Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna bez chustki

Mój chłopak muzułmanin :(

Polecane posty

Gość Norwegia Norwegia
a w szczegolnosci dokumet z str 26 z tematu o ktorym mowa powyzej. na you tube mozna znalezc pt: Bog jest z nami, mezczyznami. (jakos nie moge wkleic linka, nie idzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adminnn
Albanie z kosowa sa najwiekszymi mordercami w Niemczech, to klika, to mafia, najwiecej siedzi w wiezieniach wlasnie albanow z kosowa, narkotyki, morderstwa, to oni. mieszkam w Niemczech 30 lat, to najgorsza patologia, Niemcy nie daja rady, to mafia dziewczynyo !! Uciekaj. I uwazaj zeby cie nie zabil jak uciekniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabeł ma wiele wcieleń
Najbardziej poszkodowanymi istotami są właśnie europejskie kobiety wychowane w krainie miodkiem i mleczkiem płynącej nie wiedzą nic o świcie mają wiedzę tylko teoretyczną ja tam nie żałuje takich tępych dzid jak są później z nich robione dziwki bite gwałcone albo nawet zabijane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomahawk
cywilizacja wypiera im mózg a później puszczają się z takimi odpadami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak nie należy do żadnej mafii :) i nie handluje narkotykami, jest informatykiem, uczciwie pracuje od wielu lat, chciałby nawet wrócić do siebie i tam coś rozkręcic, tego się nie obawiam, obawiam się że nie udźwignę różnic związanych z jego religią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko później nie płacz
jak będzie Cie traktował jak gówno i wywiezie ci dzieci to swojego ojczystego kraju/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak urodził się w Berlinie, ma obywatelstwo UE. Poznaliśmy się w Tanzanii w Mwanza, na placówce regionalnej SMA. Ja odbywałam praktyki studenckie, on pracował i pracuje nadal jako lekarz - wolontariusz. Odpowiada mi pod każdym względem, jest tylko jedno "ale"..jest Muzułmaninem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 742875-28521
jak dla mnie to ty masz za duzo wątliwości coś....ciągle się wahasz i wahasz to nie jest miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina i diablica ;)
arabowie mają małe fiutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azuka89
Dziewczya bez chustki Kochana to ze muzulmanin to nic nie znaczy. Wszystko zalerzy od czlowieka a nie od Religii. Katolik moze byc tak samo tyranem i sukin*synem.Ja jestem w zwiazku z Muzulmaniem z Indii i jest bardzo szczesliwa. Tylko zapamietaj jedno jak sie juz wiazesz z muzulmaninem powinnas zdobyc spora wiedze na temat Islamu. Ja planuje zmienic wiare, juz pierwsza data jest ustalona. I nie, nie robie tego dla faceta tylko dla samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiertelko
A mieszkacie razem? Poznałas go od takiej 'codziennej' strony? Ja bym nie brała ślubu gdybym miała jakiekolwiek wątpliwości. Ale to twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia takase rada
Na Twoim miejscu zrobiłabym sobie szybki ale konkretny kurs poznania islamu. Nauczona tego czego mogę się spodziewać po ortodoksyjnym muzułmaninie, zastanowiłabym się na jakie ustępstwa się godzę, jakie są dla mnie nie do przyjęcia. Czego się boję i dlaczego, jak oceniam realność spełnienia lęków w kontekście tego co wiem o islamie i tego co wiem o partnerze. Następnie zapytałabym siebie czy go kocham przez wielkie k i co to dla mnie znaczy. I podjęłabym decyzję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka
Ja planuje zmienic wiare, juz pierwsza data jest ustalona. I nie, nie robie tego dla faceta tylko dla samej siebie. xxx data ustalona :D i oczywiscie jakbys poznala jehowca to tez bys zmieniala, na jehowa ale trafil ci sie muzul wiec DLA siebie zmieniasz wiare bo muzul cie zechcial :D zapytaj sie go czy by nie zmienil na katolicyzm bo katoliczke spotkal, co za nedza, rzygac sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azuka89
boona pijaczka- Hah ales powiedziala. Moje zainteresowanie Islamem ma bardzo dlugi okres czasu,niz jestem znim. Ale to ie jest wazne. Dla twojej wiedzy zmieniac wiary chrzesciajanka nie musi, moze pozostac przy swojej Religii i jest nawet na to cytat w Koranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odezwij sie do mnie
