Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna bez chustki

Mój chłopak muzułmanin :(

Polecane posty

Gość Znacznie ciekawsze
jest to jakie są arabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znacznie ciekawsze
Niektóre z nich są oszałamiająco piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znacznie ciekawsze
autorko znasz jakieś arabki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Elf
I z histori pamietam ze chrzescijanie mordowali muzulmanow, nazywajac ich "niewiernymi' ( grabiac i palac) Oni zabijali ich tak samo... tylko że Europa się rozwija a islam nie ciągle tylko wyjeżdżają ze swoją religią żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Elf
Co do atakow terorystycznych? Hummm to USA napada na inne kraje, :D tak jasne usa napada ale to że world trade center z tysiącami niewinych ludzi zostało zabitych przez islamskich arabskich terorystów to już jest pominięte i nie ważne ? Zaatakowali ich bo nie bedą się dawać szmacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez chustki
nie znam żadnej Arabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co poczać?
a co do męskosci on jest wlasnie prawdziwym mezczyzna jest bardziej zdecydowany i stanowczy i wie czego chce w porownaniu z Polakami i Niemcami, ktorzy sa zawsze ustepliwi i niezdecydowani Mój facet jest stanowczy ale daje mi wolność a tego bym nie miała w związku z arabem który wszystko wymusi jak ktoś napisał wcześniej to jakaś dyskryminacja a nie stanowczość jak przywali Ci w twarz to też bedziesz się tak podniecać ze jest taki stanowczy albo odetnie łęb maczetą lub obleje kwasem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez chustki
dodatkowo martwi mnie to, ze bede musiała zasłaniac włosy twarz nie, ale włosy tak, on mówi, ze włosy sa niesamowicie erotyczne i działają na mezczyzn wiec nie mozna ich pokazywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znacznie ciekawsze
szkoda że nie znasz bo myślałem że może mi jakąś polecisz no cóż szkoda może kiedyś trafie na jakąś :D choć to raczej arabscy faceci przyjeżdżają do europy to raczej szanse nikłe niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz na youtube ' Co. Naprawde wydatxylo sie 11/ 9? Z choinki sie urwalas? Caly Swiat wie, ze to byl inside Job! Pretekst do inwazji Krajow arabskich dla zysku ( ropy/ nafty) nawet amerykanie o tym wiedza i protestuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez chustki
koran nie każe nikogo oblewac kwasem jesli chodzi o bicie kobiet oczywiście zadałam mu to pytanie, powiedział, że to prawda, ze w Koranie jest napisane, ze można bic swoja zonę, ale to ma byc tylko w wyjatkowych wypadkach, kiedy zona robi cos bardzo złego i niezgodnego z religią, w trosce o nią i własne zbawienie, a nie dla własnej satysfakcji znęcania sie nad kobietą bicie kobiety i znęcanie sie nad nią bez powodu to okropny grzech i nawet kobieta moze zazadac wtedy rozwodu i go dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilkołak 666999
dziewczyna bez chustki a po ile macie lat ? on i ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała prawda o ataku z 11 września (napisy PL) 1/5 Av2012NewWorldOrder126822 visningar Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez chustki
poza tym dawanie wolności i przyzwalanie na to że małzonek robi cos złego nie jest objawem miłosci a ignorancji, tego uczy nawet moja katolicka religia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Elf
taaa jasne to jest robione dla ludzi którzy po prostu lubią teorie spiskowe .....takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez chustki
ja mam 23 a on 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Elf
i pakistan też by się bawił razem z ameryczką w takie udawanie jeździł po wyjaśnienia jak zabili bin laden itp puknij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Elf
wiem o co ci chodziło widziałem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilkołak 666999
ja mam 23 a on 38 :D:D no to się trochę chce odmłodzić :D pukając młodą laske chyba ten arabski dziadek no ale nie wiem a Ty nic nie przeczuwasz nie wiem nnie czujesz wy niby kobiety jesteście w tym dobre przecież znasz go chyba już troche bądź z nim lub uciekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w USA... Tu nikt tego klamstwa nie kupuje ;) mamy dosc wojen i wysolich podatkow, wszyscy wiedza ze 11/9 to klamstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Elf
Elmopido wierz w to dalej naiwniaro Kaczyńskiego też zestrzelili rosjanie z małą madzia od wasniewskiej naiwniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Elf
wiesz że bin laden pochodził a bardzo dobrej rodziny jego rodzina przyjaźniła się z samym królem wiec myślisz że jakby bin laden i wszystko to było wymyślone jego rodzina dała by się szklować nawet jak by nie istaniał taki człowiek to używają ich nazwiska na pewno by protestowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa nigdy nie
zrezygnuje z wojen bo wojna to rozwój i daje korzyści ( tym do wygrywają oczywiście ) a wiadomo że Europa i ameryka są silniejsi od arabusków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilkołak 666999
jesli chodzi o bicie kobiet oczywiście zadałam mu to pytanie, powiedział, że to prawda, ze w Koranie jest napisane, ze można bic swoja zonę, ale to ma byc tylko w wyjatkowych wypadkach, kiedy zona robi cos bardzo złego i niezgodnego z religią, w trosce o nią i własne zbawienie, a nie dla własnej satysfakcji znęcania sie nad kobietą Niezła przykrywka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilkołak 666999
Polski dekiel! Nie dziwie sie, ze polkor biegaja za obcokrajowcami... Przejmujesz się tym ? Ja nie mam zamiaru każdy jest wolny i może robić co chce moja kobieta Polka jest najpiękniejszą kobietą na świecie i lata tylko za mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×