Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Swetness to u ciebie tez duze zmiany w pasie super :) ja tez widze po ciuchach ze spada no ale waga stoi ale mam nadzieje ze te tabletki pomoga na siusianie :) chociaz ja malo wody pije i to jest blad ale jakos nie moge sie do niej przemoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba mi też stoi kochana ale ruszyć musi :) Też byłam na spacerku z moim szkrabem masakra bo w spacerówce nie chcę tylko na nogach by chodził:) tyle,że puszcza mi si strasznie wrrr sam chce ale jeszcze nie umie dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja po weekendowej pracy, potem na zakupach- gdzie kupiłam spodnie motywujące, bo mi ciut obcisłe są, a rozmiar większe za luźne więc wzięłam te mniejsze bo przecież schudne nie? teraz dziecko nr3 pokazuje na huśtawke i musze huśtać. i lece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetness a ty ćwiczysz z Chodakowską? ja się nie umiem zmobilizować do ćwczeń a to podstawa. Kiedyś chodziłam na Bodyspace- ta kapsuła z podciśnieniem i to jest efektowne ale troche kosztuje, a i dojechac musiałam i tak nie umiem znowu sie do tego zmobilizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka tak ćwiczę ,dzięki Niej nie mam cellulitu i ciało się ładnie rzeźbi ćwiczyłam 7x w tyg ale teraz 3 b waga stoi a mięśnie się robią więc ćwiczę tylko tak aby to co mi zostało po chudnięciu się wchłaniało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetnes wyślij mi linka z tymi ćwiczeniami jeżeli masz na pocztę lub fb :) ja sie skusilam dzisiaj na 4 jest ciasta ale to dlatego ze maluszka karmiłam i jak tu sie oprzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, u mnie dziś też od rana kiepska pogoda trochę wietrznie no i brak słoneczka. Ale czuję się dobrze bo mam taki fajny luzik w spodenkach a to jest bardzo przyjemne, no bo oznaka że Adaś działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się Saba nie martw, ja dzisiaj trochę sałatki gyros zjadłam i podjadłam mamie z garnka kapustki młodej. Jutro pokutuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi119
Hej dziewczyny Kupiłam Adasia w necie miała być polska ulotka ale jest tylko po czesku -biorę go od świąt wielkanocnych i jest na minusie dopiero 4 kg mimo diety i ćwiczen -może ja robię coś nie tak? biorę tylko jedną rano -a Wy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi119
Serio ? bo już sie martwiłam że ze mną coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiej opcji, żeby brać więcej niż jedną tabletkę na dobę, a spadek wagi jest jak najbardziej adekwatny do czasu, także głowa do góry i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwi ja biorę od 4 kwietnia i dopiero mi spadło około 3 kilo także idziemy na równo :) a z jakiej wagi startowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durny iPad miało byc kiwi :) sweetnes a co u ciebie co porabiasz? :) aga nie przejmuje sie myśle ze jak już ciotka pojedzie @ to na pewno waga pójdzie w dół jestem nastawiona optymistycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi119
Mam do zgubienia 30kg -to pamiątka po jednym du.......i 13 latach ...,ale teraz pora zacząć wszystko jeszcze raz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia wyjeżdża w poniedziałek i w poniedziałek ważenie... kiwi nie wiem co to "po jednym du......i"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi119
to pozostałość po dupku który zmarnował mi 13 lat życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Dziewczyny pomozecie mi? Picia93 wysłała mi tabletki przez kurier gls z polski do angli dostałam od nich potwierdzenie i numer paczki miała być dzis koło 11 mój mąż cały dzień był w domu ale tabletek nie było! Picia nie odpowiada na moje maile co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczkadoniczka a może da się wejść na stronę GLS i sprawdzić status przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi119
moniczkadoniczka -jeśli masz numer przesyłki zadzwoń na infolinię powiedzą ci gdzie jest twoja przesyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Tak placilam juz tylko nie piszcie że głupia bo sama nie wiem co myśleć a taka bylam pewną... A tak weszlam na gls i sprawdzilam ale tam piszą różne głupoty które mnie nie dotycza jakieś miasta numery i inne pierdy nie wiem o co chodzi...zadzwonie na infolinię moze? Kochane jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Zobaczcie tak pisze jak wpisuje numer paczki Podpis: NOWAK Data odbioru: 2013-03-21 Data doreczenia: 2013-03-26 Numer paczki: 63680071175 Track-ID: 1PQ7JP Waga: 5.46 kg Produkt: Business-Parcel Serwisy: Cash-Service Data + Godzina Odpowiedzialna lokalizacja GLS Numer statusu Status 2013-03-26 13:33 PL2900 Strykow, Polska 3.0 Paczka doreczona 2013-03-26 13:30 PL2900 Strykow, Polska 43.132 Dane usunieto z systemu -awizo 2013-03-26 13:25 PL2900 Strykow, Polska 4.40 Paczka niedoreczona - nadawca /odbiorca nieobecny 2013-03-26 13:24 PL2900 Strykow, Polska 90.132 Skontaktowano sie z odbiorcapaczki -awizo 2013-03-26 06:28 PL2900 Strykow, Polska 11.0 Paczka w doreczeniu 2013-03-26 06:20 PL2900 Strykow, Polska 2.0 Paczka zarejestrowana w filii 2013-03-25 23:49 PL0001 Strykow, Polska 2.0 Paczka zarejestrowana w filii 2013-03-25 19:06 PL6300 Nowe Skalmierzyce, Polska 2.0 Paczka zarejestrowana w filii 2013-03-21 09:32 PL6300 Nowe Skalmierzyce, Polska 0.100 Dane przetransmitowane, przesylka jeszcze nie przekazana Proszę kliknąć „OK, aby zatwierdzić wprowadzone dane i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Tu są daty z marca i ja nic nie rozumiem tych miejscowości nie znam błagam dziewczyny pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu dalas sie nabrac
Po prostu dalas sie nabrac, widac golym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Powaznie mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi119 dasz radę jesteśmy z tobą, na pewno przemiana się uda;) moniczkadoniczka ta informacja wygląda dość dziwnie, jeśli to nie twoje daty i miejscowości to może ktoś specjalnie podał Ci zły numer paczki bo wcale nie zamierzał jej wysłać... no ale bądźmy dobrej myśli może to jakaś pomyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×