barbara281019@web.de jestem w podobnej sytuacji do twojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno mi uwierzyć
że kobieta CHCE być muzułmanką. Jak chcesz porównać tę wiarę z chrześcijańską, to jest teraz głośno o Muzułmanach, którzy nawracają się na chrześcijaństwo i dopiero w tej religii odnaleźli miłosiernego Boga i zbawiciela. W Islamie Bóg jest daleki i człowiek nigdy nie wie, czy jego "kaprysem" nie będzie by go potępić. To jest bardzo smutne, bo nieoparte na łagodnej, darmowej miłości i przebaczeniu jak u Jezusa. v Zobacz to zanim podejmiesz ostateczną decyzję: v http://www.youtube.com/watch?v=QXiUahKqNKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvhbjnmk
Muzułmanie są różni, i dobrzy i źli, ale wiele cech mają wspólnych. Na pewno jednak: JEŚLI MUZUŁMANIN MÓWI, ŻE JEGO ŻONA MUSI BYĆ/ZOSTAĆ MUZUŁMANKĄ, TO KŁAMIE. Muzułmanin może mieć kobietę innej wiary, jeśli chce się trzymać zasad islamu, to może wybrać na żonę, kobietę religii księgi, tj. muzułmankę, chrześcijankę lub żydówkę. Teoretycznie, kobiety innej wiary/religii lub ateistki, nie powinien poślubić. Ale to zależy od poglądów lub prawa w danym kraju. Są kraje, gdzie zdecydowana większość mieszkańców to muzułmanie, ale prawo jest laickie i nieraz nawet niezgodne z zasadami islamu. Np. w Turcji, muzułmanka może poślubić niemuzułmanina i na odwrót, muzułmanin może poślubić kobietę jakiejkolwiek wiary lub niewierzącą. JEŚLI MUZUŁMANIN MÓWI, ŻE JEGO DZIECI MUSZĄ BYĆ WYCHOWYWANE W ISLAMIE, TO TEŻ KŁAMIE. Bo tak naprawdę nie muszą, tylko on tak chce. Owszem, w wielu krajach prawo państwowe jest oparte na prawach szariatu, a kraj jest krajem wyznaniowym, i teoretycznie dzieci muzułmanów powinny być muzułmańskie. Ale teoria teorią a praktyka może być różna. Są przypadki, gdzie muzułmanin poślubia chrześcijankę, mają dziecko/dzieci, mieszkają w kraju wyznaniowym, gdzie panuje islam i wychowują dzieci w 2 wiarach, albo wręcz tylko matka, na chrześcijan. Jak się chce, to można. Ogólnie jest to ZALECENIE, MORALNY/religijny obowiązek, a nie bezwzględny nakaz. Równie dobrze można powiedzieć, że chrześcijanie, czy ludzie jakiejkolwiek wiary/religii, mają taki sam obowiązek>>> własne dzieci, wychowywać w tej samej wierze. Poza tym są też muzułmanie, którzy nie mają nic przeciwko wychowywaniu dzieci na tylko chrześcijan, wychowują w 2 wiarach i dają prawo wyboru dziecku, w dorosłym życiu, lub godzą się na niewychowywanie w żadnej religii, dzieci. Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ TEŻ, ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ KOBIET - KONWERTYTEK Z CHRZEŚCIJAŃSTWA NA ISLAM, JEST OBŁUDNA. Islam sam w sobie nie jest zły, podobnie jak konwersja może być dobrym wyborem życiowym. Bo są różne drogi do Boga. Ale zdecydowana większość kobiet, która przechodzi na islam, nie robi tego tak naprawdę, z własnej wewnętrznej potrzeby, tylko z innych pobudek, takich jak: chęć przypodobania się mężczyźnie i/lub jego rodzinie, uleganie presji/nakazom/oczekiwaniom mężczyzny,strach, fascynacja inną religią/kulturą/światem lub pobudki ekonomiczne, np. aby dziedziczyć po mężu, mieszkając w kraju gdzie panuje islam itd. itp. Wiele takich kobiet, jest chrześcijankami bardziej w teorii niż w praktyce, bo mają w głębokim poważaniu zarówno Boga, jak i swoją religię. A potem, po poznaniu muzułmanina, wcześniej lub później, wiele stwierdza, że chce lub 'musi' przejść na islam. I jaka to wspaniała religia. I oczywiście, wiele zapewnia, że to nie dla faceta, ALE DLA SIEBIE, bo np. zanim poznała faceta już się islamem interesowała, a jak ten facet już jest, to ona już jest pewna, że to jedyna słuszna, dla niej, religia. Taaaaaaaaaaaak, jasne. A prawda jest taka, że prawie wszystkie takie kobiety, gdyby nie zakochały się w muzułmaninie, tylko np. w mężczyźnie swojej wiary, nigdy by im do głowy nie przyszło przejść na islam. Tylko właśnie, kobiety uwielbiają być uległe. Oczywiście można poznać naprawdę dobrego i porządnego muzułmanina i stworzyć z nim, super związek mieszany narodowo i religijnie, ale o to ciężko. Jeśli muzułmanin, to tylko mądry, wykształcony, pracowity, niekonserwatywny w poglądach i otwarty na inność. Jeśli kobiet niemuzułmańska dla niego, to tylko mądra życiowo i naukowo, inteligentna, wykształcona, o silnym charakterze, znająca swoją wartość, mające własne zdanie i umiejąca walczyć o swoje. W innych przypadkach to nie ma racji bytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toniiiiiiiiiiUK
