Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

ja przyznam się, że też pierwszy listek kupiłam wpłacając pieniądze na konto, ale na szczęście wszystko było ok, później dostałam receptę od lekarza i kupiłam w Czechach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to nie żadna picia tylko na pewno xxxxona25 znowu działa a wyślij mi na maila jakie dane do przelewu były.A my tak tu trabimy nie wysylajcie przelewów dziewczyny!!!! rob.kop@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze jest okazja to tym bardziej podejrzane a kto ci ja polecił? Czy ktoś już brał od niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi119
z przykrością stwierdzam też że dałaś się nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxona25xxx
Pewnie, cały czas działam haha śmiechu warte. Żal mi Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
O moje kochane! Oszukala mnie teraz się kaplam! Nikt nie polecił sama znalazłam o matko najpierw sibu 30 f teraz to i znów oszust! Dlaczego? Co ja takiego robię? Chciałam tylko schudnac... Dziewczyny pomozcie bo się całą trzese rycze jak bóbr dzieci się patrza nie wiedza o co chodzi o mój boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczkodoniczko hehe ale dobra jest teraz nie przelew tylko łatwiejszy sposób. Kurwa jak sie dowiem ze jest tu wsród nas jakiś oszust to bedzie biedny już dość tych frajerow tak jak kicimuniu poczytajcie dziewczyny na forum czy brał ktoś sibutril tam tez jest jazda...tak jak ty jej tez uwiezylas moniczkodoniczko prawda? Dlatego sie ciebie pytałam ostatnio czy jej uwiezylas ze Iza ma szajs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Mój dramat kolejny! Tak czekałam...mam jej dane niby adres i dane co mam zrobic? Ja już nidgdy nie kupie chyba oryginalnych tabletek już zawsze będę gruba i brzydka! Nie nawidze siebie! Mój boze hu* z pieniędzmi bo je mam ale sxkoda że czekałam i że nigdy już nie znajde sprzedawcy uczciwego mój boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiej sie xxxona25xxx już niedługo.... Wyjedziesz w bardzo długa delegacje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Normalnie chyba skocze ze skarpy do morza bo mieszkam nad morzem! Tak uwierzylam izie że ma oryginalbe i okazał się szajs to mowie kupie adipex i znow mnie ktoś wrobil! Nie chodzi mi tylko o kasę bo dobrze zarabuam ale kur** o nadzieje o czekanie! Boze dlaczego ja musze być grubą dlaczego nie moge kupic tabletek!? Kobiety normalnie aż mi się coś robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mnie już nic nie zszokuje takie kurwy trzeba tepić ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Nie no nie wierze! Ja te pi*** za**** !ja mieszkam w uk ja ide na policje niech ja interpol sciga jak boga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Ty co mnie oszukalas jak czytasz forum to wiedz że ubieram się i idena komisatiat nuech sie ktoś toba zajmie no mnie o kasę nie chodzi tylko ale o to że robisz nas w banie! Pisałam ci że mam powaznie chorego synka że tyle kasy mi idzie! Jak się nie wstydzisz!? Moglam mu zabawkę za to kupic by się dzuecko ucieszylo! Wsadz se gdzies te kase ja cie zalatwie nie takich madrych polaków tu za oszustwa scigali!biorąc tę kasepomysl o moim synku! Glupia krowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxona25xxx
Mogę Ci nawet na maila podać adres pod jakim maja szukac, Niemcy sa duze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi119
i masz rację !!!!!!!!!!może wreszcie ktoś sie weżmie za tych cholernych oszustów od wyciągania kasy !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Przepraszam was dziewczyny za te slowa ale aż mi się coś robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xxxxona25xxx spierdalaj z tego forum nie zrozumiałas jeszcze?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxona25xxx
Jak widzisz jestem ciężko kapującym człowiekiem;) I nie spinaj się tak bo Ci żyłka pęknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie musisz wysyłać twoje ip jest już namierzone także czekaj na dostawę ładnych srebrnych bransoletek :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Jak ci mojego dziecka nie szkoda? Masz dziecko? Rozumiesz co robisz? Ktoś zapierdala cały miesiac żeby kupic tabletki a ty mu to odbierasz? Ty w ogóle normalnq jestes? A moze cie ktoś w dziecinstwie krzywdzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Czytam Was dopiero teraz i nie mogę uwierzyć... Moniczka wspolczucia... Mega gnoje z tych oszustów są, sama aż się trzese że złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
A ps Ile juz osób oszukalas? Można wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Dzieki mowie wam nie wierzę! Jestem z wami na forum juz jakiś czas czekam czytam jak glupia krowa a ta mnie w huja zrobiła! Wiecie co ja na tę policję pójdę ja się nie boję ale muszę wiedziec że nie zostałam oszukana sama to sie nią ktoś wyżej zajmie tu jest inaczej nuż w pl ostatno mąż mówił że u niego w pracy wpadł interpol i jego kumpla zwineli okazało się że oszukiwal w polsce kilka lat temu ukrywał się tu ale go złapali wszyscy byli w szoku takze dam rade obiecuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
No brazilijska telenowela! Dziewczyny wy czytacue to co sie tu rozgrywa? I jeszcze ona bezczelna sie tu wpierdala! No co za slug bith! Nie wierze ze czekalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda naszych nerwów dziewczyny a ty moniczkodoniczka zaczernic sie bo każdy bedzie mógł pisać z twoim nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×