Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

No dokladnie. Nigdy nie mozemy wplacac pieniedzy na konto zamawiajac takie leki bo ich nie odzyskamy. Ci oszusci sa bezkarni, bo te leki sa nielegalne:/ Co do Twojej pracy to wiem jak jest teraz ciezko cos znalezc. Ja co prawda mam prace ale czuje sie w niej strasznie. Czuje ze sie aby mecze w tej pracy i bede sie chyba zwalniac :( Bede trzymac kciuki zeby Tobie sie udalo i zebys byla z tej pracy zadowolona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazela będę trzymać kciuki za Ciebie aby się udało z tą pracą niebawem i mnie będą czekać poszukiwania. .. . Ale na razie kochane milej nocki życzę i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Nie sa bezkarni... Wlasnie to co tu piszecie tak i oni mysla... Mozna normalnie sprawe za wyludzanie zalozyc w kilka osob... Nie trzeba wspominac o nielegalnosci i srodku... Mozna się zgadac w grupie... Pominac policje oni i tak nic nie dzialaja a pozniej prokuratura się zajmie... Mozna wiele rezeczy tak sformuowac z prawnikiem, ze się odzyska kase.... Na prawde... Wcale nie jest tak jak się Wam wydaje... To co waszym zdaniem jest tylko oszustwem jest wiloma wykroczeniami norm prawnych.... Wyludzenie, nielegalne wzbogacanie się, oferowanie akazanych srodkow narkotycznych itp. Itd... A wy nic przeciez nie zakupilyscie :) to wyglada inaczej tylko rada taka, aby isc do prawnika... Porady sa za darmo... A w zalozeniu sprawy i pozwu pomoze napisac wszystko... Koszt to powiedzmy 500 zl. Ale zbiorczo moga byc to grosze dla tego warto zakladac fora oszukanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHHH dziewczeta chamstwem mi tu zalecialo ;) nawet się z Wami nie przywitalam :( heheh Dzien Dobry Wszystkim :) Wracajac do wynikow.... U mnie zaczynalam od 9 z przodu a dziś powitalam 7 z przodu ;) aktualizacja stopki zrobiona :D ktora chce zdjecia jak wygladalam na starcie i teraz to piszcie :) agakawalko@wp.pl wieczorem zrobie i podesle :) tak jak pisalam nie jestem modelka... Więc proszę bez krytyki :) ahhh no i zakaz rozpowszechniania obowiazuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i miłego dnia :) Agnessima - gratulacje, super wynik ;) ja dziś znów mam robotę w ogrodzie ale najpierw muszę po folię do ogrodnika zajechac. Ale piękna pogoda jest i ruch potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,Agnessima,gratuluję wyniku,takie spadki są bardzo motywujące,a jak jeszcze efekty widać "naocznie"... fabia,ja też plany ogrodowe mam,czekałam z posadzeniem pomidorów(tak straszyli z przymrozkami) ale najpierw muszę sobie skopać kawałek,więc i ćwiczenia będę miała zaliczone. No nic,lecę dzieciaki zawieść do szkoły,miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Agnesima ma racje bo osoby oszukane nic nie otrzymały prawda? A my nie musimy wiedzieć ze to jest nielegalne bo nie było tego w napisane w ogłoszeniu :) powiem wam tak te posty o ukaraniu nas wklejaja ci co handlują proste :D chcą nas najstarszyc i tyle :D ja miałam sie ważyć dzisiaj bo czwartek a tu klops waga sie zepsuła :O ale kupie dzisiaj nowe baterie i bedzie wiadomo jutro :) Agnesima gratuluje wyniku :) Swetness a jak tam u ciebie? :D a i zapomniałam wam napisać ze od paru dni normalnie tak mnie naparzaja chyba nerki bo z rana cieżko mi nawet wstać czy któraś z was tez tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazela i jak tam bo ja dalej trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba, a pijesz wodę? Zrób sobie badanie kreatynina, tanie jest, a będziesz wiedziała czy nerki w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelek poczytaj forum Adipexu znajdziesz tam maile nasze i podpisz do dziewczyn napewno któraś ci odpowie :) bo raz ze nie podalas poczty a dwa to my tu nie podajemy żadnych namiarow na forum :) bo było juz pare osob hehe ktore stwierdziły ze mamy zamknięte grono i je olalysmy :) do nas może dołączyć każdy kto nie handluje i nie reklamuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna właśnie mało tak butelkę na dzien ale dzisiaj to nie mogłam sie w ogóle podnieść ani na drugi bok przewrócić brrrr ale dobrze ze mam znajoma w laboratorium to jutro jej podrzuce i mi zrobi bez kolejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam jeszcze do was pytanie kochane wiem ze to było poruszane gdzieś wcześniej ale jaki lekarz może wystawić receptę na adipex? Bo znajoma jedzie na wakacje do rodziny o Czech i ja bym ja od razu wykorzystała zeby mi kupiła na zaś bym miała :) może za dwa czy trzy lata bedzie mi potrzebny i juz bym miała oryginalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrób mocz i kreatynine z krwi, ja chyba 5zł placilam za kreatynine. Spokojniejsza będziesz :) ja za tydzień się wybieram na badania znowu. Ja już wypilam 2 kawy, litr wody i teraz popijam herbatę czerwoną :) pijak że mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba, każdy lekarz może jak ma chęci. Mi wystawiła ginekolog endokrynolog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię na pewno :) ja dopiero kawę jedna wypilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D no dziekuje i dalej trzymamy odpowiedz mam miec do jutra w sumie wczoraj dopiero byla rozmowa :d ah i w moim zawodzie ............ Agnessima no sduper wynik :D nie wiem czy mozna tak robic ze nie podajesz co kupowalas ... Saba77 oj biedna ty ... musisz zrobic sobie wyniki z krwi i mocz jak najbardziej moze gdzies sie przeziebilas ??? przewialo cie? Na pewno to nic takiego :D cieply okladzik poloz to rozluzni sie wszystko :D:D:D Badajmy sie Nawet tak dla sparawdzenia swojego zdrowia..... moj tata ciagle zmeczony chodzil pocil sie i mowie idz do lekarza (on myslal ze to po zapaleni pluc przeszedl 2 razy w tym roku ) i co zrobili badania a tam ostra anemia i prawdopodobnie z powiklaniami :( az sie boje ............. nie bagalizujmy objawow lepiej sprawdzic :D:D No ale lato wrocilo i smazymy tyleczki :D:D:D Milego dnia kochane :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Saba, nerki to mnie nie bolą, ale kłuje w serduszku często. Jak zrobiłam przerwę pt-sb-nd, to nic mi nie było. Ja jestem okropnym kawoszem, piję jej duuużo i muszę z niej zrezygnować bo się roztelepę. Mimo tego, że przyjechała wczoraj do mnie @ to 0,5 kg spadło, ale zważę się w niedzielę. Życzę miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania trzeba robić, nawet jak dobrze się czujemy. Moja Mama 20 lat do lekarza nie chodziła bo wydawało się, że jest zdrowa. Nagle gorączka 40 stopni kilka dni, szpital zaraz po badaniach. Lekarz się dziwił, że funkcjonuje z takimi wynikami. Ostra bialaczka, kliniki i szpitale, 5 miesięcy tylko była z nami jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje. To było 6 lat temu... Młoda była bo 53 lata tylko, dalej to boli. Od tego czasu badania robię regularnie. Wtedy też tarczyca mi nawalila, lekarka mówiła, że przez stres. No, dość tych smutkow, jadę do ogrodnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie kochane nikt nie wie co komu pisane :( mój tato odszedł 12 lat temu miał 49 lat poszedł do łazienki i juz z niej nie wyszedł ... Dlatego trzeba cieszyć sie dniem dzisiejszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..mnie nerki jeszcze nie bolą Sabuś a może się podziębiłaś ? Ja dzisiaj cicho bo mam kilka spraw do załatwienia a miałam jeszcze wizytacje :/:/:/:/ jutro jade robić włoski :)) yuuupii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i gdzieś mnie kurcze przewialo bo wczoraj wieczorem miałam temperaturę brrrr a dzisiaj robię drozdzoweczki z truskawkami :) a na obiadek zrobiłam właśnie pierś z indyka duszona w warzywach :D i zaraz ruszam na spacerek :) Swetness to super będziesz miała swoją ulubiona fryzurke a tak na marginesie to bardzo ci zazdroszczę masz bardzo piękne włosy,zawsze mi sie takie marzyly hmmm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D przykro mi z powodu waszych rodzicow ... ale to nam powinno tylko przypominac jak wazne jest dbanie o zdrowie :D wiec kochane badamy sie ...az umowilam sie do gienka :D i cieszmy sie zyciem :D kochajmy nasze rodzinki :D a z pracki sie nie odzywaja...chyba jej nie dostane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie 304 osoby na jedno miejsce pracy ....szok waga spadaj moze pobije je figura :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak.... Z praca ciezko.... A do tego marne zarobki.... Aby byc na stanowisku jakims to trzeba pracowac np. 10 lat w jednej firmie i dawac się wykorzystywac... Albo znajomosci albo pracujesz za marne grosze.... Ja teraz jestem niania do dziecka... I szukam czegos... Chcialabym otworzyc swoj biznes... A nie pracowac na kogos... Dziewczyny to straszne jak ktos bliski odchodzi nagle.. Wyrazy wspolczucia. Mi rak zabral mojego brata ciotecznego w 28 dni... Jakas zlosliwa odmiana bialaczki dotykajaca tylko mezczyzn w wieku od 20-26 lat... Bardzo zadka odmiana... I nie uleczalna nagle się laduje na onkologii i nie ma się szans... Nikt z tego nie wyszedl lekarze tez nie potrafia z tym walczyc ;( ale tak badac się trzeba... Pamietam, ze bylam akurat za granica na wakacjach... Wiedzialam, ze jest w szpitalu, ale nie wiedzialam, ze tak się to potoczy i ze ma raka :( zaluje, ze go nie widzialam i nie pozegnalam się z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
304 osoby na 1 miejsce? Masakra jakas... Ja mam zamiar od września iść do pracy, a jak to będzie to nie wiem... Zrobiłam sobie przerwe i gotuje obiad moim facetom, powiem Wam, że padam już. Później muszę jeszcze podciac folię pod krzaki i wysypac kamyczkami... Może pies mi tego nie rozkopie :) miłego popołudnia wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczucia dziewczyny... Ja jestem strasznie "rodzinna" i przeżywam okropnie takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero ze spacerku wróciłam i udało mi sie kupić pierś z indyka za 15 zeta za kilo :) i biorę sie za drozdzowki bo mi zaraz ciasto z miski wyjdzie hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×