Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna bez chustki

Mój chłopak muzułmanin :(

Polecane posty

Gość dziewczyna bez chustki

Są tu jakieś dziewczyny, które mają chłopaków muzułmanów ? Tyle złego się pisze o tych związkach, cały czas docierają informacje z krajów arabskich, że tak źle się traktuje tam kobietę. Mam znajome, które były w związkach z muzułmanami, to były różne związki, złe albo dobre, jak z Polakami, zależy od człowieka. c Problem w tym ze ich muzułmanie byli mało ortodoksyjni, wychowani w Niemczech a mój jest bardzo ortodoksyjny i wierzący. Ale nie jest z Arabii czy z Egiptu, jest z Europy z Albanii, a Europejczycy są chyba inni niż Ci wszyscy Arabowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wierzący, to dobrze
dobry chłopak musi być :-P spytałam się babci, i powiedziała, że masz go trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na obczyźnie
Mnie w ogóle nie kręcą arabowie nie mówiąc już o ich religi która jest stworzona tylko pod faceta po za tym ta kultura i w ogóle nie nie zdecydowanie wolę Europejczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co z nim jesteś ?
Nie będziesz z nim nie bedzie problemu ale rób co chcesz nie moje życie ja wyznaje zasadę "żyj i daj innym żyć" więc tylko ty musisz podjąć decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez chustki
nie widzę postów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez chustki
Kobieta na obczyźnie on jest Europejczykiem, jest z Albanii, dlatego wydaje mi sie, ze moze byc inny niz Arabowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahmed dobra
Czemu nic nie gadacie wy głupie zdziry otwarłyście już dzubek dla mojego śniadego fiuta jak będziecie nam obciągać to szczele kilka fotek chyba nie macie nic przeciwko ? Później puszcze w neta by wszyscy mogli zobaczyć jak europa upada i nastanie nasz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez chustki
myslicie, ze europejscy muzułmanie są lepsi ? martwi mnie, ze jest bardzo ortodoksyjny, ale to dobry człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahmed dobra
My możemy sobie kupować białe kurwy wasze cena spada ciągle na rynku :D nasze kobiety będą wami rządzić jak zamienimy waszą kulturę na naszą wasze kościoły na meczety a kobieta będzie znała swoje miejsce narazie sie dostosujemy będąc u was ale to się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahmed dobra
myslicie, ze europejscy muzułmanie są lepsi ? martwi mnie, ze jest bardzo ortodoksyjny, ale to dobry człowiek no oczywiście że dobry my wszyscy jesteśmy dobrzy to wy jesteście źli po za tym jak mężczyzna i do tego arab może być zły to się w głowie nie mieści że kobieta śmie tak mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Religia nie ma nic do tego, sama mieszkalam rok w senegalu, gdzie 98% to muzulmanie, ludzie byli wspaniali tolerancyjni i szanowali kobiety ;) i inne religie :) kiedys chce tam mieszkac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahmed dobra
ciekawie jak się czują ojcowie durnych europejczyków jak ich córunia całuje ichpo tym gdy nam robiła dobrze ustami :D:D:D podoba mi się to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahmed dobra
Dokładnie tak Europa powinna być islamska cały świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahmed dobra
oprócz religii liczy się też pochodzenie o którym my NIGDY nie zapominamy w przeciwieństwie do ulotnych głupich eropejczyków i to też się zmieni w europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W polsce to tez sredniowiecze prawa koniet sa bardziej ograniczone niz w wielu krajach muzulmanskich ;( Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez chustki
ile razy mam powtarzać, ze on nie jest Arabem ! to po pierwsze Elmopido, religia ma dużo do rzeczy, ja jestem katoliczką, wiem, ze nie będę mogła wychować dzieci na katolików, on mi powiedział, ze nie może nigdy się na to zgodzić, bo to jest absolutnie niezgodne z jego religią, powiedział, ze nie chce mnie okłamywać i chce żebym od początku wiedziała na co się decyduje ufam mu między innymi dlatego, ze nie próbuje koloryzować, jest szczery, myślę, ze gdyby mnie okłamywał nie miałabym a z tylu obaw, c ale szczerze mówiąc podoba mi się w nim, że jest taki stanowczy i bezkompromisowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny wiatr
