Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rimmmelka

ATELIER TOMASZ GIBAS KATOWICE

Polecane posty

Gość gość
Thomas to fryzjer-wizjoner dzieki takim ludziom sa wyznaczane nowe trendy i ulepszana jest jakosc uslug. Thomas ma prawdziwe "oko" do dopierania koloru i fryzury do ksztaltu twarzy, sylwetki, itd - dzieki temu prawdziwe piekno kobiety zostaje wydobyte na swiatlo dzienne. POLECAM goraca nikt nie bedzie zawiedziony po wizycie, jedyny fryzjer u jakiego bylam i wyszlam zadowolona za kazdym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzyżenie w pełni profesjonalne.Bardzo miła obsługa i znakomity wystrój wnętrz. Na pewno odwiedzę ten salon jeszcze nie raz i oczywiście POLECAM. wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachwycona podejściem nawet do "marudzącego" klienta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Atelier Thomas Gain już kilka razy i spokojnie mogę już napisać że kolory które robi pan Thomas nie są przypadkowe. Zawsze mam piękny kolor taki jak lubię. P. Thomas mam wrażenie rozumie mnie bez słów. Nie muszę już nic mówić a i tak mam super piękny blond na głowie. Zawsze miałam kłopot żeby uzyskać ładny blond a miałam już dosyć jajecznicy na głowie. Nawet jak jakiemuś fryzjerowi się udało zrobić całkiem dobry kolor to nigdy nie umiał tego powtórzyć. Nie wiem czy tylko ja tak miałam że za pierwszym razem było ładnie a następnym była masakra. Od kiedy przychodzę do Thomasa mam ciągle piękny beżowy blond. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu dużo pisać. Najlepszy Fryzjer Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niezwykle zadowolona z usług ktore wykonuje Thomas Gain . Jest cudotwórcą i na włosach potrafi wykonać prawdziwą magię. Koloryzacja w jego wykonaniu to czysta przyjemność, efekty są bez zastrzeżeń :) Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzannaMarzenna
Opinie pozytywne piszą jego znajomi- chyba nie sądzicie, że o fryzjerze- człowieku nam obcym, klientka pisze per Tomek, wypowiada się na temat jego urody i niezwiązanych z profesją zalet? Pan jest niesolidnym, zadufanym w sobie bubkiem, nie wywiązującym się ze zleceń, także tych wobec klientek z groupona. Wymyślił sobie super pseudonim, ale nie na tym opiera się zawód- praca, solidna praca w pokorze. Budowanie pozycji od podstaw a nie jakieś budzące niesmak zdjęcia na portalach społecznościowych i nie tylko. Chcę widzieć fryzury, fachowe wpisy, a oglądam jakieś prywatne fotki- trzeba oddzielić pracę od, pod tym samym pseudonimem, wklejanych zdjęć żony, dziecka, mamy, znajomków od tatuaży. Facet nie ma nic- nie ma salonu, pozycji, doświadczenia, solidnych warsztatów u mistrzów /wszystko wymyślone/ za to ego rozbuchane ponad miarę. Niesolidny, niesłowny, źle pracujący, olewający klientki. Oto moja szczera opinia wystawiona po pięciokrotnym kontakcie z Tomaszem Gibasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJanko
Popatrzcie na osoby lajkujące mu na facebooku i porównajcie z loginami osób piszących tu pozytywy. Także nicki jego znajomych a te tutaj. Pomijając, że fotografuje żonkę, której robi fryz- innych klientek brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do salonu trafiłam za namową znajomej, bardzo trudno było mi znaleźć fryzjera, który będzie potrafił dobrze ściąć moje krótkie włosy. Pan Thomas zrobił to idealnie, włosy układają się jeszcze długo po wizycie a odpowiednio dobrana pielęgnacja profesjonalna dała świetne rezultaty. Polecam z całego serca wszystkim niezdecydowanym, naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hecho
Klient bądź tez klientka która użyła odmienionej nazwy własnej strony internetowej -zrobił/ zrobiła to złe z przykrością stwierdzam iż nazwanie tego człowieka nieprofesjonalnym jest śmieszne ponieważ własne zdjęcia na portalu społecznościowym powinny ukazywać czym jest dla ów Thomasa stylizacja (pasja,powołanie ). Najlepszym przykładem tego jest pokazywanie zmian na sobie. Rozumiem negatywne opinie ale prosze państwa bez przesady . Życzę państwu tyle samo odwagi w prawdziwym życiu co tutaj na forum i choć trochę jego pasji i chęci samorealizacji . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felkaaaa
