Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Dziewczyny, a która to miała jakieś dobre porady z forum innego od dietetyczki i to całe forum zrzucone do pliku?? bo bym poczytała, MoniaKat chyba... może podesłać? olin_ka@wp.pl dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sibu ma taki skład jak meridia a Adaś ma inny także miejmy nadzieje ze na nas podziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba spróbuje adasia :(
up dziewczyny odpowiedcie jak załatwic tego adama ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i miłego dnia wszystkim życzę ;) na mnie meridia nie działała, adaś działa ;) ja od dziś mam kobiece dni i czuję się marnie... Pewnie wazenie się troszkę przesunie w czasie. Ale spadek wagi jakiś jest, weszlam w spodnie o 2 rozmiary mniejsze ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta... Saba sorry że się nie odezwałam ale tel mi się zrąbał :( dzięki za wsparcie buziakii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Sweetnes tak właśnie myślałam ze na pewno ci padł tel ale najważniejsze ze macie już z głowy :) no u mnie szału z waga nie ma jest 72 ale i tak sie cieszę bo 72 to nie prawie 78 :) ale mam nadzieje ze po tych tabletkach na siusianie zacznie spadać no i jestem przed planowanymi gośćmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o tak ślicznym poranku, u mnie słonko świeci od rana, aż chce się żyć. Dziś nastąpiło ważenie no i jest już jakiś efekt, na wadze było 69,3;). Jak miło widzieć znów 6 z przodu;). Saba77 Gratulację, najważniejsze że mamy tendencję spadkową hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Olin_ka wysłałam ci linka na maila, sprawdź czy doszły załączniki. U mnie też piękna pogoda... Saba77 świetny wynik, gratuluje. Ja wczoraj przegięłam z niejedzeniem, tylko zjadłam pomarańczę. Nie miałam czasu jeść w pracy, a potem w domu wzięłam się za robotę i tak jakoś wyszło. Dzisiaj naszykowałam sobie wałówkę z warzyw do pracy. Życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, Troche zamilklam... Mam przerwe z Adasiem... Moja corcia chora, w szpitaly jestesmy czwarty dzien :( telefon sie popsuk, maz wczoraj kupil nowy i na szczescie jest kontakt ze swiatem ;) Adasia nie spotykam,bo bym tu nie wysiedziala. Mamy pozwolenie na 15 minutowy spacer :) w 15 munut nie rozladuje energii ;) W sumie wzielam tylki 7 tabl, a po 4tym dniu bez widze roznice w sposobie odzywiania i ilosci pochlanianej zywnosci ;) Pozdrawiam cieplo!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-alfa- wielkie dzięki! wszystko doszło!!!!!!!! Słuchajcie ma girls:) jestem po pierwszym razie:)) niestety rano miałam lekkie zamieszanie z dziecmi, potem przyszła moja mama do dzieci, któe pozostaja w domu i nie zjadłąm śniadania, nie zważyłam się i polazłąm do rpacy z Adasiem, ale tam nie miałam czasu na zrobienie sobie herbaty, wody nie wzięłąm i wróciłąm z nim do domu. W domu zjadłam zaległe płatki z mlekiem i wizęłam Adasia ok.13. Mam nadzieję,że spać pójdę... zaczęłam odczuwać już pierwsze symptomy- ślinotok! i pobudzenie. Mam nadzieję,że jak mnie ktoś wkurzy to go nie pobiję:)) Jak brałąm Meridie czy Zelixe to nerwy mi puszczały szybko....:) z racji zawodu powinnam być opanowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lermirka życzę szybkiego powrotu do zdrówka dla córeczki i tobie wytrwałości bo wiem co to byc z dziećmi w szpitalu jeszcze jak tak słoneczko pięknie świeci na dworze a tu trzeba w murach siedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyyynkii... ma problem..za 7 dni koncza mi sie tabletki :( mieszkam w Niemczech i tutaj one kosztuja 50 euro za 20 tabletek... polecicie mi kogos sprawdzonego z polski ?? pozdrawiaaaaam :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Adasiulki!!! u mnie czwarty dzień z Adasiem :) i tak jak wczoraj, bez zmian - suchośc w ustach, brak apetytu, lekkie pobudzenie :) ze snem nie mam problemu bo do pracy wstaję codzień przed 6.00 i moze dlatego wieczorem zasypiam bez problemu :) Adasia chyba bede brala po 13.00, bo tak bedzie mi łątwiej wytrwac do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Ja mam namiar na uczciwa dziewczyne ale nie podaje publicznie bo to forum nie po to jest...tylko wiecie co mnie wkurza że nie wiadomo jakby podawac i w jakiej formie pisac to i tak nikt nikomu nie wierzy to po co się pytać o sprzedawce z góry zakładając że mu się nie wierzy...ehhh taka moja refleksja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja nic nie pisalam ze nie wierze ... :) a moglabys mi podac namiar na email ? sylwias1704@poczta.fm z gory dziekuje :) aaaa i jeszcze jedno pytanko... o ktorej godzinie najlepiej brac adasia ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Adasia tak po 10 rano, i jest super daje radę na cały dzień i dobrze sypiam. W ulotce jest też napisane że powinno się wziąść do śniadania, tj. godziny poranne. Ale musisz dopasować godzinę do swojego organizmu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczkodoniczko jeżeli chcesz podać namiar to osoby ktore go potrzebują podają maile i nic nie stoi na przeszkodzie zeby i'm wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noom dokladnie :) a po co mam placic tyle kaski jak moge zaplacic mniej i dostac wiecej :) . ja jem tez po 10.... ale dzisiaj mimo to chcialo mi sie wiecej jesc... wygralam walke z glodem hehe :D ... niestety nie moge ograniczyc jedzenia do 600 kc... poniewaz mam za ciezka prace :( ... w pracy dwie kanapeczki :D z chlebkiem razowym po poludniu cos skubne a pozniej juz nic no i ze slodyczami koniec co bylo masakra hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Saba77 wlasnie też tak zrobiłam widząc maile do kogos kto chce buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Też mam problem bo piję w miarę dużo wody a strasznie mało jej oddaje. Myślicie, że należny się wspomóc Hydo...? Ja mam wrażenie, że już na mnie nie działa nasz Adaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka, widzę, ze już Ci dziewczyny podesłay, wysałąm jeszcze raz, bo dodaam jeszcze treningi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala dla ciebie 7 kilo w 18 dni to mało ? Ja myśle ze jest to rewelacyjny wynik :) ja biorę 14 i u mnie to pomału idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba 7kg po 25 dniach i wiem wiem to duuużo. Ale co teraz-przestój będzie miesiąc trwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×