martwi mnie, ze jest bardzo ortodoksyjny, :D:D:D znam też "cywilizowanych" niby arabów ale tak naprawdę zauważyłam że oni przestrzegają tylko to co jest im wygodne to znaczy w europie piją normalnie jak europejczycyc chodza na dziwki itp ale już pod względem Europejczyków nie potrafią się tak obchodzić z kobietą jak Biali bo jest to dla nich nie wygodne moga być mili dlatego bo liczą że jakaś tępa dzida nadstawi białego cipska ale w ich kulturze kobieta zawsze będzie niżej a i oni rzeczywiście nie zapominają o swoich wartościach zwyczajach i POCHODZENIU w przeciwieństwie do Europejczyków a konkretniej europejskich kobiet a później że taki ją wykorzystał pobił zgwałcił a nawet zabił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny wiatr
ja jestem katoliczką, wiem, ze nie będę mogła wychować dzieci na katolików, on mi powiedział, ze nie może nigdy się na to zgodzić hehehe typowe biała europejska kobieta poświęca bardzo dużo zauroczona tym że facet z innej ćześci swiata się nią interesuje on nie poświęci nic a i tak dostanie to co chce wyrucha niewierną sukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny wiatr
i wychowa ich dzieci pod siebie w ten sposób upada Europa nie będzie rodowitych Europejczyków i stracą głos proste przez usilną wręcz na siłę szerzoną tolerancję która jest tylko w jedną stronę dla Arabów żaden Arab czy arabopodobny nie toleruje europy i nie poświęci się dla niej najwyżej zorganizuje atak terrorystyczny by pozabijać trochę ludzi w tym kobiet i dzieci no ale dla europejskich kobiet to nic nie znaczy ...hmm rzeczywiście jest SPORA różnica między nimi a nami ONI NIGDY NIE ZAPOMINAJĄ SKĄD POCHODZĄ szanują się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez chustki
człowieku co ty masz z tymi wyzwiskami i ruchaniem :O wielki zasrany europejczyk sie znalazł, mógłbyś sie od niego uczyć kultury c on nie przestrzega tego, co jest mu wygodne, przestrzega koranu, napisałam juz ze jest ortodoksyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez chustki
on nie jest arabem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 22
"Zimny wiatr" dobrze mówisz zgadzam się z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka :-)
Ja bym tam nie mogła tak się poświęcać jak ty ... miała bym wychować dzieci z jego kulturą i wiarą ? Nie po prostu ja tak jak twój chłopak jestem wierząca i szanuję siebie swoje zdanie przekonania i swój kraj bo jestem patriotką wiec nie mogę być z wymuszającym jak małe dziecko chłopczykiem co chce wszystko szukam Prawdziwego Mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez chustki
Nie rozumiem dlaczego jeden związek dwojga ludzi zaraz sprowadzacie do globalnej ideologii, jestesmy w sobie zakochani a nie prowadzimy jakiejs wojny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka :-)
ale mimo wszystko życzę Ci jak najlepiej Pozdrawiam :) i lece spać strasznie jestem śpiąca 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka :-)
Nie rozumiem dlaczego jeden związek dwojga ludzi zaraz sprowadzacie do globalnej ideologii, jestesmy w sobie zakochani a nie prowadzimy jakiejs wojny ! Wiesz :) ja związek widzę inaczej a na pewno nie jest to dostosowywanie się do wszystkiego co mi powie tam jakiś facet on się nie stara chce wszystko na tobie wymusić i przprowadzić na siłe nie szanuje a nawet nie rozpatruje twojego zdania to nie związek tylko nie wiem egzystencja ? No ale jak chcesz :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm... Katolicyzm jest bardziej extremalny od islamu ( w moich oczach), jak biali szanuja kobiety mozesz wyczytac z postow... Mysle ze nawet arabowi daleko do tego jak polacy szmaca polko! Zal mi was dziewczyny ! Co do atakow terorystycznych? Hummm to USA napada na inne kraje, powod ? Konczacy sie zasob ropy/ nafty... I z histori pamietam ze chrzescijanie mordowali muzulmanow, nazywajac ich "niewiernymi' ( grabiac i palac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez chustki
Edytka on niczego nie wymusza, on tylko mówi jakie są jego absolutne wymagania i jeśli nie jestem gotowa na ten związek nie zmusza mnie do niego, nie wiem jak wygląda slub polsko muzułmanski i czy katoliczka moze sie zgodzic na wychowanie swoich dzieci w innej wierze, na pewno bede sie tego dowiadywac wiem ze na pewno muzułmanin nie moze pozwolic by dzieci wychowały sie w innej wierze c a co do męskosci on jest wlasnie prawdziwym mezczyzna jest bardziej zdecydowany i stanowczy i wie czego chce w porownaniu z Polakami i Niemcami, ktorzy sa zawsze ustepliwi i niezdecydowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×