Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

hej dziewczyny :D jak majowka? u mnie za chmurami :( wczoraj grilika nie bylo ale dzisiaj moze sie uda :D Adas na wszystkich dziala inaczej ale meliska lub tabl ziolowe ....... ja spie jak susel :D Nie zwazylam sie wiec nie wiem ile spadlo ... kupie dzisiaj ta baterie w koncu :D Milego dnia :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie też dziś za oknem pogoda kiepska, uspałam maluszka na drzemkę i mam chwilkę wolną. Luna faktycznie bierzesz wcześnie Adasia, może w dzień popijasz kawek kilka albo napoje energetyzujące dlatego ten problem ze snem, no bo jak nie to ciężka sprawa z wyspaniem się ;(. Ja na początku też kiepsko spałam ale u mnie to chyba siła sugestii była . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia, Młoda ma problem że snem ;) ja mimo kaw mogę spać o każdej porze dnia i nocy niestety... A to też niedobrze... Miłego dnia Kochane, ja już wsiadam w auto i jadę, chociaż pogoda paskudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemo a jak tam u ciebie sprawy sercowe oki :) mam nadzieje ze w końcu twoj pan sie na coś zdecydował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej girlsss powiem wam że wczoraj po tej tabletce nie specjalnie chcialo mi się jesc wieczorem szczególnie nie miałam apetytu miałam za to taki power że poszlam godzinę biegac nad morzem i czułam suchosc w ustach tak się zastanawiam czy wasze tabletki też sa takie małe? Po rozlupaniu tam w sumie mało jest tej substancji np w porównaniu do sibutrilu tak pomyslalam hmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez są małe :) ja powera miałam tylko przez pierwsze dwa dni a teraz normalnie a nieraz czasami to jestem taka spiaca ze szok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha pewnie u mnie też tak będzie a z tym spaniem to mam tak samo śpię w nocy po 10 godzin i w dzień też bym spala i ciągle mi mało ale ale wlasnie z własnego doswiadczenia wiem że gdy żniw zaczynam sie odchudzac i biegam jestem na diecie spac tak mi się nie chce! Wystarczy mi to co w nocy i juz o 7 rano jestem na nogach! Teraz pewnie znow tak bedzie! Ja tak mam ale moja mama też tak miała ciągle jej się spac chcialo poszla do lekarza i okazało się że ma niedoczynność tarczycy i bierze leki juz 2 lata i o niebo lepiej nie jest ospala i schudla bo wczesniej to tyla i nic nie mogła zrobic z tym wszystko wina tarczycy dlatego ja i moja siosta badamy tarczyce regularnie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie doznaje cudu jesc mi się nie chce ale fajnie!! Patrze na slodycze jak moje dzieciaki wsowaja i nie chce mi się! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ze Cie nie ciągnie :) Swetness co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) w Warszawie tez ponuro... :( ale chociaż nie pada :) ja dziś pracuje :( spedzilam jednak jeden dzien u znajomych na grillu i pojadlam troche :) moze nie jakoś bardzo duzo ale byla i karkowka i troszke chipsow i chlebek... Jak bym u siebie zorganizowala to bym zrobila sobie i rybke i jakies szaszlyki... Cos dietetycznego i zdrowego... A tak ze znajomymi jadlam to co i oni na wadze nic nie przybylo ale i nie ubylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczkadoniczka,mam prośbę o namiary na Twojego sprzedawcę z Ząbek,mieszkam niedaleko a zamówiłam Adasia z ogłoszń24 u Natali z Chełma i chyba dziewczyna mnie oszukała,nie odpowiada na meile a tabletek wciąż nie dostałam. Jeszcze się wstrzymam ale zamierzam sprawę zgłosić na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uj pomyliły mi się niki sorki Luna;) Mój power już też mniejszy ale ja myślę że to przez brak słoneczka, bo jak słonko za oknem to mam mega dużo siły i mogę zrobić wszystko, a jak jest jak dziś szaro buro i ponuro to naprawdę nic się nie chce tylko leniuchować i spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabus myślę ,że już sytuacja opanowana raczej uff w końcu :) a tak poza tym troszkę stresu ale to jak w zyciu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny melduje, że NARESZCIE dostalam adasia:)30 sztuk opakowanie ulotka,wszystko ok,wiec jutro ruszam,troche sie obawiam ale dobrze ze jestescie,fajnie jest miec wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetnes to dobrze bo malutki już tez na pewno umeczony ta choroba :) a ja pieke właśnie serniczek na jutro do kawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morena to swietnie ze w końcu sie doczekalas adasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morena1986 nie ma czego :) ja nie żałuje, że go biorę.... efekty już jakieś są a badania robię regularnie.... zrobiłam