Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Malenkaaa141

lekarz nie chce wystawic l4 w ciazy

Polecane posty

Gość mammmuuuuulkaa
bo POlska to kraj zawistnych ludzi gdzie jeden drugiemu nie pomoże tylko jeszcze bardziej dobjie!!!! L4 w ciąży się należy koniec kropka!!!! wy się nie przejmujcie że wasze podatki idą na l4 kobiet w ciąży tylko pomyślcie ile was kosztuje ten nasz śmieszny rząd i ich przywileje bo oni nas w dupie mają tylko patrzą jak sobie kieszenie nabijać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaSiePyta
Ile lat ma autorka postu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkoooooooooooooo
co wam przeszkadza ze dziewczyny idą na L4 ? jak chcą to nich idą...nie każda ma prace gdzie pół dnia siedzi na kafeteri :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjjsjs
A to przeszkadza ze ida na l4 aby sie lenic za nasza wspolna kase,jak ktos ma ciaze zagrozona to ok,bo zwolnienie jest dla ludzi chorych a nie zdrowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze ruchy dziecka
boje sie o siebie - niestety kobieta kobiecie wilkiem. Kazda najmązdejsza, zero empatii. Co innego gdy jakis pracownik co chwile chodzi na l4 bo miałam taka koleżanke w pracy. Dosłownie przynajmniej raz w miesiącu od ginekolloga miała zwolnienie na 2-3 dni z powodu bólu jajników. A ja miałam miec dzien wolny i co? telefon, ze musze przyjśc do pracy bo ta znowu na chorobowe poszła. No i oczywiście to plecy mocno bolały, a to pierś a to brzuch znowu. Powiedziałam szefowi i tej kolezance co o tym myśle i sie skończyły chorobowe co miesiąc. W innej firmie taka osoba zostałaby od razu zwolniona bo to zwykłe ściemnianie. Nagle koleżanka od pół roku na chorobowym nie była. Kobiety w ciąży to co innego. Nie powinno sie krytykowac tego, że sa na zwolnieniu. dodam, że pracowąłam kiedys z samymi kobietami i źle to wspominam. Baby to najwieksze chuje chodzące po świecie. Lepiej sie pracuje w zespole mieszanym. A baby ciągle zazdrosne, ciągle krytykuja obgaduja, kombinują, podstawiają kłody pod nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkaaa141
czy wy wiecie na czym polega praca fryzjera ??!!!!! jezeli macie mnie oceniac to lepiej wgl nie piszcie !! nie mam zamiaru w ciazy uzerac sie z pijakami bo tacy potrafia przychodzic wykonywac zabiegow sierodkami zracymi !!! umowe mam podpisana do 31.08.2013 do tego nie wiedzac ze jestem w ciazy bralam silny antybiotyk leki oraz robilam przeswietlenie kregoslupa i mam z partnerem konflikt serologiczny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za brednieee
co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a poco to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. tem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci. y co to za gadanie - PAŃSTWO? Jakie państwo? To nie Tusk daje ze swojej kieszeni tylko uczciwie pracujący ludzie!!!!! Ale co tam takie kombinatorki moga kombinować raz, dwa, czasem trzy a potem będą żebrać od byłego mężą i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlag mnie trafia jak czytam !
Panowie na ulicy wiejskiej w Warszawie to inna para kaloszy.... tez mnie do szalu doprowadzaja:O ... widac mamy takie wladze na jakie zaslugujemy :O .... Latwo jest wytykac innym bledy, najlepiej jes powiedziec "skoro on/ona moze to ja tez" ... czemu polacy maja taka wredna nature ze zawsze biora przyklad z tego gorszego ?? Zerowanie na tych uczciwie pracujacych, czy to w wypadku "choroby pt ciaza" czy to w wypadku wypasionych diet poselskich jest po prostu wredne. Niestety taka wlasnie jest polska.... zredna, zawistna i leniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkaaa141
mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjjsjs
Nie przesadzaj moja siostra jest fryzjerka i jakos pracowala,poza tym czy masz konflikt to sie dopiero okaze jak dziecko odziedziczy krew po ojcu,antybiotyki w ciazy bralam 3 razy i nic dziecku nie jest,jedynie zagrozenie i to duze to przeswietlenie kregoslupa,ale juz po ptokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filiipinkaa
To prawda rzad jest do dupy bo zabieraja renty ludziom bez rak a leniwe baby w ciazy nadurzywaja zwolnien,powinni sie tym zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhrshsrhs
KOMBINATORKI?? jak bedziesz zygac przez pol ciazy, a przy porodzie rozerwie ci tylek ze bedziesz wyc z bolu to wtedy nazywacv ciezarne kombinatorkami do cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to jednak idiotki
Moje koleżanki też mnie obgadywały, że już na zwolnienie. Na szczęście mój mąż uszanował mój odmienny stan i sam na zwolnienie mnie namawiał. Dziwię się kobietą, że tak atakują ciężarne, przecież dobrze wiemy, że ciąża i poród to nie taki pikuś. Nie umniejszajmy naszej roli kobiety, bo niedługo w ogóle zabiorą nam macierzyński i trzy dni po porodzie będziecie zapieprzać do pracy z rozwalonym odwłokiem skoro takie harde jesteście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogona29
