Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Witam, Zgłaszam swoją obecność;) Dziś dzień drugi noc przespana dobrze, na wagę na razie nie wchodzę poczekam kilka dni, na jakieś efekty;) Adasia biorę tak ok 10 i wczoraj w dzień nie miałam apetytu, jadłam 3 małe posiłki i jakiś owoc.Zobaczymy dalej;) A jak u was nocka minęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja również się melduję :) ja biorę dopiero 5 dzień i szału nie ma no ale mam nadzieję, że to kwestia czasu. Jedyne co dobre w tym Adasiu to, że wody się dużo pije a to zdrowe jest. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Drogie Panie!jestem nadal z Wami choc mało się udzielam.juz sobie załatwiłam prawie adasia-znajonej znajoma mieszka niedaleko granicy i ma mi kupic,tyle ze nie wiem czy w aptece czeskiej trzeba wykupic cale opakowanie 100 szt. czy mozna np. 60?wiecie cos o tym?byłabym wdzięczna-Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na razie dobrze ze spaniem chociaż chodzę bardzo późno gdzie zazwyczaj byłam spiochem :) ale zaraz staje na wagę i ciekawa jestem co mi pokaże po 6 dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję dziewczyny, własnie znalazłam nie opłaca się kupowac 60 wiec wezme 100 i tak jak mówicie najwyzej mi zistanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tez się melduję.:) Druga noc z rzędu na czuwaniu. Ale czuję się wyspana z dużą dawką energii. Nie ważę się i nie mierzę, poczekam jeszcze parę dni. Nie widzę po sobie, żeby waga spadała. Tak myślę, że może jak sugerowały dziewczyny zrobić jeden dzień przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morena lepiej kup więcej bo widzisz jak trudno jest go zdobyć a jak się uda to jest bardzo drogi na necie w aptece kosztuje prawie o połowę tanień sama bym kupiła prosto z apteki ale nie mam jak zdobyć recepty bo z moim lekarzem nie ma co gadać przepisuje tylko ziółka.bee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze duzo w naszej poswiadomosci siedzi ja nie czuje glodu a zjadlabym cos ale nie jem haha jem 3 posilki :) oo i syf mi wyskoczyl:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie dziewczęta ktoś kto ma mniej do zgubienia nie schudnie 20kg:) z 75kg jak u Saby nie zleci jej od razu masakrycznie dużo ale przez miesiąc na bank się uzbiera dużo na pewno:) nastawiłyście się na efekty RUDAAGATKA a to ściemniara jest :) ona je sprzedaje nie sprzedaje a oszukuje bo wpłaca się pieniądze na konto i lipa nie przychodzi nic także spokojnie kg na pewno będą szły w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki nie sugerujcie sie efektami u innych. Każdy ma tak indywidualny organizm, że efekty będą diametralnie różne u każdej z nas. Na jedną działa ale są i takie osoby na które nie będzie o działać albo w nieco wolniejszym tempie. Spokojnie obserwujcie same siebie. Ja tez bym chciała mieć efekt jak niektóre z Was ale niestety u mnie idzie to bardzo wolno. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetness ja byłam zadowolona bo jak dotąd żadne środki tak na mnie nie działały. Dopiero po adiku udało mi się schudnąć prawie 7 kg w jakieś 23 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy co jutro mój mąż powie bo nie widział mnie trzy miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak brałam to czułam się świetnie tabletki dawały mi takiego kopa, że nie mogłam się zatrzymać. Oczywiście suchość w buzi i litry wypitej wody to norma. Zaczeły się schody po kilkunastu tabletkach ,bardzo zaczęła boleć mnie nerka do tego stopnia ,że odstawiłam tabletki, teraz nic nie boli. Nie twierdzę ,że to jeden z skutków ubocznych choć to całkiem możliwe, ale może po prostu mój organizm tak działa na adika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna501
Hej dziewczyny ;) Mogę się przyłączyć? Czytałam oba fora codziennie więc trochę Was znam. Ja mam 35 lat, mieszkam na Podbeskidziu i Adasia biorę 20 dzień. Receptę dostałam od mojej lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karen ogólnie miesiąc temu wazylam 78kg a jak Zaczynalam z adasiem to 75,3 :) w sumie jest mnie 4 kilo mniej,ciekawe czy coś zauważy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×