Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna bez chustki

Mój chłopak muzułmanin :(

Polecane posty

Gość jiqjfoos
jiqjfoos = to znaczy że tylko jedna strona jest ochrzczona badz jest katolikiem i tylko ona przysięga a druga ma jakąs inną formułke czy ty też bierzesz ten ślub muzłumański ? w sensie że on Ciebie też dotyczy czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiqjfoos
ciekawska dziewucha :D a twój facet to też Albańczyk /arab ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiqjfoos
dziewczyna bez chustki Powiedz mi dlaczego chcesz się z nim ożenić jeśli moge wiedzieć oczywiście jestem ciekaw na czym polega fenomen tego że białe kobiety europejskie tak łatwo się zakochują w facetach z innych kultur ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska dziewucha :D
Jest Polakiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska dziewucha :D
a was się zakochują azjatki i latynoski :P po za tym mi się podobją najbardziej Biali ta zimna klasyczna uroda no i biali są różnorodni mobą być blondynami brunetami szatynami niebieskoocy zielonoocy brązowoocy a inni zazwyczaj są brunetami o ciemnych oczach wszyscy czarni faceci i azjaci arabowie też trochę wszyscy tacy sami :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiqjfoos - no jesli jest tam ustalane, co dostane w razie rozwodu, to raczej mnie dotyczy jak rozumiem co do Twojego drugiego pytania, ja juz pisałam co mnie akurat w nim fascynuje jego twardy charakter i zasady moralne, nie znałam takich Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiqjfoos
a was się zakoch*ją azjatki i latynoski po za tym mi się podobją najbardziej Biali ta zimna klasyczna uroda no i biali są różnorodni mobą być blondynami brunetami szatynami niebieskoocy zielonoocy brązowoocy a inni zazwyczaj są brunetami o ciemnych oczach wszyscy czarni faceci i azjaci arabowie też trochę wszyscy tacy sami pozdrawiam NO masz rację choć nigdy na to nie patrzyłem w ten sposób to rzeczywiście trudno trafić nie wiem czarnoskórego faceta niebieskoikm blondynem lub araba zielonookim szatynem :D chodź kiedyś coś na ten temat słyszałem i dzieje się tak dlatego że Biali mają najlepszą transmutację genów czy jakoś tak ale nie wiem wieć się nie wypowiadam głębiej w temacie pisze tylko co słyszałem i również pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiqjfoos
jego twardy charakter i zasady moralne aha...no ja znam mnóstwo takich Polaków i Polek , po za tym z tymi zasadami moralnymi to różnie nawet u arabów z twardym charakterem też różnie u nich przegrywają wojne na bliskim wschodzie kryją się za dziećmi każą im strzelać więc.....różnie to bywa u każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiqjfoos
a dlaczego doszły Cię niepweności teraz no chyba się kochacie jeśli chceci się żenić czy tak w ciemno wchodzisz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiqjfoos - ja wiem, że rożnie to bywa w każdym razie mój chłopak zrobił na mnie własnie takie wrażenie a , moi byli Polacy i Niemiec nie Niemiec to w ogóle był porażkowy, taki sfeminizowany i wyzwolony na maksa ;) pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiqjfoos
kobiety albo ty jesteście dziwne ja nie mógłbym się z kimś ożenić nie będąc pewnym czy go kocham Więc się zastanów jak idziesz spać to życzę Ci dobrych snów i udanego ślubu dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiqjfoos
dobra ja też lece widzę że po prostu masz taradycjonalne podejście do związku i tego oczekujesz od facet proste skoro on ci to daje to żeń się :D nara !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewna, że będzie Ci odpowiadało podporządkowywać mu się bez szemrania? On może mieć np bardzo zasadnicze poglądy na temat wychowania dzieci, z którymi Ty nie będziesz się zgadzała. Uznasz je za krzywdzące. Co wtedy? Albo zabroni Ci czegoś, na czym naprawdę będzie Ci zależało? Przemyśl to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjj
