Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

No ja tez jak zapomniałam to jesc sie nie chciało :) wczoraj tez zapomniałam niestety to chyba starość haha ale faktycznie zrobię sobie przerwę :) jakos sobie nie przypominam żebym po Meridi tez tak miała raczej nie no ale cóż trzeba byc cierpliwym :) nawet zakupilam test wczoraj ale wynik wyszedł negatywny :) jak planowaliśmy maluszka to nie udawało sie przez ponad rok i faszerowl mnie lekarz hormonami i dlatego dobilam do 82 kg masakra,a tu po prostu Adaś płata nam figle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ::D a sloneczka dalej nie ma :( poczekam jeszcze troche ....bsa super :D pomyslimy:D Dziewczyny gratuluje kolejnych kg zrzucowny ch :D:D a tymi malymi podtknieciami nie ma co sie przejmowac ;) Dlatego zmienialam stopke :D Zycze milego dnia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazela zgadzam sie z toba w stu procentach :) Moniczkadoniczka i jak tam twoja przesyłka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczkadoniczka, cieszę się, ze się udało :) U mnie bez zmian czekam na @ nawet nie wchodzę na wagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez się spoznial.... I troche krocej trwal.... Co do wagi... To przestoje sa jak najbardziej normalne.... :) Gratulacje dla dziewczyn, ktorym poszlo w dol... A dla tych co nie to pamietajcie o wytrwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie z @ też są problemy, już drugi raz tydzień przed myślałam,że jest a jej nie było i przyszła właśnie tydzień później. To chyba nie dobór hormonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam ze to tylko ja jestem inna a tu proszę wszystkie mamy problemy :( i dlatego jest to forum kobitki piszcie o swoich działaniach ubocznych to zawsze jakaś wskazówka dla nas :)Swetness ja tez nie wierze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski dzisiaj 14 dzien z adasiem :) Jest ok, tylko ta bezsennosc mi dokucza :( Wszyscy mi mowia ze schudlam. Ja tez to widze: ubrania za luzne, buzia inna no i ten brzuch tak nie odstaje :) Jutro wazenie i mierzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba prawie, prawie ;) musi byc 81,4 kg zeby było -10kg. :) ale mysle ze już niebawem :) jak bedzie rowne 80 kg. To robie zdjecie w bieliznie... Mam takie jak zaczynalam dla porownania :) fajnie jest spojrzec na wlasne efekty :) jak ktos bedzie chetny to się podziele nimi z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w bieliznie to można robić fotki jak się ćwiczy wtedy jest różnica ale takich zdjęć jest masa w necie wystarczy wpisać efekty e.chodakowska w google sam Adi jednak ciała Nam nie wyrzeźbi niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze chętnie zobaczę :) ja tez chciałam zeby ktoś mi zrobił takie zdjęcie bo te w lusterku to głupio wychodzą ale głupio mi było kogoś poprosić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja waśnie dostaam @ miałam dziś zacząć z Chodakowską, ale niestety umieram, boli mnie wszystko.....za tydzień zacznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetness.... Lepiej widac roznice w bieliznie czy tam w stroju kapielowym... Niz w dresie :) nie jestem modelka.... Ty z reszta tez nie.... Nie chodzi o to abym pochwalila się super cialem... Moj plan jest taki aby dobic bez chodzenia na silownie do 70kg. Co nie ooznacza, ze nie ruszam się... Wykonuje duzo aerobow na spalenie tluszczu... Np. Biegi interwalowe czy tez marszuje... I jezdze do pracy na rowez codziennie 10 km. Kiedy dojde do 70 kg. Zamierzam robic ok. 2 h aerobow i 1h. Zezbienie ciala... Akurat na tym znam się... Jak wrzuce teraz intensywne treningi to rezultatow lepszych niz 10kg. W niesiac nie uzyskam a cialo z czasem potrzebuje coraz wiecej cwiczen... Dla tego na razie