Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

A dzisiaj zakupilam maszynke do pieczenia donutow bo mój średni synek to normalnie jadl by je non stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) też sie zastanawiam co to są donuty :) Aga, nic taniej nie załatwiłam... Raczej drożej. Za pokój 3 os mały płace 160zł. Za rok będę lepiej szukać. Najważniejsze żeby pogoda ładna była... Miłego dnia dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej adasiulki :) Donuty to paczki z dziurka z polewa czekoladowa lub pudrem :) te maszynki są w Lidlu po 59 zł :) a ja taka zakrecona jestem kochane ze dalej tej bateri nie wymienilam :O ale jutro na bank sie zwaze bo sama jestem ciekawa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swetness jak tam twoje włoski zrobione? Na pewno są superasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ależ u mnie jest piękna pogoda słonko świeci od samego rana. Ja wczoraj zbierałam młode pędy sosny no i nastawiłam na syropek, a jak puści soczek na syropek to zrobię troszkę naleweczki zdrowotnej;) heh .. .. Macie może jakiś sposób na syropek z cebuli bo też go chciałam zrobić ale czytam w necie że albo z cukrem albo z miodem który będzie lepszy?? a może macie inny sposób? Luna jak fajnie że wypoczniesz oj ja też bym chciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyyy no wytrwałam byłam na miejscu o 15.30 i skończyły mi włosy robić o 22.40 uff uwinęły się dziewczyny bo we 3 plotły :) i ma to ja ćwiczę i nie jem dużego posiłku i efekty widać więcm już ładniutkie o :P i nawet kg mniej mi spadło jupii a co do ćwiczeń z chodakowską to są efekty na adipexie ja ćwiczę i mam efekty .. więc ni wiem skąd ten pomysł albo ćwiczenia albo adipex jedno drugiego nie wyklucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilemo85 Ja też ćwicząc codziennie skalpel nie chudłam w kg a w cm ..ciało robi się sprężyste nawet przy mojej wadze ...bez celullitu więc nie przejmuj się ,że waga stoi... ja wymyśliłam sobie taki sposób ćwiczę skalpel co 3 dni ..waga spada a ciało nie robi się z flaczałe więc postanowiłam tak ćwiczyć żeby masa spadała jak schdnę jeszcz10kg zacznę codziennie ćwiczyć ,żeby formować ładnie ciało ale teraz codziennie nie bo wiem ,że robią się mięśnie a one ważą więc waga stoi zobacz to wysyłam zdjęcie jak wygląda ciało 60kg osoby nie ćwiczącej a jak wygląda ciało osoby ćwiczącej :) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=442177555855960&set=pb.186823701391348.-2207520000.1368867799.&type=3&theater mam nadzieję ,że Ci to pomogło buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia, ja robię z miodem ;) Sweetness co robili Ci z włosami tak długo? Nie lubię do fryzjera chodzić, wolę do dentysty :) porobilam trochę w ogródku i teraz obiad będę robić, dorsza w sosie, makaron kolorowy i surówki. Moim chłopakom, ja mam warzywa bo jutro wazenie ;) u mnie zepsuła się pogoda, wieje i czarne chmury przyszły... Synek w góry poszedł z klasą i się martwię, najwyżej pojadę po niego... Spokojnego popołudnia :) a i mam z synem wskazania nad morze jeździć, syn często się przeziebia, a ja z tarczyca. Wiem, że lepiej na wiosnę i jesień ale chcemy wylezec się na plaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna a czy ten syrop mozna zrobić na zaś i odstawić? Czy robi się dopiero jak się choruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia, nie rób na zaś bo się zepsuje. Chyba, że sa inne przepisy. Ja robię cebulę w krążki na to łyżka miodu i tak z 4 razy, na górę wyciskam całą, średnią cytryne i daje w ciepłe miejsce na min 5 godzin żeby sok z cebuli puścił. Nie mam kaloryferów więc daje przy kominku jak pale. Później trzymam w lodówce góra 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dziękuję za przepis, z cebulki jeszcze syropu nie robiłam a słyszałam że dobry, także wstrzymuję się i będę robić na bieżąco w razie potrzeby. A ostatnio zauważyłam że mimo brania Adasia zaczynam być głodna częściej i waga mi się zatrzymała, niewiem co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetness86 - ale u mnie JEST ODWROTNIE !!!! Waga leci szybko a cm stoją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam ogrzewanie w domu oprócz kominka :) synek wrócił już, padniety strasznie ale szczęśliwy. Poczytamy teraz trochę bo już zjedli obiad i mąż robi zakłady kto pierwszy zasnie :) jutro sklepy zamknięte są o chyba w poniedziałek zajade do lidla po zestaw do pączków, może jeszcze będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile już ćwiczysz? u mnie po 2 miesiącach był efekt w cm cierpliwości na pewno spadną co robiłam tyle czasu z włosami??warkoczyki syntetyczne :)ok200szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodakujaca
Sweetness86 dziewczyno przestan doradzac komus takie bzdury o ktorych nie masz pojecia!!! Dziewczyna sama napisala, ze malo je a cwiczy skalpel. Malo je tzn ile?? 700, 800kcal? Sam skalpel spala 400kcal wiec zostaje 300 , 400 na dzien. Organizm szybciej przetworzy białko z mięśni na energię, dlatego po dłuższym wysiłku, kiedy skumulowane zasoby energii (np. z pożywienia) zostaną zużyte, organizm bierze "coś" z czego najszybciej weźmie energię żebyś nie padła na pysk. Jest to część odruchów samozachowawczych ciała. Bez miesni organizm nie przezyje wiec po kazdym 40 minutowym wysilku MUSISZ uzupelnic niedobor bialka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Wróciłam niedawno ze szpitala. Córka złamała rękę ( dwie kości : promieniowa i łokciowa ) z przemieszczeniem. Masakra :( Mam już na dzisiaj dosyć. Chyba walnę kielicha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga współczuje chodź Cie przytule :( a juz operowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A córcie usciskaj ode mnie biedactwo :( wiem co to znaczy przeżyłam tez to tylko razy dwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się bez operowania, we wtorek mam zgłosić się na oddział chirurgii, na prawdę wypiłam kielicha...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny. Aga współczuje. Pewnie jeszcze zabieg pod narkozą. Ja mam dość szpitali bo zaraz po urodzeniu spędziłam tam miesiąc z małą a później przynajmniej raz w miesiącu przez około pół roku. Współczuje. U mnie za to na wadze znowu wróciło 1,5 kg ale pocieszam się tym, że @ niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga bardzo mi przykro z powodu córci, dobrze że obyło się bez operacji. Trzymaj się cieplutko na pewno będzie dobrze. Lala u mnie waga też coś stoi i wogóle jakoś tak nie tak, ale może to i u mnie wina @ bo niby mam a nie mam ale to pierwsza miesiączka po porodzie i odstawieniu tabsów anty po karmieniu więc pewnie musi się organizm znów ustabilizować. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweetness86 - ćwiczę około miesiąca 4-5 razy w tygodniu :) CHODAKUJĄCA - ja jem mało od 3 dni, wczesniej jadłam sensownie, czyli 4 posiłki dziennie tak około 1200 kcal starałam się mieścić, dużo warzyw, owoców, pierś kurczaka, rybki, nabiał, otręby, woooooda oczywiscie tez, itp. Dlatego jestem zdziwiona, że mi te cm nie spadają tylko waga, może jedynym błędem było to, że po Skalpelu z Chodakowska juz nic nie jadłam bo zawsze była to jakas 21.00 i uwazałam ze to za pozno. Poczytalam sobie troche i teraz wiem ze nawet po wieczornych cwiczeniach musze cos zjesc by uzupelnic niedobory, np. tunczyk, twarog, jajko itp. :) Pozdrawiam i dziękuję Wam za rady i pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-alfa cmoki dla ciebie i córuni, jak chcesz wypijemy razem, mam Sommersby jabłkowe, reflektujesz na jedno? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilemo, już piję z Tobą. Ja mam dzisiaj słaby dzień, wypiłam jeszcze drinka, córcia śpi i myślę, że już ją tak nie boli. Bardzo dziękuję kochane :) Idę spać bo jestem strasznie zmęczona dzisiejszymi przeżyciami. Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam, co piszecie o tych ćwiczeniach z Chodkowską, ze postanowiłam spróbować i ja zacznę od poniedziałku, jutro jadę na basen z moimi chłopakami, bo już nie byliśmy od jesieni... Muszę jeszcze tylko poczytać o tych ćwiczeniach ściągnąć je sobie no i zobaczyć co tam trzeba z tym jedzeniem po . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Aga jak corcia sie czuje dzisiaj lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tak Saba córcia lepiej, ale będzie problem z drapaniem. U nas dzisiaj jest strasznie gorąco i jednak ręka się poci. Już się zastanawiam jak ją wykąpać wieczorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×