Jestes tylko jego przepustka do Europy..oni sa gorsi niz arabowie..nie jedno widzialam..mloda i glupia jestes..pewnie gruba jestes..jak ci raz porzadnie wpierdoli to zrozumiesz a oni leja mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfghjj, bzdury gadasz jak malo kto, nawet sie nie w ypowiadaj jesli nie masz nic do powiedzenia, on od dawna ma Niemieckie obywatelstwo, a ja z Polskimi i Niemieckimi chłopakami nie mialam najmnuiejszych problemow, a dlaczego ich nie chciałam to poczytaj w poprzednich postach figurę mam zajebiscie ładna i bardzo duze powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na myśli, że nawet rodzice pochodzący z tego samego kręgu kulturowego nie potrafią się porozumieć w kwestii wychowania dzieci. Czy jesteś na tyle uległa, by zaaprobować wszystkie jego poglądy? Jesteś pewna, że nie uznaje bicia dzieci jako środka wychowawczego? Tylko pytam, to nie zarzut. Po prostu wszystko musisz sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaziu, nie wiem, co sądzi o biciu dzieci jako o metodzie wychowawczej, będę musiała z nim o tym porozmawiać i zapytać. Rozmawiałam z nim na temat, co sadzi jego religia na temat bicia kobiet, odpowiedział mi chyba szczerze i się nie wymigiwał, chociaż niekoniecznie było to coś co chciałabym usłyszeć, powiedział, /że to prawda, ze w Koranie jest napisane, ze można bic swoja zonę, ale to ma byc tylko w wyjatkowych wypadkach, kiedy zona robi cos bardzo złego i niezgodnego z religią, w trosce o nią i własne zbawienie, a nie dla własnej satysfakcji znęcania sie nad kobietą bicie kobiety i znęcanie sie nad nią bez powodu to okropny grzech i nawet kobieta moze zazadac wtedy rozwodu i go dostanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adminnn
ty nie szukasz meza tylko ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adminnn
/że to prawda, ze w Koranie jest napisane, ze można bic swoja zonę, ale to ma byc tylko w wyjatkowych wypadkach, kiedy zona robi cos bardzo złego i niezgodnego z religią, w trosce o nią i własne zbawienie xxx glupich nie sieja sami sie rodza, niech zgadne --- alban z kosowa ? z nimi polica w Niemczech ma najwiecej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z zasady
Znam pare- ona Polka on Albanczyk, maja dziecko i jest im razem dobrze, rodziny sie znaja, jezdza na wakacje do Alb i do Pl. Zaznaczam jednak ze oboje nie sa zbytnio religijni, jesli to ma jakiekolwiek znaczenie. Jak masz watpliwosci to nie bierz slubu i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, z Kosowa, z Kaczanika, dlaczego Ci z Kosowa mieliby być gorsi ? Może i coś jest w tym szukaniu ojca, ale nie uważam, że związek oparty na "ojcowskiej" roli męża był zły i skazany na niepowodzenie nie każdy marzy o nieodpowiedzialnym facecie w swoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w podobnej sytuacji. Poznaliśmy się w Tanzanii w ramach praktyk studenckich Akademii Medycznej Poznańskiej, organizowanych przez fundację pomocy humanitarnej Redemptoris Missiona. On nie jest arabem tylko w połowie Azerem i Ormianinem- ma obywatelstwo UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże...dziewczyno.... jak jest wieżacy to tym gorzej dla Ciebie a z Albanii... uciekaj od Niego!! Wiem co mowie.. moj facet jest tez muz., to jest jedna wielka tragedia.Na poczatku zawsze jest Bosko, udaje jak moze i probuje sie porownywac zeby jak najmniej odbiegac od NAS zeby prawie ze sprostac naszym oczekiwaniom, ale to tylko przykrywka.Taki stan utrzyma jak tylko bedzie mogl i moze to trwac nawet kilka lat. Kochana muzulmanie tacy sa! Ich religie beda bronic a Ty mozesz sie starac robic wszystko..i tak Jego wymagania beda non stop rosly a w koncu nie wytrzyma i pokaze Ci swoje prawdziwe "JA".Uciekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naderine a możesz napisać coś więcej? Mieszkasz w Polsce? Jakie obywatelstwo ma Twój facet? Jak konkretnie Cię traktuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
wiecie co zobaczcie sobie temat slub z Albanczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×