aeroby... Poza tym sweetness propozycja porownania jest dla chetnych... Nie zmuszam Cie do ogladania moich zdjec... Ogladaj sobie w google jeśli wolisz :) Saba zdjecia zrobil mi maz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam ,że jesteś modelką więc nie bądź sarkastyczną pisząc mi o mojej wadze proszę.... Nie pisałaś o tym ,że ćwiczysz więc się nie dziw... Sama ćwiczyłam trening przez 3mce i widziałam na zdjęciu duże efekty a zdjęcie bez ćwiczeń nie jest fajne owszem jest się mniejszym ,ale za to wisi tu i ówdzie także nie spinaj się tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ten kto mnie widział wie ,że takiej wagi nigdy by mi nie dał więc nie jestem wielorybem jeśli chodzi o ścisłość ..! Sabciu lecę na zakupy odezwę się buziaki a ai dzisiaj będę miała spr te nowe IP :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetness ja się nie spinam.... -10kg. Z pewnoscia jest widoczne u kazdego... Nie wazne czy cwiczy czy siedzi.... A cialo jak ma duzo tluszczu to i tak apetyczne nie jest... Wiem w koncu sama po sobie... Co do "wieloryba" to przez glowe mi takie porownania nie przechodza... Nawet w kierunku osoby, ktora wazy 200kg.... Po prostu moze byc mi jej zal ze wzgledu na zdrowie... Ale nie oceniam ludzi tak plytko...Swoja droga... Tak brzuch mi wisi... Bo jest duzo tluszczu... Trudno zeby było inaczej skoro taka waga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetnes ja tez dopiero wróciłam że spaceru :) a powiem wam ze sweetnes to super dziewczyna jest oczywiście nie obrażając Agnesima :) a ja tak dla zmiany tematu zrobiłam sobie ogoreczki malosolne :) a ja kochane nie ćwicze wogole heh a zdaloby sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wklejam moja wage :( zaczelam 6 dni temu :D jutro sie zwaze i az sie boje . Wkleje postep mam nadzieje ze bedzie:D Powiedzcie ile wam zeszlo po pierwszym tyg?? Chyba poczatek powinien byc dobry co ??? Pozdrawiam *D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie zakupilam ten bronzer co sweetnes pisała w promocji yupiiii i ujedrniajacy do piersi :) u mnie dzisiaj pogoda w kratkę raz slonko raz chmury :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba brązer jest super sama zobaczysz:))) a co do wiszącego brzucha ja też muszę ćwiczyć na niego o!!! ta ciąża rozciągnęła go że szok... no cóż po urodzeniu dziecka nic nie jest już takie jak było ;) jest piękniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnessima ja bym chciała zobaczyć Twoje efekty!!:) Mnie takie coś bardzo motywuje :)) Ja z okresem też miałam przeboje... W sumie to nie wiem czy przez Adaśka czy to efekt przestania karmienia piersią i wprowadzenia antykoncepcji... Karmiłam długo, 17 miesięcy... Okres był okropnie bolący, cykle nieregularne, ojjj tragedia!! I zdecydowałam się na tabl w celu unormowania cyklu... Pierwszy miesiac był ok, a drugi, z Adasiem... W drugiej połowie miesiaca zaczęłam krwawić i skończyłam dopiero po 3 tygodniach, w momencie przyjecia drugiej tbl z 3 opakowania... :) Mam nadzieję, że teraz już będzie ok :) Spotkałam moją dr :) powiedziała mi, że pięknie wyglądam :) niewiele mi zeszło póki co, ale np w pasie mam 7 cm mniej :) Chyba mieśnie dzięki ćwiczeniom też ważą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ja nie mam takiego komfortu i nie mogę brać nic antykoncepcyjnego nawet głupich plasterkow :( ostatnio czytałam o implancie antykoncepcyjnym ale niestety w moich okolicach nie robia nic takiego.A może wy kochane slyszalyscie u was czy jest coś takiego? W angli jest wszywany na kasę chorych a u nas niestety koszt to około tysiąca złotych na trzy lata. Chociaż tez nie i'm czy mogłabym go mieć ale zawsze można zapytać tam gdzie zakładają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×