyczne to dopracuj troche merytorycznie te swoje wypociny. x po pierwsze nikt nie jest jasnowidzem i nie ma szans aby z setek spólek wybrał taką amicę.nawet gdyby wybral to po wzroscie o 100% by ja sprzedal a nie czekal na cos czego nikt nie mogl nawet przypuszczac. jej kurs wzrósł z prostego powodu w maju 2010 albo 2009 roku z 8 milionów akcji jakie były milion umorzyła przez co wartośc spólki znacznie wzrosła bo ten sam majątek rozłożył się na mniejszą liczbę aukcji. takei coś się praktycznie nie zdarza bo każda spóka lub właściciel woli sprzedać akcje niż wywalić do smieci(umorzyć). swoją drogą to było pdoejrzane bo 750 tys akcji miala jakas cypryjska spólka naleząca do amicki. być może sprzedali nieistniejace akcje swojej spolce corce ktore nastepnie umorzyli. druga kwestia to w 2010 roku samsung cos tam od nich kupil za astronmoiczna sume. sadzac po obrotach to nikt z duzych akcjonariuszy tego nie rpzewidzial ale tobie sie udalo w dodatku wszystkei ciezko zarobione pieniadze postawiles akurat na te spolke z setek innych :D x dlaczego nie wybrales np. petrolivestu ktory w analogicnzym orkesie spadl z 61zl(wczesniej nawet 200zl ) do 7zl a teraz to pewnie do zera sie zbliza jak wszystkei spolki krauzego. on zamiast umarzać co roku wypuszcza kilka milionow nowych akcji w kazdej spolce w ktorej ma udzialy. wszyscy o tym wiedza a jednak ludzie sie na to lapia wniosek z tego ze tacy wlasnie nowi frajerzy, wiec prawdopodopbnienstwo ze nowy frajer wybierze jego spolke jest wieksze niz ze jakas bezbarwna amicka by sie zainteresowal. takich przykladow jak petrol czy bioton jest mase wiec przez twój żarcik być może ktoś się skusi i też straci x to nieprawda ze jak gielda doluje to waluty rosna (chodź jest tu pewna zaleznosc- kapital odplywa wymienia zlotowki na inne waluty ale to ulamek obrotu wiec kurs sie zmieni o 10 groszy) NBP moze dowolnie manipulowac kursami jak i wiele innych instytucji. goldman sachs czy JPM sie nawet do tego przyznali. x jak ktos pisze ze zarobil na forexie to wiadomo ze ma fantazje bo na forexie zarabiaja komputery w bankach inwestycyjnych a pozostale 99% traci.nie chce mi sie pisac dlaczego x za te zarobione 3 banki wybudowales biedronke i z 10 innych sklepow tylko zapomniales ze biedronki otwieraja tylko w miastach powyzej 15 tys i kazda ma od 4 do 8 tys m2 czyli za 3 banki to jednej nie wybudujesz a co tu mowic o x nieruchomosciach.sprawdz sobei ile kosztuje m2 nieruchomosci bo biedronki to nie sa blaszane baraki jak wiekszosc sklepow. x sam gadasz z soba i gloryfikujesz swoja fantazje na pomaranczowo co widac po stylistyce. x x masz talent pisarski ale zajmij sie stricte fantastyka bo tu nie brakuje debili ktorzy faktycznie pobiegna i kupia jakies akcje przez co krauze sie uczieszy a oni straca wszystkie oszczednosci.ty moze i wyrwiesz jakiegoś pustego lachociaga - majacego w glowie tylko sznurek trzymajacy uszy - co to zaklada tematy "robilam wczorja loda czy moge byc w ciazy" i faktycznie zaciazy tym samym twoje i jej zjebane geny wyprodukuja takie intelektualne monstrum ze strach sie bac.przez durny zart majacy na celu autopromocje do konca zycia bedziesz zbieral puszki pod ta "twoja" biedronka aby pustaki mialy co jesc bo przeciez nie po to zwiazala sie z forumowym milionerem aby pracowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak taki mądry jestes to zobacz sobie na spis miast i zobacz sobie w jakich pipidówkach stawiają... Nastepna rzecz to to ze ja mam żone i nie szukam tu żadnej kobiety. A puentując to wszystko powiem raz jeszcze. Nie chcesz, nie musisz wierzyć, twoja sprawa, wolny kraj. Tylko tak na prawde to ja sie moge z ciebie śmiać, bo to ty dalej harujesz. Ja juz nie musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supportss
Piękna historia tylko szkoda,że ubrana w szaty tak absurdalnej rady by wypinać się przykładowo na zus. Niestety w życiu jest i tak,że "wypinając się"można zostać wydymany. Ten świat jak i ten kraj są skonstruowane mnie więcej tak,że oprócz giełdowych gier i zabaw jest praca,ciężka praca związana w wytworzeniem określonego rezultatu. Firma jakiej akcje kupowałeś opiera się właśnie na tym. Na wytworzeniu czegoś a nie spekulacjach jakie stanowią już dalszy i odległy etap działalności. Nie wiem czy wszystkie lokale jakie wynajmujesz są lokalami mieszkaniowymi czy też są jakieś użytkowe również ale to z tych drugich można zarobić-żeby jednak zarobić musisz mieć kontrahenta a kontrahent to przedsiębiorca a także pracodawca dający ewentualne zatrudnienie i o ile to nie kombinator od tzw śmieciowych umów,o tyle dając pracę ubezpiecza zatrudnionego.Itd itp Dlaczego to pisze? Bo to o czym piszesz ty a więc o przysłowiowej "wędce"to takie bajanie. Nie byłoby tego tematu[o ile nie jest to w ogóle wytwór twej fantazji]gdyby nie hossa dla określonego przedsiębiorcy w dość krótkim czasie. Na giełdzie są wzloty i upadki.Jest hossa i jest bessa. I z reguły grając