nie wiem skąd tyle negatywnych opinii, mnie ten fryzjer bardzo dobrze obciął i poprawił mi mocno humor może ludzie za bardzo przywiązujecie wagę do pewnych spraw? polecam więcej otwartości i pozytywnego nastawienia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klient bądź tez klientka która użyła odmienionej nazwy własnej strony internetowej -zrobił/ zrobiła to złe z przykrością stwierdzam iż nazwanie tego człowieka nieprofesjonalnym jest śmieszne ponieważ własne zdjęcia na portalu społecznościowym powinny ukazywać czym jest dla ów Thomasa stylizacja (pasja,powołanie ). Najlepszym przykładem tego jest pokazywanie zmian na sobie. Rozumiem negatywne opinie ale prosze państwa bez przesady . Życzę państwu tyle samo odwagi w prawdziwym życiu co tutaj na forum i choć trochę jego pasji i chęci samorealizacji . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klient bądź tez klientka która użyła odmienionej nazwy własnej strony internetowej -zrobił/ zrobiła to złe z przykrością stwierdzam iż nazwanie tego człowieka nieprofesjonalnym jest śmieszne ponieważ własne zdjęcia na portalu społecznościowym powinny ukazywać czym jest dla ów Thomasa stylizacja (pasja,powołanie ). Najlepszym przykładem tego jest pokazywanie zmian na sobie. Rozumiem negatywne opinie ale prosze państwa bez przesady . Życzę państwu tyle samo odwagi w prawdziwym życiu co tutaj na forum i choć trochę jego pasji i chęci samorealizacji . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z góry przepraszam za ilośc powtórzeń tej samej wiadomości :) zostały napisane z telefonu komórkowego powieliły sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaKi
Do salonu trafiłam za namową znajomej, bardzo trudno było mi znaleźć fryzjera, który będzie potrafił dobrze ściąć moje krótkie włosy. Pan Thomas zrobił to idealnie, włosy układają się jeszcze długo po wizycie a odpowiednio dobrana pielęgnacja profesjonalna dała świetne rezultaty. Polecam z całego serca wszystkim niezdecydowanym, naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kameralne miejsce,mila,profesjonalna usługa za bardzo rozsądne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najkaaaa
Chyba coś Wam się pomieszało w głowie, bo Tomasz nie ma żony.. Jak dla mnie jest profesjonalistą. Widać to po klientkach, które z uśmiechem do Niego wracają. Przed świętami udało mu się mnie wcisnąć w swój kalendarz :) Było kilka fajnych kobietek. Wszyscy się śmiali i rozmawiali. Nigdy nie poznałam tak kochanego, ciepłego i serdecznego człowieka. Jest bezinteresowny i uważam za niesprawiedliwe pisanie o nim takich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najkaaaa
A co do obcięcia mogę powiedzieć tyle - miałam włosy za łopatki, ciężkie, wyglądałam jakbym nosiła mokrego mopa. Teraz mam fryzurkę do ramion, która super się układa i nie mam z włosami w ogóle problemów. Nie mówiąc już o koloryzacji, której efekt zachwycił moich wszystkich znajomych :) na pewno wrócę na wiosnę do Tomka :) I tak ZuzannoMarzeno, mówimy do Niego Per Tomek, nie Per Pan :) Sam chciał aby mówiono do Niego po imieniu, bo jest młodym, ambitnym człowiekiem, a nie starym pierdzielem, który swoje żale i zazdrość przelewa na kafeterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszust i niesłowny człowiek. jeśli jego profesjonalizm w cięciu wygląda tak samo, jak jego słowność to dziękuję bardzo. Wizyta odwołana poprzez SMS na 40 minut przed wizytą przez fryzjera p. Tomasza Gibasa. Obiecał kontakt tego samego dnia wieczorem celem ustalenia kolejnego terminu wizyty i jakoś od 9 dni biedaczek nie jest w stanie tego zrobić. Więc trudno mówić dobrze w jakimkolwiek aspekcie o tym człowieku. Niesłowny, nieszanujący potencjalnych klientek (w d***e ma to, że za usługę zapłacono wcześniej poprzez najdroższy grupon), oszukuje, że oddzwoni, że ustali. Nie polecam ze względu na podejście - jest zwyczajnie w świecie nieuczciwy i tyle w temacie. Na szczęście w Katowicach są inni, solidni, słowni i jednocześnie świetni fryzjerzy. Od pana Gibasa i jego "atelier" chyba najlepiej trzymać się z dala, chyba, że jest się niezadowoloną z siebie osobą, której imponuje nadpobudliwy, nadmiernie gadatliwy człowiek niedotrzymujący słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam Thomasa lubie a tym bardziej jego fryzjerski warsztat.. bo jest