Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Gość moniczkadoniczka
Ales my jej nagonke zrobiły! Mówi zebym jej numer konta wysłała to mi kase odesle a kurier jej tabletki! Ale jaja logiczne ze nie wyslala mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
No picia kase odesle na konto mam nadzieje szybko i temat bede uważać za zamkniety! DO WSZYSTKICH OSZUSTW CZYTAJĄCYCH TO FIRUM!!!! Nie robcie nas wiecej w balona bo jak widzicie da się was znaleść nawet pod ziemia wystarczy pomyslec! Szkoda waszego zachodu! A wam kochane dziewczyny dziekuje za pomoc wsparcie i dobrze że się tak stało bo inne maja na mnie orzyklad i na oszustach! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście Wielkie- w pozytywnym sensie- strach się bać- Brawo Dziewczyny! Napisze jak położę dzieciaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Ona wie co ją czeka jesli nie!nie boję się jej ona wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden dzien mnie nie bylo i wchodze a tutaj buuurza i awantura!!!! Dziewczyny ja nie chcę nic mowic ale ja w zyciu nie zgodzilabym sie na zadna wplate na konto kupujac Adasia od jakiejs osoby prywatnej!!!!!! Tylko i wylacznie ZA POBRANIEM!!!!! To ja nawet jak na Allegro zamawiam to wybieram tylko sprzedawcow z duzą ilością gwiazdek i pozytywnym ocen a wy obcej prywatnej osobie wpalcilyscie kase na konto nie majac zadego zabezpieczenia??? kurde... nawet nie wiem jak to nazwac. Ja swoja przesylke zanowilam ZA POBRANIEM, odebralam na poczcie otworzylam, obejrzalam dokladnie i dopiero za nią ZAPLACILAM!!!! Takze na przyszlosc moje drogie - tylko ZA POBRANIEEEEEEEEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no to z paczkami za granice rzeczywiście może być problem a oszustów jest cała mas i wiekszości nie da się nic zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze macie dziewczyny jakas kolezanke lub rodzine co by wam mogla w pl zamowic i sprawdzic bo tak to naprawde strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie właśnie dostałam maila ze ta dziewczyna co została oszukana przez xxxona25xxx lub elena została znaleziona przez dane z konta i ze przelewala ta kase dalej przez jej męża policjanta i jeżeli nie odesle jej kasy to odwiedza ja jego kumple w bardzo ładnej miejscowości w niemczech Hamm :) także jak to czytasz to lepiej jej odeslij bo kiepsko to widzę a mam cały adres bo mi wysłała i będziesz miała taki bigos ze głowa boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczuszka chcesz dac ponad 800 zl za trzymiesieczna kuracje??? u nas to koszt 240 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrasjka
Saba77 proszę Cię bardzo podaj mi namiar na Twojego sprzedawcę Bardzo proszę mam do zrzucenia ok 30 kg proszę pomóz mi mój mejl kalina.sar@onet.pl Bardzo Ce proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Kalina.sar wysłałam ci tylko mnie dziwi ze prosisz o kontakt jak ja pisałam do ciebie 23 marca bo sama szukałam kontaktu a ten mail był na forum Adipexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrasjka
Dzięki Saba77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak doszłam wczoraj do wniosku ze chyba zrobię sobie ze dwa dni przerwy i może po tej przerwie waga ruszy? Jak myślicie dziewczyny czy coś to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba ja nie robiłam przerwy to nie wiem :( może za mało pijesz? Jak nie lubisz wody to może herbata czerwona... Ja dziś nie wytrzymałam i stanęłam na wagę, mam -7kg od 23 marca czyli 69kg. cieszę się, że 6 z przodu ale będę szczęśliwa jak zobaczę 5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wody w ogóle nie pije tylko kawę ewentualnie colę zero :( ale chyba jednak muszę sie przemoc bo to bedzie bez sensu branie chociaż po sobie widzę ze trochę zeszczuplalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mnie się nawet nie chce pisać ,bo zważyłam się rano i spadło 0,5 kg, nawet nie wpisuje w stopkę. Ciocia jeszcze nie wyjechała i może dlatego, poczekam cierpliwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×