Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rimmmelka

ATELIER TOMASZ GIBAS KATOWICE

Polecane posty

Gość Team Thomas Gain
Dostała Pani darmowy rytuał, z tego powodu że chcieliśmy Pani wyleczyć włosy i pomóc. Nagle Pani wchodzi i jest Pani zła że musi Pani poczekać pół godziny. Nam również jest smutno, poczuliśmy się okropnie dając coś za darmo, bezinteresownie, a Pani naszefo artyzmu i duszy nie doceniła. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas Gain
Przepraszam był ciężki dzień... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę obbijac piłeczki na forum. Bylo minelo. Artyzm i dusze doceniłam dlatego po raz trzeci byłam i pewnei bedę. Ale 45 minut to długo nie ma znaczenia czy darmowe czy nie. To czas..A Pana reakcja była niemiła. Nie miałam pretensji tylko grzecznie pytałam. Mam nadzięje, ze nastepnym razem trafie na lepszy humor i mniejszy chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomas Gain
Oj Przepraszam tyle na mojej głowie, tworze dla Was to miejsce pragnę aby było magiczne. Dziękuję za wyrozumiałość. Pozdrawiam i Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stylista idealny Trafilam do Pana Szymona i doatelier Thomas Gain poniewaz polecila mi go kolezanka. Zawsze podobaly mi sie jej fryzyry,odwazne,perfekcyjne ciecia i piekne koloryzacje. Ja dotychczas nie farbowalam wlosow, podcinalam jedynie koncowki. Pan Szymon jest Stylista ktoremu zaufalam. I nie zaluje tej decyzji, obcielam moje dlugie wlosy i ufarbowalam. Jestem szczesliwa patrzac na moje wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WielbicielkaWlosow
Odwiedziłam "salon" w lutym - zachęcona opiniami z tego forum szłam przekonana, iż wrócę totalnie odmieniona. Chciałam rozjaśnić włosy - kolor miał być naturalny, wpadający w blond. Wyszłam z głowa w kolorze rudym. Dodatkowo pan Tomas próbował przekonać mnie, iż kręcone włosy powinny być obcięte w JEDNEJ DŁUGOŚCI. Bez "stopniowania" bądź cieniowania! Totalny skandal! Każdy normalny człowiek nawet nie posiadający kręconych włosów wie, ze nie mogą one być obcięte "na równo". Dramat! Myślałam ze dostanę zawału. Na dodatek pan Tomas wyprostował mi włosy mimo, iż prosiłam aby tego nie robił, ponieważ nie lubię sie w prostych włosach. Podsumowując - kolor niewypał po całości, chcieć obcięcia włosów do jednej długości prawie doprowadziła mnie do zawału, a podczas prostowania wyrwane mi zostały wszystkie włosy. Nie polecam. Strata czasu i pieniędzy. (Nie będę już wspominać o warunkach w salonie - brak ręczników i cieplej wody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktoś
Pan Tomasz na godzinę przed zaplanowaną tydzień wczesniej wizytą wysłał mi sms'a z informacja że odwołuje wizytę z powodu remontu. Kpina. U mnie cała organizacja, 3 letni synuś u teściowej żebym ja mogła skorzystać z usług p.T więc ostatecznie wielkie rozczarowanie i poirytowanie sytuacją. Niepoważny i nieodpowiedzialny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu trafiłam na świetnego fryzjera i wiem, że nie zmienię Go na innego. Szybko stałam się jego stałą klientką. Thomas robi z Moimi włosami cuda. Dzięki Niemu zdecydowałam się na dużą metamorfozę w Jego salonie i nie żałuję. Co najlepsze ta metamorfoza się nie kończy, za każdym razem wychodzę z małą zmianą, która cieszy! Thomas to profesjonalista i świetny doradca wizerunku. Sprawia, że chce się do Niego wracać. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry salon fryzjerski Zarówno Pan Thomas jak i Pan Szymon czy Pani Ania są profesjonalistami oraz oferują usługi na najwyższym poziomie. Wielokrotnie czesałam się w tym salonie na imprezy okolicznościowe, wykonywałam farbowanie, cięcie i układanie. Zawsze byłam bardzo zadowolona i polecam ten salon moim bliskim oraz przyjaciółkom, które również zawsze są zadowolone z usług Atelier Thomas Gain. Ceny są relatywne do produktów oraz pracy wykonywanej przez Team. Uważam, że Atelier to najlepszy salon fryzjerski na Slasku, gdzie liczy się klient, styl oraz profesjonalizm. Brawa dla Pana Thomasa Gain za stworzenie unikalnego klimatu miejsca w który pracują. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo klimatyczne miejsce i świetny artysta Thomas. Dziękuje za zmianę wizerunku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna metamorfoza, świetne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam! Salon naprawdę godny polecenia. Pełen profesjonalizm, niesamowite podeście do klienta i pozytywna atmosfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry fryzjer to psycholog Tomasz jest cudownym człowiekiem , jego podejście do życia mnie motywuje :) mogę z nim porozmawiać na różne tematy , nie jeden psycholog może się schować !! Zawszę wychodzę zadowolona i ciesze sie ze mam takiego fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełen profesjonalizm, wyczucie jakiego efektu klient oczekuje, mistrzostwo w koloryzacji, ponadto pozytywna atmosfera. Każdy szuka "swojego salonu"- ja znalazłam, to jest właśnie Atelier Thomas Gain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio w atelier na kolorze i cięciu. Włosy układają sie same, kolor idealnie dobrany. Bardzo dobre podejście do klienta. Uprzejmość i fachowość to dwie cechy które wyróżniają Thomasa Gain. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym fryzjerem na Slasku jest Pan Thomas Gain Byłam już w wielu salonach fryzjerskich i mam awersję do eksperymentowania, ale kiedy trafiłam na Pana Gain, nie mam już potrzeby szukania nowego fryzjera. Widać, że przeszedł masę szkoleń i zna się na swojej pracy. Zawsze wychodzę stamtąd zadowolona. Potrafi doradzić i przewidzieć, jak będą się układały włosy. To naprawdę rzadka umiejętność wśród dzisiejszych fryzjerów. Polecam nawet dla osób, które wielokrotnie zraziły się do fryzjerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Gorąco polecam Thomasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacja, takiego miejsca właśnie szukałam ;-) Pierwszy raz trafiłam tam w zeszłym tygodniu z polecenia mojej koleżanki. Thomas obciął mnie rewelacyjnie włosy same się układają, kolor bajka a wystój salonu intrygujący, balkon na którym piłam kawę ;-) Gorąco polecam miejsce i fryzjerów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Monika
Relaks ,zrozumienie.wspaniały efekt! delikatne refleksy odjęły mi lat:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Tomek czy tez pan Tomek tworzy świetne stylizacje - super fryzury piękne koloryzacje ale....a właściwie ALE jak mozna mowic ze wizyta bedzie w określonym terminie a sie nie odbywa.fryzjer to nie pępek swiata.po to sie wyznacza dzien i godzine wizyt zeby zorganizować sobie czas na wizytę.jak w ogole mozna tak czesto odwoływać wizyty.to wstyd Tomek!!!! ....ze będąc tak dobrym stylista fryzur tracisz klientki i wiarę w ciebie bo jestes chaotyczny i nieprzewidywalny co do godzin wizyt.mam nadzieje ze ogarnięcie nastąpi i wszyscy beda zadowoleni....nie beda tracić np dni urlopu na wizytę ktora tak de facto. Nie odbyła sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ten zakład na Stawowej jest ciagle zamkniety. Czy ktos tam w ogole działa? Ciekawe te wpisy-zwłaszcza ze na okragło pojawia sie wpis "refleksy odjęły mi lat"......mam wrazenie ze te pozytywne pisze sam fryzjer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie są fałszywe, bo powtarzają się z tymi na innej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Ryłko
Bardzo dobry fachowiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wspaniały człowiek, Ten artysta Ten, Ten, Ten... IDIOTA !!! prawie zagłodził psa.... psa zabrał z schroniska, łagodnego, fajnego wilczurka którego po 3 miesiącach oddał wygłodzonego. Piesek miał być chyba tylko reklamą ale czego - salonu fryzjerskiego?- a jak się znudził to został oddany jak śmieć. To chyba nie może być "Dobry" człowiek, bo do dobrego człowieka to mu naprawdę daleko i proszę pamiętać Panie Tomku że karma wraca i nie można się zabawiać niczyimi uczuciami nawet zwierzęcymi. W salonie nie byłam ale wybrałabym się chętnie po to żeby NAPLUĆ temu panu w twarz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wspaniały człowiek, Ten artysta Ten, Ten, Ten... IDIOTA !!! prawie zagłodził psa.... psa zabrał z schroniska, łagodnego, fajnego wilczurka którego po 3 miesiącach oddał wygłodzonego. Piesek miał być chyba tylko reklamą ale czego - salonu fryzjerskiego?- a jak się znudził to został oddany jak śmieć. To chyba nie może być "Dobry" człowiek, bo do dobrego człowieka to mu naprawdę daleko i proszę pamiętać Panie Tomku że karma wraca i nie można się zabawiać niczyimi uczuciami nawet zwierzęcymi. W salonie nie byłam ale wybrałabym się chętnie po to żeby NAPLUĆ temu panu w twarz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veto
Chodziłam do tego salonu ale po tym co przeczytałam na fb to juź nawet za darmo nie pójdę!!!Wziął ten pseudo człowiek psa z fundacji do celów reklamowych,zaadoptował a po kilku miesiącach zwrócił w opłakanym stanie!!!Jak kto traktuje ludzi taki jest do zwierząt!!Została załoźona grupa która będzhe udostępniała to wydarzenie.Bojkot jego salonu to jest początek.Żadna szanująca się kobieta i zwierzolub tam nie zawita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie miałam kupon do niego kupić.Nie,to ja dziękuję za tą patologię.Teź się dziwiłam,źe niby taki stylista a na zakupach grupowych musi się ogłaszać.Źenda.Psa się pozbył to czas pozbyć się u niego klientek,niech wiedzą z kim mają do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Tomasz Gibas sprzedał moje dane osobowe, teraz wydzwaniaja do mnie ludzie z propozycjami handlowymi. Nie polecam, to bardzo nieprofesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialny Stylista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×