adminnn- hmm, sorry that i am writing you in english hope you will understand or somebody may translate you.. i am from kosovo and i am living and working in the UK, my fiancee is from PL and we are together for four years and yes, i am muslim. BUT i DO NOT CARE ABOUT RLIGION AT ALL because more imprtant thing is what you have inside you. i can tell you a saying: *i believe in anyone of you but not the evil inside you*. so you may be christian, muslim, hindu whatever you are but if inside you is an evil, you are not human beign butNOTHING. and about the kosovar people who are living in DE, my brother is living there, my two sister with their husbunds and children and all of them are working honestly, my uncle is there from 1970 or 1965 and never ever has done a thing like that you are accusing people from kosovo. of course everywhere you can find such of people and from any nation.. and now about polish people here in the UK, what you think about your countryman? they are everywhere, and MOST of them, not ALL, are abusing social system and you think that this is good? you think that UK love this? no, but i am not blaming them because they came here for better life, as well people from kosovo before war they went all over the europe becase of better life. and here in UK i know few of polish men who are trading with narcotics but i never bought, sell or use any drugs, so do not blame all the nation because of one.. PS: i am not religious, i do not care what kind of religion you have, if you are sincer, honist, good heart, YOU ARE THE MAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obibkigig
Vvv myslicie, ze europejscy muzułmanie są lepsi ? martwi mnie, ze jest bardzo ortodoksyjny, ale to dobry człowiek Bvvvv Nie są ! Są gorsi brutalni i maja kobiety za nic Uciekaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toniiiiiiiiiiUK
OBIBKIGIG i am muslim and how i wrote before, my fiancee is from Poland and i dont thin that she want to runaway from me? do you know why? no, you DO NOT cause your brain CAN NOT accept few things cause is not able.. sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMITOMAYBHALOBASHI
Ja mam chłopaka przepraszam teraz już narzeczonego z Bangladeszu jesteśmy ze sobą już sporo czasu i jest przecudownie nigdy nie wymieniłabym go na żadnego innego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dosłownie musze odpowiedzieć. sama byłam w związku z muzułmaninem. wydawało mi się, ze bardzo mnie kocha, sama też darzyłam go uczuciem. po jakimś czasie zniknął, ja też musiałam wyjechać. jednak po powrocie i po może 3 tygodniowej przerwie oznajmił mi, że.... ŻENI SIĘ! tak, żeni się za parę tygodni z jakąś dawną miłością. wczoraj spotkałam go niechcący będą z taką 'koleżanką'. na mnie praktycznie nie zwracał uwagi tylko na nią. odezwał się do mnie dopiero jak ona znudzona gdzieś zniknęła. i wtedy może zamieniliśmy ja 2 i on 2 zdania. tyle. koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaBaRahma
Proste pytanie. Po co z nim jestes skoro nie wiesz nic o jego religii, nie ufasz mu i pytasz na jakis stronach co ludzie mysla. Ci ktorzy sie tu wypowiadaja pewnie 70% z nich nigdy nie miala stycznosci z muzulmaninem. Moim zdaniem wszyscy muzulmanie są w rownym stopniu wierzacy. Moj chlopad Khalid pochodzi z Arabii Saudyjskiej. Nawet nie mieszka w Polsce. Ale kiedy zaczelismy rozmawiac duzo mowilismy o tolerancji i o islamie. Naprawde po paru godzinach zaczelismy sobie wymyslac zdrobnienia typy "sweetie" a albo "dear" ja rozmawialam z nin jak by nigdy nic. Opowiedzial mi o swojej dziewczynie ktora uwazala ze muzulmanie to terrorysci. Moim zdaniem to zalezy od chlopaka i jego usposobienia. Zorganizowal mi romantyczna kolacje. Mowil mi o swoim zdaniu na temat malzenstw w islamie. Jesli planujesz slub to bez zadnych przeciwskazan mozesz zostac przy swojej religii. Moim zdaniem muzułmanie bardzo szanuja kobiety przeciez jestesmy i zyjemy w nowoczesnym swiecie. Wie praw zostalo zmienionych dla kobiet. Ja dla mojego Khalida nawet ucze sie arabskiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaBaRahma
Proste pytanie. Po co z nim jestes skoro nie wiesz nic o jego religii, nie ufasz mu i pytasz na jakis stronach co ludzie mysla. Ci ktorzy sie tu wypowiadaja pewnie 70% z nich nigdy nie miala stycznosci z muzulmaninem. Moim zdaniem wszyscy muzulmanie są w rownym stopniu wierzacy. Moj chlopad Khalid pochodzi z Arabii Saudyjskiej. Nawet nie mieszka w Polsce. Ale kiedy zaczelismy rozmawiac duzo mowilismy o tolerancji i o islamie. Naprawde po paru godzinach zaczelismy sobie wymyslac zdrobnienia typy "sweetie" a albo "dear" ja rozmawialam z nin jak by nigdy nic. Opowiedzial mi o swojej dziewczynie ktora uwazala ze muzulmanie to terrorysci. Moim zdaniem to zalezy od chlopaka i jego usposobienia. Zorganizowal mi romantyczna kolacje. Mowil mi o swoim zdaniu na temat malzenstw w islamie. Jesli planujesz slub to bez zadnych przeciwskazan mozesz zostac przy swojej religii. Moim zdaniem muzułmanie bardzo szanuja kobiety przeciez jestesmy i zyjemy w nowoczesnym swiecie. Wie praw zostalo zmienionych dla kobiet. Ja dla mojego Khalida nawet ucze sie arabskiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwole sie na ten temat wypowiedziec otuz bylam w zwiazku z muzulmaninem z albanii to wcale nie wyglada tak kolorowo jak by sie moglo wydawac chlopak fajny przystojny mily czuly wszystko byloby dobrze gdyby nie to ze myslalam ze go znam a to nie prawda wbrew pozora wcale go nieznalam teraz nie jestem nawet pewna co do jego imienia zdradzal mnie z 3 roznymi dziewczynami do tego probowal namowic moja przyjaciolke na seks a druga sila pocalowal gdy bylam obok byl nawet moment gdy zamachnal sie na mnie stanelam wtedy przed nim popatrzylam mu prosto w oczy i z zimna krwia powiedzialam "uderz" nie zrobil tego ale mimo to bylo jeszcze duzo innych incydentow poniewaz ja naiwna zawsze dawalam sie przeprosic i wracalam do faceta dla ktorego nie znaczylam zupelnie nic to nie jest moje jedyne doswiadczenie z muzulmanskimi chlopakami i powiesm szczerze lepiej uwazac sprawdzac i kontrolowac zanim bedzie za pozno bo oni potrafia tak omotac kobiete ze w pewnym momecie ona zgodzi sie na wszystko wiem z doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak z uk
Wez autorko sie ogarnij...I wy dziewczyny tez...przecierz wiadomo jest ze bedac w zwiazku z muslinem bedziecie nikim...oni sa najwazniejsi...myslisz ze koran mowiac ze ma prawo cie uderzyc dla twojego dobra I zbawienia ma na mysli ze chce twojego szczescia??? I tu sie zaczyna wszystko. ..juz sama religia mu pozwala a kobiete straszy przemoca...do tego nie wiesz jak on bedzie interpretowal to twoje dobro...poza tym nikt nie ma prawa podniesc na nikogo reki no chyba ze sie broni.No chyba ze ty lubisz jak facet cie strzeli w gebe od czasu do czasu albo jestes sado...do tego dochodzi roznica wieku. ..czy kiedykolwiek mialas chlopaka z polski czy niemiec w jego wieku??? Dziewczyno...zastanow sie!!! Nikt nie ma prawa cie uderzyc, ograniczac ci wolnosci, zastraszac cie...Ty masz przezuc swoje zycie szczesliwa...no chyba ze gosciu jest przy kasie a to jest jedyny powod dla ktorego z nim siedzisz...myslisz ze zapewni ci byt I dzieciom tez.Ale to on bedzie decydowal o wszystkim I jak wychowywac dzieci a sproboj mu sie przeciwstawic to dostaniesz strzala od niego bo przecierz koran mu pozwala...qrwa co za brednie...cudze chwalicie swego nie znacie...masz dopiero 23 lata wiec cie latwo zmanipulowal...wydaje ci sie taki meski??? To przyjedz do mnie do UK...jestem w jego wieku...chcesz zobaczyc prawdziwego faceta to zapraszam...do tego bede cie szanowal nie bede bil...bedziesz wolna I bedziesz szczesliwa ze mozesz normalnie zyc...no I do tego problem roznic kulturowych I religijnych zniknie...wiec jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Precz z Europy ! VOOOOOOOOOOOOOOOOOOON !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Religijni muzułmalnie są wspaniałymi partnerami. Szanują kobietę, pomagają w domu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×