genialny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UPRZEJMY I UTALENTOWANY... Z żółtych włosów zrobił coś pięknego (co gorsza musiał robić poprawkę po innej fryzjerce) Pełen profesjonalizm, fryzjer stylista z pasją i podejściem do klienta. Brak słów, żeby go opisać Ja mu szczerze dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam wczoraj i jestem bardzo zadowolona. Moje włosy znowu odżyły, układają się praktycznie same. Kolor został dobrany po prostu idealnie. Od dziś z uśmiechem patrze w lustro. Pan Thomas to Leonardo da Vinci fryzjerstwa - polecam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam i jestem zdziwiona tymi negatywnymi komentarzami. Thomas ma nowoczesne podejście do technik we fryzjerstwie. Potrafiący idealnie dobrać fryzurę do osoby. Wysoka jakość usług. Dziekuje Ilona S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie jestem zadowolona. Niby miała być intensywna kuracja kerastase chronologiste, którą chyba jakoś przeoczyłam to na drugi dzień, po zmyciu tony lakieru moje włosy to jedne wielkie siano. Kolor bardzo ładny, ale nie taki jaki chciałam. W ten sam dzień miałam studniówkę. sukienka pomarańczowo-czerwona. Poprosiłam o brązowy, zaproponował mi domieszkę rudego i zgodziłam się na odrobinę. Bardzo szkoda że nie mogę dodać zdjęcie. Mój kolor to czysty rudy wpadający nie w brąz a w blond. Nie farbuje często włosów u fryzjerów, ale ja trzymała farbę prawie godzine... tylko nie jestem pewna czy moje męczarnie swędzącej skóry były spowodowane koniecznością czy brakiem wolnych rąk do pracy i braku wolnego stoiska z wodą. W dwójkę brali się za każdego klienta który przychodził. Ponoć trzymanie farby dłużej niż jest to konieczne sprawia, że kolor wychodzi inny.No cóż... cięcie normalne, przeciętne. Włosy zniszczone, kolor nie ten. To była ostatnia moja wizyta, choć miałam ogromne nadzieje, bo Pan Gibas jest na prawdę ciekawym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo miła i fachowa obsługa! swietne doradztwo jak i usługi:) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mimo tylu negatywnych komentarzy odważyłam się spróbować i nie żałuję. Twierdzenia, że pozytywne komentarze wystawiają tylko znajomi są bez sensu bo równie dobrze można by stwierdzić że te negatywne wystawia konkurencja z innych salonów, prawda? Ja pisałam kilkanaście postów wcześniej kiedy byłam jeszcze przed wizytą i sama chciałam wiedzieć jak to jest więc na pewno nie jestem znajomą Pana Tomasza. To prawda, że z większością klientek przechodzi na "Ty" ale jak widać nie ze wszystkimi. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wizyty choć w moim przypadku mógłby sobie pozwolić na więcej "szaleństwa". Delikatne obcięcie, naturalny kolor - może gdybym za taką usługę zapłaciła 490 zł to miałabym obiekcje ale za 100 to przy moich bardzo gęstych włosach jest naprawdę ok. I nie ingeruje za bardzo bo pyta jakie są nasze oczekiwania. Klientek jest bardzo dużo, a on stara się żadnej nie odmawiać dlatego jest sporo osób i czasem zdarzy się, że się nie wyrobi. Ogólnie specyficzny człowiek, ale naprawdę fachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aznasogest1977hrqmk
Niestety, z mojego doświadczenia mogę jedynie powiedzieć, że to OSZUST. Zakupiłam kupon grupon do owego Pana. Po mimo kilku prób umówienia nigdy nie udało mi się go zrealizować: bo to nie było czasu, to wody, to z kolie miał opóźnienie. Przychodziłam na miejsce i wtedy okazywało się, że tym razem nie. KATASTROFA! Jasne http://fancyurl.altervista.org/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mistrz!! Robiłam kolor u Pana Thomasa Gain.Pełen podziw za profesjonalizm,dbalość o szczególy oraz za pieknie zrobione włosy.Dziękuje i bardzo polecam !!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy wcześniej nie byłam w tak rewelacyjnie i profesjonalnie obsłużona. Obsługa salonu pierwsza klasa, od wejścia poczułam sie tam wyjątkowo (co dla mnie jest bardzo wazne). Indywidualne podejscie za co plus - idealnie dobrany kolor i strzyzenie ! Warto tam isc i zaufac. Polecam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka metamorfoza tylko tu! Thomas wie co robić i potrafi dopasować kompletnie nową fryzurę, która wygląda świetnie. Na pewno tu wrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×