Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myskafff

szukam koleżanki :) pogaduchy o wszystkim

Polecane posty

Gość Mamunia26
hej....wiosna za oknem a jestem gruba :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia26
ratujcie... jak zrzucic szybko 10kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, u mnie zwariowany tydzień, nauka nauka nauka a na dodatek domowy szpital ze mna na czele (mali katar i zapalenie spojówek a ja oskrzela) właśnie włączyłam komputer bo będę robić brzydkie rzeczy na uczelnie ( ściągi ) a co do schudnięcia - to myslę, że dużo ruchu i właściwa dieta plus pozytywne nastawienie i nie podjadanie mogą zdziałać dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to sie mówi rozmowa nam się coś nie klei ;) pogaduchy umarły śmiercią naturalną na stronie 6 ;) u mnie caly tydzień po 30 stopni więc siedzialam z dziewczynami w ogrodzie łapiąc słoneczko zanim rozpada się. Jutro zaczyna lać a ma skończyć w przyszły piątek. Do tego temp. Ma spaść do 13 stopni!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas z pogoda roznie ale jest tak fajnie ze sprzyja mojemu odchudzaniu :) schudlam juz 3 kg :) ale co sie dziwic jak okolo 5 godz dziennie latam za synkiem, kolo synka, pcham rowerek i on lubi baaaardzo spacerwoac wiec tez korzystamy zanim bedzie naprawde brzydko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to tylko chodzic biegac i chodzic i znowu biegac i chodzic :D fajnie ale padam czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieci już spią. Wszystkie oprócz Nelly idę w sobote do szkoły, a myślałam że się wyspię. Jeszcze nie długo mąż wyjeżdża do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaaa1 myslalam ze cie dzieci porwaly :) a ja wczoraj dziewczyny mialam niefajna sytacje. moj kochany synek jak widzi ze robie mu melko i ze juz ide to biegnie na lozko (tam sie kladzie i sobie pije) i wczoraj to samo jak zawsze i slysze jebut i placz patrze a tam krew sie leje z brwi;/ naszczescie wiecej strachu bo tylko plasterki :) obylo sie bez zszywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na pogotowiu :) lekarz obejrzal i jest ok :) nie bylo akurat meza a tesciowie jakos nie chcieli mnie zawiesc ale uparlam sie bo chcialam zeby go lekarz obejrzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cale szczęście nic sie nie stało. Ja ostatnio spędziłam 5 godzin na pogotowiu zanim się doczekałam założenia szwów córce. Jak to się mowi : małe dziecko mały kłopot duże dziecko duży kłopot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, coś cicho ostatnio , ale ja znam winowajce -SŁONECZKO ;-) no wkońcu można wyjść na dwór, na cały dzień :) ja ostatnio nie mam czasu :( ciągła nauka, obowiązki domowe i tak w kółko, za 2 tyg wyprawiam mojej córuni roczek i mam dylemat co podać - 16 osób, a co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooooo matko. Tosz to pustynia konwersacyjna ;) u nasdługi weekend się zaczął a tu po 13/ 15 stopni. Maj qrwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas było ciepło ale na sam weekk ;) sob niedziela a reszta KATASTROFA :) pustynia pustynia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mogę dołączyć. Starsza na dworze młodsza śpi mąż w pracy, a ja nudzę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzu jasnie przyłać się. Hej dziewczyny jak tam, ale dziś lało. Teraz dzieci się u siebie bawią ale tak za godzinkę Tomuś i Kornelcia idę spać a potem starsze. I za godzine powinien przyjechać Marek ( mój mąż).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też lało, ale mój mąż o 6 dziś wyjechał w delegacje i wróci 15 maja. Teraz dopiero malutka usneła mi się nie chcę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsuuwueueuieoejhdkkdk
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gshxnmsmsmjdndndmx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka543
Widzę, że trochę cisza tu zapanowała... Nie dobrze, że nic się nie dzieję... Póki tutaj nic specjalnego się nie dzieje to może zechcecie odwiedzić daymynews.pl i tam dołączyć się do jakiejś rozmowy lub założyć nową?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Patka jasne możesz dołączyć. Mam dobrą nowinę jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny widzę że cisza na tym temacie. Mamaaa1 gratulujem. A co tam u was dzieczyny? U mnie dobrzee Sophie zaczeła raczkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że tu u nas taka cisza, ale może są mamy co chcą pogadać jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×