Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna bez chustki

Mój chłopak muzułmanin :(

Polecane posty

Gość gość
Nie każdy jest zły. Jeśli tego nie rozumiesz to chyba z 13 lat masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki. jakoś mi się nie widzi... znaczy z tym ślubem. przecież jako katoliczka masz w przysiędze małżeńskiej że przyjmiecie i wychowacie dzieci zgodnie z zasadami wiary. znaczy ty skłamiesz bo wiesz że twój przyszły mąż wychowa dzieci po swojemu? to taki ślub przecież będzie nieważny. a jak widzisz wszystkie święta? chodzenie do kościoła? nie wiem jaki jest ten twój narzeczony ale proponuje zamiast siedzieć na mafe poczytać o ich religii. jesteś dla niego innowiercom. w dodatku jako kobieta masz być mu poddana. we wszystkim. to nie jest kwestia fajnosci że taki stanowczy jest tylko kwestia twojego poddania i jego widzimisię. jeżeli np on uzna za niezgodne z jego zdaniem twoje odwiedzanie rodziców, twoje chodzenie do kościoła, twoje uczenie się czy nawet czytanie wg niego nieodpowiednich dla ciebie książek to musisz być mu posłuszna. dla mnie to bzdura takie mieszane wyznaniowo małżeństwa bo poza dziećmi nawet zawsze gdzieś będą zgrzyty. poza tym po prostu jestes zdana na jego łaskę badz niełaske. ja bym tak nie mogła. a do tego oni moga miec wiecej niz 1 zone i bardzo sie rozmnażają właśnie to wynika z ich wiary. czy jestes gotowa na życie w 4rech ścianach z 2ka 4ka czy 6tka dzieci???? nie wiadomo jacy będziecie za 5,10 lat. moze teraz jest ok dla ciebie a za kilka lat mu się odmieni? ja wiem ze wszędzie tak moze byc w każdym małżeństwie ale tutaj ryzyko jest większe bo ryzykujesz życiem. nie wierz w te bajki o rozwodzie. tak jest napisane ale to hańba na honorze męża. może i rozwód dostaniesz ale będziesz musiala uciekać, nikt ci nie pomoże (w imie solidarnosci z twoim byłym), stracisz dzieci a moze i zdrowie (oblanie kwasem) lub życie. wszystko to oczywiscie twoj wybor. ale w takim przypadku widze tylko sens przejscia na jego wiare i calkowite podporządkowanie sie mu. widac zreszta ze marna z ciebie katoliczka skoro jest ci w zasadzie obojętne ze dzieci twoje będą muzulmanami. straszne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imigranci porwali Włoszkę i brutalnie zgwałcili. Wszystko nagrali 44-letnia ofiara opowiedziała włoskiej prasie o swoim dramacie. "Szanuję ludzi, ale to były bestie" – mówi kobieta, którą porwano ze stacji metra w Rzymie i wywieziono za miasto. Relacja kobiety jest dramatyczna. Kilku mężczyzn z Bangladeszu pobiło ją i zgwałciło. Później grozili, że albo ją zabiją, albo opublikują w sieci nagranie, na którym pastwią się nad ofiarą. Pokazywali jej też filmy, na których znęcają się nad innymi kobietami - informuje ilgiornale.it. Dał mi do ręki telefon, by oświetlić scenę, a drugim nagrywał gwałt. Śmiał się - opowiada Włoszka. Gwałciciele nadal są poszukiwani przez policję. Włoscy śledczy podejrzewają, że grupa kilku mężczyzn jest odpowiedzialna również za inne gwałty na terenie Rzymu. Na razie przedstawiciele policji nie chcą jednak zdradzać szczegółów śledztwa. Złapali mnie za nogi, ściągnęli spodnie, bili i miażdżyli twarz. Chciałam się bronić, ale było ich czterech. Ten potwór gryzł mnie w wargi, twarz, ręce, plecy, nogi, zachowywał się jak głodny lew. Śmierdział piwem. Zwymiotowałam, ale nie dbał o to. Klął i mówił "zwymiotuj jeszcze raz, to cię zabiję" - relacjonuje ofiara. https://www.o2.pl/artykul/imigranci-porwali-wloszke-i-brutalnie-zgwalcili-wszystko-nagrali-6254836170438785a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bangladesz to przecież Indie a to Hindusi a nie muzułmanie, wiec nie wrzucaj tego linka do tematu o muzułmanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodowcowa
Nadarine ma racje ,poznalam chlopaka z pakistanu,co z tego ze wydawal sie cieply, niewinny, dobry,gotuje ,dbal o mnie nie to co moi rozpuszczeni ,roszczeniowi,malo dojrzali koledzy z polski niestety widze jak z kazdym dniem chcial zebym ze wszystkimi zerwala kontakty ,uzaleznil mnie od siebie finansowo, mam robic to a delikatnie daje znac zaprzestac tego,isc do meczetu kiedys , nie jest wieprzowiny,nie ze mnie bije (wyrzucili by go z europy)ale juz nacisk psychiczny,manipulacje,przemoc slowna z sexem poki sie staral i ja tylko go poznawalam, byl delikatny , czuly szybko sie skonczylo ,nie obchodzilo go ze mnie boli czy zeby zmienic pozycje ,jemu mialo byc dobrze i szybko teraz to moj obowiazek oddawac sie panu i wladcy ja odradzam sama zamierzam zarobic ,oddac mu kase za to ze wyciagnal mnie z biedy i wyjechac do innego kraju nie dajcie sie nabrac na milosc,3lata i ma karte stalego pobytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakw idać polki dalej są niedojrzałe i łatwe do zmanipulowania :/ nie jest mi was żal,mało tego,ja się nawet cieszę z waszego cierpienia,tępoty polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez nie jest ich zal. Niech je gwalca i oblewaja kwasem. Powinny dostac nagrode darwina za najglupsze samobojstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek z muzumaninem jeśli sama nie jesteś muzumanką to czyste samobójstwo i masochizm. Bedziesz siedziec w domu, zero znajomych, bedziesz coraz bardziej uzależniona finansowo i nie bedziesz miała nic do powiedzenia. Nie wyjdziesz na plaże w stroju kąpielowym a co najgorsze to akrzywdzisz swoje własne dzieci bo zafundujesz im muzumańskie wychowanie. Oni gardzą kobietami. Nie od razu...zaczniesz to zauważać z czasem...po paru latach małżeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×