przed baniem i po miesiącu.... wszystko ok... mi lekarz mój tłumaczył to czym innym, że lek wycofano.... wszystko to kasa.... owszem jest szkodliwy jak ktoś ma problemy z nerkami, tarczycą, wątrobą... itd. ale jak ktoś zdrowy jest, przyjmuje lek zgodnie z zaleceniami, odżywia się z głową... to mu nie zaszkodzi 3 mies. kuracja... bo nie powinno się jej przedłużać... wszystkie leki mogą być szkodliwe nieprawidłowo przyjmowane.... albo taka dziewczynka 16 lat ważąca 52 kg. chce ważyć 38 kg. i zażywa lek nie jedząc nic.... wnioski same się nasuwają :) od początku tego forum tłuczemy, że wszystko z głową... :) Powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Widzę Saba, że pisałaś, że mam idealną wagę. Ja jednak źle się czuję, jak wychodziłam za mąż ważyłam 55 kg i nie marzę o tym żeby teraz też mieć taką wagę, bo już wiek nie ten i w ogóle, dla mnie 60 kg będzie wielkim sukcesem, teraz brzuch i boki wylewają się ze spodni,wisi podwójna broda a uda to już nie wspomnę. Także 13 kg do zrzucenia i mam nadzieję, że mi się uda, aha i z pomocą męża zmierzyłam wzrost, mam 169 cm, ( dziwne bo w dowodzie 170 cm) także przepraszam za pomyłkę. Życzę miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe aga bo na starość sie kurczymy hihi :) ja tez już na pewno nie mam 168 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnessima dzieki ze napisalas własnie takich slow mi potrzeba ja tez jestem takiego zdania,zrobilam we wtorek badania wszystko jest ok,jedyny minus ze w ciazy okazalo sie ze mam mala wade serca niedomyka mi sie lewa komora bralam leki ale od roku nie biore czasem mnie kluje,ale to pewnie stres, papierosy,i fakt ze samotnie wychowuje 4 letniego syna,masa problemów z jego ojcem...ach duzo by pisac:)wiec najbardziej boje sie tego powera i kolatania ale to juz jutro sie okaze.jestem dobrej mysli,patrzac na Wasze efekty wierze ze mi tez sie uda.ja mam 162 cm i waze 64 kg czyli 8 za duzo,przytylam odkad dostalam prace wiec musze to zrzucic!jak nie teraz to juz mi sie nie uda.a i bylam wlasnie na...pozegnalnej pizzy,nie moglam obie odmowic.pozegnanie z niezdrowym jedzeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, to jak tak dalej pójdzie to za 20-30 lat będę miała 160 cm. Oj, żeby tak waga spadała ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski zobaczymy jak bedzie z moim spaniem. Wypilam w ciagu dnia tylko 2 kawy (do 15) a normalnie to 3 a nawet 4. Przed chwila wypilam melise i cos juz oczka mam nie takie. Wiec dobrej nocki zycze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie... ktos pytal czy pije jakies energy drinki... o to chodzi ze nie pije, sam adas tak dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morena1986 ja osobiście odczuwałam, że "coś" zażywam przez pierwsze 2-3 dni później już nic... poza suchością w ustach i zwiększonym pragnieniem w związku z suchością w buzi... no i zdecydowanie zmniejszony apetyt... lek nie wpłynął na to , że stałam się np. bardziej nerwowa... choć z natury jetem nerwusem :) powiedziałabym że się uspokoiłam :) spróbuj może brać jeżeli jednak zauważysz, że naprawdę gorzej się będziesz czuła po Adasiu np. częściej będzie Cię kuło w sercu to lepiej odstaw.... myślę, że ciało wyśle Ci jakieś sygnały na początku, że nie toleruje tego.... ważne abyś ich nie bagatelizowała... na pewno dasz radę schudnąć tylko pamiętaj o jedzeniu :) tak swoją drogą też robiłam na koniec marca pożegnanie ze śmieciowym żarciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :D jak tam zapowiada sie trzeci maja bo u mnie na razie słoneczko świeci :) a co bedzie dalej to sie okaże.Mloda i jak sie dzisiaj spalo lepiej? Morena trzymam kciuki zeby Adaś nie dawał ci żadnych skutków ubocznych w trosce o twoje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morena u mnie najgorszy skutek uboczny to niegojace sie syfki :( ale kurcze muszę jakos to przetrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! A wiec wyspalam sie ;) Mezus powiedzial ze jak tylko zamknelam laptopa to od razu spalam ;) pozdrawiam i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda to super ze meliska zadziałała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba polecam Ci na syfki skinoren dostępny w aptece i zabiegi laserem IPL bardzo szybko się wszystko goi.... wiem bo też mi się robią... jakieś takie inne niż te zwykłe.... co prawda jest ich kilka i nie są jakieś mega rażące ale cały czas stosuje skinoren żeby nie było ich więcej i szybciej się goiły... do tego robię peelingi w domu i kawitacyjne u kosmetyczki no i w miarę możliwości rzadko się maluje... poza oczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×