ostro od kilku lat można przepierdolić wszystko. Nie byłoby też tego tematu gdyby nie ubezpieczenia społeczne,których sens i gwarancje negujesz albowiem większość ludzi zatrudnionych,z których rąk praca jest źródłem zysku między innymi dla giełdowych spekulantów, dąży jednak do zabezpieczenia na przyszłość choćby z uwagi na stan zdrowia zwykłe na starość nienajlepszy a w twojej sytuacji a więc bez istotnych powiązań ubezpieczeniowych tylko z większymi pieniędzmi za wszystko trzeba bądź co bądź płacić bo umowy komercyjnego sektora medycznego wszystkiego nie kompensując wymagają jednak dużej gotówki. Mój pogląd jest taki. Nie każdemu się udaje i nie chodzi o to by się wypinać na zus tylko wyjebać z odpowiedniego aparatu złodziei i niekompententnych polityków godzących się na tak absurdalne rozwiązania obciążającego portfel pracodawców jak i przedsiębiorców w systemie społecznych ubezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz .,.,.,
Kolega dobrze pisze , tyle ze w polsce sie tez da , ale trzeba miec zawsze szczescie , W tamtych latach było łatwiej , i kolega doskonale o tym wie , ja też wiem :) ale ja mam dzis 48 lat :) Wez kolego schowaj pieniadze i spróbuj jeszcze raz tak zaczać od poczatku , sam zobaczysz , ze sie nie da tak hop siup . Dzis masz pieniadze , a wiadomo nie od dzis , ze pieniadz rodzi pieniadz , z tej przyczyny ty i ja spimy spokojnie , ale zacznij od nowa ??? przekonasz sie , ze było łatwo , i to se nie wrati , nie na teraz i nie na jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz .,.,.,
na you tube jest fajny filmik , jak facet tłumaczy jak budowac kapitał czyli jak zarabiac nie patrzac na zus , tyle tylko , ze jemu sie fajnie gada jak przejoł po ojcu ogromne pieniadze , ktore pozwalaja mu na dzis kupowac 100 kamienic , w nich jest powiedzmy 10000 lokali a karzdy mu przynosi zysk tylko powiedzmy 100 dolarów . Pozwala mu to budowac szyby naftowe itd. ale jak w sentencji - niech schowa pieniadze i zacznie od nowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Alibabo, w temacie zdrady pisałeś, że masz narzeczoną, a teraz, że żonę (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kameleŁony
..i właśnie dla tego tych co potrafią zarobić pieniądze jest tak nie wielu.. ...nawet ignorant zarobi i zrobi kasę bo nie wie że jest to ,,nie możliwe,, pod warunkiem że nie oglądając się na złotoustych wszech wiedzących dołowaczy ROBI SWOJE......plany....a tu bełkocze polska baranina byle się nie udało......P O L S K A klasyka............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kameleŁony
choy mi w pupę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość openfrontt
deszczowa piosenka 266666 Alibabo, w temacie zdrady pisałeś, że masz narzeczoną, a teraz, że żonę (?) Bo to zwykły internetowy pajac i fantasta. Z gracją klasycznego mitomana ułożył se historyjkę kojarząc fakty,dane i chronologię a wy to łykacie jak pelikany. Żałosne teksty w stylu "alibabo jesteś wspaniały,alibabo ja chce do ciebie na korepetycje!". A najgorsze to są te qrwy które przy okazji takich tematów niemalże permanentnie czynią z nich okazję do tego by atakować polaków-te teksty w stylu "polacy to polacy tamto polska klasyka". Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Ja to bym mu Nobla dała, gościu jest niesamowity, ma jednak łeb na karku. A wszyscy co mu zazdroscicie to jestescie po prostu żałośni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale serio myślisz że takim głupim gadaniem coś osiągniesz? Że niby co, że mi humor popsujesz? pfyy... Mi już nic humoru nie popsuje, a takimi jak ty sie po prostu nie przejmuje. A teraz sobie sprawdź takie miejscowości w których jest biedronka jak: Alwernia (3379mieszkańców), Babimost (4400), Barwice (3700), Biecz (4573), Chorzele (2800 mieszkancow!) I mnóstwo, mnóstwo innych małych pipidówek! Ja nikomu nie mam zamiaru niczego udowadniać ani spierać się z osłami, bo mi nie o to chodzi. Tak naprawde mam na was wszystkich wyyjebane i róbcie sobie co chcecie. Kto mądry ten zrozumie i wyłapie mój przekaz: Chodzi o pokazanie możliwosci, jak cos osiagnac a nie jebac do 67 lat za 1110zł i potem dostać ochłap z ZUSu, A tępe głowy zawsze będą szukać 1000 powodów zeby dupy nie ruszyć, tylko biadolić potraficie, a ja wam w tym przeszkadzac nie mam zamiaru. Miłych i Wesołych życze ;) Stołu pełnego najprzeróżniejszych frykasówe też, o ile was wogóle stać na takie luksusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,.
No faktycznie masz racje. Ale tak i tak jestem debilem który nie da rady tego wszystkiego pojąć. Idź se lepiej gdzieś na uniwersyteta ekonomi i tak pociskaj swoje teorie profesorkom, oni cie zrozumieją, bo plebs nie bardzo to łapie, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,.
nawet się podszyć nie potrafisz. to co wymieniłeś to nie są dzierżawy a własne sklepy na własnym gruncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×