zwolnienie bo ciąża to choroba???? nooo gratuluję. Kobiety od zarania dziejów rodzą dzieci, ja sama urodziłąm 2 i normalnie pracowałam Tylko teraz święte krowy.. bo wymiotuję straaaszne.. a jak masz grypę żołądkową to żygasz kwiatkami i jest cacy?? Nieroby jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlag mnie trafia jak czytam !
djhrshsrhs --> czego sie rzucasz jak wesz na grzebieniu ??? Czy ja pisze o tych co ciezko ciaze przechdza ??? Ja zacytowalam dwie wypowiedzi : jedna w ktorej powodem do l4 jest "zla atmosfera w pracy" i druga w ktorej powodem jest "bo mam ochote". Zgadzam sie ze mozna sie w ciazy czuc zle, mozna miec ciaze zagrozona, mozna pracowac w szkodliwych walunkach (inna sprawa ze mam wrazenie ze 90% kobiet w ciazy pracuje na budowie albo w magazynie dzwiga ciezary i zyga jak kot do 40 tygodnie ciazy ;) )... ale w takich wypadkach lekarz daje l4 BEZ PROBLEMU !!! Ja sie nie ma rozsadnych podstaw do l4 i sie kombinuje "na co" mozna to zwolnienie dostac i narzeka ze lekarz nie chce l4 "na czeste siusianie" :O dac to jest sie KOMBINATORKA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co tyyyy
KOMBINATORKI?? jak bedziesz zygac przez pol ciazy, a przy porodzie rozerwie ci tylek ze bedziesz wyc z bolu to wtedy nazywacv ciezarne kombinatorkami do cholery Tyłek rozerwie czy będzie uczciwie pracować czy kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogona29
I kij ci do tego, w czwartek urodziłąm a w poniedziałek pracowałam już z dzieckiem na ręku na zasadzie homeoffice? I co? ja mam kasę, nie szlajam się po ośrodkach pomocy społecznej i stać mnie na markowe rzeczy dlka dziecka.. a takie jak ty bedą płakać bo pracy nie ma, kasy też nie, a mąż twierdzi że bez ambicji jestem i zostawił mnie dla innej hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co tyyyy
No własnie, jak któras ma naprawde uciązliwe wymioty/mdłości, to niech idie na zolnienie a nie ludzi straszy i tak nic nie robi w pracy, ale jakie wskazania ma autorka w 5 tc?????????? żADNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co tyyyy
No własnie0 jakby pracowały o siebie to tyrałyby do porodu, ale u kogoś to mozna całą ciążę na tyłku przesiedzieć... Ja mam taki przykład u siebie w pracy pracownic, pierwsza do korzystania z wselkeigo wolnego, prawa pracownicze oscentacyjnie wieszała na tablicy ooszeń, mimo,że ciążę przechodziła normalnie zwolnienia przynosiła z godziny na godzinę dezorganizując tym samym pracę, bo jej stanowisko nie mogło być wolne..teraz kiedy dziecko przyszło na świat, zaczęło się prawdziwe zycie, to jaka grzeczna się zrobiła, siedzi sichutko, sama się zgłasza nawet wtedy gdy powinna mieć wolne...ale popracuje jescze trochę i pa pa pa!!! iech sobie siedzi w domku, jak jej tak było wygodnie i buja się z mężem, który okazął się miglancem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlag mnie trafia jak czytam !
Najlepsze jest to ze te wszystkie ciazowe l4 mozna latwo wyeliminowac ;) .... wystarczyloby zeby WSZYSTKIE nieobecnosci podczas ciazy byly od macizreynskiego odliczane :P .... zobaczylibyscie jak by sie stan zdrowia naszego spoleczenstwa poprawil ;) i jak swietnie od razu wszystkie kobiety zaczelyby cize znosic :D Ja stawiam kobiete "wyludzajaca" l4 na ciaze na rowni z oszustem finansowym i zlodzijem... bo wyludzone od lekarza l4 to KRADZIEZ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogona29
maowe uzdrowienie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahahahhahahahahehehehehe
onabezogona29 - nie posraj sie od tej pracy ...tak dla przykładu ja cała ciąże byłam na L4 (dobrze sie czułam ) później macierzyński rok wychowawczy i wróciłam do pracy i tez nie narzekam na finanse. Bawia mnie takie głupie pipy jak ty ...nie wiem mamy ci pomnik postawić bo pracowałaś do końca ciąży ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogona29
taaa jasne i czekali na ciebie 2 lata taki jesteś super pracownik jaaaanse :-D czekali czekali a potem wypad z roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogona29
masowe*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahahahhahahahahehehehehe
a dlaczego by mieli nie czekać ? to ze ty jesteś beznadziejnym pracownikiem i przy byle okazji pewnie cie zwolnią to nie znaczy ze każdy tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlag mnie trafia jak czytam !
kolejny cud nas Wisla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabezogona29
bo każdy pracodawca i ZUS to sponsorzy czekający aż takie szanowne leniwe krowy do pracy wrócą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfvgbhnjmnbv
te co tak zazdroszcza tym co sa na l4 byly pewnie przez mezow wywalane do roboty na siłe,albo były na umowach śmieciowych bez praw do chorobowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahahahhahahahahehehehehe
no może na taka krowę jak ty nie czekają stanowiska pracy ale na mnie dobrego pracownika praca czekała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×